Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hype

Dátum: 2010.06.21. 19:16:17
Az utolsó téglás küldetésnél vajon elfogadja az Energiakristályosítót is?
Dátum: 2010.06.10. 20:02:04
Nem tudom Sameed de nem is szeretném tudni. Bambán vigyorgó naiv végzetúr akarok maradni.
Dátum: 2010.06.10. 19:26:52
Idézet: Jeriko - 2010.06.10. 18:57:56
Ahogy nézem, már fórumpontozó script is létezik

Nem hiszem, hogy létezne 'fórumpontozó script'.

Értem én, hogy ti csak véletlenül belenéztetek ezekbe a programokba és segítitek a védtelen programozni nem tudó egyéneket - amiért természetesen jár a piros pont( ) -, de fogadjátok el azt is, hogy a scriptek használata és nyilvános fórumon átbeszélése sok embernek bassza a csőrét. Szívem szerint ezt az egész topikot törölném a francba, ezen lehetőség hiányában csak arra kérlek Titeket, ugyan ne itt dumáljátok már át a különböző illegális segédprogramok használatát. Köszi.

Scriptet használsz és lehúzták valami jelszavadat? Hát, aki kurvának áll ne csodálkozzon ha megb@sszák.
Az IQ-jával nem tudom kinek van gond, de neked például a helyesírásoddal van mert helyesen 'gyújtasz' és nem 'gyújtassz'. A kérdés ráadásul már benne van az adatbázisban.

Ha legközelebb fel akarsz tenni egy kérdést előbb kérdezz rá ebben a topikban: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,162.0
Ez egy kakukktojás kérdés amit mindig elutasítanak. A kérdésből nem derül ki, hogy mire gondoltál, más lehet, hogy más különbséget vesz észre és máris nem lesz jó a válasza.

Azért ne add fel, szükség van lelkes kérdésírókra! A kakukktojás kérdéseket mindenesetre hanyagold!
Dátum: 2010.06.04. 10:23:29
És olvasd el ezt! http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,40.0
Dátum: 2010.06.01. 21:55:46
Idézet: Ariel - 2010.06.01. 17:26:55
Persze van pár visszaélési lehetőség, pl ha két szövi keresztbe átkozza egymást, és ezután 50%-al gyorsabban haladnak a toronnyal. Erre lehetne megoldás hogy az átkokért járó építés nap végén kerül elszámolásra és annyi felé oszlik, ahány szövetség megátkozta az adott karaktert, természetesen az átkok erősségének arányában. Így az eddigi példánál maradva, ha két átkot kapok, akkor a 100 beépített LE után az átkokért járó 50 LE kétfelé oszlik a két átok erősségének arányában.

Az átkot semlegesítő eszencia pedig csak a napi elszámolás után törölné az átkokat és a következő napra védetté tenné a karaktert az átkozás ellen.

Jó ötlet! Ki lehetne egészíteni azzal, hogy akinek csak 1 nap HT birtoklása van, az ne kapjon bónuszt.
Dátum: 2010.06.01. 15:51:53
Idézet: Kocos - 2010.06.01. 12:42:16
Amugy nem volt olyan terv, hogy max szint*2 bonuszt kaphat egy kari? Vagy rosszul emlekszem?


Ott figyel a Várható fejlesztések 2 topik első hozzászólásában. Pár hónapja.
Idézet: Sasuke20 - 2010.05.31. 19:16:27

A karaktert feltörték, és átléptek vele tegnap az ösvénybe.

Arról lehet tudni valamit, hogy törték fel?
Dátum: 2010.05.31. 18:15:33
Szerintem erről a hibáról elég régóta tud mindenki, én például azt hittem, hogy direkt van így.

A kérdés inkább az, hogy logikus-e a játék indulása után 2 évvel kiszedni.
Idézet: Kocos - 2010.05.30. 12:44:48

Azt a gyereket pedig aki ilyen hangvetelu leveleket irogat tessek nyugodtan letiltani mert meg van par eve addig, hogy egy ilyen komoly jatekot tudjon jatszani,

Le ne tiltsák őket! Nem baj ha nem tudnak annyira játszani....
Dátum: 2010.05.28. 12:08:49
Kérnék egy kis segítséget. Miután némi eltérést tapasztaltam az ajánlásnál jelzett kvíz besorolások és a karakterlapon kijelzett érték között, ezért leírom őket pár napja. Írtam Baratynak is de nem válaszolt.
Valami hiba van vagy én nem értek valamit? Gyorsítás megvan, szóval elvileg egy helyes besorolás 2-őt ér a karakterlapon.

2010.05.28. . 544 lélekenergiát kaptál jutalmul 16 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.05.27. ----------------------------
2010.05.26. 298 lélekenergiát kaptál jutalmul 9 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.05.25. ----------------------------
2010.05.24. 198 lélekenergiát kaptál jutalmul 6 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.05.23. 232 lélekenergiát kaptál jutalmul 7 kérdés kategóriabesorolásáért.

Kvíz besorolás: (napközbeni érték)
máj 25. 182
máj 26. 194
máj 27. 214
máj 28 240
Idézet: cirip - 2010.05.26. 23:31:08
sajnos az ip szűrést az nem veri át, aki nem akarja
és kollégiumok, vagy nagyobb otthonok esetében is elég nagy szívás lenne

Az IP szűrést azért nem olyan egyszerű átverni, például le merem fogadni Te sem tudod Cirip hogy is kell. Sőt én sem. Sőt, Pistike sem, aki poénból beregisztrál 5 karaktert, szóval az alsóbb szinteken biztos látható eredménye lenne és felsőbb szinteken is legalább finomodna a dolog.

A nagyobb otthonok így jártak, nem hiszem hogy százszámra lennének ahol többen akarnak játszani mint hárman. A kollégiumokra meg biztos van valami okos IT megoldás, mert mint említettem más játékokban láttam ilyen megoldást, szóval itt is működhetne.
Multizás, helyettesítés, tartós helyettesítés. A JV ugye nem tudja megállapítani, hogy egy személy játszik több karakterrel vagy az egész család kattant rá hirtelen a VÚ-ra. Szerény véleményem szerint a játéknak rosszat tesz bármiféle helyettesítés(állandó/alkalmi) de fogadjuk el, hogy ez egy létező probléma(?). Jöhetünk havonta a fórumra sárral dobálózni vagy megpróbáljuk megoldani a helyzetet.

Szerintem jó megoldás lenne ha egy IP címről egy világra max. 3 karakter léphetne be. Nem tudom, hogy ez mennyire megoldható de más játékokban már láttam ilyesmit. Ezzel legalizáljuk ha valakinek több karaktere van és a helyettesítést is engedi csekély mértékben. Nem lesz több "havernál összejövünk VÚ-zni" banzáj és ahol egy gépre 4-en jutnak ott is szívás lesz. Valamit valamiért ugye.
Dátum: 2010.05.25. 18:40:14
Sajnos ilyen mértékben elkeserít, hogy általam régóta ismert és tisztelt játékosok csalnak. Ha túlzottan cinikus voltam, azt figyelemfelhívó célzattal tettem, hogy vegyétek már észre magatokat. Te is Byzon!
Unod a kvízt? Oké. Létrehoztál egy topikot ahol lehet ötletelni a kvíz kiváltására? Oké. Scritpet használsz és hősnek állítod be magad(vállalva a bant) aki küzd a "kötelező" kvízrendszer ellen? Nem oké.
Dátum: 2010.05.25. 17:50:36
Az első probléma az, hogy scriptelés már köztéma és nem egyes csaló karakterek féltve őrzött titka.(Pistika feljön fórumra "Néé má, itt mindenki scriptel, há akkó én is") Miklós elég egyértelműen kijelentett valamit amit aztán nem tart be. Te pl. többször is kijelentetted, hogy scriptet használsz és már majdnem abbahagytad mert unod magát a játékot. A fórum az utóbbi időben másról sem szól, csak arról, hogy szinte MINDENKI él valamilyen csalással. Én ezt unom.

A második probléma, hogy te és még páran megunják a játék egy bizonyos részét és ezt scripttel váltják ki. Képzeld, tényleg unom a portyázást mégse kezdek használni külső segédprogramokat. Hidd el, nekem is növelné az "élvezeti faktort", ha mindenkit le tudnék ütni 15%-on. Ja, hogy szerinted a portyás cucc előnyt termel, a kvízes meg nem. Ezt már vitatták sokan, szerinted nem termel előnyt, szerintem igen. Ha más nem már csak azért, mert ugye egy script kevés kvízkérdést ront el.

A harmadik probléma az, hogy jelenleg a te méltóságos unalmad miatt nincs a játékban kvízolimpia.
Dátum: 2010.05.25. 17:17:13
Idézet: Miklós - 2010.03.26. 11:19:42
Mindenesetre, aki tutorialokat ír a fórumra arról, hogyan kell scriptelni, a legkevesebb, amire számíthat, a postjának törlése. A kényelmi funkciók bevezetése után pedig a scriptek tiltását még szigorúbbra vesszük, ha valaki ilyesmivel "dicsekszik" a fórumon, vagy a log fájlok alapján észrevesszük, az számítson tiltásra.

Idézet: Byzon - 2010.05.25. 16:49:55

Most nagyon őszinte leszek Miklós, és aztán ha gondolod bannoljatok nyugodtan. 3 hónappal ezelőttig abszolút becsületesen játszottam. Úgy gondolom. (Na jó néhány küldetésnél "Ölj állatot" "szerezz X LE-t" le volt beszélve a dolog ) Addigra olyannyira megcsömörlöttem a csomó felesleges tevékenységtől, kattogtatástól, hogy a törlés szélén álltam. Egy remek, ehhez értő barátomtól kaptam egy scriptet, ami vadászatnál automatán megválaszolja a kérdéseket egy adatbázisból keresve, ha nem talál választ akkor pedig tippel egyet. Engem kb ez a script tartott meg a játékban.


Budapest, heves eső. Kb. egy éve kezdtem újra a játékot pókként és már bazira unom a portyázást. Sőt a teljes családom(anyuci, apuci, még a 2 éves kisöcsém is) unja. Már majdnem abba is hagytuk, de akkor kipróbáltuk a SCRIPTET. A script jó, a script finom és azonnal leüt bárkit ha felbukkan 15% alól. Én szeretem és a családom is nagyon szereti. Kicsit csalás és kicsit tönkreteszem vele mások szabályos erőfeszítéseit de megtehetem mert itt lebzselek már a játék eleje óta. SCRIPT, én így szeretlek.
Dátum: 2010.05.21. 13:28:30
Teljesen így van ahogy írod. A probléma csak annyi, hogy a gyorsítást azért vettem meg, hogy kevesebb kérdésre kelljen válaszolni vadászatnál, nem azért hogy egy későbbi fejlesztésnél szívjak.
Dátum: 2010.05.17. 00:02:50
2010.05.17. A kínzókamrából 905 LE áramlott beléd.

Utolsó portya időpontja:
Törlés Május 15. 07:16 Hype

Ezt most hogy? Késleltetve van egy napot a kínzókamra LE vagy bug?
A V4 példájából kiindulva büntetendő ha a "haverok" LE-vel tömnek egy karaktert. Miért legális ha egy szövetséggel teszik ezt?