Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés - Világ 2.
kedvelt tagGabrilliusNő
Végzetúr
61 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
81. hozzászólás - 2008.11.23. 12:13:27
sziasztok
Nem kapok kérdést a vadászatokon két napja. Egy vadászat közben olyan kérdést kaptam amihez meg kellett nézni a toplitástát, rákattinktottam hogy megkeressem a választ és mikor visszamentem már nem volt meg a kérdés és azóta sem kapok kérdést. Sok LE-től estem már el ezért.
Pontszám: 5
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
82. hozzászólás - 2008.11.23. 12:17:42 (Válasz Gabrillius #81 hozzászólására.)
Itt a kettes világban én kapok kérdést rendesen, igaz más miatt, de töröltem az előzményeket meg a sütiket. Hátha segít valakinek.
Pontszám: 5
fórumozóGizulaNő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
83. hozzászólás - 2008.11.23. 12:23:40
igaz én a világ 1 be vagyok de probáltam öskövet venni sms el és a válasz sms az volt hogy ilyen karakter szolgáltatás nincs.akkor hogy vegyek öskövet?kovács jozsi
Pontszám: 5
kedvelt tagGabrilliusNő
Végzetúr
61 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
84. hozzászólás - 2008.11.23. 16:06:24 (Válasz Alienkiller #82 hozzászólására.)
Köszi a tippet, de törlés után sem kapok kérdéseket.
Pontszám: 5
fórumozóPeti562Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
85. hozzászólás - 2008.11.23. 18:06:05
ha a portyázás oldalon rákattintok valamelyik karakter támadására, nem támadja meg, hanem egy fehér ablak jön, ahol leirja mire jo a portyázás. mintha egy súgó ablak lenne. mi lehet a hiba?
Pontszám: 5
irritálóEchoFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
86. hozzászólás - 2008.11.23. 21:09:09
napok ota a vadaszatkor nem kapok kvizkerdest.
Pontszám: 5
kedvelt tagPappzoltan09Férfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
87. hozzászólás - 2008.11.25. 22:06:32 (Válasz Marco #75 hozzászólására.)
Idézet: Marco - 2008.11.22. 22:12:02
Sziasztok, nekem az a problémám lenne, hogy van még 1 üres hely a szövetségben jelentkezett egy pár ember, akik közül egy valakit megszavaztunk, de ő időközben már egy másik szövetségbe lépett be. A további jelentkezők közül kiválasztottunk valakit akit megint megszavaztunk és már el is dőlt a szavazás de nincs bennt a szövetségben.
Ez hogyan lehet???


Ilyen nálunk is van meg olyan h világít a szavazataim fül de rámegyek nincs semmi és ma is írta vezetőnk h szavazzuk be a csávót aki jelentkezett, de nem volt ott senki?

Meg kérdésem lenne h ezekekl a panaszokkal foglalkozik valaki v csak írogatunk ide fölöslegesen?
Ha idő miatt nem értek rá akkor bocsi csak jó lenne valami jelzés h dolgozunk a problémákon v valami.....
Pontszám: 5
fórumozóIanusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
88. hozzászólás - 2008.11.25. 23:04:34
A kvízben a fluor vegyjele volt a kérdés és jónak is jelöltem, mert nem gondoltam, hogy ezt kapom az F megjelöléséért:
"Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: p"
Pontszám: 3
irritálóKovaFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
89. hozzászólás - 2008.11.26. 16:14:11
Úgy látom, hogy a két világ elég rendesen összekeveredett. A második világon a Gold Angels szövetségnél néhány perce megjelent a jelentkezők oldalon Speed és Kandra neve. Speed nevű karakter ezen a világon nem is létezik, csak az elsőn. Kandra karakterlapján pedig az áll, hogy egy másik szövetség tagja, tehát elvileg nem is jelentkezhetett volna hozzánk (bár elképzelhető, hogy kilépett a régi szövetségéből, csak a karakterlapon ez még nem látszik valamiért).

