Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Dátum: 2009.11.22. 16:14:59
hát én a VF-hez elég negatívan állok hozzá.
v1-en van és hát egyre csak gyengülök bár lehet ennek más magyarázta van nem a VF
v2-n is van ott nem gyengülök mert alapból gyenge vagyok de szakiösszegben a szintemen a 2. vagyok az is valami bár 1. soha nem leszek de azért szépen néz ki
v3-on nincs visszafogottam pedig meg lehetne kb olyan julius óta... 22-es szinten kitolhattam volna 50-re most 39-es vagyok TÖ-ben elég gyenge de 5 szinttel feljebbről simán fenn akadnak az emberkék SZÖ-ben meg azért nem állok olyan nagon gyengén de VF nélkül azért lassan de biztosan felköthetem magam...ez tény.
Engem nagyon nem izgat mi lesz a VF-fel mert magamnak már bebizonyítottam hogy lehet vele is meg nélküle is játszani egy ideig-óráig de nekem gondom van azzal hogy ahogy elnéztem a játékot eddig megvolt a top helye a toplista elején a normál játékosoké meg alattuk szépen és voltak a pókok(a szintek elején) akik nem voltak olyan sokan el lehetett élni mellettük aztán jött a VF ami a NORMÁL játékosokhoz képest pókszámba mentek(erejüket tekintve)és ezek az új fajta VF-es karik meg már a Normál játékosok helyét foglalták el és biza teszem azt 5 szintre jutott 5 pók azt ki lehetett bírni de 5 szintre 50-100 kőkemény VF-s aszem az már megterhelő szóval kérdem én most a játékban hol a helye annak aki NORMÁLISAN akar fejlődni és nem mondja nekem senki hogy olvadjanak be a VF-hez vagy a tophoz még választhat is mekkora demokrácia van itt kérem mert mégis csak egy fejlesztési módot öltünk ki a játékból...de hát amíg azok élvezik akik előnyt húznak a VF-ből gondolom addig nincs gond ugye?
Dátum: 2009.09.20. 10:52:44
nem a próbléma ott van hogy még eddig csak az ÉP volt a gond amit egszséggel tudott ellensúlyozni most a vari kapásból lekapja a fele tulajdonságát ami már nem igen lehet ellensúlyozni
Dátum: 2009.09.20. 10:13:49
szerintem Dragon Hunternek az a próblémája hogy míg nekünk 50-et vesz le a vari a tullból neki még oda bök elé egy 1-est.Idézet: Dragon HUNter - 2009.09.20. 00:49:31


Hydra, a sokfejű démon egy tökéletes vakítás igéjét idézi fejedre. 2135 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -126 Támadás, -126 Erő, -252 Taumaturgia, -100 Elnyelés.



Fearox, az alvilági őrző int, mire egy isteni fény sújt le rád. 5063 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -45 Támadás.
Dátum: 2009.09.13. 09:56:18
Azt megtudja nekem valaki mondani hogy egy szövetséget meddig tart elfogadni csakmert ismerőssel most alapítunk egyet v2-n de 1,5 napja semmi nincs(amikor v4 indult valamiért 6 óra alatt megtudták csinálni )és amíg nincs szövi nem szívsen csinálok semmit.
Dátum: 2009.09.13. 09:16:22
v3-on nem fejlesztettem ki kiváncsi leszek meddig jutok (megjegyzem az elsőkhőz képest már most lemaradásban vok és a szintem átlaga is lassan de biztosan elhúz mellettem pedig még csak 29-es vagyok )
Dátum: 2009.09.12. 22:40:32
a VF semmilyen elönnyel nem jár azoknak akik késöbb fejlesztik ki mint az átlag(sőt igazi elönyt senkinek nem ad csak azoknak akik az átlagnál jelentősen elöbb kifejlesztették) a hátrányait viszont mindenki egyformán megkapja.
Dátum: 2009.09.12. 20:12:24
Hát Mortimer ha 50-et kap vagy 150-et kap szerintem tök mindegy elver és kész ezt semmilyen normál taktika nem hozza be ilyen szempontból tényleg mindeg, de azért azt én is elmondanám hogy ezen fejlesztéssel én se értel egyet
1 mert én egyet se aktíváltam (na jó ez annyira nem izgat ha a héten min egyet de lehet 2-t is aktíválok mert mostanában nincs időm a gamere )
2 mert azért így is már épp elég kényszer dolog van a játékban(sm, VF,meg hasonló szakik amik nélkül nem nagyon lehet boldogulni rövid hát még hosszú távon )
Dátum: 2009.09.12. 20:00:42
Most nem azért de a portya kari eddig is fél kézzel lenyomta a sima vadászós karikat, jó most a nagy részük elment manózni így átmenetileg "legyengültek"(ergo Nephilát megtudtam verni amikor buzogány volt nála meg vakító fény (igaz én meg -50%-kal mentem) de azért nem hiszem hogy amiatt a +50 IQ-támadás miatt fognak földbe döngölni az ment nekik eddig is.
Dátum: 2009.08.30. 16:03:37
ez a szaki szerintem semmit nem érne hisz ha ne adj isten valaki ki is fejlesztené akkor se hiszem hogy többet lehetne portyában szerezni hisz aki eddig is használta ezt a szakit az teszem azt 10-es transzcendrális mellett nem egy 1000-est fog magánál hagyni hanem 500-at akit meg nem érdekel annak meg mindig lesz rabolható LE-je ettől a szakitól függetlenül
Dátum: 2009.08.30. 11:08:01
én is csak kérdeztem nem kijelntettem
Dátum: 2009.08.30. 10:55:15
És akinke már kiesett az új relikvia attól vissza lesz véve?(csak mert v1-en Cyron beújított egy portyagömböt amit eddig nem láttam
Dátum: 2009.08.29. 23:20:40
szerintem mindenkinek volt esélye megtudni még akár reggelés elött, hogy ez véges világ még a fórumra se kellett hozzá feljönni sőt elég ha reggelés elött kicsit lejjebb görgeti a híreket és ni ezt ott lehet olvasni

