Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Harcrendszer kiegészítések
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
161. hozzászólás - 2009.08.28. 15:53:04 (Válasz Kocos #156 hozzászólására.)
Miért ne kellene fizetni minden epikusért?

Epikus másolóműhely:
Építésének feltétele: olyan szövetség tagja legyél éppen, melynek van Epikus emlékműve!

Csak akkor hívhatsz ki újabb epikust, ha felépítettél 1 szintet az épületben. Minden szintet csak akkor kezdhetsz el, ha lefekteted az alapjait (-10 dukát), és természetesen nem építheted magasabb szintre, ahány epikust az aktuális szövid eddig megölt!
Pontszám: 5.80
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
162. hozzászólás - 2009.08.28. 15:54:42 (Válasz Morroch #159 hozzászólására.)
Én is sokkal szívesebben csapkodnám egyedül őket elöről mert a mostaniak nekem már nagyon erősek(ha olyan varija lenne 3000-et kapnék krit nélkül és még kb ennyit közel harcban)a mostaniba aszem 6 csata alatt vertem 4000-et ő meg belém 12k-t(úgy hogy a varija nem sebez csak a tulljaimat és a kritikus ütésem veszi le)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
163. hozzászólás - 2009.08.28. 15:56:26 (Válasz Darah #160 hozzászólására.)
Az x-10 nem Miklóstól van, csak hasraütöttem, jelezve, hogy ebben döntsenek okosabbak mekorra epikusokat lehetne ismételni.
Elhiheted ha epikusgyilkoló magánakciókat folytatnék még akkor is 2 ember helyetti szövetségi meló/szórakozás lenne mögöttem, nem beszélve az átlag farmszövetség/karakterekről.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
164. hozzászólás - 2009.08.28. 15:57:42 (Válasz Mortimer #139 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.08.28. 14:02:44
Csak éppen minek ölnénk meg a régit újra, amikor az újjal egyre erősebb relikviákhoz jutunk?


Ezt megmondom en neked.
Azert, mert sejted, hogy meg 2-ot meg tudsz olni, nagy aldozatok aran, aztan tartani kell egy het szunetet. Mert nem esik le.
Nyilvan mindenki elore fog rohanni amig bir. Aztan ha nem megy, akkor belassit, ismetel parat, amik a karik fejlodnek eleget, hgy a kov nehany is menjen.
Sztem kivalo lehetoseg.

Meg egy gondolat kozben az egyeni epikus oleshez. Kincstabla.
Minden epikusert kapsz 1 epikuspontot, es utana valaszthatsz.
+1 tul valamire 3 epikuspont
+1 szaki valamire 2 epikuspont
1 kvizmedal 10 epikuspont + 10 dukat
1 Bufa gyuru 15 epikuspont + 10 dukat
1 Rubin Triasz 40 epikuspont + 10 dukat
1 Zafir gyuru 10 epikuspont + 10 dukat
10 kristalypont 1 epikuspont
1 dukat 1 epikuspont
1 vegzetmedal 10 epikuspont
stb.
Nyilvan ez a tabla csak egy hasrautesszeru valami, de ki lehetne dolgozni egy ilyet.
Pontszám: 8
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
165. hozzászólás - 2009.08.28. 16:01:41 (Válasz Darah #160 hozzászólására.)
Darah éppen ezért kell függővé tenni az egyéni epikust a közösségitől.
Ha üjra tapsolható közösségi epikust csinálsz, akkor ugyan ott vagy ahol a part szakad.
-Megint csak a nagyoknak van kincspontja licitálni
-A kisebbeknek megint nincs esélyük megkarcolni sem

Így viszont mindenki kihívhatja a maga kis epikusát, igaz van 1-2 hónap átfutási idő, amíg el nem érik az emberek a számukra aktuálisan leverhető maxot, és vissza nem soknak a közösségi epikusra...

Most csak annyit kell tenned, hogy kimész egy haldokló szövibe, és 2 naponta vered a saját epikusodat, és farmolod a dukátot. Jelenleg több ilyen ismerősöm is van, ennél már korrektebb ha mindenkinek lehetne saját epikusa ugye...
Pontszám: 6.09
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
166. hozzászólás - 2009.08.28. 16:02:07 (Válasz Darah #158 hozzászólására.)
A szövetségi epikus ölésének sikere nagyon sok mindentől függ. Függ a karakterek szintjétől, a szintbeli szórástól, a létszámtól és a játékosok aktivitásától. Ahol most gond van az epikus öléssel, ott az ismétlődő epikusok mellett is gond lenne.Szövetségi szinten ismétlődő epikusöléssel még több epikusfarmoló szövetség alakulna, felszaporítva a dukátokat, illetve 1-2 alacsony szintű karaktert látnának el epikus tárgyakkal.

