Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Miltropax

Oldal: 123
Jó lenne, ha megtudnánk, hogy ki miért lett zárolva. Ebből is lehet tanulni/ okulni.
Na ez meg nekem tök egyértelmű... Kabuki. Mi más? Nem vagyunk egyformák! Ez így jó!
Bocsi. Én nem tudom.... Pedig láttam a filmet legalább 500-szor... Nem figyeltem .
Dátum: 2010.04.14. 19:41:05
Miklós nem is létezik! Az Azúr légió találta ki.....
Dátum: 2010.04.13. 21:07:09
Miért nem etikus? Az, hogy az egyensúly felborul, az nem az Ő hibájuk. Végre felkavarják maguk körül az állóvizet.
Dátum: 2010.04.13. 21:03:32
Lehet ezen fintorogni, meg megszólni, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy bármelyik Top szövetség ugyanezt megcsinálná-e? Úgyhogy nyugodtan fanyalogjon bárki, az én tiszteletemet kivívták.
Dátum: 2010.04.13. 20:34:15
Nem gondoltam volna, hogy ezt bárki is meglépi. Minden esetre az Azúr légiót elismerés illeti a bátorságáért, hogy ezt megtette.
Én személy szerint nem irigylem az alacsonyabb szinten lévő pók karakterektől a sok Lét. Eléggé unalmas lehet hónapokat várni egy-egy szintlépésre. Unalmas és monoton dolog.
Dátum: 2010.04.10. 18:59:51
Valószínűleg azért, mert olyan szakértelmeket fejlesztett Nálad jobban, ami a portyázásoknál előnyösebb. Esetleg még jobb állata(i) és jobb felszerelése(i) is vannak... Nézd meg a csatáidat és abból tudsz következtetni a szakértelmeire. Ja, és lehet, hogy a szövetségi bónuszai is jobbak a Tiednél.
Az a +200 szakértelem különbség eléggé eldönti, hogy mi miatt veszítesz...
Dátum: 2010.03.18. 20:29:56
Ez elég sz**

Ezt küldöm Nektek:
http://www.youtube.com/watch?v=uedLrYagWLY
Dátum: 2010.03.18. 14:34:06
Ismét felvetném a több Aukciós ház ötletet. Szerintem ez is lehet egyfajta megoldás. Valóban igaz az, hogy a később kezdők a mostani felállás során sohasem fognak aukciós tárgyhoz jutni. Ez a motivációhiány akár azzal járhat, hogy az idősebb világokra egyre kevesebb új regisztráció fog lezajlani, így ezek belterjessé válhatnak. Viszont, ha sávos Aukciós ház rendszer lenne a játékban, talán helyzetbe lehetne hozni a később kezdőket is anélkül, hogy a tárgyakhoz való jutást túlságosan megkönnyítenénk.
Dátum: 2010.03.17. 16:18:58
Ja és még valami: Lehetne a több aukciós házas modellnél kitalálni olyan korlátot, hogy például az alacsony alsó licitálási limittel rendelkező Aukciós házakban csak egy meghatározott alacsonyabb réteg tudjon vásárolni. Ez a korlát lehetne például a szint, vagy valami, még nem tudom, de ki lehetne találni ilyesmit...és persze a nagy alsó licitálási limittel rendelkező Aukciós házban lennének a "nagyágyú" tárgyak...
Dátum: 2010.03.17. 15:50:03
És milyen lenne az, ha több aukciós ház létezne a VÚ-n belül. Ez egyiknél például 0-ról indulna a licit, a másiknál pedig mondjuk 800-ról stb. Természetesen a itt megszerezhető tárgyak is olyanok lennének, ami a házra jellemző lenne. Tehát az alacsonyabb licitálási limittel rendelkező házban relatíve gyengébb dolgokra lehetne licitálni. Mostanában eléggé megugrott az a dukátmennyiség, amellyel meg lehet szerezni egy-egy "jobb" tárgyat. És azt is látni kell, hogy aki mostanában kezd a V1-en játszani és mondjuk új játékos (tehát nem egy régi öreg róka reinkarnációja ), a mostani helyzetben eléggé bajosan fog valaha is aukciós tárgyhoz jutni.
Ja és még valami a több aukciós házhoz érvként: A való életben is úgy van, hogyha valami iránt megnő a kereslet, feltétlenül meg kell teremteni a kínálatot is hozzá, ellenkező esetben felborul a piaci egyensúly.
Íme egy gyöngyszem:
Karakter bemutatkozása a személyi lapján:

Szia! 2. szintű, Zafír hordás végzetúrnő vagyok. Egy kis történet: (mint a legenda, csak ez pont rólam szól, de még itt sem igaz):

Végigmentem a tájon, s megláttam valakit. Ki lehet ez? Odamentem hozzá. Azt mondta, lélekenergia kell neki. Meglepődtem. Ki kér lélekenergiát az úton?
Azt mondtam neki, portyázzunk egymással, én meg hagyom nyerni. Olyan ügyetlen volt, hogy kiesett a kezéből a pajzs, és véletlenül megütöttem. Sajnos szándékosan lélekenergiát adtam neki. Ezt még most is sajnálom. Mikor azt a 200 lélekenergiát nekiadtam, elkezdett harcolni velem. Megijedtem. gyorsan elmentem vadászni. Miközben kergetett.... szereztem egy pár lélekenergiát, és sikerült legyőznöm. Elmentem a végén a lélekkufárhoz. Azt mondta, csak egy gyógyital segít. Bámultam rá. Ingyen? Na ne! Ez nem igaz. Azt mondta, de igen. Jó volt ez az élmény!

Dátum: 2009.11.18. 18:39:38
Vastinio- 61.szintű végzetúr V1

exRoninos.... forever!
Dátum: 2009.11.15. 09:03:39
Ott leszünk!
Dátum: 2009.11.02. 19:28:07
Igazad van. Tehát az egyes világban 60-as szintű Rubin vagyok. Vastinio néven nyomulok.
Dátum: 2009.11.02. 16:27:23
Növeld a Szerzett LE differenciádat 20000-rel mostantól számítva!

Éppen ezzel a küldetéssel bajlódok. Ha valaki tud segíteni szóljon. Természetesen a szerzett Lét visszaadnám küldetés után.
Dátum: 2009.10.26. 15:45:21
Már írtam oda is.....
Dátum: 2009.10.26. 15:30:46
Immár négy napja, hogy a szövetségemből kiléptem. A szövetségemben segítő kezet adtam az egyik társamnak. Amióta kiléptem ez a segítő kéz még mindig él és nem tudom visszavenni. Ugyanakkor Ő sem látja magán. Ez azt jelenti, hogy tulajdonságaim, csökkentek. Megértem és, hogy az óraátállítással is komoly problémák voltak, de esetleg lehetne-e ezzel is valamit kezdeni?
Oldal: 123