Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
161. hozzászólás - 2009.08.29. 22:52:11
Nem a veszteségtől féltem, mint mondtam, a táp mennyiségével nem volt bajom, de hajtanom kellett az első helyért. Érdekes volt, mert Cápa, Norlan, Lucyfer, Tiger, Csampi és én is teeeeeljesen más stílusban nyomattuk. Norlan volt az, aki közülünk a legtöbbet bukta, de kaszált is pár tízezreket velünk ellentétben.
Maxos kreatívval meg éppen elégnek éreztem, ha 8-10K leakadt, mert azt még duplázta a szaki.

Egyébként a PP-n és a szinteken dőlt el minden. Én pl. folyamatosan váltogattam a 15 és a 30 PP-t, próbálgattam így, próbálgattam úgy. De mivel epikus miatt nem hagyhattam rámrohadni a CSP-t, szépen lassan elmaradtak az áldozatok, mindig fél napra léptek szintet, mintsem jó lett volna. Cápának pl. nem volt ilyen kényszere, mert Ti haladtatok amúgy is az epikkel, no meg betárolt üszkös mennyiségű lefelé üthető PP-t, nekem/nekünk ehhez nem volt türelmünk, ez nagyon okos dolog volt. Norlan meg sokkal inkább élvezetből játszott, mintsemhogy ilyenek miatt agasztotta volna magát.
Ja, és a 3 gyémánt vs. 3 smaragd külön jó volt, a +33% miatt még jobban élveztem a versengést.
Pontszám: 9
irritálóVyvcsy0212Nő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
162. hozzászólás - 2009.08.29. 23:09:40 (Válasz Kocos #58 hozzászólására.)
És ha másik világon nincs karaktere, akkor sem érte kár? Mert történetesen ismerem és nincs karija máshol.....
Mert amikor regisztrált, nem figyelmeztette semmi, hogy ez egy véges világ.... csak jóval később olvasta a fórumon.... így ez elég nagy gáz... hall valaki valakitől a játékról, úgy dönt kipróbálja. Regizéskor választja a 4. világot, mert gondolja ott még nem akkora a telítettség... aztán egyszer csak itt a vég, se szó, se beszéd.... utolsó vadászata után 1 órával, már nincs hová belépjen
Nem kellett volna más, csak egy aprócska figyelmeztetés, mondjuk az eseményeknél, hogy figyelni... hamarosan vége.....
V2:Viviene-The gods of diamond
V4:Vivienne-
Pontszám: 3.17
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
163. hozzászólás - 2009.08.29. 23:20:40 (Válasz Vyvcsy0212 #162 hozzászólására.)
szerintem mindenkinek volt esélye megtudni még akár reggelés elött, hogy ez véges világ még a fórumra se kellett hozzá feljönni sőt elég ha reggelés elött kicsit lejjebb görgeti a híreket és ni ezt ott lehet olvasni

2009-07-17
Elindult a 4. világ
Az előzetes tervek szerint, júl. 16-án elindult a 4. világ, háromszoros sebességgel. Regisztrálni itt lehet. További részletek a fórumon.
2009-07-10
4. világ előregisztráció!
Hamarosan, terveink szerint július 16.-án, 10 órakor indul a 4. világ. Az előző világoktól a szabályok kicsit eltérőek lesznek. A játék a normál sebesség háromszorosával fut (háromszor gyorsabban tudsz LE-t szerezni, regenerálni, pihenni, harcolni stb) viszont a játék nem drágább, mivel befizetéskor a normál őskő mennyiség többszörösét kapod!
A JÁTÉK MEGHATÁROZOTT IDEIG TART: amíg egy szövetség nem teljesíti a nyerési feltételt (ez előreláthatóan a hatalom tornyának 10 napig történő birtoklása, és 30 epikus ellenfél legyőzése). A nyerési feltétel teljesülésekor a világ véget ér, eredményt hirdetünk (nemcsak szövetség, hanem egyéni kategóriában is, szint, rabolt LE, megválaszolt kvíz és teljesített küldetés szerint). A legjobbak más világon levő összes karakterüknek ősköveket és speciális titulust (rangot) kapnak. Ezután a megmaradt őskövek megfelelő átváltással átadhatóak más világra.
További infók a fórumon.

a lényeget nagy betűvel kiemeltem

és minden belépéskor meg volt az esélye hogy értesüljön erről a nyilván nagyon titkos inforól de ha most kezd és nem tudja mit jelentenek a dolgok amiket megadtak nyerési feltételnek az a játékban meg tud kérdezni bárkit és biztos vagyok benne hogy 1 napnál több időt nem vesz igénybe a tájékozódás .Szóval innentől kár vitatkozni a rossz értesítésről ha egyszer ott volt szép betűkkel mindenre a válasz csak hát mindneki lépeget be mint a meszes ahelyett hogy ne adj isten megnézné mit is csinál (nekem most így hirtelen kb 5 ms-ig tartott mire rátaláltam(ergo amíg kiléptem v2-ről)de belépéskor én spec mindig elolvasom a híreket lehet én vagyok a hülye hogy kiváncsi vagyok rájuk )
A hozzászólást Hauer92 módosította 2009.08.30. 00:08:44-kor
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 8.25
kedvelt tagEnoliFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
164. hozzászólás - 2009.08.30. 00:28:13 (Válasz Ywgarrd #156 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2009.08.29. 22:27:43
Különösen annak tudatában, hogy sokan ész nélkül, a játék leírásának elolvasása nélkül kezdik el a végzeturat...


Pontosan erről beszéltem. Ha valaki elvéti, nem más a hibás. Engem érdekelt, utána néztem és maximum 3 perc alatt ráleltem az engem érdeklő kérdések válaszaira.

Persze utólag könnyü okosnak tünni.

Írásodban és logikádban egyébként nem leltem hibát. Igazad van, neked is.
Most már tuti: a pohár félig üres...
Pontszám: 5
kedvelt tagEnoliFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
165. hozzászólás - 2009.08.30. 00:39:18 (Válasz Hauer92 #163 hozzászólására.)


Köszönöm!

Most már tuti: a pohár félig üres...
Pontszám: 5
népszerűValikNő
Végzetúr
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
166. hozzászólás - 2009.08.30. 09:12:48
Szerintem a nyerési feltételbe bele kéne teni
a fertőzés leküzdését is
Pontszám: 7.50
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
167. hozzászólás - 2009.08.30. 09:15:49
De jó nektek,hogy nem tudtatok mit kezdeni a Le-vel akkor legközelebb kérnék egy olyan opciót, hogy átadom a felesleges Le-met és ezzel a névvel fogok játszani szóval ha lesz ilyen nyugodtan adjátok nekem

A gyorsasággal mint már mondtam semmi gond nem volt viszont aki nem tudott rögtön az elején ott lenni valljuk be esélye sem volt egyéni győzelemre sehogy maximum szövetségen belülire.
Én hagynám ezeket a feltételeket a nyeréshez plusz még egy valamilyen feltételt betennék mert akkor hosszabb lenne a világ élete mégsem lenne túl hosszú szerintem úgy unalmas lenne.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5.67
népszerűDubiFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
168. hozzászólás - 2009.08.30. 09:18:09
Sztem a küldetésekből kilehetne törölni azt,amikor egy helyes kvízkérdést kel írni,mert az én szövimben és még jó pár embertől hallatom más szöviből,h akármilyen kérdést ír,rossz kérdésének jelölik be.Ez helyet lehetne egy olyan,h legyen legalább 300 a helyes kvízválaszaid száma.
Pontszám: 6
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
169. hozzászólás - 2009.08.30. 10:13:26
Igen, emiatt nekem is siránkoztak páran, hogy nem tudnak egy olyan kérdést írni, amit elfogadnak, mert már annyira telítődött a paletta vagy csak szimplán gyökerek az értékelők. A felvetés jogos, ez a küldetés mostanra talán értelmetlenné vált, de amikor ott tartasz, még bőven nem tudnád 300 helyes válasszal kiváltani.

