Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Harcrendszer kiegészítések
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
201. hozzászólás - 2009.08.28. 17:54:41 (Válasz Kocos #199 hozzászólására.)
Gondolom valamivel nem vagyok tisztában kifejtenéd miért? Itt vagy PÜ-ben.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
202. hozzászólás - 2009.08.28. 18:01:41 (Válasz Miklós #184 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.08.28. 16:31:48

Az új varázslatokból néhány már elkészült, de a verem csak hétfőn fog, ezért néhány szövetségnek ez átmeneti nehézséget okoz. Ezért elnézést kérünk, gondolkodom rajta, hogy valami átmeneti fixszel ezt megoldjuk valahogy.


Azert vannak vicces uj varazslatok, mint plul ez:

Eleven Irtózat

Szint: 125
VP költség: 390
Hatása az ellenfélre: -5 Erő, -5 Támadás, -5 Védekezés, -5 Kritikus sebzés, -5 Elnyelés

Ha lehet ismetelni epikust, akkor tuti vegtelensegig ezt kell, mert tulajdonkepp gyengebb lesz mint a terkapus szorny
Szoval jol meg kell gondolni ezt az ismetelhetos dolgot, mert konnyen ki lehet valasztani egy egyebkent jo cuccot dobo, de nagyon gyenge epikust
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
203. hozzászólás - 2009.08.28. 18:07:03 (Válasz Endyr #202 hozzászólására.)
hát azért annyira mégse gyengus az a vari legalábbis én nem ezt tapasztaltam (minden csatám 200-1000 sebzéssel végződött részemről és min 2000-rel az ő oldalán szóval csak annyi elönyöm volt belőle hogy nem 3 hanem csak 1 fekete kelyhet kellett vennem(ami persze már bőven elég de azért az hogy minden ütése kritikus volt az azért annyira nem jó meg az se hogy mindig eltalált valamiért, mert hát nem 5-öt vette le hanem 25-öt mindenből)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
204. hozzászólás - 2009.08.28. 18:13:56 (Válasz Hauer92 #203 hozzászólására.)
Hát ha minden ütése kritikus volt, akkor ott nem az epikusnál kell a hibát keresni, hanem nálad...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
205. hozzászólás - 2009.08.28. 18:21:29 (Válasz Ariel #204 hozzászólására.)
hát az igaz ezt én is tudom de szerintem 49-es szinten nem kéne 100-as krittel szaladgálnom és az alap kritemet el is veszi majdnem a turbót meg nem azon tartom hanem inkább a varin hogy legalább arra legyen esélyem(néha-néha be is jön)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
206. hozzászólás - 2009.08.28. 18:25:53 (Válasz Kocos #164 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.08.28. 15:57:42
Idézet: Mortimer - 2009.08.28. 14:02:44
Csak éppen minek ölnénk meg a régit újra, amikor az újjal egyre erősebb relikviákhoz jutunk?


Ezt megmondom en neked.
Azert, mert sejted, hogy meg 2-ot meg tudsz olni, nagy aldozatok aran, aztan tartani kell egy het szunetet. Mert nem esik le.
Nyilvan mindenki elore fog rohanni amig bir. Aztan ha nem megy, akkor belassit, ismetel parat, amik a karik fejlodnek eleget, hgy a kov nehany is menjen.
Sztem kivalo lehetoseg.

Meg egy gondolat kozben az egyeni epikus oleshez. Kincstabla.
Minden epikusert kapsz 1 epikuspontot, es utana valaszthatsz.
+1 tul valamire 3 epikuspont
+1 szaki valamire 2 epikuspont
1 kvizmedal 10 epikuspont + 10 dukat
1 Bufa gyuru 15 epikuspont + 10 dukat
1 Rubin Triasz 40 epikuspont + 10 dukat
1 Zafir gyuru 10 epikuspont + 10 dukat
10 kristalypont 1 epikuspont
1 dukat 1 epikuspont
1 vegzetmedal 10 epikuspont
stb.
Nyilvan ez a tabla csak egy hasrautesszeru valami, de ki lehetne dolgozni egy ilyet.


