Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Dátum: 2009.08.29. 09:59:33
Az odáig rendben hogy tesztelsz de nem csak a Hegylakóknak(nekünk)mentél neki hanem pl a M.A.G.U.S.-nak is szóval nem tom egy dolgot minek tesztelsz 2-szer .Ha meg csak teszt volt akkor miért vered itt a melled valamiért ami nyilván ne jogos???
Dátum: 2009.08.29. 08:10:48
A HT magától is rombolodik ha nálatok van a torony ha meg nincs akkor meg mindegy hányas, minek akarná valaki lerombolni???
Más nem tom hogy csak nekem nem volt jó vagy másoknak se de nálam az ajánlás úgy ahogy volt nem müködött .Pedig 99% hogy valaki beregisztrált az én karakter linkem alapján(itt ültem mellette szóval ezt most aszem modhatom 100%-ra)és mégse kaptam érte semmit.De mondom lehet csak nekem nem müködött nem tudom(nekem biztosan nem)
Dátum: 2009.08.29. 01:25:07
Idézet: Faust0ne - 2009.08.29. 01:15:06
béke Hauer


nem tom ez minek kellett én most épp hagyom magam meggyőzni nem harakszom senkire mondjuk azt én se nagyon értem hogy én mit keresek itt még

nah de megint offfolunk

nah de akkor egy kis on is:
még annyi hogy tudom ezt is már mondtátok de a tájékoztatás elég gyengusra sikeredett és nem csak averseny feltételeket illetően(ill mint kiderül maga az hogy verseny az is csak a kevés kiválasztotthoz jutott el )de pl én azt is hiányoltam hogy nem igazán tudtam meg hogy miben különbözik konkrétan a többi szervertől(pl teszem azt az én kíváncsiságomat nem elégíti ki az a tény hogy v4-en több LE jár a vadászatokért mint a többi szerón kicsit számszerűsíthették volna is bár lehet csak én vagyok ilyen hülyeségekre kíváncsi )
Dátum: 2009.08.29. 01:08:21
Nem vagyok én itt senki akinek adni kéne a véleményére amit mondok nem szentírás egyetlen dolog vana miben talán jobban állok nálad az pedig a tapasztalat leginkább játékfelfogás terén mert biza már kismillió felfogással találkoztam(nem egy olyannal mint a tiéd)amúgy én is csak egy teljesen szimpla felhasználó vagyok a sok közül
Dátum: 2009.08.29. 00:53:27
nekem 8 mit hiszel hogy öszinte legyek nem nagyon adok a véleményedre(ahogy te se az enyémre)szerintem az én játékfelfogásom teljesen más mint a tiéd és én nem akarom megváltoztatni a te játékfelfogásod.
nah de hogy ne csak off legyen itt:
tudom már páran leírták de azért én is beírom hogy a szakik leírása nagyon nem volt a szerverhez igazítva és volt pár kvízkérdés amiről szerintem egy v4-en elöszőr játszó ember nem nagyon tud válaszolni(teszem azt hányszor pihenhetsz naponta és akkor a jó válasz a 3 de közben ott a 9 is válasznak)szóval a kvízt is kicsit meg lehetne szűrni
u.i.:ne pontozzatok már felfelé ha egyszer nem nekem van igazam vagy most mi van?
Dátum: 2009.08.29. 00:37:41
Hát ez biza lehetséges de azért ha mondjuk megdupplázzuk a szerver idejét akkor szerintem ugyanúgy meg lesz mint most.Ezenkívül ha jól emlékszem a CSP-s malőrig Devilboy vezetett aztán miután már nem volt annyi CSP beérték és le is előzték (ami azért elég fura hisz ha ezt nézem akkor Devilboy nyilván el tudta költeni ezt az irdatlan mennyiségű CSP-t miután visszavették akkor már nem?vagy akkor miért maradt le?
Dátum: 2009.08.29. 00:21:10
Ha nem értesz egyet akkor nem 10-est kéne osztanod ember .
1.a VU igenis csapat játék mert szövi nélkül sehova nem érsz oda ezt szerintem nem kell taglalnom az ha valaki sz.rik a szövikre az a saját próblémája de ne lepődjön meg hogy az egyéni sikerei is elmaradnak
2.nem tom hogy honnan folyt, eredetileg reggelni se akartam, de végülis reggeltem(akkor már ment a szerver)és elég sokat hallotam a dologról pedig öszintén szólva a nagy fórumon egy betűt nem olvastam ebben a témában(ill ha a doomlord tesztje ide tartozik akkor igen)az igaz hogy konkrétumokat nem tudtam én se de azt anélkül is tudtam hogy ez verseny szerver lesz hogy elolvastam volna a fórumot.Az igaz hogy a nagy általános tájékoztatás elég gyér volt de azt el nem hiszem hogy azt 3 hétig titkolni tudták elötted hogy ez egy verseny szerver
3.hát ha neked a csapat munka a szerver végével véget is ér akkor nagyon tudlak sajnálni
4. az első el fog húzni?és te még ezt meg is támogatnád mert te más játékstílussal játszol így téged nem érdekel hogy 10 ember nézi egymást napokig és a nyálát csorgatja hogy egy PP-t elköltsön(már pedig minnél hosszabb a v4 annál jobban ki fog ez jönni)de nem az én posztom hogy őket védjem majd megvédik magukat
Dátum: 2009.08.28. 23:45:35
nem tom hogy vagy vele de a top karakterek egyedül voltak mint a kis ujjam pl ott volt Jaana tele volt gyémántos célponttal(ezért első is lett amihez gratulálok neki megérdemelt gözelem volt)de ott volt Damage is akinek jóval kevesebb célpontja volt ha a szerver még tovább húzodna szerinted meddig tartana még ténleg egyedül maradna az első (már így is volt kb 2 szint előnye)de ez még csak egy dolog ma általános felfogás hogy a top az nem játékos dögöljön csak meg ( nah azért nem ennyire komolyan de sajna ilyen felfogással is találkoztam már )és mi az hogy valakit nem érdekelnek a szövik???hát egyedül mi értelme játszani??? nem tom én a VU-t mindig is inkább csapat játéknak fogtam fel mint inkább egyéni versenynek(lehet az én felfogásommal van a gond )az pedig játék közben is bármikor le lehetett csekkolni hol tartunk a feltételekkel így már jóval előre tudtál tervezni hogy az egyéni érdekeidre mégis mennyi időd van.Az hogy nem tudtad hogy verseny szerveren játszol?hát z is érdekes mert én a regem elött a csapból is ezt hallottam(igaz a feltételekkel nem voltam teljesen tisztában de azt tudtam hogy itt nem lehet lazulni)
Dátum: 2009.08.28. 23:18:35
szerintem az is dolgozik aki nem küzd ellene hisz szerintem nem véletlen hogy egyszer se küdött ellene azt meg ne gondolhatod komolyan hogy aki nem küzd ellene az ne kapjon semmit az azt jelentené hogy pár szint után a 100%-osok törölhetnek is hisz amit a 0%-os meg kap azt semmilyen jó játék nem hoz vissza
Dátum: 2009.08.28. 22:58:20
szerintem is így van amit ő ne adj isten a kamrán nyer(mert ha portyában 50%-kal többet hoz az már szerintem nem oszt nem szoroz ha egszer annyit hoz hogy számítson is akkor az 100%-nál is számítani fog meg ha 150% akkor is)szóval itt a kamra a kiugró de azt meg a szaki bónuszok szerintem ellensúlyozzák.Azt meg remélem senki nem gondolja komolyan hogy aki nem küzd a fertőzés ellen az szívja meg mert ők is bele tettek a játékba annyit mint te csak ők más utat választottak és erről az útról akkor se tértek le amikor látták hogy a 0% mit ad.Szóval szerintem bőven bele fér ennyi és halkan jegyzem meg de szerintem is sokkal jobb ötlet ez a bónusz(pláne hogy csak rajtad múlik hogy mennyire tudod kihasználni)mint a 0%-os
Dátum: 2009.08.28. 18:21:29
hát az igaz ezt én is tudom de szerintem 49-es szinten nem kéne 100-as krittel szaladgálnom és az alap kritemet el is veszi majdnem a turbót meg nem azon tartom hanem inkább a varin hogy legalább arra legyen esélyem(néha-néha be is jön)
Dátum: 2009.08.28. 18:07:03
hát azért annyira mégse gyengus az a vari legalábbis én nem ezt tapasztaltam (minden csatám 200-1000 sebzéssel végződött részemről és min 2000-rel az ő oldalán szóval csak annyi elönyöm volt belőle hogy nem 3 hanem csak 1 fekete kelyhet kellett vennem(ami persze már bőven elég de azért az hogy minden ütése kritikus volt az azért annyira nem jó meg az se hogy mindig eltalált valamiért, mert hát nem 5-öt vette le hanem 25-öt mindenből)
Dátum: 2009.08.28. 17:34:21
szerintem annak semmi értelme ha ő engem tud támadni de én semmien módon nem támadhatok vissza de annak sincs ha bárki neki mehet ezért mondom hogy csak akkor ha már megtámadott .