Ezzel szemben az egyéni epikus leölése csak az adott karaktertől függ. Azon belül is leginkább a szintjétől. Azonos szintű karakterek kb. azonos erősségű epikusig jutnának, nem lenne "hátszele" azoknak a karaktereknek akiknek 20 szinttel magasabb szövitársai vannak. A dukátfarmolás pedig - mint többen is említettük, kikerülhető.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
167. hozzászólás - 2009.08.28. 16:02:42
Hm.
Most akkor én nem értem.
A koncepció az lenne, hogy magánakcióban újrakezdődne az elsőtől az összes epikus?

Vagy honnan veszitek, hogy annyival gyengébbek lennének, hogy magatok boldogulnátok vele?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
168. hozzászólás - 2009.08.28. 16:02:43
A szövetségünkben az 57. szintűek (!) épp most pánikolnak, hogy eddig se nagyon tudtak hozzászólni az epikusokhoz, de ezután végképp nem tudnak majd. Ilyeneket másolgatnak:

Bagator, az árnyékvándor rohanás közben megidéz egy koncetrált fagycsapás varázslatot. 4705 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -40 Taumaturgia.

Szóval a reform elérte, hogy a nálunk lévő játékosok 90%-ánál megszűnik a játék ezen része, teljesen kimaradnak belőle. Kb. mintha eltűnt volna egy menüpont. És itt most nem arról van szó, hogy nem lesz kincsük, mert az építés miatt biztosan lesz, csak hogy az eddigi közösségépítő szerepe teljesen megszűnt. Eddig előre megbeszélte a szövetség, hogy ekkor és ekkor ütjük, ezután meg a 4 legmagasabb szintű tag leveri majd egyedül (nekünk 15-18e életpontból menni fog, és ugyse ütnek mások minket), és a többiek meg csak nézik.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.08.28. 16:04:43-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
169. hozzászólás - 2009.08.28. 16:03:12 (Válasz Eliteninja #149 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2009.08.28. 14:24:08
És akárhányszor lehetne ütni? Meg kincset is ugyanúgy dobna? Mert akkor mindenki addig üti amíg meg nincs neki a szaki meg a tö olcsóbbító cucc


Kivanatos lenne, ha hosszu tavon mindenki meg tudna szerezni ezeket a targyakat, es az elterest az kepezne, hogy mikor szerzi meg, nem az, hogy lesz-e valaha, vagy nem.
Jo nyilvan aki eleg kitarto, annak lesz ilyenje, de a jelenlegi tempo mellett mire egy (gyorsan epikusozo!) szovi minden tagja megszerzi, addig tobb ev eltelik.
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
170. hozzászólás - 2009.08.28. 16:07:26 (Válasz Darah #158 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.28. 15:44:49
Nekem jobban tetszene Miklós alapötlete, a klánszinten visszatapsolható epikus.

Nagyon szép az, hogy ti magatok is boldogultok már egy-egy epikussal, őszinte tiszteletem,


Ne gondold, hogy ez nagy kivaltsag. 40-es szinten mar az elso epikust kapod a terkapuban. Itt mar teljesen realis leverni egyedul az elso epikust. Sztem te 48-50-es szint korul(?) siman levernel helybol vagy 5 epikust.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
171. hozzászólás - 2009.08.28. 16:07:39 (Válasz Timcsike #166 hozzászólására.)
Megismétlődő epikusok esetén nem kellene csak azért egymás után gyilkolnunk egyre erősebbeket, hogy a szövetségi tagok ne álldogáljanak a küldetésük előtt, hanem visszahívnánk az előzőket, és sokkal lassabban érnénk fel üthetetlen magasságokba velük, vagy talán sosem, könnyebb lenne velük a lépést tartani, ha 2-3 alkalommal ugyanaz a lény lenne.

A kisebb szintű tagok pedig megharcoltak azért, hogy bent legyenek ott, ahol vannak.
Most n azokból induljunk már ki, akiket körbevakoltak, hanem egy normál klánbalépés és beépítésből.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
172. hozzászólás - 2009.08.28. 16:09:48 (Válasz Darah #160 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.28. 15:52:52
A közös epikust még nehezebb lenne összehangolni, sorry, most én ütöm az enyém, bocsika, most én meg az enyémet...nem tartom jónak.


Sztem ez egy normalis szoviben nem okozhat gondot. Kiirjuk, hogy epikusveres szombat este 7-tol, es akkor szombat este 7-kor mindenki tudja, hogy kozos epikus van. A sajtjat meg ehhez idoziti.
Pontszám: 8.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
173. hozzászólás - 2009.08.28. 16:09:57 (Válasz Kocos #170 hozzászólására.)
Igen, és ezzel el is vesztené azt, amitől epikus.

Viszont...miért ne lehetne mindkettőt?

Magánepikust is, illetve visszatapsolhatóakat is?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
174. hozzászólás - 2009.08.28. 16:11:27 (Válasz Kocos #172 hozzászólására.)
Igen, ez nálunk is így működik.
Mint a kezdő hozzászólásomban írtam valaki azon érvére, hogy az epikust nehéz összehangolni.
De ha mindenki a magáét ütögeti, ami visszaregenerál, akkor már más lenne kissé a helyzet.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
175. hozzászólás - 2009.08.28. 16:11:46 (Válasz Darah #171 hozzászólására.)
A topszövetségeket nem az epikus erőssége, hanem a kincseskamra korlátozza. Azáltal, hogy nagyon felerősítjük az epikust, csak kizárunk belőle embereket, de nem érjük el a célt, az epikusütés lassítását.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
176. hozzászólás - 2009.08.28. 16:11:53 (Válasz Darah #167 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.28. 16:02:42

A koncepció az lenne, hogy magánakcióban újrakezdődne az elsőtől az összes epikus?


Persze.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
177. hozzászólás - 2009.08.28. 16:14:29 (Válasz Darah #173 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.28. 16:09:57
Magánepikust is, illetve visszatapsolhatóakat is?


Ha ilyesmit sugalltam, akkor felrebeszeltem. Termeszetesen mindkettot kivanatosnak tartom, amelyek egymastol fuggetlenul, vagy akar egyutt is megvalosulhatnak.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
178. hozzászólás - 2009.08.28. 16:15:28 (Válasz Kocos #170 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.08.28. 16:07:26
Idézet: Darah - 2009.08.28. 15:44:49
Nekem jobban tetszene Miklós alapötlete, a klánszinten visszatapsolható epikus.

Nagyon szép az, hogy ti magatok is boldogultok már egy-egy epikussal, őszinte tiszteletem,


Ne gondold, hogy ez nagy kivaltsag. 40-es szinten mar az elso epikust kapod a terkapuban. Itt mar teljesen realis leverni egyedul az elso epikust. Sztem te 48-50-es szint korul(?) siman levernel helybol vagy 5 epikust.


erről az jut eszembe, hogy valahol valóban gond van az epikusok erősségével, mert még a 45.-et, vagyis a 95. szintűt is le tudja verni egy 65. szintű karakter egyedül pár nap alatt, vagy két 60. szintű egy nap alatt. epikus speccel még gyorsabban.

azért, bármennyire is jó ez mondjuk nekem, valahol valóban abszurd.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
179. hozzászólás - 2009.08.28. 16:15:31 (Válasz Mortimer #175 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.08.28. 16:11:46
A topszövetségeket nem az epikus erőssége, hanem a kincseskamra korlátozza. Azáltal, hogy nagyon felerősítjük az epikust, csak kizárunk belőle embereket, de nem érjük el a célt, az epikusütés lassítását.


Ez nem teljesen igaz.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
180. hozzászólás - 2009.08.28. 16:18:15 (Válasz Mortimer #175 hozzászólására.)
Épp ezt érnéd el mégis vele Mortimer, ha háromszor hívhatnátok vissza ugyanazt a lényt, és nem erősebbel kellene bírkóznotok, és ha több esély lenne, hogy egy "jócuccú" epikusszintből több értékes holmit kiszedjetek, nem?

Kocos, nem sugalltad, ezt én írtam, magamtól.
Ha ilyen könnyen megszerezhetőek lennének, értéktelenné válnának az epikus tárgyak is.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!