Az is többször előfordult már nálunk, hogy a szövetségi események között az alábbi üzenet jelent meg:
"A következő szavazás határideje lejárt, ezért az eredmény automatikusan 'Nem' lett:"
Csak ennyi, tehát ahol a szavazás szövegének kellene lennie, ott már semmi sincs. Persze, semmilyen szavazásunk nem volt érvényben, legalábbis a szavazás oldalon tudomásom szerint semmi nem volt. Feltételezem, hogy ez is egy másik szövetség (vagy a másik világ) velünk való összekavarodása miatt van.
Pontszám: 5.50
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
90. hozzászólás - 2008.11.26. 16:23:37 (Válasz Kova #89 hozzászólására.)
Idézet: Kova - 2008.11.26. 16:14:11
Úgy látom, hogy a két világ elég rendesen összekeveredett. A második világon a Gold Angels szövetségnél néhány perce megjelent a jelentkezők oldalon Speed és Kandra neve. Speed nevű karakter ezen a világon nem is létezik, csak az elsőn. Kandra karakterlapján pedig az áll, hogy egy másik szövetség tagja, tehát elvileg nem is jelentkezhetett volna hozzánk (bár elképzelhető, hogy kilépett a régi szövetségéből, csak a karakterlapon ez még nem látszik valamiért).

Az is többször előfordult már nálunk, hogy a szövetségi események között az alábbi üzenet jelent meg:
"A következő szavazás határideje lejárt, ezért az eredmény automatikusan 'Nem' lett:"
Csak ennyi, tehát ahol a szavazás szövegének kellene lennie, ott már semmi sincs. Persze, semmilyen szavazásunk nem volt érvényben, legalábbis a szavazás oldalon tudomásom szerint semmi nem volt. Feltételezem, hogy ez is egy másik szövetség (vagy a másik világ) velünk való összekavarodása miatt van.

Speed törölte a karakterét, Kandra pedig időközben felvételt nyert egy másik szövetségbe (a világ2-n. )
Hamarosan megcsinálom, hogy az ilyeneknél automatikusan törlődjön a szavazás, ill. a szövetségi eseményeknél jelezze, hogy mi történt.
Pontszám: 7
irritálóKovaFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
91. hozzászólás - 2008.11.26. 16:41:36 (Válasz Baraty #90 hozzászólására.)
Akkor Kandrának egyszerre két helyre volt beadva a jelentkezése? Én úgy tudtam, hogy ez nem lehet. (Tudomásom szerint őt meghívtuk, lehet, hogy egy másik szövetségnél jelent meg a jelentkezése, és ők felvették? Egyébként Speed és Kandra jelentkezése egyszerre jelent meg a lejárt szavazásról szóló uzenettel.)

mod.: Közben kaptunk még egy "lejárt a szavazás" üzenetet. Ma 15:47-kor és 16:57-kor volt ilyen, hátha ez segít, pl. a log-okból talán vissza lehet keresni, hogy mi lehet ez.
A hozzászólást Kova módosította 2008.11.26. 17:04:55-kor
Pontszám: 5.50
kedvencYrdenNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
92. hozzászólás - 2008.11.26. 23:24:44
Közben Kendrával is tudtunk beszélni és ö ezt irta: 23.-án vagy 24.-én adtam be a jelentkezésemet, aztán csak úgy eltűnt - pár órára rá, reagálást, semmi mást nem kaptam, ill. nem jelzett. Az ö jelentkezése meg nálunk csak ma délután jelent meg, ezért is álltunk értetlenül a dolog elött! 23 és 24 is volt két olyan szavazás amiröl csak az üzenetet kaptuk meg hogy lejárt de a szavazás maga meg sem jelent, ma délután is volt kettö ilyen szavazásrol szolo üzenetünk de maga a szavazás szintén nem jelent meg( a szavazás fül világitott de mikor rákattintottunk nem volt ott semmi) Kérlek ha tudtok nézzetek utána mert olyan mintha valami csuszás lenne!(Gold Angels szövetség)
Pontszám: 5
fórumozóBenjoelFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
93. hozzászólás - 2008.11.28. 11:34:45 (Válasz Black Death #6 hozzászólására.)
http://www.kvizklub.hu/melyik+a+naprendszer+legnagyobb+bolygoja-300-viewquiz- 4907.html Nézd meg csak haver és utána reklamálj
Pontszám: 5
kedvelt tagEzékielFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
94. hozzászólás - 2008.11.29. 22:38:07 (Válasz Ezékiel #58 hozzászólására.)
Idézet: Ezékiel - 2008.11.20. 19:05:18
Úgy tűnik eltűnt egy szavazat a szövetségünkből

