Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dark Wolf

Oldal: 12
Dátum: 2012.04.21. 21:12:45
Sajnos ez a tendencia... Így egyszerűbb... Pedig szerintem egyszerűbb és kivitelezhetőbb lenne a küldi ha nem a szöveget írnák át, hanem írnának egy algoritmust hogy győztes portya esetén a lélekszívás is számítson....
Dátum: 2012.04.21. 20:44:13
Azt én nem tudom a fejlesztők mire gondoltak, mert nem vagyok gondolatolvasó... de szerintem senki nem az.. Ami le van írva, az arra utal, hogy a lélekszívás is LE szerzés... Mellesleg olyan portyáimról beszélek amiket megnyertem... Elvileg el kellene fogadnia vesztes portyánál is.. mert csak annyi van hogy szerezz általad indított portyákban x LE-át... VAgyis ha megtámadsz valakit és neked abból a portyából LE bevételed származik.. akkor igenis szereztél LE-át... Akár vesztettél, akár nyertél...De ha a veszteseket nemis számolja..legalább a győztes portyát számolhatná!!!!!!!!!!!
Dátum: 2012.04.21. 20:31:32
A felvetés szerintem jogos... Alig jön a szintemen LE... Ami jön, az lélekszívásból... viszont azt meg nem számolja...Pedig a küldi szövege szerint ennek is számítania kellene...
Dátum: 2012.04.21. 17:54:11
Engem különösebben nem érdekel a pontozás... eddig sem érdekelt .. CSak egyszerű kíváncsiság... Nekem a fórum arra szolgál, hogy megkeressem a megoldást a problémáimra... ÉS van hogy egy egy téma nagyon kihúzza belőlem a véleményem... .. Akkor írok is ezt azt ... Soha ne érdekelt a pontozás.. De azért arra kíváncsi lennék, mi az értelme?.. Valamiért csak kitalálták Miklósék
Dátum: 2012.04.21. 17:29:49
Nem mozgok túl otthonosan a fórum világában..Azt tudom, hog yamit most kérdezni fogok konkrétan nem ide való...

De.. azt meg tudná mondani valaki hogy egy egy hozzászólás pontszáma mitől függ?

Számomra meglepő ugyanis hogy ha olyat írok, ami szerintem a többségnek nem tetszik az egyszer csak 9 pont fölött van... Aztán bemásolom a csodás küldetéseimet a templomból... Ami egyszer csak 9 pont ...majd fél óra elteltével 7.8 ....

Igazából azt sem értem..ezen mit kellet felpontozni... De azt meg pláne nem, hogy kinek állt érdekében lehúzni???

Ennyire szörnyű dolgokat írtam volna benne??? )) ...

Egyébként van valami értelme ennek a pontozgatásnak?...
Dátum: 2012.04.21. 15:45:46
Nekem kijutott a jóból rendesen...Csak hogy ne tudjak gyorsan túl lépni a templomon

- Használj mágikus gyógyítást 20 alkalommal.
- Nevezz be a kvízolimpiára
- Szerezz általad indított portyákban összesen 79.000 LE-át
- Költsd el az összes CSP-d
- Válj láthatatlanná majd szüntesd meg
- ÉS végül a kedvencem... Lépj 2 szintet.....


ÉS volt még pár gyöngyszem :

- Szerezz 5214 TP-t egyetlen napon
- Növeld meg a vastagbőr szakértelmedet 3-mal
- Növeld meg a sebgyógyítás szakértelmedet 3-mal
- Növeld meg az idomítás szakértelmedet 3-mal
- Növeld meg a kivégzés szakértelmedet 3-mal
- Növeld meg a transzcendális projekció szakértelmedet 3-mal
- Növeld meg a csapdakészítés szakértelmedet 3-mal
- Növeld meg a mágiádat a karakterlapodon 3-mal

A végére pár ősköves okosság:

- Nevezd át egy állatodat
- Hosszabbítsd meg a prémiumtagságod 1 héttel ( ez a kettő vehető 1 nek, mivel összefügg)
- Használj el 5 ősköves gyógyitalt
- Vegyél állatfelszerelést 3-szor

Nem ősköves de szintén szuper:

- Áldozz 4 AF pontot
- Áldozz 70.310 LE-át


Ezek után az -Oldj meg 24 kalandot, valamint a - Sajtold ki 10 álatodat egyetlen napon, - Támadj meg egy entitást 20-szor ugyanazon napon, - Nyerj a szerencsekeréken ritka vagy ultraritka kincset... már gyerekjáték volt... LEhet ettől sz-rabb templomot kapni????? ÉS nem írtam be a mind a 36 küldit
Dátum: 2012.04.18. 10:55:05
A Kisebb térkapustimulátor ultra ritka tárgynak számít????:..Egy halom őskőért? ... Szép... Akkor azt hiszem elég is volt a köves pörgetésekből...
Dátum: 2012.04.18. 10:28:08
HA őskővel pörgetsz akkor az ultra ritka tárgyra van esélyed.. MEllesleg.. Valakinek megállt már ott???? ))

De ugynakkora esélyed van sima és ritka tárgy szerzésére mintha kő nélkül pörgetnél...


Ami pedig a határidő módosítását illeti... Szerintem nyugodtan lehetne az Entitáshoz hasonlóvá tenni.. AKi akarja pörgeti ezerrel..aki nem..az szépen lassan csinálgatja... Saját magamról tudom, hogy mikor összejön a munka nagyon kevés időm van a játékra.. Belépek...csinálok ezt-azt ... de mindezt csak este. MErt egész nap nem vagyok gép közelben... ..

És így elég nehéz mondjuk megcsinálni hogy szerezzek portyából 79000 LE-át... Lépjek 2 szintet... Költsem el az összes CSp-m .. stb ... Pedig lehet hogy szivesen megcsinálnám a küldiket, mert tetszik..mert nem érdekel hány szintet lépek, mert nem vagyok optimalizátor... CSak a játék élménye számít... De nem tudom megcsinálni mert a munkám miatt mission impossible....
Dátum: 2012.04.18. 10:17:53
Szerintem érdemes lenne picit változtatni még a megszerezhető tárgyak árán is. Mert ha jobban bele gondol az ember, .. CSak egy példa...Ha rá vagyok kattanva a relikvia kuponra... Mert mondjuk az minden vágyam... Akkor ahhoz hogy megszerezhessem össze kell gyűjtenem 100 templomkristályt... Hűűű.. egy templom fullra kikészítve 12 kristályt ad. 8 templom kevés, hisz az csak 96. Kell a 9. templom is hogy megszerezhessem. 9 templom, sok százezer vagy millió LE, rengeteg őskő... és 9 hónap!!!!!!! Mivel csak 28 naponta kaphatunk új templomot... Ilyen hosszú távon, ennyi energia...ennyi pénz egyetlen tárgyért nem éri meg senkinek.. Akár játékként kezeljük, akár nem... Szóval ezek a 100 meg 150 templomkristályok elég horribilis árak azokért a tárgyakért....

A másik dolog min szerintem változtatni kellene, ez a szerencsekerék.. Ha már őskőért pörget az ember..akkor nem lehetne plusz egy ritka tárgyas mezőt betenni???? ... Mert ha már pénzért pörget az ember legalább kapjon picivel nagyobb esélyt ritka tárgy szerzésére... VAgy nem?...
Dátum: 2012.04.18. 09:22:37
Ami ezt a templomot illeti.. Craslorg.. igazad van.. Ezt nevezhetjük egy éles béta tesztnek... Miklósék kigondoltak valamit..megvalósították.. mi pedig azért vagyunk, hogy jelezzük ha valami nem kóser... Ők pedig szépen lassan majd alakítják csiszolgatják, míg elnyeri végső formáját .. Ami persze szintén nem fog mindenkinek tetszeni ... ÉS nyílván szintén nem lesz ingyen...De sokkal játszhatóbb lesz mint jelenleg !!!!