Valik: a fertőzés leküzdéséhez (még ha be is teszik az 'x' szinttől 2%-os csökkentést) meglehetősen nagy szint kell, odáig nem feltétlen kellene eltartania a világnak. Másik: nem tudom, játszottál-e V4-en, de a játékosok kb. 97%-a nem küzdött a fertőzés ellen, amúgy meg ebben két út közül lehet választani, épp a napokban derül(t) ki, miként jár az, aki 100% fertőzött lesz.

Kissolyom: nem volt igaz, hogy aki később kezd, köze sincs az első helyhez, csak saját példával tudok Neked szolgálni: 8 vagy 9 nap késéssel kezdtem, küldetésben kb. 10., győzelmek számában asszem 6., rabolt LE-ben pedig biztosan 2. lettem, ott egy időben vezettem is.
A szövetség szempontjából valóban előnyös, minél inkább szinthuszár valaki.
Pontszám: 8.75
népszerűValikNő
Végzetúr
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
170. hozzászólás - 2009.08.30. 11:17:26
igen a Szuper nagyi nénen
Pontszám: 3
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
171. hozzászólás - 2009.08.30. 12:03:57
Eszembe jutott még valami (remélhetőleg nem az utolsó, mert sajna nem írtam fel a hibákat):
Aukciós ház! Annyi felesleges kacat repkedett, hogy el nem tudtam képzelni, ki az, aki egy versenyszerveren pl.: CSP-t hajlandó áldozni ilyenekért. A következő tételeket - most indoklás nélkül, ha valaki nem ért egyet, szóljon - egy az egyben kivenném:

- Gyilkos szkarabeusz
- Aukciós bérlet
- Puha párna
- Szent idol
- Aranytojó tyúk
- Rejtőköpeny
- Ősi gyógyital
- Bajnoki öv
- Trollszarv
- Lélekkút katalizátor
- Isteni ihlet
- Zu'lit lombikja


Csak az első 40-ig mentem el, és egy-két esetben vajszívű voltam (pl.: őskőtermő zsák, sámán iszák, mivel az elején van, visszahozhatja a beleölt energiát). Mivel kivettétek a Hűség Zálogát meg a Beho-cuccokat, így 21-et összesen kidobnánk a 40-ből, és máris megérné egyáltalán befáradni az AH-ba.
Tudomásom szerint ezt könnyen át is lehet írni.
Az 5 nap meg lehetne kettő vagy legfeljebb három.
Pontszám: 9
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
172. hozzászólás - 2009.08.30. 12:07:47
Némelyik tárgyak meg totálisan bekavarhatnak. Egy azonnali szintlépés például jól odaverhet a szinthuszárok versengésének (én ettől féltem ).
Szerintem úgy, ahogy van felesleges az AH egy gyorsított világra. Egyedül annyi a hatása, hogy aki megvett valamit, az körbesírja a fórumot, hogy miért nem viheti magával egy másik világra.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 8.75
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
173. hozzászólás - 2009.08.30. 12:14:39 (Válasz Rokamoka #171 hozzászólására.)
Pöröghetne gyorsabban az aukciós ház (már ha erre fel vannak készülve a fejlesztők tárgyakkal) és akkor még az is lehet, hogy megérné. Én speciel a malteros kanat szerettem volna és mivel mindig rengeteg csp-m volt azt a napi 5-öt igazán nem sajnáltam rá de sajna csak a világ végén indult be a móka így tényleg nem lett nagyon értelme. Hátha tovább tart a következő világ.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.50
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
174. hozzászólás - 2009.08.30. 12:15:33
Körülbelül. Csak azért nem írtam, hogy vegyék ki az egészet, mert ha erre a kis időre bekerült, biztos vagyok benne, hogy a hosszabb időre tervezett következő menetből (tényleg, akkor most újV4 vagy V5? - rövidebb leírni...) sem veszik ki.
Pontszám: 8.75
kedvencDanoneFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
175. hozzászólás - 2009.08.30. 12:38:13
A Nyerés feltételei:

Mivel két dolog kellett a nyeréshez, nem volt túl szerencsés, hogy ha az egyiket letudta valaki, már elég volt csupán a másodikra koncentrálnia. Éppen ezért kellett volna vagy több kritérium, vagy a két dolog EGYÜTTES megléte. Akkor talán a többi pár száz játékos sem dobta volna be a törölközőt, amikor először felépült a Hatalom Tornya. Szóval ez így elég karcsú volt VERSENGÉS KELL A NÉPNEK!!! Több akció, és ami a legfontosabb, jobban kidolgozott versenyvilág! A szakértelmek többsége kaotikusan működött, hol így, hol úgy. Vagy sehogyan sem, mint pl a valóságformázás a 4.-es világhoz igazítva. (portyaidő módosító szakik pl). Nem beszélve arról, hogy a leírás a lassú világé volt ahogy észrevettem...

Szóval kicsit több odafigyelés kéne, ha már többször is újra lesz indítva ez a világ. Inkább induljon két héttel később, de legyenek kijavítva/átírva a problémás részek. Szerintem Maga a világ, illetve az elgondolás amúgy csúcs ötlet volt.


Pár ötlet a nyerési kritériumok kibővítéséhez:

- Tagjaitok nyerjenek 5/10/20 alkalommal bajnoki tornát! (Egyértelműen ez jelzi összességében , hogy erős egy karakter, és nem az egyes mutatók (LE diff pl)

- Kvízolimpiai érmeitek száma érje el az 5/10/20-at! (kicsit helyrehozná a renoméját a kvíz kérdésnek, és még izgalmas is lenne. Persze ehhez kifogástalan értékelés és kérdés-adatbázis dukál)

- Talán nem lenne rossz ötlet egy szövetségi küldetést implementálni a játékba. A cél (hogy ne bonyolítsuk), valaminek a legyőzése lehetne (Ellenség), de úgy, hogy a szövetségben mindenki egyszerre vegyen részt a csatában (ugyanúgy mint az epikusnál, csak a tagok körönkénti sebzése összeadódhatna. Ha jól emlékszem, ŐV-n is volt valami hasonló csoportos küldi. Na lehetne ez is kritérium. A többi világon meg lehetne ritkás ismétlődő world event, nyereménnyel. Hiszen az ellenség ott is megjelenhet. Részletekbe nem megyek bele, ötletelésből úgyse szokott összejönni ilyesmi, valószinű túl sokat kéne hozzá fejleszteni. Pedig jó lenne valami külön szín a versenyvilágnak, valami ami ott lenne először és csak utána máshol.
Norlan
Pontszám: 8.75
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
176. hozzászólás - 2009.08.30. 13:08:10 (Válasz Danone #175 hozzászólására.)
A szövetségi küldetés már egy ideje ígérve vagyon, mármint a többi világokra is, egyébként ezt az ötletet rendkívül adom!
A bajnoki sajna nem jó a random miatt (elvertem Tiger-t, aki akkor igencsak táposabb volt nálam, csak mert fizetős volt a páncélom meg a pajzsom, de a 100-zal kevesebb TÖ-jű, kb. ugyanolyan cuccú Dimond Devil levert, mint vak a poharat), a kvízmedálokat pedig - például rápillantva a mostani V1-es eredményekre, de sajna amúgy is tény - csak a több hónapja játszó, minden kérdést fejből vágó játékosok abszolválhatják.

A hozzászólásod első fele teljesen korrekt és jogos.

Most, hogy erről beszélünk, eszembe jutott, nem lenne-e jó ötlet 2 hetente bajnokit rendezni V4-en, ebben a világok úgyis függetlenek.
Pontszám: 9.17
közkedveltJaanaFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
177. hozzászólás - 2009.08.31. 08:44:27
Egyfelől köszi a gratulációkat

Néhány rövid észrevétel:

1. A háborút nem kell feltétlenül kivenni a nyerési célok közül. Csak nem győztes háborúk számához kell kötni, hanem háborúban nyert LE mennyiséghez (nem a csatákra gondolok, hanem a háború lezárásával a végső rablásra). A baráti szívességek, amikor egy 3000-es lélekkutas szövetséget legyőzöl, így már semmit sem érnek. Mondjuk lehetne 3.000.000 rabolt LE a cél (a vereségek ezt ne csökkentsék).

2. A HT szintén jó cél, de nem lenne jó a folyamatos birtoklás. Ha nem jön össze elsőre, gyakorlatilag végtelen lesz miatta a világ. Sokáig lehet ugyanis kontrázni. Jó a 30 nap is, csak ne kelljen egybefüggő legyen.

3. A nagyobb epikus meg tényleg tovább nyújtja a világot, és több kombinációt tesz lehetővé. Most például az ultraspecet nem volt érdemes kifejleszteni, manakonstrukciót sem, pedig ez azért más dimmenziót ad a játéknak. Én 60-ra emelném. És még valami: az epikusoknak lehetne egy előjöveteli tápot adni, hogy az első napon amikor előjönnek, +30 minden tulajdonságra, második napon +20, harmadikon +10 és utána normál lehet ütni. Aki nagyon siet, annak nehezebb dolga van

Én a fenti háromhoz tennék még egy negyediket is, mondjuk 1500 összküldetés száma az adott szövetségben, és úgy határoznám meg a győzelmi feltételt, hogy a 4 kritérium közül 3-at kelljen teljesíteni a győzelemhez.

Jaana
A hozzászólást Jaana módosította 2009.08.31. 08:44:43-kor
Jaana
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
178. hozzászólás - 2009.08.31. 09:31:30
Ma kaptam egy ilyen emailt:

"Kedves Játékostársunk!

A Végzetúr nevű játékban *** nevű karaktereddel (azonosítód: ***) már 2 napja nem léptél be. A felhalmozódott cselekvéspontokat egy ideig tároljuk, tehát még nem vesztettél semmit, a lemaradásod behozható.
Bejelentkezés: http://vilag4.vegzetur.hu/ "

Elég jó vicc. Be is léptem gyorsan, hátha újraindult. De csalódnom kellett. Ki lehetne kapcsolni ezt a funkciót V4-en, amíg újra nem indul a világ?
Pontszám: 5
fórumozóNagycapaFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
179. hozzászólás - 2009.08.31. 09:33:36 (Válasz Rokamoka #50 hozzászólására.)
Győzelmi feltételekhez:
- lélekkút, győzelmek és épületek száma még véletlenül se legyen
- kisebb szerep a HT-nak
- 40 vagy 50 epikus, azzal a feltétellel, hogy nem lesz epikus spec. (mondjuk csak 10-es szintig mehetne az akadémia, az irányított vadászat szerintem úgyis felejtős)
- és amit mindenki mond, egymástól független kondíciók, ha egyik szövi elér egyet, nem kell a többit IS, merőben izgalmasabb lenne, mindenki másra hajtana


40-50 epikus mitol lenne mas, mint 30?
igy is a hegylakok 2-t utnenek le egy nap, mert nem lenne mas tetje....
Mindenkepp betennem a megnyert haboruk szamat is a dologba, hogy ez a resze ne satnyuljon el. beepitve a vesztes haborukat is.... Nyertes-vesztes haboruk>50...
Pontszám: 3
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
180. hozzászólás - 2009.08.31. 10:55:10
Ejnye már, a szövitársam száll vitába velem!

Idézet: Nagycapa - 2009.08.31. 09:33:36
Mindenkepp betennem a megnyert haboruk szamat is a dologba, hogy ez a resze ne satnyuljon el. beepitve a vesztes haborukat is.... Nyertes-vesztes haboruk>50...



A háborús feltétel nem jó, abszurd. Emlékszel, amikor a végén kisebb és egyénileg nagyon jól tejelő szöviket támadtunk meg? (Megjegyzem elég alattomos dolog, de háborúban nincsenek szabályok.) No, akkor minden mindegy alapon direkt olyanokat választottam, hogy az alacsonyabb szintűeknek táp legyen, hátha megdobja őket egy kicsit a végére, be is jött. Ilyenből kismilliót lehet indítani, és máris megvan a mittoménhány győzelem.

Amit Jaana mond, az nem hülyeség, álmomban sem jutott volna eszembe, de vegyük figyelembe, hogy egy háborúzó szövetséghez szinte alig kell építeni. Gyaktér+védőfal az egekig, kennel, kunyhó, nekrofun, háború csarnoka. Kb. ennyit igényel, emellett nem megerőltető még egy epikust is felhúzni. Az utolsó 6-7, de lehet hogy több epikusunkat háború közben ütöttük, tehát az sem nagy kunszt.

A 40-50 epikust első felindulásból írtam, no meg egyrészt más feltételekkel összekapcsolva nem olyan egyszerű, másrészt meg ott van, hogy epikus spec. ne legyen. Egy ideje én is 60-ban gondolkodom, de ennél többet nem ajánlok, mert a közepesebb szöviknek kínhalál lenne.


Idézet: Jaana - 2009.08.31. 08:44:27
És még valami: az epikusoknak lehetne egy előjöveteli tápot adni, hogy az első napon amikor előjönnek, +30 minden tulajdonságra, második napon +20, harmadikon +10 és utána normál lehet ütni. Aki nagyon siet, annak nehezebb dolga van



Magyarul az első szövetség, aki beléjuk fut, mindenképpen szívjon? Ehh, hát ez... nem tűnik túl fairnek! Tutira elérné azt a hatást, hogy játék helyett mindenki egész nap a többi szövetséget lesné, hol tartanak a szükséges épületekkel, és még ha fel is épülne az emlékmű, állnánk, és várnánk a másikra, meg mennének az anyázások, hogy "kezdjétek mán el!". Mert én inkább adnék egy-két nap előnyt, minthogy leveressem fölösbe az akkor még valószínűleg nem túl magas szintű bagázst.


A HT-nek pedig úgy szánok kisebb szerepet, hogy hacsak valaki nem ragaszkodik a +10%-hoz, ne érje meg építeni, tehát részleges győzelmi kondíció legyen. Mert ezzel megint csak azt érjük el, hogy áll a játék, ugyanis az egyetlen jó módszer a gyors és tartós megszerzésére az a CSP-tartalékolós, ahogy a Hegylakók csinálták. És ha ezt más nem alkalmazza, akkor NEM lehet semeddig se kontrázni, nemhogy sokáig.


Idézet: Jaana - 2009.08.31. 08:44:27
Én a fenti háromhoz tennék még egy negyediket is, mondjuk 1500 összküldetés száma az adott szövetségben, és úgy határoznám meg a győzelmi feltételt, hogy a 4 kritérium közül 3-at kelljen teljesíteni a győzelemhez.



A küldetéses kritérium bármilyen formában nagyon tetszik, a baj csak az, hogy az építők előbb-utóbb megakadnak velük, illetve nem egy olyan ember van, aki elvből tesz rájuk magasról.
Én azt mondom, összességében nem rossz. Majdcsak összehozzuk, nemsokára beadom én is a kész tervezetet, nyilván abba is bele fognak kötni.


De ha Miklós a manójait meg a megnövelt sebzését védi, plusz az egyéni epikus ellen szóló érveken töri a fejét, akkor mi hiába tépjük a szánkat. Valami isteni sugallat nem ártana, hogy egyáltalán jó irányba indultunk-e el....... Elvégre 2 hónap alatt sikerült létrehozni egy lebutított (de működőképes) verziót, akkor nem tudom, mit várunk két hét alatt?
Pontszám: 7.17
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!