Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Harcrendszer kiegészítések
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
281. hozzászólás - 2009.08.29. 17:47:08 (Válasz Clark #274 hozzászólására.)
Idézet: Clark - 2009.08.29. 17:28:49
10 dukátba kerül, ha nem kell neki a cucc, eladja 10 dukátért. 0-án van, és esélye nincs aukciózni, szemben azzal, akinek mondjuk ismételhetőből is jön dukát, meg nagyobb szerencséje van, és több térkapus tárgy esett neki. ezek nem azonos feltételek, bár nem tudom, hányadik szint környékén jönnének ki ezek.


A ket tagmondatod kozott nincs logikai kapcsolat. Igen akinek nem kell az epikus altal adott kincs, az nullan van. Nem nyert, nem vesztett. Pont ugyanugy, mint aki le sem oli.
Es igen aki tobb kuldit csinal, tobb CSP-t valt, es tobb terkapus targyat ver ki, az tobb dukathoz jut, igy jobb esellyel tud vasarolni.
A ket dolog jol lathatoan semmilyen hatassal nincs egymasra.
Pontszám: 5
irritálóClarkFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
282. hozzászólás - 2009.08.29. 18:01:53
a hatás az, h nem azonos arányban tudnak a karakterek dukáthoz jutni. ezáltal nem ugyanazokkal a feltételekkel tudnak epikusozni. erre jön Mortimer, h mindenkinek ugyanannyiba kerül a dukát, csak amíg lent költenek rá 5 csp-t, fent nem (ami lehet h igaz, csak kétlem, h a top-on, meg a pókokon kívül annyira sokan optimalizálnának).
Pontszám: 2
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
283. hozzászólás - 2009.08.29. 18:17:16 (Válasz Clark #282 hozzászólására.)
érdekes én se nem vagyok pók és a tophoz sincs túl sok közöm mégis megpróbálok a lehető legoptimálisabban fejelszteni(azért szerintem ez azért úgy ahogy megy is )
nah de hogy ne csak off legyen az offban:
Én is Jerikóval értek egyet(kapott is egy 10-est)az IQ továbbra is egy a kettőben túl marad akkor fejre is állhatunk a vari jobban megéri és kész.Az egyéni epikölés meg nekem is tetszene br már van rá lehetőség a játkban(ugye bár a sokszor leírt átmegyek a kis szövibe és lecsapom ott dolog)de azt egy nem ellenörzi senki 2 azért nem is igazán fair dolog szerintem(bár gondolkodom hogy visszamegyek a régi szövimbe ahol a 6. epiknél járnak és lecsapok nekik egyet-kettőt unaloműzűsül)szóval aki akarja az most is megoldja az egyéni epiket de mint mondtam az nincs ellenőrizve.
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
284. hozzászólás - 2009.08.29. 18:21:07 (Válasz Clark #282 hozzászólására.)
Idézet: Clark - 2009.08.29. 18:01:53
a hatás az, h nem azonos arányban tudnak a karakterek dukáthoz jutni. ezáltal nem ugyanazokkal a feltételekkel tudnak epikusozni. erre jön Mortimer, h mindenkinek ugyanannyiba kerül a dukát, csak amíg lent költenek rá 5 csp-t, fent nem (ami lehet h igaz, csak kétlem, h a top-on, meg a pókokon kívül annyira sokan optimalizálnának).


