Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LoWs

Ez egy fórum.
Nem chat szoba 2 emberrel.
Dátum: 2010.10.03. 09:34:08
A kivégzés-nerf azért kb felezte a kapott LÉ-t. Nem is beszélve a kreaff korlátról. Amit egy tisztességes pók is simán megüt akár a hét minden napján is. Csak ez a két nerf már felezte a LÉt amit szerezni lehet.
Ennyit arról, hogy a pókok nerfje semmi ahoz képest ami most vár a vadászokra
Dátum: 2010.10.02. 23:23:47
A TÖ növeléses részhez írnám: (remélem nem ismétlek senkit!)
Javaslom, hogy Az event végére a csóka éppen lépjen szintet. Utána az előzőből okulva azon a szinten csak a TÖ-t tolja, semmi mást. Hiszen az adott tul növelés már nem változik.
Ezzel sok-sok ezer LÉt lehet még kihozni ebből a gyíkból
Dátum: 2010.10.01. 11:09:22
Nállunk pont hogy a gyengébbek is használták

Csak egy ellenpélda
Nem veszik el.
Ha helyesírási hiba vagy már szerepel az adatbázisban, akkor visszadobják javítani.

Ha sok kritikán aluli esetleg trágár kérdést teszel fel, akkor vehetik el a feltevési jogodat véglegesen. De szerintem ez elég ritkán fordul elő.
Nehéz kérdés.
Én az összes filmet láttam, szeretem is a színészeket, mégsem tudom rá a választ. Tényleg elég speciális. Ha a főszereplőre kérdeztél volna rá, mondjuk úgy hogy "Ki játszotta a Die Hard c. sorozat főszerepeit?" akkor jó kérdés lenne. De 100%, hogy már szerepel az adatbázisban.

Ahogy olvasható 1-2 embernek az aláírásában is: Más hibás kérdésétől a tiéd nem javul meg! Ha van ennél speckóbb kérdés akkor tessék az aktuális kvíz X topicba beírni!
Dátum: 2010.09.29. 11:03:24
Ez az irónia már nekem fájt!
Dátum: 2010.09.29. 11:02:16
Ezen problémák egyik megoldása lenne az EH.. csak nem sikerült azt jól eltalálni.

Nah.. akkor már ismerek 1 ilyen embert!
A többi 100 mellett -akik végig szenvedték VF-el és akár láthatatlanságban a szintlépős küldiket- igazi gyöngyszem vagy!
Dátum: 2010.09.29. 10:49:03
Olvass EH topicot! Ott tettem egy javaslatot.

Szerinted akar valaki kicsit is haladni szintben?
Eltaláltad: Nem akar!
Van akinek fél év az 5 szintlépős küldi (vagy tekercs persze), azok sem raktak egy nyamvadt buznyákot sem a szingura. Pedig megtehették volna.
Dátum: 2010.09.29. 10:34:52
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.

Nem akarok belédkötni Birka, de konkrétan ebben a csatában a Szívósság öve miatt nyert Ha az nincs, akkor megkopasztod
Meg a 4. állatka sem ártott volna... esetleg még pár pont a kritikusukra is sokat segített volna rajtad


Én is ellenzem ezt a változást. Mivel piszkosul nincs értelme a láthatatlanságnak amúgy. Én védekeztem azzal, és mindig kiröhögtek. Folyamatosan támadok (portyásként és nem portyásként is!) olyanokat akiknek fenn van a láthatatlanság... nem is igen veszem észre néha.
Lehet, hogy a topban ahol csak maxra lefele tud ütni az ember, (mert csak ott van célpont) me lehet érezni a hatását. De az szinte tuti, hogy a középmezőnyben semmit sem ér.
Dátum: 2010.09.29. 10:23:22
A portya TP növelést ügye nem gondoltad komolyan? ! Vagy a vadászatosat csökkentenéd? Ügye azt sem?!
Így is magas szinten van kb 20 brutál portyás kari akik többsége VFfel nyomul. Ha még raksz nekik egy ksi Vadászati TP nerfet akkor még jobban járnak mint eddig. Nem is beszélve a VF/Nem VF ellentétről. Meg nem mindenki portyázik aki erős karakter (lásd V3) ott így is magát szívatja aki portyázik, ebben az esetben tamagocsi lenne az egész! Így is úgy ahogy van haldoklik a portya minden szerveren! Ami kicsi értelmes harc van azt is el akarod törölni azzal, hogy még inkább erősíted a vadászatot? Így is akármennyire vagy jó portyás, úgyis kettéhugyoznak 6-8 szint magasból a középkategóriás VFesek is!
Kizártnak tartom, hogy Miklósék belemenjenek abba, hogy mindenkinek lassítsak a fejlődésén, ez már csak pénzügyi szempontból is botorság lenne.
Miért akar mindneki tucatkaraktereket és teveclubbot csinálni ebből a játékból?!!