2009-07-17
Elindult a 4. világ
Az előzetes tervek szerint, júl. 16-án elindult a 4. világ, háromszoros sebességgel. Regisztrálni itt lehet. További részletek a fórumon.
2009-07-10
4. világ előregisztráció!
Hamarosan, terveink szerint július 16.-án, 10 órakor indul a 4. világ. Az előző világoktól a szabályok kicsit eltérőek lesznek. A játék a normál sebesség háromszorosával fut (háromszor gyorsabban tudsz LE-t szerezni, regenerálni, pihenni, harcolni stb) viszont a játék nem drágább, mivel befizetéskor a normál őskő mennyiség többszörösét kapod!
A JÁTÉK MEGHATÁROZOTT IDEIG TART: amíg egy szövetség nem teljesíti a nyerési feltételt (ez előreláthatóan a hatalom tornyának 10 napig történő birtoklása, és 30 epikus ellenfél legyőzése). A nyerési feltétel teljesülésekor a világ véget ér, eredményt hirdetünk (nemcsak szövetség, hanem egyéni kategóriában is, szint, rabolt LE, megválaszolt kvíz és teljesített küldetés szerint). A legjobbak más világon levő összes karakterüknek ősköveket és speciális titulust (rangot) kapnak. Ezután a megmaradt őskövek megfelelő átváltással átadhatóak más világra.
További infók a fórumon.

