Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Én egyet értek a javaslatokkal és nekem is nagyon tetszenek az új épületek
Dátum: 2008.11.30. 12:31:32
Én azt szeretném kérdezni, hogy 1 őskővel is kitudom sütni a lélekkutat(küldihez majd)?
Dátum: 2008.11.30. 12:22:22
Szivatásnak szivatás de így csinálták meg a rendszer és ha megcsinálják az elsők ezt a küldit biztos nem fogják kitenni mondván azzal őket szivatnák
Dátum: 2008.11.30. 11:12:46
t'om de attól még sajnálom mert én balga rögtön a legelején fokuszkristályra költöttem azt a 6 őskövet mert fogalmam se volt hogy mi az aztán rá 1 napra metanultam olvasni
nem t'om ezzel az a baj(mármint az átlagos meg max építős dologgal)hogyha egy szövetség a háborúk miatt egyszemélyessé válik akkor annak az embernek az addigi építését kell kifizetni ami ha mondjuk egy kicsit inkább építész akkor elég nagy szívás mert akkor most nálunk ha a legjobb maradna akkor 55k-t kellene fizetni míg most csak 23k-t de akik nem lépnének le tőlünk a háborúk alatt 5-ből 3-an az átlag fölött vagyunk szóval ezzel még többet kell fizetni ha valaki talpra akarja állítani a sövetségét
Dátum: 2008.11.30. 10:43:22
Hát nem t'om én nem vettem őskövet de nem is érzem magam hátrányba(15-ös vok és ma reggel 4 csatából 4-et megnyertem)az egyetlen dolog ami kéne az hogy elnevezhessem az állatom meg talán hogy saját képem legyen(ja ez már 2 bocsi )ettől függetlenül tervbe van véve hogy veszek őskövet márcsak azért is hogy támogassam a játékot
Dátum: 2008.11.30. 10:34:16
egy jó kis csukát én is elfogadnék,mert fázik a lába a karimnak , de hát nincs, remélem azért majd lesz
Dátum: 2008.11.30. 10:24:33
én is azt mondtam(vagy legalábbis próbáltam), hogy ezzel nem a nagyok fogják egymást gyepálni hanem csak annyi hogy nem lehetne örült módon szinte minden nap meg 3*-ni a lélekkút töltést hiszen a nagyok most szinte mind azt csinálják hogy hadat üzennek a kisebbeknek és remélik hogy gyorsan befejezik a háborút hogy aztán újabbat kezdhessenek
Dátum: 2008.11.30. 10:08:46
hát az elején tényleg a varázslók vannak elönyben de amikor már 60-as szívósággal szaladgálnak a rubint hordások és annyi kör alatt ha az elején nem tudod ájultra sebezni nem valószínű hogy a te elönyöd fog láccani az eredményen
Dátum: 2008.11.29. 23:48:53
engem is eddig kemény 2* mentet meg és kb 3* jött be pedig már majdnem 10-es és hát szerintem ez elég gyér ráadásul az a +20 sebzés(egyszer volt plusz 30 is ) se valami sok azzal nem nyerek csatát de azért az a 2 alkalom jókor jött szóval azért én nekem tetszik
Dátum: 2008.11.29. 23:42:24
hát azt én se tudom bár én már ott elakadtam hogy tényleg van-e olyan aki nem akar álatot hiszen az adja az egyik legnagyobb pluszt jó mondjuk aztán sokba is kerül de akkor isegy 30-as állat=+30-as elnyelés ami azért simán elérhető 18-19-es szinten és nem jön rosszul
Dátum: 2008.11.29. 23:33:55
tényleg a 10 a jó megoldás mert csak az első bajnokságon vehettek részt 8-as szinttől de alapból 10 a határ
Dátum: 2008.11.29. 22:55:31