Ha pedig a felfele ütést nyomatod, azzal azt éred el, hogy mindenki akit tudnak csapni lentről az 15% alatt lesz non-stop. Manapság, ha valakit mondjuk 5 szint magasból vernek el, akkor legalább 40-50%-on simán tud éldegélni. Ha alulról utnek akkor 15% és kész. Az ilyen hogy üssön epikust vagy bármit? Mellesleg, a szint már régen nem mutat semmit egy karakter erejéből.
Ha csak a támadótól függ a kapott TP, akkor ez nem inkább vadászat?
Ezzel a két javaslattal gyakorlatilag megölnéd a portyát, mint játékelemet.

Nem inkább arra kéne ösztönözni az embereket, hogy hasonló erősségűeket támadjanak, mint ők? Akár nagyobb, akár alacsonyabb szintű a célpont.
Dátum: 2010.09.29. 10:04:10
Az a baj, hogy a láthatatlan+VF kombó az 1/4ére nyomja le a fejlődés sebességét (durván). Ez kb. egy rohanósabb pók sebességével ér fel. Kb 1szint/hónap. Ez finoman szólva is tetű lassú. Ha ezt még megfejeli a csapat egy felezett állatbefogással akkor már senki nem fogja ezt használni. Így is csak a fanatikus optimalizátorok bírtak ki pár hónapnál többet így.

Ha tényleg ki akarjátok herélni ezt a módszert. Akkor szedjétek ki a kalandozás lehetőségét is. Mert ha az nincs, akkor nemigen tudja magát leüttetni a paraszt és akkor már tényleg csak azok fogják használni akiket láthatatlanság nélkül elpüfölnek, azzal meg kivédik a támadásokat (magyarul: senki ).

Manapság már akit elvernek pucéran, azt láthatatlanságban is agyoncsapják. Legalábbis engem még sosem riasztott el egy kis kékülés a portyalistában
Melyik iskolában?
Én az összes kötelezőt olvastam ami nálunk volt, mégsem rémlik egyik emberkének a neve sem.
Tiszta szégyen...
Dátum: 2010.09.28. 10:58:57
Idézet: S0laris - 2010.09.21. 21:37:07
Egyetértünk abban, hogy a VÚ rendszerével van baj, de ha egy random faktorhoz kötöd az előrelépést, nem tartunk tovább annál mint ami most van.


Nem annyira random ez
Ha valaki próbálkozik, akkor előbb-utóbb pozitívan jön ki belőle (lásd a fentebb leírt példát).
Ami most van az épp nem a random. Hanem egyszerűen csak az erőfölényre épít. Ezt akarnám épp kiküszöbölni valamelyest. Elvenni csak nem lehet már attól aki megküzdött az erejéért. Inkább adni kell (lehetőséget) azoknak akik valami miatt nem jutottak el oda, ahova a 6-8 szinttel magasabbak már igen.
Dátum: 2010.09.25. 11:21:31
Én a Deviantart.com-ot javaslom avatar keresésre... beírod, hogy fantasy vagy avatar.. esetleg szűkíted a kategóriákat vagy egy konkrét lény nevét írod és bumm sok ezer kép amiből lehet válogatni kedvedre!
Dátum: 2010.09.25. 11:08:14
Kösz! Remélem ezzel sikerül megoldani! Ha igen, akkor kapsz egy 10-est
Dátum: 2010.09.25. 10:59:59
Ha kilépek a szövetségből miközben licitem van egy epikus kincsre, akkor a licitem elveszik és újra licitálhatnak rá nulláról?

Vagy van valamilyen mód arra, hogy lenullázuk a licitet? Ugyanis tévedésből raktam rá a pontokat
Dátum: 2010.09.21. 13:17:38
Az EH topicban van pár ötlet (többek között az enyém is).
Nem muszály csak a szaki szintjének növelésével operálni.
Akár lehetne egy nagyobb adag AF-pontért egy teljesen átvariált EHra váltani.
Dátum: 2010.09.21. 12:46:57
(Aktiváláskor az elköltött LE 0.0357-szorosa kerül felhasználásra, ez a szorzó a szintedtől és a hordádtól függ)

Ez az én szorzóm V3-on. 56-os szinten, rubinként.
Nem tudom, mennyire elcseszett a képlet, de én úgy látom, hogy a hordám eléggé ki is tesz magáért.

Kiegészítés:
Az effektív töltési toplistán 4 db rubin van. A győzelmek számán pedig 3. Ez azért mutat valamit... nem?
Dátum: 2010.09.21. 12:25:07
Én örülök neked! Igaz, nem is vagyok az ütőtávodban
De a karin legalább látszik, hogy mit lehet elérni itt ha az ember ér is hozzá amit csinál!