Edit:ettől függetlenül lehet nektek van igazatok.
Dátum: 2009.08.28. 17:29:15
de neked nncs is 100-as fertőzésed így szerintem max akkor támadhatod meg ha elötte ő megtámadott téged
Dátum: 2009.08.28. 15:54:42
Én is sokkal szívesebben csapkodnám egyedül őket elöről mert a mostaniak nekem már nagyon erősek(ha olyan varija lenne 3000-et kapnék krit nélkül és még kb ennyit közel harcban)a mostaniba aszem 6 csata alatt vertem 4000-et ő meg belém 12k-t(úgy hogy a varija nem sebez csak a tulljaimat és a kritikus ütésem veszi le)
Dátum: 2009.08.28. 11:56:11
Én úgy mentem v4-re hogy senkit nem ismretem csak azt a 3 Tyrantost az igaz hogy amikor beirogatták a többiek a vx-es neveiket valamiért nekem is simerősnek tűnt a név de pl én nem beszéltem egyikkel sem és szerintem az én nevemet se nagyon jegyezte meg senki az elmúlt majdnem egy évben .Szóval az hogy ismerjük egymást???hát ez erős túlzás .
Dátum: 2009.08.28. 09:48:49
Azt Miklós úgy se engedi hogy olyan támadjon meg valakit akinek nem tudok visszatámadni szóval ha üthetem a saját hordám akkor 10000% hogy ők is üthetnek engem legalábbis szerintem így lenne fair különben ütöm a saját hordám hülyére mert tudom úgyse jöhetnek revansot venni
Dátum: 2009.08.28. 00:26:45
a felejtésnél akkor most kell várni egy hetet ugye?és a küldisnek is?csak mert szerintem küldik szempontjából az az egy hét nagyon sokat számít Mondjuk én már túl vagyok a küldin így engem nem érint de akkor se tartanám fairnek ha mostantól ez a küldi egy hétig tartana miközben nekem 4 kattintás volt az egész
Dátum: 2009.08.27. 15:21:19
szerintem is normális csak arra akartam kilyukadni hogy az engem pl zavarna hogy eddig éppenhogy csak de kibírtam a csata végéig tehát nem az van hogy mi lett volna ha... hanem szépen elkönyveltem hogy na igen a 80 szinttel erősebb az biza 80 szinttel erősebb(mondjuk 65-70-es szinten meg simán megverik az epiket szóval azért annyira mégse lehet erős)de ha most felhuzzák a közelharcot neki akkor legjobb esetben is csak két harci köröm lesz(max ÉP-ről)eddig se értem sokat az epik ellen nem is akarom elverni csak annyi hogy akkor az epikus specializáció a közelharcot is csökkentse hogy ne legyen már ot az a mi van ha... (meg azért egy csatában a varin kivül 6-ból egysze rén is be szoktam találni és azért nem mindegy hogy 6-szor próbálkozhatom ezzel vagy 1-szer)
Dátum: 2009.08.27. 15:12:42
Hát én az epikustól ha bírnám ÉP-vel olyan 6 k körül kapnák ha most feltuningolnák a közelharcot(persze most is simán belém tud verni annyit ha akar mert állatot nem viszek mert ha kifekszik akkor szívás van már pedig egy epikus csatában az állataim nagyon sok sebet kapnak az ÉP-jükhöz képest )mondom ezt 49-es szinten a 128-as szintű epikus ellen azt nem tom feljebb mi van de én eddig is nagyon kikaptam az epiktől(legutóbbi 3 csatámban összesen 800-at vertem belé és 11k-t kaptam 1000 fölötti TÖ-vel)