a lényeget nagy betűvel kiemeltem

és minden belépéskor meg volt az esélye hogy értesüljön erről a nyilván nagyon titkos inforól de ha most kezd és nem tudja mit jelentenek a dolgok amiket megadtak nyerési feltételnek az a játékban meg tud kérdezni bárkit és biztos vagyok benne hogy 1 napnál több időt nem vesz igénybe a tájékozódás .Szóval innentől kár vitatkozni a rossz értesítésről ha egyszer ott volt szép betűkkel mindenre a válasz csak hát mindneki lépeget be mint a meszes ahelyett hogy ne adj isten megnézné mit is csinál (nekem most így hirtelen kb 5 ms-ig tartott mire rátaláltam(ergo amíg kiléptem v2-ről)de belépéskor én spec mindig elolvasom a híreket lehet én vagyok a hülye hogy kiváncsi vagyok rájuk )
Dátum: 2009.08.29. 22:54:20
annyira vagy egyedül a véleményeddel hogy nem sokkal elötte írtam le kb ugyanezt(kicsit nyakatekertebben de a lényeg kb ugyanez volt)
AMúgy én is mondom nem az a baj hogy nincs ilyen cuccunk hisz az emberek 90%-nak nincs így azért ki lehet bírni engem mondom az zavar hogy a játék elvben egyik leg jobb opciója számomra olyan mintha ott se lenne
Dátum: 2009.08.29. 20:19:19
nem csoda hogy több volt az átlag építés ha egyszer kb másfélszer annyi LE járt egy vadászatért mint v1-en és ez 35-ös szintre nem 1,5-szeres különbséget hoz ki
Dátum: 2009.08.29. 20:13:21
Hát jó most felsoroltál néhány érvet amiben igazad is van.Tudom én a játékosoknak csak egy kis %-át képviselem de az én játékomba olyan hogy epikus olyan nem létezik az csak egy plusz opció amivel leverethetem magam ugyanis neki menni sok értelme nincs(bár neki szoktam menni de elvi okokból nem azért mert értelme van)arról nem is beszélve hogy én nem szívsen viszek el olyan tárgyat amihez közöm sincs(teszem azt most nálunk lecsapjuk az epiket én örülök a fejemnek ha 6-7 csatában 3000-4000 ÉP-t belé sebzek míg egy magas szintű karakterünk ezt a 3000-et akár egy csatából is bele veri ha szerencséje van)arról nem is beszélve hogy nekem alig van kincs pontom mert ugye én hozzá se tudok szagolni az epikhez(és azt ne mond hogy pótoljam építésből mert eddig is azt csináltam és az építésemre szerintem bőven nem lehet panasz(legalábbis ahogy elnéztem másokat a szintemen)) míg más egy nap alatt össze verekszik magának 50 pontot én meg nézek hogy hiába építek és gyüjötgetek neki megint csak több pontja van .Nekem nem kell %-os cucc(ill igen de ez csak másodlagos) hanem egyszerűen ezt az opciót akarom akár milyen kis mértékben de visszakapni .Még csak nem is a kapott sebzéssel van nekem gondom(bár ez a változások után valszeg változni fog)hanem azzal hogy jószerével több mint fél évet kell várnom hogy egy tárgyat elvigyek(azaz kb 70 epikus azaz kb 2 jutna ez idő alatt)és mivel a küldi miatt ellöttem már egy lehetőséget most leshetek egy ideig és reménykedhetem(%-os cuccot szerezni nem fogok ezt 99%-os biztonsággal mondom neked)
Dátum: 2009.08.29. 18:17:16
érdekes én se nem vagyok pók és a tophoz sincs túl sok közöm mégis megpróbálok a lehető legoptimálisabban fejelszteni(azért szerintem ez azért úgy ahogy megy is )
nah de hogy ne csak off legyen az offban:
Én is Jerikóval értek egyet(kapott is egy 10-est)az IQ továbbra is egy a kettőben túl marad akkor fejre is állhatunk a vari jobban megéri és kész.Az egyéni epikölés meg nekem is tetszene br már van rá lehetőség a játkban(ugye bár a sokszor leírt átmegyek a kis szövibe és lecsapom ott dolog)de azt egy nem ellenörzi senki 2 azért nem is igazán fair dolog szerintem(bár gondolkodom hogy visszamegyek a régi szövimbe ahol a 6. epiknél járnak és lecsapok nekik egyet-kettőt unaloműzűsül)szóval aki akarja az most is megoldja az egyéni epiket de mint mondtam az nincs ellenőrizve.
Dátum: 2009.08.29. 11:02:36
Nah közben kiderült mit s ad ez a gyűrű

szikrázó gyűrű
Jelenlegi licit: 100 aranydukát (Tigristen)
Licitálok:
Licit vége:
2009.09.03. 09:59:36

Típus: gyűrű
Hatás: +5 Egészség, +5 sebgyógyítás, +3 TP vadászatonként
Dátum: 2009.08.29. 10:32:35
azt én is láttam de nem én erre gondolok:

szikrázó gyűrű
Jelenlegi licit: 100 aranydukát (Tigristen)
Licitálok:
Licit vége:
2009.09.03. 09:59:36

Típus:
Hatás:

ennyit ír ki semmi típus se hatás, semmi
Dátum: 2009.08.29. 10:13:46
a kvíznél, ha véletlen kétszer kattintasz a kész gombra, akkor azt kétszer is küldi be és akkor előfordulhat, hogy meg esik az, amivel te találkoztál .Aztán lehet más a probléma de ez is egy lehetőség
Dátum: 2009.08.29. 10:09:58
v2-n a szikrázó gyűrű nem ad semmit vagy csak lemaradt a leírás(vagy csak nekem nem adja be de ez elég valószínűtlen ha azt nézem hogy nincs nagy tolongás érte)szóval mit is tud ez a gyűrű?