Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2010.08.22. 11:11:20
Miklós elmész te a ...! Őrültnek nevezel olyan embereket, akik a megélhetésedet jelentik? Eddig is tudtam, hogy valami nem kerek nálad, de ez most már tényleg elég. Szeretném, ha nyilvánosan elnézést kérnél a hozzám hasonló őrültektől. Ez a minimum!
Dátum: 2010.08.19. 16:36:18
Jé Kóc nem CSP-ért gyorsít!
Dátum: 2010.08.17. 21:36:32
Valahogy most kicsit kevesebb kedvem van mindenkinek mindent megmagyarázni, de azért pár gondolat:
-a KH táp. Nem is kérdéses. Egyet felejt el mindenki, aki a sok milliós LE diffet irígyli a toptól, hogy mi nem a 60. szintűekkel versenyzünk, hanem egymással, akiknek szintén megadatik a lehetőség, hogy tápoljanak.
-a KH miatt sokkal többet kell foglalkozni a játékkal. A vadászatunkat nem tudjuk otthagyni 2-3 órára, mint azok akiket 15% alatt nem üthetnek be.
-a küldetéseket én személy szerint elsődlegesen nem a LE miatt, hanem a kristálypontért csinálom, mivel baromira nehezek a kalandok, ha napi 2-3 küldetésnyi KRP-t nem szedek össze.
-Igenis a bénítás nehéz küldetés. Egyetlen könnyű dolog van benne, hogy pihenőben is lehet passzívan csinálni. Magas szinteken aki bevállalja, hogy sokat bénítós cuccban van, azt leverik, mert csak régi, vagy gyenge fegyverekkel tud menni. Érdekes módon már 20-30 szint óta komolyabb bénítós sőt még mágiát adó (manakonstrukció) tárgy sincs. Ezekkel együtt persze csak nehezedik a dolog: kristálycsizma, sok kábítás hárító cucc, most meg a célszám emelés is.
-Biztosan béna a karakterem, sok mindent nem csinálok optimálisan, de most már több mint 15 portyapontnál járok, de nem lett meg a bénítás.

Egyébként ez mindenben igaz, írják itt sokan a százalékos esélyeket, de nálam ez a közelében sincs az valóságnak. Baromira le kell ütni, hogy legyen a hatból hat találatod, pláne hogy legyen egy csatából négy bénítás.
Na mindegy nyomjátok csak tovább, hogy mekkora szar sírós vagyok, meg mi a f.-nak kellett nekem ennyire előre menni. Csak annyit mondok, hogy számomra ez a versenyzés, engem ez motivált, és legfontosabb, hogy ez egy olyan "taktika" volt, amit a játék még küldetésekkel is előrevetített (szerezz x TP-t).
Dátum: 2010.08.17. 16:46:56
Miklós,
Amikor a bénítást nehezítitek, akkor legyetek szívesek a KH-nak a bénításelhárítását a játékosokhoz igazítani (a klónok kapják meg a játékosok bénítás elhárítását is)! Ez így lenne fair.
Dátum: 2010.08.12. 16:25:56
És persze mégvalami. Remélhetőleg a bénítás nehezítése mellett a KH még kap plusz 40% bénításelhárítást is.
Dátum: 2010.08.12. 16:22:23
Lehet, hogy olyat mondok, ami keveseknek fog tetszeni, de nem lehetne nem nehezíteni, hanem csak gyengíteni ugyanolyan nehézségre?
Illetve ha félünk, hogy boldog-boldogtalan sok-sok kristályponttal fog rendelkezni (micsoda szemétség, hogy több játékos előtt nyílik meg a lélekgyémántos-ősköves vásárlás "korlátlan" lehetősége.), akkor legyen korlátozásként nem 3, hanem 5 különböző, teljesíteni muszáj küldetés.
Dátum: 2010.08.11. 17:57:27
Én nem számolgattam semmit, de érzésre kb fele annyi kalandot tudok megoldani, mint 2-3 hónappal ezelőtt. Szóval valami nem stimmel. Persze Miklós -ha egyáltalán válaszol valamit- úgyis megmondja, hogy miért nincs igazunk, és miért van minden a legnagyobb rendben.
Dátum: 2010.06.21. 20:38:46
Akkor minden "kalandozás" előtt nézegessem, hogy milyen cuccban vagytok? Ez kicsit vicces.
Dátum: 2010.06.18. 19:58:06
V1, erőpróba: 471

V1 top4 erők:
Barrique: 350
Ariel: 386
TLO: 411
Nexo: 400

Hogyan tud akkor ennyi kijönni célszámként?
Abba, hogy a védekezést, IQ-t már nem tudom megcsinálni, belenyugodtam, de hogy már az erőpróba is ilyen legyen, az kicsit elkeserítő.
Küldő:
Áron999
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 21:34:13
Basznád meg a jó kurva édes anyád te szétbaszott köcsög!

V1, szintkülönbség kb 109 szint, sosem volt dolgunk egymással. Esetleg kaphatna egy figyelmeztetést?
Dátum: 2010.04.19. 17:29:35
Még ha lepontoztok is:
Szerintem ha valaki kevesebb időt akart tölteni a játékkal, az már régen kimaxolta a sajtolást. Amennyiben nem akart veszteni egy csepp LE-t sem, akkor meg már rég rátette a +5-öt is. Nem értem, hogy miért vagytok ennyire kiakadva ezen a dolgon. LE-t von el a karaktertől tudom, de az elementáris is. Ha mindenki megcsinálja, akkor senki sem kerül hátrányba. Persze biztos vannak hiperoptimalizálók, akik még mindig 5 perceseket vadászva cseszik el erre az értelmetlenségre az idejüket.
Dátum: 2010.04.19. 16:44:17
Miklós!
Köszönöm szépen a fejlesztést. Számomra használható a dolog, és baromi sok időt spórolok meg. Sokat segítettél a kérdés eldöntésén, hogy játsszak-e tovább.
Dátum: 2010.04.15. 06:39:01
Nekem csak Miklós pálfordulása volt mulatságos. Tényleg azt akarta, hogy a ht-t megszerezhesse bárki. Azzal, hogy most precedenst teremtettünk, szerintetek mennyi esélye lesz jóskapistáéknak a szövetségi toplista 2-3 oldaláról? Szép lassan, amikor már a légió számára ismét drágább lesz a torony, akkor elkezdenek a régi nagy szövetségek helyet változtatni, és ismét birtokolni. Ez itt a gáz. Miklós egy csepp haladékért -amit a Légió adott neki a fejlesztésekben- meggondolja magát.
Dátum: 2010.04.13. 22:42:03
Kóc, ha elolvasod amit írtam, akkor látod, hogy én (is) az ő munkájukkal nem vagyok elégedett. Egyébként nevetséges, hogy mivel baromira leszarják a fejlesztést egyszerűen duplázzák az epikus ÉP-jét. Mi a f...ért nem mondják, hogy VÉGE SRÁCOK, nem akarjuk, hogy tovább játszatok. Illetve fizetni fizethettek, mert az jó nektek.
Javaslom a TP szintek hatványra emelését 115. szinttől!
Dátum: 2010.04.13. 22:37:17
Ricardo,
Ez így elég nagy butaság. Ezt te sem hiszed el ugye? A névváltoztatás például kb 1 évvel ezelőtt került be a fejlesztési listába. Nem vagyok benne biztos, de annó a PG-Ronin egyesülés tervezése környékén vetettem fel először Miklósnak.
Dátum: 2010.04.13. 21:43:41
Aki szidást érdemel, az a játékvezetés, hogy ezt az utat lehet, és szerintetek kellett is választanotok.
Dátum: 2010.04.13. 21:37:11
Olyan kaliberű játékosok mellett, mint Kóc, Ariel, Cyron (és felsorolhatok itt még jópár játékost), elképzelhetetlennek tartom, hogy legyen esély a végén arra, hogy mínuszban jöjjetek ki.
Dátum: 2010.04.13. 21:23:25
Akkor miért nem maradt a régiben a torony szabálya, ha ez lett volna a cél?
Dátum: 2010.04.13. 21:11:47
Kedves Miklósunk még kedvesebb felvetése volt a torony reformmal kapcsolatban, hogy MINDENKI hozzájusson. Ezért lett hendikepp rendszer. Bár már akkor is felvetette Jerikó és talán Morti is, hogy van kiskapu. Meg lehet kerülni. Most meg is lesz, ergó nem fog érvényesülni a TORNYOT A PÓRNÉPNEK dolog. Ezért mondtam én, hogy nem etikus.
Dátum: 2010.04.13. 21:09:14
Építeniük nem volt mit, epikust nem tudták legyőzni. Ez a játékvezetés ISZONYATOS hibája, hogy ezt érdemes megtenniük. És egybként a légió mit kockáztat ezzel? Bennhagytak egy játékost, aki visszaveszi őket, ha gáz van. Maximum egy szerencsét buknak. Ezért Vasti, tiszteled őket? Másért tedd, mert pl nagyon ügyes játékosok, jól optimalizálnak, stb.