Na állj! Optimalizálás? Na jó. Szerintem minden szintnek meg vannak a kiemelkedő karakterei akik foglalkoznak a játékkal, gondolkodnak rajta, ergo optimalizálnak.
A csp lent is érték. VF ide vagy oda. De! Ha te peic ismétlésben gondolkodsz tuti szentség, hogy van térkaputok, amiből esik egy rakat cumó. Eladod és lesz 10 dukátod.
Aki ismételhető küldit csinál és onnan nyer dukátot az azért van mert ráállt és megcsinálta a küldiket, neked is ott a lehetőség.
A kicsik semmiben nem fognak labdába rúgni, ami a játék egészét érinti. Pont. Innentől azt a pár dukátot simán felhasználhatod epic ölésre.
Ez van bátyja, alkalmazkodj. Ne azon keseregj, hogy így a topok, úgy a nagyok! Saját szinteden kemény vagy? Akkor jól játszol. Nem? Akkor meg fejlesszél, esetleg figyelj a topok, meg a nagyok tanácsaira.
Ráadásul ennek pont nem érzem, hogy ők lennének a legnagyobb haszonélvezői. Mindegy.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
irritálóClarkFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
285. hozzászólás - 2009.08.29. 18:31:35 (Válasz Byzon #284 hozzászólására.)
hanem kik lesznek az élvezői, ha nem a nagyok? 30-40. szinten fognak egyedül epiket ölni az emberek?
nem keseregtem, kifejtettem, h nem egyenlőek a feltételei egy erőforrásnak, ami kellene a terv szerint egy tevékenységhez.
térkapuból rakat cumó? jó, ha havonta kétszer esik valami.
optimalizálás? top 100 esetleg 200 kőkeményen, alattuk meg szintenként legyen 10 ember? ez mondjuk 800 karakter a 8-15ezerből. a többiek inkább játszanak, mint optimalizálnak.
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
286. hozzászólás - 2009.08.29. 18:35:39 (Válasz Clark #285 hozzászólására.)
Akik játszanak azok előre haladnak, a többi csak ottmaradt beregelt karakter.
Ez mindnekinek jó lenne, persze aki többet és/vagy jobban játszott annak mindenben jobbak az eredményei, esélyei.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
287. hozzászólás - 2009.08.29. 18:36:27
Bocsánat de nem olvastam végig az előttem szólókat így ha már lelőtték előttem ezt a poént akkor tekintsétek semmisnek a hozzászólásomat!

Az ötletem a következő: Egy épület amin keresztül meglehet idézni epikus szörnyeket LE betöltés árán! Minden epikusnak meglenne az ára hogy mennyi LE-t kell áldozni érte hogy előlehessen hívni! Magyarán minél több LE-ért(lehet dukát is lényegében mind1) hívsz elő epikust annál erősebb! A szörny elpusztulása után kapnánk valamiféle pontot (Hívjuk most epikus pontnak)! Természetesen a szörny erősségétől függő lenne hogy mennyi epikus pontot kapnánk!
Ezeket az epikus pontokat belehetne váltani epikus relikviákra! Minél táposabb a cucc annál többe epikus pontba kerül!
Felmerülhet az a probléma hogy az erősebb karakterek hamarabb szereznék meg a jobb cuccokat, de erre is lenne egy ötletem!
Hetente csak egyet vagy kettőt lehetne ütni így elvileg a gyengébb karakterek is betudnák fejezni a nehezebb ellenfelet is amivel megakadályozható lenne hogy míg egy harmatosabb kari leüt egyet addig egy tápos kari kivégez akár hármat is!

Ha még nem írtak előttem hasonlót és tetszik az alapötlet akkor lehetne ezt finomítani alakítgatni! Konkrét számokat direkt nem írtam mert valószínűleg rossz lett volna!
A véleményekre mindenképpen kíváncsi vagyok mert hátha nem annyira nagy baromság?
V2-Ayhagdun
Pontszám: 6.67
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
288. hozzászólás - 2009.08.29. 18:43:26 (Válasz Szaki06 #287 hozzászólására.)
3 oldallal ezelőtt hasonlót írtam (236-os hsz)

Clark: semmilyen normális fejlesztésnek nem lehet célja, hogy azoknak adjon előnyt akik kevesebbet agyalnak az egészen azokkal szemben akik komolyabban veszik. Ők jobban játszanak és abszolút úgy a reális ha jobbak is!!!!
Másrészt nincs 8-15 ezer játékos.
Harmadrészt 30-as szinten ne nagyon akarj egyedül epicet ölni. Később használhatod (40-enen szerintem az első epicet simán le kell hogy tud verni epic speccel)
Végül: ez az ötlet mindenkinek hasznára válik. Azért nem a top látná elsősorban a hasznát (bár ők is) mert mondjuk a szakiolcsóbbító/tuliolcsóbbító cumó vagy megvan neki, vagy emiatt sokkal később kezdheti el kihasználni az előnyeit. Ez igaz minden más cumóra is.
Gondold kicsit át, hogy nem véletlenül nem ért veled egyet kb senki...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
289. hozzászólás - 2009.08.29. 18:46:10 (Válasz Clark #285 hozzászólására.)
Ha végig olvasod figyelmesen pont a top karik azok akik nem tápnak kérték. Egy 30-40. szintű emberke meg a másik 30-40.szintűvel akarja felvenni a versenyt, amúgy sem sűrű, hogy azon a szinten nagyon beleszólnának az epikbe. Hol zavarja az az én játékomat 52. szinten, hogy egy 70x szintű 4el többet kivégez mire én egyet, soha az életben nem leszünk egy szinten. De nemis az a lényeg.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
290. hozzászólás - 2009.08.29. 19:09:36 (Válasz Byzon #288 hozzászólására.)
Tényleg nagyon hasonló!
Legalább tanulság hogy ha van valami ötletem előbb tájékozódjak nem írták e le már előttem!
Nem szeretnék más tollával ékeskedni!
V2-Ayhagdun
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
291. hozzászólás - 2009.08.29. 19:18:07 (Válasz Szaki06 #290 hozzászólására.)
Csak nyugodtan, hátha valamilyen formában megtetszik végre Miklósnak és mind örülhetünk
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.50
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
292. hozzászólás - 2009.08.29. 19:46:39
Azért ezt nem teljesen igaz, hogy akinek megvan a szaki / tul olcsóbbitó epikus tárgy, az félisten, akinek nincs, az meg lehúzhatja. Néhány százalék előnyt ad - ami számottevő! Ugyanígy előnyre tehetsz szert, ha kvizmedálokat gyüjtesz, ha ajánlásaid vannak, ha jól válaszolsz a kvizkérdésekre, ha hatalom tornyád van, ha magas szintü kinzókamrád van, ha bizonyos szakértelmeid más időpontban értek el magasabb szintet, mint versenytársaidé. A versengés lényege, hogy vannak módszerek, amelyek segitségével előnyre tehetsz szert. Ha nem lennének ilyen módszerek, minden karakter egyforma lenne.

Az egyéni epikusölésről. Irtam már jópár érvet (epikusok egyediségének megszünése, tárgyakért folyó vetélkedés megszünése, összefogás szükségességének megszünése), hogy ez miért nem jó ötlet, de irok még néhányat:
1.) A random itt is random, itt is megtörténhet, hogy nem esik ki a cucc, amire vágysz.
2.) Ez megint csak a top karaktereknek lenne táp, a nagy többség nem képes egyedül zsinórban ölni epikusokat egyedül.
3.) Oké, mindenkinek meglenne az összes epikus. Ez tényleg nagyszerű. Minden szakértelemre lenne külön 15-25 bónuszt adó relikviád és egyéb nyalánkságok. Minden kattintás előtt, attól függően, hogy mit csinálsz, más nyakláncot és gyürüt vennél fel. A következő kör az lenne, hogy megint mennyi időt kell emiatt a játékkal tölteni, lehessen egyszerre 10 gyürüt viselni, vagy a program automatikusan váltsa stb.
4.) újabb kockázatmentes állatfejlesztési lehetőség a top karaktereknek, az olló további szétnyilása.

Szerintem vizsgáljuk meg inkább azt, hogy pontosan miért is szeretnétek ezt (azon kivül, hogy mindenkinek meglegyen az összes epikusa, ezt felejtsük el). Ha a lényeg az, hogy egységesen, X. szinten minden játékos megszerezhesse a tul. és szaki olcsóbbitó tárgyat, akkor arra bőven elegendő, ha a normál epikusokból nagyobb eséllyel lehet ezeket megszerezni. Megjegyzem, hogy amikor ez a probléma először felmerült, utána az összes új kincstáblát úgy csináltam meg, hogy tele legyen ilyen tárgyakkal - de ehhez egy bizonyos szint elérése kell, előtte ha nem is mázli, de sok kincspont kell hozzá. Ha ugyanaz az epikus 3x újraölhető, akkor a megszerzési esély még tovább nő, ezzel tehát nem lesz probléma.

A másik ok, amiért talán ezt erőltetitek, hogy már most is van, aki nekiállt a dukát-exploitnak, és nem akarjátok, hogy előnyhöz jussanak. Ehhez viszont a problémát magát kell orvosolni, a dukát exploitot kell megszüntetni. Erre volt egy ötletem, hogy a lényegesen alacsonyabb szintü epikus tárgyakat csak kevesebb dukátért lehet eladni. Alternativa, hogy ahogy egyre több relikviát adsz el, egyre kevesebbet érnek.
Pontszám: 5.56
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
293. hozzászólás - 2009.08.29. 20:12:59 (Válasz Miklós #292 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.08.29. 19:46:39
Azért ezt nem teljesen igaz, hogy akinek megvan a szaki / tul olcsóbbitó epikus tárgy, az félisten, akinek nincs, az meg lehúzhatja. Néhány százalék előnyt ad - ami számottevő! Ugyanígy előnyre tehetsz szert, ha kvizmedálokat gyüjtesz, ha ajánlásaid vannak, ha jól válaszolsz a kvizkérdésekre, ha hatalom tornyád van, ha magas szintü kinzókamrád van, ha bizonyos szakértelmeid más időpontban értek el magasabb szintet, mint versenytársaidé. A versengés lényege, hogy vannak módszerek, amelyek segitségével előnyre tehetsz szert. Ha nem lennének ilyen módszerek, minden karakter egyforma lenne.