Ebben az santit nagyon, h mi szamit reszvetelnek. Van harom jatekos. Az egyik 40k-t sebez a masik 3k-t a harmadik meg 700-at. Mindenki ugyanannyit epikus pontot kapna?
Pontszám: 5
kedvelt tagashtmFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
207. hozzászólás - 2009.08.28. 18:31:25 (Válasz Morroch #197 hozzászólására.)
Azért ez az összehasonlítás eléggé sántít:

Galmuszk 76.szint 1752SZÖ/1420TÖ
Megtévedt Próféta 71.szint 1677/1353
Xinx 69.szint 1436/1248
Ookami /Ronin/
Pontszám: 6.33
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
208. hozzászólás - 2009.08.28. 18:36:27
Az egyeni epikusoleshez otlet

Kellene hozza egy epulet es egy szakertelem, adja magat az akademia. Persze lehetne valami emberbaratibb elerheto uj epulet is, aminek feltetele az epikus emlekmu (ugy mindenkinek konnyeden elerheto lenne).

Alapbol hetente 1x lehetne bemenni, a szakertelem pedig minden szintjevel 3 oraval csokkentene ezt az idot (a maximalis 50ig szintig 18 orara). Az aktivalasi dij 10 aranydukat lenne (esetleg 15 vagy 20 ha koltseget akarunk belerakni) es akkor megkapnad az elso epikust 10.000 EPvel. Ha legyozod, tied a zsakmany es mehetnel a kovetkezore a szakertelmedtol fuggo idoben.
Pontszám: 9.29
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
209. hozzászólás - 2009.08.28. 18:48:56 (Válasz Endyr #208 hozzászólására.)
Ez teljesen jó ötlet, én is valahogy így képzeltem el. Az időkorlátnak csak egy ideig van jelentősége, amint "beéri" magát a karakter, nem fog számítani.

Fontos, hogy előröl induljon a szörnytábla, hogy mindenki azonos mennyiségű dukát árán jusson el az X-ik epikusig.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.08.28. 18:49:18-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
210. hozzászólás - 2009.08.28. 19:02:22 (Válasz Endyr #202 hozzászólására.)
Azert vannak vicces uj varazslatok, mint plul ez:
Eleven Irtózat
Szint: 125
VP költség: 390
Hatása az ellenfélre: -5 Erő, -5 Támadás, -5 Védekezés, -5 Kritikus sebzés, -5 Elnyelés
Ha lehet ismetelni epikust, akkor tuti vegtelensegig ezt kell, mert tulajdonkepp gyengebb lesz mint a terkapus szorny
Szoval jol meg kell gondolni ezt az ismetelhetos dolgot, mert konnyen ki lehet valasztani egy egyebkent jo cuccot dobo, de nagyon gyenge epikust


Nem eles csata, de vicces lesz ezt eltalalni... :

Felkészülsz, hogy elvedd ellenfeled lélekenergiáját.
Mielőtt összecsapnátok, Vexthal, az átkozott démon feléd hajít egy Eleven Irtózat varázslatot. A varázslat hatással van rád: -25 Támadás, -26 Védekezés, -26 Erő, -26 Kritikus sebzés, -26 Elnyelés. Mormolsz, kezedből kirepül egy vakító fény. (-27 VP). Vexthal, az átkozott démon félrevetődik.Regenerálsz 15 életpontot.Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Vexthal, az átkozott démon egy alsó támadást indít. 816 életpontot vesztettél. Megcélzod ellenfeled felsőtestét a buzogánnyal. Ellenfeled kivédte a csapást. Regenerálsz 15 életpontot.Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Vexthal, az átkozott démon egy alsó támadást indít. 790 életpontot vesztettél.Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Vexthal, az átkozott démon az utolsó pillanatban félreugrik.Regenerálsz 15 életpontot. Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Vexthal, az átkozott démon egy alsó támadást indít. Talált, 771 ép-t sebződsz. Fegyvere kábít! (-10 támadás)Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze. A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 2377 sebzést kaptál.Ellenfeled nyerte a csatát.
Pontszám: 5
fórumozóHolsteinFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
211. hozzászólás - 2009.08.28. 19:39:16
Az epikusos ötlet nekem nagyon tetszik ,de szerintem ugy lenne a jó ha mindenképpen több aranydukát lenne bemenni mint 10 ,h ha már megszerezheted a cuccokat akkor ne legyenek ingyen meg ,h ha elfogy a dukát mindenképpen várnod kell még lesz ujra elég ,h bemehess
Pontszám: 7.50
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
212. hozzászólás - 2009.08.28. 20:01:56
Olvasgattam a hsz-eket, de egy valamit nem értek miért ragadt le mindenki az epikusoknál? Mintha azt olvastam volna Miklós egyik írásában, hogy az Epikusok összes sebzésen nem nagyon fog változni, ugyanis csökken a varázslat és nő a fizikai sebzés.
Ahogy olvastam mindenki azon van kiakadva, hogy az epikusok így brutálisakat fognak sebezni. Ez igaz viszont a varázslata csökken. Ja és még valami azt azért ne felejtsétek el, hogy a módosítás a játékosokra is hatással van vagyis a fizikai sebzések megnőnek.
Az epikus verés meg csak a varázslatokra erősítöknek lehet probléma. Mert az Ő varázslataik erőssége is csökken.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.43
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
213. hozzászólás - 2009.08.28. 20:05:15 (Válasz Holstein #211 hozzászólására.)
Idézet: Holstein - 2009.08.28. 19:39:16
Az epikusos ötlet nekem nagyon tetszik ,de szerintem ugy lenne a jó ha mindenképpen több aranydukát lenne bemenni mint 10 ,h ha már megszerezheted a cuccokat akkor ne legyenek ingyen meg ,h ha elfogy a dukát mindenképpen várnod kell még lesz ujra elég ,h bemehess


Nioncsenek azok ingyen, le kell gyozni erte egy nagy budosszaju moncot.
A dukat ar is csak azert lett megemlitve, hogy ne termeljen plusz dukatot a rendszer. Nem azert hogy szivassuk magunkat.
Pontszám: 5
fórumozóHolsteinFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
214. hozzászólás - 2009.08.28. 20:08:59
Ezt tudom viszont ha nem lenne akkor mindenki verné az epikust és vagy tápolná magát dukáttal ha viszont kb 10 lenne ,h ne hozzon profitot akk pedig ugyanugy tudnál licitálni az árveréseken de emellett még tök durva cuccaid is lehetnének az epikusoktól....
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
215. hozzászólás - 2009.08.28. 20:12:18 (Válasz Holstein #214 hozzászólására.)
"nem lenne akkor mindenki verné az epikust"

Ha mindenki verheti, akkor nem borul a rendszer. Másrészt ha az epikust ütheted, akkor azzal növeljük a portyacélpontok számát, és egészségtől függően választásra is kényszerülsz, hogy epikus kincs kell, vagy LE a végzeturaktól. A többségnek nem fog menni a kettő együtt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
216. hozzászólás - 2009.08.28. 20:15:05 (Válasz Morroch #201 hozzászólására.)
Idézet: Morroch - 2009.08.28. 17:54:41
Gondolom valamivel nem vagyok tisztában kifejtenéd miért? Itt vagy PÜ-ben.


Galmuszk egy extrem jol fejlesztett karakter, aki amellett, hogy akkora az alapIQ-ja mint a tobbi elkarakternek, a jatek feltehetoen legmagasabb kritikus utesevel es tamadasaval is rendelkezik. Erdemeid es kepesegeid lebecsulese nelkul merem kijelenteni, hogy te nem fogod tudni utanacsinalni ezt a karakterfejlesztest. Mag mas se. Illetve inkabb azt mondanam, hogy nyilvan lesznek akik utana csinaljak, a legkomolyabb pokok, ha felernek erre a szintre, de nem sokan.
Szoval attol, mert egyvalakinek ez sikerul, sok mas embernek nem fog. Galmuszk nem meroszama a rendszernek.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
217. hozzászólás - 2009.08.28. 20:29:10 (Válasz Kocos #216 hozzászólására.)
Korrekt. Kösz
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
218. hozzászólás - 2009.08.28. 20:45:23 (Válasz Endyr #208 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.08.28. 18:36:27
Az egyeni epikusoleshez otlet

Kellene hozza egy epulet es egy szakertelem, adja magat az akademia. Persze lehetne valami emberbaratibb elerheto uj epulet is, aminek feltetele az epikus emlekmu (ugy mindenkinek konnyeden elerheto lenne).

Alapbol hetente 1x lehetne bemenni, a szakertelem pedig minden szintjevel 3 oraval csokkentene ezt az idot (a maximalis 50ig szintig 18 orara). Az aktivalasi dij 10 aranydukat lenne (esetleg 15 vagy 20 ha koltseget akarunk belerakni) es akkor megkapnad az elso epikust 10.000 EPvel. Ha legyozod, tied a zsakmany es mehetnel a kovetkezore a szakertelmedtol fuggo idoben.


Tulzasnak ereznek ennyi epikus targy kihelyezeset a karakterhez.
Vagy a pontrendszert javaslom, amiben megadott epikus targyak es egyeb jutalmak vasarolhatoak, vagy egy olyan rendszert amiben LE es ritka targyjutalom kombinalodik. A LE jutalom induloszamanak jo az ami anno a kuttoltodes volt, aztan lehetne egy picivel drasztikusabban emelni.
Es persze kene toplista, hogy ki hol tart benne.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
219. hozzászólás - 2009.08.28. 20:46:03 (Válasz Endyr #206 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.08.28. 18:25:53
Idézet: Kocos - 2009.08.28. 15:57:42
Idézet: Mortimer - 2009.08.28. 14:02:44
Csak éppen minek ölnénk meg a régit újra, amikor az újjal egyre erősebb relikviákhoz jutunk?


Ezt megmondom en neked.
Azert, mert sejted, hogy meg 2-ot meg tudsz olni, nagy aldozatok aran, aztan tartani kell egy het szunetet. Mert nem esik le.
Nyilvan mindenki elore fog rohanni amig bir. Aztan ha nem megy, akkor belassit, ismetel parat, amik a karik fejlodnek eleget, hgy a kov nehany is menjen.
Sztem kivalo lehetoseg.

Meg egy gondolat kozben az egyeni epikus oleshez. Kincstabla.
Minden epikusert kapsz 1 epikuspontot, es utana valaszthatsz.
+1 tul valamire 3 epikuspont
+1 szaki valamire 2 epikuspont
1 kvizmedal 10 epikuspont + 10 dukat
1 Bufa gyuru 15 epikuspont + 10 dukat
1 Rubin Triasz 40 epikuspont + 10 dukat
1 Zafir gyuru 10 epikuspont + 10 dukat
10 kristalypont 1 epikuspont
1 dukat 1 epikuspont
1 vegzetmedal 10 epikuspont
stb.
Nyilvan ez a tabla csak egy hasrautesszeru valami, de ki lehetne dolgozni egy ilyet.


Ebben az santit nagyon, h mi szamit reszvetelnek. Van harom jatekos. Az egyik 40k-t sebez a masik 3k-t a harmadik meg 700-at. Mindenki ugyanannyit epikus pontot kapna?


Nincs harom jatekos. Egy van. Egyeni epikusrol szol az otlet.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
220. hozzászólás - 2009.08.28. 20:48:38 (Válasz Holstein #214 hozzászólására.)
Idézet: Holstein - 2009.08.28. 20:08:59
Ezt tudom viszont ha nem lenne akkor mindenki verné az epikust és vagy tápolná magát dukáttal ha viszont kb 10 lenne ,h ne hozzon profitot akk pedig ugyanugy tudnál licitálni az árveréseken de emellett még tök durva cuccaid is lehetnének az epikusoktól....


Valoban es ez miert baj? A dukatjaid sem a levegobol lesznek, megdolgozol ertuk, terkapuzol, kuldizel, "nagy" epikust olsz, CSP-t aldozol bele.
A ket problema ortogonalis, es a 10 dukat pont azert kell bele, hogy ne gerjesszek egymast, de a csillapito hatasnak sem latom kulonosebb ertelmet.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője