Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Varaszlo

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.03.18. 15:35:32
féllábon állva, lehetőleg ha kérhetem
Dátum: 2009.03.12. 11:36:16
igen, az állat időbeállítós gyakorlása is bugos
Dátum: 2009.03.10. 21:25:45
Idézet: Jeriko - 2009.03.10. 18:54:36
Idézet: Varaszlo - 2009.03.10. 16:29:26
Várjatok, van egy VÍZIÓM: ezt a pakolászást beteszik, hisz ugye J betűs barátunk javasolta. DE legyen ŐSKŐHÖZ KÖTVE a reset gombja de ne is egyhez, hanem inkább 10 őskőbe kerüljön 1 reset

*****
Bocsássatok meg a szakasztikus hangnemért, de ez kibukott belőlem. Egy ilyen csiki csuki dologgal szinte verhetetlen malomjáték kezdődne: mikor harcolni akarok átpakolok MINDEN szakértelmet kritikusra stbre, harc után meg mindent vissza vagy védekezésre

A felejtés adjon vissza töredék LEt, és nem lesz gond. (cirka 30% és még extrém körülmények között se lehet visszaélni vele)


Esetleg javasolnám, hogy gondolkozz kicsit, ne adj isten nézz utána, minek kapcsán is merült fel a felejtés módosítása, és akkor nem csak megspórolsz magadnak egy kibukást, de még értelmes embernek is foglak tartani. De megspórolom neked a visszakeresést:

Idézet: Jeriko - 2009.03.10. 14:00:22
Idézet: Miklós - 2009.03.10. 12:49:59
... ezen én is gondolkodom, hogy a felejtés visszaadjon valamennyi LE-t. Amin még morfondírozok, hogyan lehet megoldani, hogy semmiképp se adjon vissza TÖBB LE-t, mint amennyit belefektettél (és ily módon végtelen LE-t lehet generálni).


Egy ötlet: Ne LE-t adjon vissza, hanem szakértelemszinteket. Pl. Egy 9-es szakértelem 4-re felejtése (ha ilyen "részleges" felejtés egyáltalán lesz), adjon vissza 5 szakértelem alapszintet, és 9+8+7+6+5=35 szakértelemnövekedést. Egy 9-es szakértelem teljesen elfelejtve adjon vissza 9 alapszintet, és 9+8+7+..+1=45 szakértelemnövekedést. Ha valaki növelni szeretne egy szakértelmén, és van elég szakértelem alapszintje és szakértelemnövekedése (egy szakértelem 13-ról 14-re való fejlesztése 1 szakértelem alapszint és 14 szakértelemnövekedés), akkor abból kell levonni, nem LE-ből.
Ezzel abszolút nem lehet trükközni.


Ha esetleg nem lett volna eléggé érthető, kiemelm a lényeget: olyan megoldást igyekeztem felvetni Miklósnak, amivel nem lehet visszaélni. Érdekes hogy ebből neked sikerült az ellenkezőjét levonni következtetésként, anélkül, hogy konstruktívan álltál volna a dologhoz. Példának okáért - éppen a felejtés nagyon ritka használata révén - simán be lehet rakni, hogy hetente maximum egyszer lehet használni.
Tudod a fórum azért van, hogy az emberek az ilyeneket megbeszéljék.


kedves "barátom". "Ha esetleg nem volna eléggé érthető" megismétlem: a mondandom végére én is hozzáfűztem a konstruktív javaslatomat, ezért javaslom te is tanuld meg végigolvasni mások postját, ne egyből a ledorongolással kezd, mert kicsit unom már azt hogy miklósnak szélesebb postokat kell csinálnia hogy arcod beleférjen.

Egyébként igen, azér van a fórum hogy ilyeneket megbeszéljenek. Azaz, minden fél hozzászólhasson konstruktívan. Más is, nem csak te. Köszi a megértést
Dátum: 2009.03.10. 16:57:16
Hordaváltás, bár én pl. a rubin horda erejét nem érzem semennyire.
Dátum: 2009.03.10. 16:41:00
Arról nem is beszélve hogy Jerikó később ezt írta:

"Igazad van, valóban benéztem ezt a 2 szintes dolgot. Így már talán nem annyira durva."
Dátum: 2009.03.10. 16:29:26
Várjatok, van egy VÍZIÓM: ezt a pakolászást beteszik, hisz ugye J betűs barátunk javasolta. DE legyen ŐSKŐHÖZ KÖTVE a reset gombja de ne is egyhez, hanem inkább 10 őskőbe kerüljön 1 reset

*****
Bocsássatok meg a szakasztikus hangnemért, de ez kibukott belőlem. Egy ilyen csiki csuki dologgal szinte verhetetlen malomjáték kezdődne: mikor harcolni akarok átpakolok MINDEN szakértelmet kritikusra stbre, harc után meg mindent vissza vagy védekezésre

A felejtés adjon vissza töredék LEt, és nem lesz gond. (cirka 30% és még extrém körülmények között se lehet visszaélni vele)
Dátum: 2009.03.10. 16:23:35
Nagy tételben fogadtam volna arra hogy mikor megnyílt ez a topic, valami ilyen Miklósos megoldással lesz vége. Mert ugye a TGY nyitotta, s mint általában kisírták magunak
Dátum: 2009.03.09. 15:24:45
Igen, már engem is foglalkoztat a dolog, hogy had lehessen már megadni mennyi LE-t szánok a felvidításra.
Dátum: 2009.03.09. 14:04:08
pont írni akartam hogy hol sírnak
Dátum: 2009.03.09. 13:43:28
cirp kérdezte hogy epikusok életerejével mi lett. Én erre azt válaszoltam hogy igen, leesett a max életerejük, mert Miklósék valószínűleg megírták azt a programmódosítást ami az epikusok életerejét finomhangolta (csökkentette)

a "ninja hotfix" szleng azt jelenti hogy előzetes bejelentés nélküli szerveroldali javítócsomagot tettek fel.

Bocsi, nem gondoltam hogy túlszofisztikáltam
Dátum: 2009.03.09. 13:41:13
De, ezt már többen hangoztattuk hogy 1x megnyúzni vagy sokszor megnyírni-ből a beho miért a nyúzást választja Egyelőre kevéssé látványos mérséklések voltak csak (fókuszkristály reform)
Dátum: 2009.03.09. 11:40:36
igen, Miklósék ninja hotfixelték az epikusok HPját. /minden viálgban/
Dátum: 2009.03.02. 09:55:46
mondjuk nem értem miért az akadémia topicot floodoltátok tele a hatalom tornyával...
Damage, te egy akkora demagóg vagy hogy le kell emelni előtted a kalapot. Biztos politikus/vaqgy "zöldjogi aktivista" az életben, mert megpróbálja megmagyarázni hogy ami neked rossz, az áááá dehogy is, sőt, még a kis kitörési lehetőséged is vegyük el, mert milyen dolog az hogy egy háború hosszabb legyen mint 3 nap, na, kérem már...

kamion mondom, ez már kabaré
Dátum: 2009.02.24. 22:21:02
nembaj, majd 35 játékos eltartja a szervereket
Dátum: 2009.02.20. 20:36:56
Miklós, a kínzókamrába hurcolásnál visszamenőleg az egész napi bevételem számít, vagy csak az elhurcolástól számítódik ? Köszi a választ előre is.
Dátum: 2009.02.20. 16:22:16
Tiegrának úgy tűnik sikerült meglátni a dolgokat, illetve ugye az alapkérdés az volt: "hogyan lehet kiszabadulni, ha kvázi esélyed se nincs ?"

Ricardo meg társai pedig tovább rágják a csontot és oltják a flamet. had foglalja a sok sok flame le a szerver tárhelyét..
Dátum: 2009.02.20. 16:14:54
Köszönöm hogy mindenki az alapkérdésre válaszol. Topicot lehet törölni, a magyar mentalitás ahogy Khetty leírta - és tartotta magát hozzá híven - hogy csak sírunk, de nem olvassuk végig a másik mondandóját.

Ennyi, kérem kapcsolja ki.
Dátum: 2009.02.20. 15:45:32
Nem az én személyes veszteségem fáj. Az se hogyha ilyen kicsi a bevétel belőle. (bár nem értem honnan ez az arány mert a tooltipben nincs ilyen, honnan ez a bevélteli arány Cave ? én úgy értelmeztem hogy az ajánláshoz hasonló módon nem vesztesz te LEt. Ezek szerint a bevételi arányra is vonatkozik a hasonlat?)

Ahogy írtam az fáj hogy a visszatámadásnál nincs gyakorlati esély "kiszabadítani" magad.

ERRE kérnék javaslatot hogy hogy csinálja egy 5 szinttel alacsonyabb 200 TÖvel kisebb egyén. köszi az flamet.
Dátum: 2009.02.20. 15:27:04
"Elvileg" ha visszatámadsz és nyersz akkor "kiszabadulsz". Nomost egy mezei halandó hogy győzzön le egy +5 szinttel nagyobb és +200 Tövel rengelkező tápállatot ?

ez azért több mint mókás...

Mindenesetre várnék javaslatot hogy hogy lehet egy ilyen szituációból kimászni ? A fejlesztők ezt hogy gondolták ? Vagy ez pusztán a rabszolgatartás legalizált verziója lenne ?
Oldal: 1234567891011