hogy öszinte legyek amióta van portyapont próbálok biztosra menni tehát szinte mindig lefelé támadok bár ez inkább csak annak a következménye hogy 15-ös szinten ott vagyok 248-as tul összeggel tehát nem vagyok valami magabiztos de lehet a szövetségek tényleg az erősebbekre mennek csak tudnám miért ha a kevés támadási lehetőséggel inkább a biztsan jövő de kevesebbre mennek ahelyett hogy azt a heti x támadást olyanokra lövöldöznék akiket nem tudnak megverni bár az Elit Horda biztos magabiztos és nem hiszem hogy a gyengébbeken akarnának nyerészkedni pláne hogy a legtöbb szövit le tudnák verni de a többi nem hiszem hogy a saját szintje(lélekkút mérete szerint) körül keresgélne inkább aa gyengébb és biztos nyerésre mennek(én legalábbis ezt tenném)
Dátum: 2008.11.29. 22:46:47
ja haveromék szövijében is eltünt egy szavazat de nekik már mindegy mert szinte teljesen lecserélödött az állomány meg hát majdnem fel is oszlottak most ilyen szellem szövetség szinte semmit nem fejlődik(haverjaim már 2 hete ott hagyták mert csak ők 2-en csináltak valamit)
Dátum: 2008.11.29. 22:33:20
hát ja csak mondjuk a Sárkányos küldit nem dobnám el csak azért mert még 5 szint kell hogy teljesítsem bár épp ezért van szerintem az hogy 3-at lehet választani na mindegy vegyük úgy hogy hozzá sem szóltam
Dátum: 2008.11.29. 21:55:35
hát ja én is örülnék ha áttudnék ugorni néhány küldit (20k legyen nálam meg ilyenek)de azt se akarom hogy a végén már ne érje meg megcsinálni a küldit pl jön majd egy újabb "veszíts xy LE-t!" és többet kelljen vesztenem mint amennyit kaphatok érte
Dátum: 2008.11.29. 21:10:57
Idézet: Butchman - 2008.11.29. 19:45:55
Remélem a mai találkozón felvetett Szövetségi háború szabálymódosítási ötletemet valóban át fogják gondolni, és esetleg szavazhatunk is róla. Aki nem volt ott, annak leírom:
Javasoltam egy Háború pont bevezetését a szövetségeknek, a portyapont analógiájára. Tehát minden szövetség hetente X darab háborút indíthatna, így nagyon megválogatnák (vagy ha nem, akkor lemaradnának), hogy a sokkal kisebb szövetségeket lefarmolják-e. Remélhetőleg ennek az eredménye az lesz, hogy minden szövetség csak körülbelül azonos erejű szövetséget fog támadni. Tehát a kicsiket nem fogja állandóan lerabolni egy nagy, mert nem fogja megérni neki.



ja csak a próbléma ott van hogy a LE-t nem a lélekkút mérete alapján hanem a kariszintek alapján viszik(legalábbis én így tudom) azaz nem a kicsik farmolása szünne meg hanem max olyanokat keresnek akik erősebbek és de gyenge tagjaik vannak vagy geyengébbek de erős tagjaik vannak szóval nem hiszem hogy ez miatt bárki is egyenlő erőset keresne hisz a biztos x töltés jobb mint a nem annyira biztos 2*x de azért annyiban segíthet hogy a gyengébbek nem maradnak le annyira hisz akkor az elsők nem csatázhatnak egyszerre a fél mezönnyel (mármint úgy hogy simán vernek3 nap alatt 3 szövetséget)szóval ezt a javaslatot én mindenképp bevezetném csak nem azért amiért te
Dátum: 2008.11.29. 21:02:28
véleményem szerint a hétvégén nem valószínű hiszen akkor nem dolgoznak sokan de ki tudja
Dátum: 2008.11.29. 20:59:25
kivéve ha az ellenfelednek is van kivégézése és használni is tudná akkor az dönt melyikötöknek a nagyobb
Dátum: 2008.11.28. 20:36:49
hát akkor a random istenség nagyon nem szeret de lehet ez akár csak balszerencse is vagy lehet neki máshogy vannak leosztva a tul pontjai tehát lehet hogy csak a védelmét növelte és else találod vagy épp csak a támadását és az erejét akkor viszont eltalál és nagyot üt