Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ösvényjáró

Dátum: 2009.10.25. 10:30:02
Egy olyan kérdésem lenne, hogy meg tudja-e valaki mondani biztosra, lehet-e manakonstival kutat tölteni? Elvi akadálya nincs, de próbálta-e már valaki?
Dátum: 2009.10.24. 09:41:54
Az ilyen alacsonyabb szintűek nem is vadásznak. Magasabb szinten meg csak pár ilyen van. Rosszul gondolom? Nekem tetszik AzZaZeL ötlete. És a fenti régiónak is vannak vámszedői, mint pl Galmuszk, ott sem lennének biztonságban.
Dátum: 2009.10.24. 08:20:32
Passz, de a fix LE-nél még az is sokkal jobb lenne, ha pl az Ép regenerálódás gyorsulna fel...
Dátum: 2009.10.23. 23:15:45
Abban van valami, de az összeset a kristályokra nem tudják elpörkölni talán. Nem is ez a vita tárgya viszont, hanem az, hogy vinne-e izgalmat a fix LE a portyákba vagy nem? Szerintem nem. Adott esetben nem sajnálnám a fix LE-t hidd el, sem Csatitól sem mástól.
De hogy izgalomba jönne-e bárki mondjuk portyánkánt 500...1000...1500 LE-től, hogy nicsak megint nyertem ennyit, azt vitatom.

Ami szerintem a véleményünkben közös, legyen szó Arielről, Begginerről, vagy Csatiról, az az hogy portyareformra van szükség. Csak szerintem nem így...
Dátum: 2009.10.23. 22:49:34
Mási testvér mondandóját kiegészíteném azzal, hogy kaján mosoly nélkül mondtam, amit mondtam. És ha mégis lett volna ott mosoly az nem a "nem-hardcore, lusta kocajátékosoknak" szólt volna, azaz többek között neked sem Csati. Hanem a toppereknek, mint az írásomban benne is van, akik 150 PP-n üldögélnek és kitalálták, hogy azt is erőforrássá kéne változtatni. Mert miként is lehetne ezt, gondold tovább. Szinthez kötött fix LE, ami valóban nem jelent izgalmat, hanem csak még egy erőforrás lenne, egy második vadászat. Menne a húzzunk el még jobban játék tovább. Csati, te ezt szeretnéd? Nem hinném.
Dátum: 2009.10.23. 11:32:50
Fix LE portyából, mi ez az őrület, ami megszállta a topperek fejét ismételten?

Egyébként is kímélném az első oldal ezt szajkózó tagjait azzal, hogy a régi "0 LE van nálam, itt veresd le magad és nekem is jó (TP miatt) neked is jó (15 % alatt vadászhatsz)" strófát még véletlenül át kelljen fogalmazniuk. Az ötletet nem minősíteném, ne csináljunk a portyából is vadászatot, ha szabad kérnem...
Olvasd el Hepatitisz bemutatkozó szövegét. Szervezés kérdése és azé, hogy megtalálod-e a megfelelő társat hozzá. Anno én is Sanyi a Janival tudtam le 3-at az 5-ből egy nap alatt és 2 nap volt az egész. De akkor sokan csináltuk egyszerre és a döntetlenes zafír szövivel is háborúban álltunk, hogy gyorsabban pörögjön.
Dátum: 2009.10.22. 07:26:44
És jó lenne még a szakértelmeket is tételesen látni, hogy miből áll össze a szakértelemösszeg. Sőt, én még a fogképletére is kíváncsi lennék a kémleltnek
Dátum: 2009.10.21. 13:53:01
Egy repülőgép zuhanni kezd. Öten vannak a fedélzeten, de sajnos csak 4 ejtőernyő van!
Az első utas azt mondja:
'Én vagyok Shaqueill O'Neill, az NBA legjobb kosárlabda játékosa. A Lakersnek szüksége van rám, nem lenne fair velük szemben, ha meghalnék.
Ezzel elveszi az első ejtőernyőt és kiugrik a gépből.
A második utas, Hillary Clinton azt mondja:
'Az USA előző elnökének vagyok a felesége. A világ legtiszteletreméltóbb nője vagyok, New York város szenátora és az USA talán leendő elnöke.'
Ezzel elvesz egy ejtőernyőt és ő is kiugrik.
A harmadik utas, George W. Bush azt mondja:
'Én vagyok az Amerikai Egyesült Államok elnöke. Nagy befolyásom van a világpolitikában. És emellett én vagyok az ország eddigi legintelligensebb elnöke és tartozom annyival a polgáraimnak, hogy nem halok meg.'
Ezzel elvesz egy ernyőt és kiugrik.
A negyedik utas, a Pápa, azt mondja az ötödik utasnak, egy 10 éves iskolásfiúnak:
'Én már nagyon öreg vagyok. Eddig is jó emberként és papként éltem le az életemet, ezért neked adom a negyedik ernyőt.'
Erre a fiú azt válaszolja: 'Semmi gond, az Ön számára is van egy ejtőernyő. Amerika legintelligensebb elnöke ugyanis az én iskolatáskámat vitte el..'
Jerikó, most olvastam a felvetésed, ez egy világbajnok ötlet! Sokkal jobb a mostaninál, messzemenőkig támogatom.
Dátum: 2009.10.20. 19:09:29
Gort! A II. majomhadtestről Zöld Szója Logan szövetségi társam aláírásában láthatsz utalást, íme:

http://www.youtube.com/watch?v=eau3RoxGN8E
Dátum: 2009.10.20. 18:34:34
FMM=Félelmetes Második Majomhadtest
Dátum: 2009.10.20. 18:21:22
Nem és nem... Persze hogy éppen ma nem néztem fel a fórumra és maradtam le erről a szappanopera hosszúsággal bíró szájkaratéról.

A zöldes, rothadó húsú jól beszél, a kvázitagunkat ért inzultust pedig megtoroljuk (Zöld Pókok Exkluzív Fómumon Jókat Mulatói).
Dátum: 2009.10.15. 14:33:02
Ma 14:17 Ösvényjáró Dragon Hunter Te nyerted a csatát Csata leírása

Mehet így közvetetten is Sanyi bácsi?
Dátum: 2009.10.12. 13:16:30
Kár hogy az ötletelést nem olvastad végig winnie, abban nem sok szó volt tápolásról. Amúgy a dolog tudomásul véve, csak meg nem értve.
Dátum: 2009.10.12. 11:49:07
Csatlakoznék Mortihoz annyival, igaz az hogy megoldható a kisebb szövetség beolvadása a nagyobba sima átlépéssel. Valóban a számok nyelvén nézve ez sima kincspont bukás, de mi sem kívántunk bonyolult folyamatot. Annyit szeretnénk, hogy ez minimális előnyökkel járna. És a minimális előnyt egy topicáthozás, vagy az egyszeri névváltás, netán a kúttöltésre valamilyen kedvezőbb megoldás stb. képes lenne megvalósítani. Ez lenne olyan bonyolult?
Dátum: 2009.10.11. 17:52:54
Egyetértek Darahval. Volt már eddig is relatíve nagyobb vándorlás szövetségek között, példaként a dakhás csajok ösvényes igazolását és a Tyrant bővülését Lélekőrökkel tudom felhozni. Ami az ösvényes dologra igaz volt, hogy az 5 vándorló kb 1 percen belül landolt az új szövetségben. Az egyszerre érkezés tehát nem indok szerintem sem.

Tényleg kellenének előnyök, ami miatt megérné a kisebb szövinek is. Erre voltak egészen jó példák. Ezt kéne úgy belőni, hogy elfogadható legyen.
Dátum: 2009.10.11. 11:17:47
Nagyon támogatnám a te verziódat Darah! Én ettől komoly pezsdülést várnék a VU életében, gyakorlatilag a toborzás a legdöglöttebb része a játéknak magasabb szinten, de még itt alul is nehéz.
Dátum: 2009.10.10. 16:17:33
Nem, én szövetségi hordaváltással kombinált összeolvadásról beszélek...Példával illusztrálnám, előrebocsátom hülye példa lesz:

Kocos megkeresné szerénységem és még 4 társam, hogy ugorjunk át hozzájuk, és ha mi csak 5-en lennénk a szövetségben mennénk összeolvadással és egyben hordaváltással. Összeolvadással, mert a Légiót tápolni tudnánk pár épülettel ( ) és hordaváltással, mert zöldek vagyunk és nem kékek...
Dátum: 2009.10.10. 16:09:06
Félreértesz Morti, vagy én fogalmaztam rosszul. Csak úgy gondoltam a különböző hordabeli szövetségek összeolvadását, ha a kisebb szövetség tagjai 50 kavicsért hordát váltanak. Tehát semmi megkerülés, hanem rendesen hordaváltással kombinálva összeolvadás.