Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kethios

Dátum: 2009.12.03. 09:26:25
Háborúban nem fognak LE-t adni a játékosoknak, csakis a szövetségnek. Ez egy nagy előnyhöz juttatná a portyakaraktereket akik egész nap a gép előtt gubbasztanak. Gondolj bele:
Indítasz 5 háborút. Kimaxoltad a portyás szakikat, vered az ellenséges szövi emberkéit 1 óránként. Mire mindegyik háborúnak vége nyersz egy csomó LE-t míg más semmit, mert nem ütött annyit mint te.
Amíg sokan megtehetik, hogy bottal üssenek be embereket - addig 1mp is maga a halál.
Hát ez az ügy tényleg nagyobb lett mint amire számítottam. Végigolvasva az utolsó 4 oldalt...
láttam pár szemrevaló relikviaötletet a 100%-osokak, pl. Panna relikviája.
Várom a fejleményeket.
Akkor is megmarad a tény, hogy sok "kiugróan erős" játékosnak vannak rabszolga és farmkarakterei, akiket az esetek 95%-ban csak ő rabol le.. szóval neki a lehetőség megmaradna a kiugrásra, csak mérsékelődne. Az időt csökkentené de a kiugrás mértékét nem.
Mindig a közepesen jó karakterek szívnak. Miért mindig a perifériákat vesszük alapul? Szar és überpawnzor?
Dátum: 2009.12.02. 14:34:39
Majd jönnek, csak elfogyott a teleport tekercsük.
Köszönöm, Endyr.
Húha Damage. Valakinek villogni fog az Eddigi csatáid menüje xD
Ezért fogok én majd 60. szinten venni relikviát ami 50%-ra leviszi a fertőzést. Mert magasabb szinten jobban megéri küzdeni ellene. (V3)
V1-en már megette a fene.
Dátum: 2009.12.02. 14:00:35
Hello Bryan? o__O
lol?
Dátum: 2009.12.02. 13:10:34
+11 új reisztrált játékos a Doomlordban.
Attól még, hogy egy pár ember abbahagyja.. a trend tovább él és újabbak jönnek.
Tömés és miegymás.
Nem is tudom. Manapság engem - egy átlagos erősségű karaktert (V1) - is elkezdtek tömni TP vel.
Miért? Mert sok marha ezzel kampányol fedezve a saját hibáit vagy hozzá nem értését a játékhoz. Ha fel vagy szinten belül támadok és nyerek, esetleg visszajárok zsebelni akkor az ellenfelektől érkezik a szó és a 'kicsik" értem ezt a nálam alacsonyabb szintekre visszajárnak tömni, akkor is ha egy kritikus ütés a fél HP-jüket lenyomja.
Próbáltam beszélni néhány ilyen egyénnel de a válaszok (már ha volt) nem mindig voltak egyértelműek. Rákérdeztem, nincs mit takargatni. Tömnek vagy nem?
Java része az:
Ááá, neeem ééén? Dehooogy.. vagy:
A támadj meg 5 magasabb szintű végzetúr küldit csinálom.. bla bla bla..
Csak ahoz a küldihez nyerni kell mivel "Támadj meg és győzz le portyában" a küldetés szövege.

Engem is ütnek napi rendszerességgel 5x erősebbek mégsem reklamálok vagy megyek át kamikazéba és veretem cipóra a számat egy kis + TP-ért az ellenfélnek. Nem értem miért ez a szánalmas mozgalom. Ez a világ sajnos ilyen, bele kell törődjünk. Ha nekünk nem jó, ne legyen jó másnak elvet valló egyéneket azért is napi rendszerrel meg fogom látogatni. Nem nehéz listát vazetni, papír és toll pedig van itthon.

Till we meet again... leechers.
Dátum: 2009.12.02. 11:40:57
Részemről támogatom. Ha segítség kell dobj egy PM-et egyik karimnak.

Dátum: 2009.12.02. 11:38:34
Több angol nyelvű böngészős szerepjátékot is játszok. Írtam e-mailt az info kukac vegzetur pont hu-ra. Nem tudom hogy itt le írhatom-e az oldalak neveit, vagy advertisingnek számít-e ezért csak annyit írok, hogy egy játékban staff admin vagyok, a fórumján global moderator; egy másikban 2 és fél éve regeltem és sok külföldi haver van akikkel msn-en is tartjuk a kapcsolatot, plusz van egy saját fórumom is, amin a külföldi játékbeli klántársak vannak fent. Ezeken az oldalakon foglak benneteket népszerűsíteni.

Remélem segít.
Dátum: 2009.10.21. 11:38:07
Csapkodjátok őket akkor is ha nincsenek szövetségben. Bónuszok nélkül. Majd egyből visszahúznak.
HP: az angol Health Point (magyarul ÉP - Élet Pont) rövidítése.
De a kérdező kicsit eltévedt.
Dátum: 2009.10.20. 14:09:53
Szabályos, bár nem etikus.
Dátum: 2009.10.16. 12:44:16
Nekem bejön de mielőtt váleményt nyilvánítok és mélyebb szintekig belemegyek várok néhány hozzászólást.
Dátum: 2009.10.16. 12:11:46
Akkor maradjon csak az óránkénti regen.
Nem rossz, drasztikusan csökkentené a:
Szövitváltok, szakit tanulok, visszamegyek trendet.