Az egyéni epikusölésről. Irtam már jópár érvet (epikusok egyediségének megszünése, tárgyakért folyó vetélkedés megszünése, összefogás szükségességének megszünése), hogy ez miért nem jó ötlet, de irok még néhányat:
1.) A random itt is random, itt is megtörténhet, hogy nem esik ki a cucc, amire vágysz.
2.) Ez megint csak a top karaktereknek lenne táp, a nagy többség nem képes egyedül zsinórban ölni epikusokat egyedül.
3.) Oké, mindenkinek meglenne az összes epikus. Ez tényleg nagyszerű. Minden szakértelemre lenne külön 15-25 bónuszt adó relikviád és egyéb nyalánkságok. Minden kattintás előtt, attól függően, hogy mit csinálsz, más nyakláncot és gyürüt vennél fel. A következő kör az lenne, hogy megint mennyi időt kell emiatt a játékkal tölteni, lehessen egyszerre 10 gyürüt viselni, vagy a program automatikusan váltsa stb.
4.) újabb kockázatmentes állatfejlesztési lehetőség a top karaktereknek, az olló további szétnyilása.

Szerintem vizsgáljuk meg inkább azt, hogy pontosan miért is szeretnétek ezt (azon kivül, hogy mindenkinek meglegyen az összes epikusa, ezt felejtsük el). Ha a lényeg az, hogy egységesen, X. szinten minden játékos megszerezhesse a tul. és szaki olcsóbbitó tárgyat, akkor arra bőven elegendő, ha a normál epikusokból nagyobb eséllyel lehet ezeket megszerezni. Megjegyzem, hogy amikor ez a probléma először felmerült, utána az összes új kincstáblát úgy csináltam meg, hogy tele legyen ilyen tárgyakkal - de ehhez egy bizonyos szint elérése kell, előtte ha nem is mázli, de sok kincspont kell hozzá. Ha ugyanaz az epikus 3x újraölhető, akkor a megszerzési esély még tovább nő, ezzel tehát nem lesz probléma.

A másik ok, amiért talán ezt erőltetitek, hogy már most is van, aki nekiállt a dukát-exploitnak, és nem akarjátok, hogy előnyhöz jussanak. Ehhez viszont a problémát magát kell orvosolni, a dukát exploitot kell megszüntetni. Erre volt egy ötletem, hogy a lényegesen alacsonyabb szintü epikus tárgyakat csak kevesebb dukátért lehet eladni. Alternativa, hogy ahogy egyre több relikviát adsz el, egyre kevesebbet érnek.


Miklós! Egyrészt azért ez nem ugyanaz az eset, mint a helyesen válaszolsz-e a kvíz kérdésekre... Egyszerűen azért, mert az mindenkinek hozzáférhető lehetőség ez meg nem...
Hiába teszed gyakoribbá az ilyen képességű cuccokat, ha egyre erősebb tárgyakból hullanak. Mert a szövetségek magasabb szintű tagjai el fogják azokat vinni (eléggé el nem ítélhető módon). És ne mond, hogy a kicsik építsenek többet, ahhoz a saját karakterüket kell legyengíteniük építéssel, ergo ott vagyunk ahol a pert szakad.
Másrészt szerintem (azon ötlet pl amit én írtam és ha a pontozást nézzük ezen gyors javaslatom elég jól áll, ha megnézed a te hsz-dat nem pontozzák túl..) az ismételhető epicek tárgyaiban ne legyen random!!! Lehessen kiválasztani hogy X epicet agyonvertem, enyim amit kinéztem a kisebb tárgyak közül.
Mivel a legtápabb cumók nyilván az aktuális epikusból esnek tuti nem ér véget a klasszikus epic mészárlás. Ez rossz érv.
Az első jószág 50-es. Epic speccel 40-es is megcsapja... Már miért csak a top tudná ölni?
Állatfejlesztés... Nem értem ezen ennyit mit kell pörögni, annyira nagyon nem tápok azok a jószágok... De legyen. A zombi epic kapjon akkora másodlagost mint a ház, ha ez zavar, azt kész.

Hogy miért akarja a jónép? Miklós!!!! Leginkább azért (az epiccuccok normális eloszlása mellett) mert lenne valami új és izgalmas!!! Mert lényeges újítást a játék kezdete óta nem tettetek be! Azért mert a fertőzés leküzdése/maximalizálásával tetszik vagy sem a végtelenre tervezett játék be van fejezve! Azért! Ugyanis újításnak még csak halovány jelei sincsenek!
Mert rossz a háborús rendszer de nem csináltok vele semmit! Mert potyognak a büntető tárgyak amik már a portyát is elkezdik odafent kiölni a játékból! Mert ezer nagy probléma van, ti meg apró dolgokat foltozgattok. Azért hogy végre történjen valami és ne a régi nagyok törlésével kezdődjön lassan minden újabb nap! Hát ezért!!!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.60
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
294. hozzászólás - 2009.08.29. 20:13:21 (Válasz Miklós #292 hozzászólására.)
Hát jó most felsoroltál néhány érvet amiben igazad is van.Tudom én a játékosoknak csak egy kis %-át képviselem de az én játékomba olyan hogy epikus olyan nem létezik az csak egy plusz opció amivel leverethetem magam ugyanis neki menni sok értelme nincs(bár neki szoktam menni de elvi okokból nem azért mert értelme van)arról nem is beszélve hogy én nem szívsen viszek el olyan tárgyat amihez közöm sincs(teszem azt most nálunk lecsapjuk az epiket én örülök a fejemnek ha 6-7 csatában 3000-4000 ÉP-t belé sebzek míg egy magas szintű karakterünk ezt a 3000-et akár egy csatából is bele veri ha szerencséje van)arról nem is beszélve hogy nekem alig van kincs pontom mert ugye én hozzá se tudok szagolni az epikhez(és azt ne mond hogy pótoljam építésből mert eddig is azt csináltam és az építésemre szerintem bőven nem lehet panasz(legalábbis ahogy elnéztem másokat a szintemen)) míg más egy nap alatt össze verekszik magának 50 pontot én meg nézek hogy hiába építek és gyüjötgetek neki megint csak több pontja van .Nekem nem kell %-os cucc(ill igen de ez csak másodlagos) hanem egyszerűen ezt az opciót akarom akár milyen kis mértékben de visszakapni .Még csak nem is a kapott sebzéssel van nekem gondom(bár ez a változások után valszeg változni fog)hanem azzal hogy jószerével több mint fél évet kell várnom hogy egy tárgyat elvigyek(azaz kb 70 epikus azaz kb 2 jutna ez idő alatt)és mivel a küldi miatt ellöttem már egy lehetőséget most leshetek egy ideig és reménykedhetem(%-os cuccot szerezni nem fogok ezt 99%-os biztonsággal mondom neked)
A hozzászólást Hauer92 módosította 2009.08.29. 20:35:23-kor
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 8.75
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
295. hozzászólás - 2009.08.29. 20:24:53 (Válasz Miklós #292 hozzászólására.)
1.) A random ugyan itt is random, de ha kiesik az az egy tárgy véletlenül ami kell, akkor nem másik 34 játékossal kell versengeni érte. Épp elég alacsony az esély így is.
2.) A top karaktereknek épp annyira táp mint bárki másnak. Lehet, hogy én most eljutok mondjuk a 60-ik epikusig, de mire egy késöbb indult karakter eljut az én szintemre, már nem csak 60 epikusig fog eljutni hanem 65-70-ig. Pláne ha visszafogott fejlődéssel játszik. Pont az egyéni epikusnál nem fordulhatna elő az mint most, hogy 30-ik szintű karakter is 60-as tárgyal rohangáljon. Az epikusölésnél a legfontosabb paraméter a karakter szintje. Azonos szintűeknél nem nagyon lenne eltérés, max 5-10 epikus szint. Ez alól lehet hogy a pókok kivételek, de őket ez már nem tápolja, egyébként is rommá vernek mindenkit.
3.) Egyáltalán nem lenne meg minden epikus tárgy. Csak azok amik igazán kellenek. Tegyük fel, hogy minden epikusból esik tárgy, de csak akkor kapja meg a karakter ha bizonyos számú dukátot fizet érte. Ha pl ez az érték 40-50 dukát, akkor nem fog minden vacakot "megvenni", mert nem lesz annyi dukátja, másrészt kacatra nem fogja pazarolni.
4.) Szerintem nem tart semeddig megcsinálni, hogy az egyéni epikustól ne fejlődjön se az állat, se a karakter.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.08.29. 20:43:43-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.36
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
296. hozzászólás - 2009.08.29. 20:31:26 (Válasz Miklós #292 hozzászólására.)
"amikor ez a probléma először felmerült, utána az összes új kincstáblát úgy csináltam meg, hogy tele legyen ilyen tárgyakkal"

Miklós, mi ahogy nézem, eddig 72 epikus lényt öltünk meg. A 71-nél esett az ELSŐ olyan tárgy, ami a szakértelemfejlesztést 5%-kal olcsóbbá teszi. (Se zafír csillag, se Őscsillag, se Abszolút Elnyelő). Két napja esett egy Krakoch. Vagyunk a szövetségben 30-an, jópáran 70. szint környékén. Ráadásul most elvileg nehezednek az epikusok, szóval még ennyi esélyünk se lesz, mint eddig.

(És nem, nem magam miatt beszélek, hanem látom, hogy a többieknek milyen csekély esélye lesz hasonlóra.)
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.08.29. 20:35:09-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
fórumozóStereopheisFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
297. hozzászólás - 2009.08.29. 20:31:30 (Válasz Ariel #295 hozzászólására.)
Kacatra most is pazarolják ld: aukciós ház pár tétele.

De meglehetne ezt úgy csinálni biztos, hogy ne nagytáp legyen, azonban látszik, hogy Miklós mereven elzárkózik az egyéni epik ötletétől.
"Stereopheis, a rettegett, kit vérfarkas mart a Teron hegy gyomrának mélyén..."
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
298. hozzászólás - 2009.08.29. 20:45:47
"tárgyakért folyó vetélkedés megszünése, összefogás szükségességének megszünése"

Egyszerűen muszáj még ezt a képet bemásolnom, remélem elég szemléletes



Ez egy 121. szintű epik. Hol itt az összefogás? Az alacsonyszintű bemegy, kap az arcába 4500-at, a magasszintű meg tizpercenként leveri, gyakorlatilag egyedül. És nem, nem azért ilyen torz az ábra, mert hetekig élt, mindez cirka 3 óra termése. (Kétnaponta ölünk.)

Ilyenek után hol van a vetélkedés, amikor az egyik szerez 80 kincspontot, a többi nem, vagy alig? És ahogy durvulnak az epikek, ilyen vagy még durvább ábra alakul ki mindenhol.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.44
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
299. hozzászólás - 2009.08.29. 21:46:22 (Válasz Mortimer #298 hozzászólására.)
Az teljesen egyértelmű, hogy minden szövetségben egyre több játékos szorul ki az epikusölésből ahogy haladunk előre. Ezért lenne semmi értelme az ismételjető küldetéseknek. Ha 3x lehet leölni mindet, akkor ezeket a számokat szorozhatnánk hárommal. A kincspontok elszállnak, akik eddig szívtak az epikus miatt azok ezután triplán fognak.

Bőven volt már értelmes javaslot az egyéni epikus mellett. Meg lehetne úgy csinálni, hogy ne legyen dukátfarm, ne legyen állat tápolás, ne fejlődjön rajta a karakter, ne legyen tele mindenki tárgyakkal, és mégis mindenkinek sikerélménye legyen, megszerezhesse azokat a tárgyakat amire egyébként akár egy évig kellene várnia.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.75
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Harcrendszer kiegészítések
300. hozzászólás - 2009.08.29. 22:31:43
Melléklet Morti képéhez:
A csatában összesen 207 sebzést okoztál, és 5089 sebzést kaptál.

Nekem nem kell az egyéni epikustól:
- tengernyi dukát
- az összes kincs
- TP
- LE
- az se kell, hogy az állatom erősödjön, csak cserébe ne is dögöljön bele (vagy sebződjön, de akkor fejlődjön is)

Bőven megelégednék, ha lenne egy kis szórakozásom/sikerélményem, nem csak vadászhatnék naphosszat.

Idézet: Miklós - 2009.08.29. 19:46:39
Szerintem vizsgáljuk meg inkább azt, hogy pontosan miért is szeretnétek ezt.

Ezért szeretném/szeretnénk Miklós, hogy szórakozni is tudjunk - játszani!! hisz ez játék nem? - ne csak fejlesszünk egy végtelen ámokfutás kényszerében.

Persze lehet egyedül vagyok ezzel, akkor majd a többiek is kifejtik remélhetőleg a véleményüket és persze lenyomnak a pontozással - a legegyszerűbb tetszés/nemtetszés kifejezési mód.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 9
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!