A remény hal meg utoljára!!!
Dátum: 2012.04.17. 23:24:34
Én úgy látom, hogy Miklósék egyetlen szempontot tartottak szem előtt mikor létrehozták a Végzet templomát... Ez pedig nem a sokak által feltételezett ........ így sokkal színesebb lesz a játék.... Hanem az egyre apadó bevételi források növelése.

Igaz..mindez csak feltételezés... De ugyebár ha abból indulunk ki, hogy... Minden szentnek maga felé hajlik a keze ... És ehhez hozzá vesszük, a Templomban található küldetéseket ... Nos... Elég evidens .... A dekrétum 80-as szint környékén 70000 LE , vagy 15 kavics. Ezzel még olyan nagy gond nem is lenne..és az ember "könnyedén " kiváltana 2 küldetést.. No de az érdekesség a második a tekercsben van ... Ami ugyebár már háromszoros árért működik... Nos.. bárhogy nézzük akár a kavicsokról van szó.. akár a LE mennyiségéről... Lehúzás ... Arról nem is beszélve, hogy lehet valaki bármennyire is flegma és tojhatja le magasról a játékot... Azért 80-as szint környékén 210.000 LE-át kidobni az ablakon.... Elég nagy balgaság!!!!! .. Nem tudom lesz e olyan hülye valaki hogy ezt választja... Vajon lesz e akkora a nyeremény hogy megérjen ekkora befektetést... Hisz áldozni is kell .. ÉS még sorolhatnám az erőforrásokat amiket bele kell tolni ... De mindenki tudja, így nem teszem... Mindenesetre tény, hogy az embereket nem lehet sokáig hülyének nézni... Ezért van már olyan kevés prémium tag.... Én is azok közé tartozok, akik ezt a templomot végig nyomják.. Kíváncsi vagyok..és lehetőleg nem a leírásokból szeretném visszahallani hogy milyen volt... Hisz mindenkinek más a véleménye .. De egyelőre az a véleményem...ez a templom egyben az utolsó is lesz.. HAcsak a végén nem ér kellemes meglepetés... Engem azok a cuccok nem igazán hatottak meg, amiket a Templomkristályokért vehetők. Arról nem is beszélve, hogy ha az összes küldit megcsinálom, kemény 12 kristályom lesz... A menő cuccok pedig 100 kristályba kerülnek.... VAgyis 8 templom fullra lenyomva és lehet egy olyan szemetem.... Miközben elköltöttem több millió LE-át a semmiért.... Azért ezek nem túl szép kilátások... Azokról a gagyi cuccokról nem is beszélve, amiket a sorok vagy oszlopok teljesítése esetén a Templomkristály mellé lehet kapni.... Hát... röviden ennyi a véleményem....
Dátum: 2012.04.17. 14:51:16
Ezekre 80-as szint környékén lehet számítani .
Dátum: 2012.04.17. 14:49:12
Akik még nem szereztek templomkristályt de kíváncsiak mit lehet vele kezdeni



Relikviakupon:
-----------------


Szint: 1

1 kuponért kaphatsz egy bronz relikviát, kettőért a bronz ezüstté változik, háromért az ezüst arannyá, stb.


100 templomkristály

******************************************************************************** ******************************

Templomi relikvia:
--------------------


Szint: 1

Az "Áldozz..." kezdetű templomi küldetéseknél elég feleannyi erőforrást áldoznod.


100 templomikristály

******************************************************************************** *****************************

250 Aranydukát:
------------------
150 templomkristály

******************************************************************************** *****************************


100 Aranydukát:
------------------

80 templomkristály

******************************************************************************** ****************************


A végzet medálja:
---------------------


-1 mp. egy vadászat ideje, +1 építés szakértelem


60 templomkristály


******************************************************************************** *****************************


Tiszta lap:
------------


Minden állatodnak újraoszthatod a szakértelempontjait


40 templomkristály


******************************************************************************** *****************************


10 Őskő:
-----------

30 templomkristály

******************************************************************************** *****************************


Az állatok szeretete:
------------------------


Minden, be nem idomított állatod beidomított lesz, a többi állatod morálja és ép-je maxra kerül.


24 templomkristály


******************************************************************************** *****************************


Sajtoló anomália:
--------------------


Szint: 4
Ha legközelebb kisajtolsz egy állatot, amin állatfelszerelés van, dupla lélekenergiát kapsz (de egy sajtoló anomália elvész)


12 templomkristály


******************************************************************************** *****************************


Kiképzés:
-----------


Minden beidomított állatod lép egy szintet.


10 templomkristály


******************************************************************************** *****************************


10 aranydukát:
-----------------

10 templomkristály


******************************************************************************** *****************************


Esszencia anomália:
-----------------------


Szint: 30
Ha legközelebb kisajtolsz egy állatot, amin valamilyen gradulátum van, +1 esszenciát kapsz (de egy esszencia anomália elvész)



6 templomkristály


******************************************************************************** *****************************


Az őrjöngés itala:
-------------------


Szint: 30
Ha megiszod, a következő portyázásod során, amikor te támadsz, +50 támadást és +50 IQ-t kapsz.



4 templomkristály
Dátum: 2012.04.17. 14:20:54
"Miklós"

"A császári dekrétum igy működik:
Az első küldetést elpasszolhatod 15 őskő vagy szint*100+szint*szint*10 LE árán.
A második küldetést 30 őskő, vagy a fenti LE mennyiség háromszorosa árán passzolhatod."


Azért ez egy kicsit durva nem???... Számomra elég sanszos hogy portyákból nem fog össze jönnni 79000 LE ... ÉS Valószínűnek tartom hogy 2 szintet sem fogok lépni.... Az ősköves szutyokságokról már nemi s beszélek... Szóval sanszos hogy bármit is teszek, el kell lőjjem a 2 dekrétumot ha előrébb akarok jutni ... No de azért ez mégis durva hogy ez a két szaros tekersz több, mint 280 ezer LE-ba kerül... Arról nemi beszélve hogy az egyik küldi, az áldozz 70310 LE-át ... Ez így több mint 350.000 LE... ÉS a sok kidobott LE olyan Tulajdonságokra, és Szakikra amiket eddig teljesen fölöslegesnek, vagy sokadlagosnak tartottam... De ezekért nem rinyálok, elvégre valahol, előbb utóbb a hasznomra válik a növelésük... De azért az előzőleg említett több mint 350.000 LE .. az egyszerűen lehúzás.. ÉS rohadt nagy szemétségnek tartom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .... Miért nem lehet az az idióta fix áras???? 70.000 és kész... Már az is elég húzós.. Nem hogy a 210.000-res !!!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2012.04.16. 17:53:06
Köszi a választ! Ezt eddig ne mis tudtam ..Igaz.. nem nagyon foglalkoztam eddig a dukátokkal ..
Dátum: 2012.04.16. 17:49:08
Nos... a problémám nem konkrétan ide való..de azért arom ide, mert eddig nem jelentkezett, de a templomban van egy olyan küldi hogy szerezz az aukciós házban 60 dukátot... Elkezdtem eladni a cuccaimat, és egyszer csak az epikusos cuccokért már nem 10-es hanem csak 9 dukátot ajánlott a ház!!!

Tudja valaki mi lehet ez?????

Előre is köszi a választ!
Dátum: 2012.04.16. 17:04:00
- Használj 5 ősköves gyógyitalt
- Hosszabbítsd meg a prémium tagságodat 1 héttel
- Nevezd át egy állatodat
- Vegyél állatfelszerelést 3szor
- NYerj a szerencsekeréken ritka vagy ultraritka kincset


Ha nem tévedek, ehhez mindegyikhez őskő kell!!! Azért ez elég gáz!!! Miért nem lehet egy olyan eventet csinálni, amihez nem kell pénzt a játékba ölni?... VAgy miért nem lehet az összes ősköves küldit kiváltani Le-val?.... Igaz, hogy ha meghosszabbítom a prémiumtagságom akkor ezzel egy úttal kipipálhatom az állat átnevezéses küldit is. ÉS az is igaz, hogy elvileg lehetséges a szerencsekeréken őskő nélkül is ritka tárgyakat nyerni... Viszont mióta elindult, vagy nem nyertem semmit, vagy LE vagy kis semmiségek jöttek... Úgy vélem így eléggé esélytelen őskő nélkül ritka tárgy szerzése... VAgyis bárhogy számolom ez 5 ősköves küldi! (
Dátum: 2011.04.03. 13:27:55
Sziasztok!.. Most értem haza, és meglepve tapasztalom, hogy a kvíz kérdéseknél megszűnt a kategorizáláss lehetősége... Ez tényeg így van, vagy csak most engem szivat a rendszer????
Elkezdek a kérdésekre válaszolni, 3-4 kérdésig minden oké, utána pedig már nem ad lehetőséget a kategória kiválasztásásra...Ez miért van????
Sajna nincs időm visszaolvasni mert egy napba kell belezsúfolnom mindent... Holnap ismét GO...
Azért a választ megköszönöm...

Dátum: 2011.02.21. 10:16:48
Szerintem ez abszolut nem egy extrém kérdés. Egy az egyben bemásolod a Google-ba, és ki is dobja. Nem kell órákig böngészned utána.
Én sem vagyok nagy foci rajongó, de én mondjuk örülök mikor ilyen jellegű kérdést találok.
Valahol, büszkeséggel tölt el, hogy hazánknak ilyen szülöttei is vannak. Úgy vélem nem kis teljesítmény, és hatalmas elismerés ez, melyet kevesen érdemelnek ki. Még ha a focihoz kapcsolódik is.

Az viszont más kérdés, mikor olyan sport történeti kérdéseket tesznek föl, amiről az ég világon semmit nem ad kik a google... VAgy olyan szabályokról kérdeznek, amiről szintén, csak min. 1 órás keresgélés után tudsz infot szerezni..
Dátum: 2011.02.21. 10:01:00
Sziasztok!

Azt mondja meg nekem valaki, hogy a fenébe lehet ugyanazt a kérdés típust néha ebbe, néha abba a kategóriába sorolni.
Kíváncsiságból megnéztem a kvíz adatbázist egy kérdés részlettel.. " Ki írta? .."

Igaz, sok esetben nagyon helyesen az "Írók,költők " besorolás volt megjelenítve de van olyan is, ahol ....

" Ki írta a Bóbita című, gyerekeknek szóló verseskötetet?" ... Nos, itt miért is változik a besorolás???.. Ha egy műről van szó akkor "Írók, költők", ha verses kötet, akkor "Vers, eposz"? ...Ugyanis itt, ez a kérdés, a " Vers, eposz- magyar vers " besorolást kapta.

Kedvencem : Ki írta a "Svejk, a derék katona" című könyvet?" ... Nos, ez .." Művek szereplői " besorolást kapott...

Úgy vélem ha eleve úgy kezdődik egy kérdés, hogy " Ki írta?" .. Akkor a kategória csak és kizárólag, mindig, minden körülmények között , "írók,költők" lehet.

A végére hagytam egy szörnyűséget. De lehet csak én látom annak, és én tévedek.

"Ki irta az Ábel trilógiát?" :.. Kategóriája : "Mitológia, vallás - Kereszténység " ... Miért is???
Oldal: 12