Egészen pontosan átadtak egy szavazatot, de nem kaptam meg. A szövink a Martalócok, én pedig Kicsontozó vagyok. Tapasztalt már valaki hasonlót?

Most így áll a szövink /nyolcan vagyunk és minden tag aktív/ :

Aktív tagok szavazatainak száma: 15
Többségi szavazathoz szükséges szavazatok száma: 8


Erre van valami megoldás? Elég gáz, hogy eltűnik egy szavazat,

v1 Ezékiel
v2 Kicsontozó
______________________________________

Légy Te is Martalóc! http://martalocok.try.hu/
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
95. hozzászólás - 2008.11.29. 22:46:47
ja haveromék szövijében is eltünt egy szavazat de nekik már mindegy mert szinte teljesen lecserélödött az állomány meg hát majdnem fel is oszlottak most ilyen szellem szövetség szinte semmit nem fejlődik(haverjaim már 2 hete ott hagyták mert csak ők 2-en csináltak valamit)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvelt tagZHORFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
96. hozzászólás - 2008.11.30. 12:32:26
Kaptam 1 kvíz kérdést: Hány WOW kiegészítő jelent meg eddig. 2-t választottam, ami nem jó, mert 3 a helyes válasz.
Tudtommal eddig csak 2 jelent meg.
Pontszám: 3
közellenségAlyttaNő
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
97. hozzászólás - 2008.12.01. 12:50:54
Kaptam ma 1 erdekes kerdest......

Hany holdja van a szaturnusznak? mar nem tom idezni pontosan .....,de

tudtommal 24 ........lenne a helyes valasz.....
nem pedig több mint 60....... vahy bele vannak szamolva a szaturnusz gyürüben levö atomok is?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
98. hozzászólás - 2008.12.01. 13:52:16 (Válasz Alytta #97 hozzászólására.)
Jelenleg 60 ismert holdja van a Szaturnusznak

De az ilyeneket legközelebb a Kvíz topicba légyszíves.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 4.25
népszerűtlenParalelFérfi
Végzetúr tehetség
120 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
99. hozzászólás - 2008.12.01. 19:15:37
Hali!

Van pár dolog, és úgy sejtem eddig rossz helyre írtam, szóval most ide is beírom.
Mingyárt az első éppen ez:

#1
Kicsit kavarcos ez a fórum...

A "Javaslatok"-hoz van írva, hogy "itt jelezd, ha programhibát találtál", de a "Hibajelentés" téma itt van a " Panaszok + kvíz" -ben...

#2
Ma ezt az eseményt "kaptam":

Ma, 17:17 Jelentkezési kérelmedet a Paralel szövetségbe a többség elutasította.

Én vagyok Paralel...

#3
A toplistában a "Mutasd a saját karakterem helyezését!" gomb ugyan látszólag műxik, de a listában amit produkál, a "Karakterek - általános" és "Karakterek - győzelem/vereség" fülnél sem látom magam, míg a "Karakterek - eredmények" -ben ott vagyok.

És a +1:

Tök jó fícsör lenne, ha kapnánk felületet jegyzetelésre, csak pár, mondjuk 500 karakternyit (vagy amennyit elbírtok) fejenként...
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
100. hozzászólás - 2008.12.01. 20:50:20 (Válasz Paralel #99 hozzászólására.)
#3

A toplisták nem full online rendszerben működnek, csak pár percenként frissülnek. Ha éppen változott valamid, ami miatt elmozdultál az addigi helyedről, akkor a toplista a frissülésig a régi helyedet mutatja, de te már nem vagy ott.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 4.25
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője