Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zolcsimus

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.05. 17:23:56
Ravenwoodnak igaza van!
Ez nem hiba, hanem a te gondatlansagod es az ellenfel szovetsege joval jobb strategiat hasznalt, ennyi.
Dátum: 2008.11.05. 17:21:24
Gratulalok a hszem lehuzojanak :S
Nem tudom akkor is ilyen velemennyel leszel amikor majd egy targy 75 oskobe kerul?
A szived joga, de nem igazan ertem legalabb irnal hszt. mi a baj vele
Dátum: 2008.11.05. 15:51:29
Ezt en is eszre vettem, hogy rakenyszeritenek a penz fizetesre, ha egyaltalan azt akarom, hogy alig verjenek el, es szerintem a tobbsegunk ezt akarja.

Es valoban nagyon keves targy kozul valaszthatunk, ezt jo lenne boviteni.
Az oskoves cuccok osko koltseget is egy szinten meg kene allitani, mert ha ez igaz es igy halad egyelore akkor en sem fogom mar megvenni.
Mivel magyar jatek azt mondtam kiprobalom es tamogatlak titeket de pofatlannak nem kene lenni, es remelem nem is lesztek.
Szerintem 25 osko/cuccnal meg is allhatna a dolog...
Ha kiderul, hogy ez tenyleg novekszik es nincs vege akkor szerintem rengeteg jatekost fogtok elvesziteni ez tuti.
Jo lenne ezt megelozeskeppen ha nyilatkozna egy ADMIN arrol, hogy mi lesz a hatar, mert ez felelmeket kelt mar bennem is.
Havi 2-4000ft-ot siman ra tudok aldozni a jatekra, de tobbet nem, mert semmi hasznom nincs belole..
Multizni nem lehet, hogy eladhassam a karaktereket joval tobbert mint amit beleoltem, szoval csak a joindlatomon mulik az egesz.
Jelenleg tetszik a jatek, es csak igy tovabb, de jo lenne ha megfontolnatok a velemenyeket, hiszen mi fizetos karik, hozunk "hasznot" nektek. (Kitudja mibe kerult ez a jatek megiratasa, bika szerver uzemeltetese, mert azert ennyi lekerest koordinalni leterhelo lehet az adatbazisnak.)
Mutatja az is, hogy tegnap adatbazis eleresi hiba volt kb. 4 szer 5 percen belul es ez mar nem elosszor fordult elo...

Premiumoskent, nagyon tetszene ha VP regeneracio is megnone ugyanannyival mint az ep.
Dátum: 2008.11.04. 20:54:29
1. Nem tudom miert nem lehet latni hany fordulos volt a viadal ?
En csk azt lattam, hogy 5 fordulo es kikaptam toled....

2. De elkeseritettel , illetve nem azt kerdeztem, hogy vannak e elotted akik tobbet loptak, hanem hogy Privat uzenetbe kerlek ird meg, hogyan lehet ennyit ossszeszedni.

Koszonettel: Zolcsimus
Dátum: 2008.11.04. 18:59:31
En pont toled kaptam ki...

En teljesen elcsodalkoztam rajtad megmondom oszinten.
Megneztelek a kemgombel ugyan mar kivette el tolem a Bajnoki medalt...
Es leeset az allam, hogy voltal kepes osszehordani ekkora tulajdonsag osszeget.
Alig karcoltalak meg...
Hasonloan epitettel mit en szoval a szerencsenk is kozel azonos.
Semmi eselyem nem volt ellened.
Viszont priviben megirhatnad, hogyan lehetseges az, hogy osszegyujtottel lopott LE 43.000 et Smaragdoskent, nekem is kene az a jo par tulajdonsag osszeg...
Majd legkozelebb, addig en is igyekszem osszelopni hasonloan..

Minden elismeresem: Blue

Egyebkent en is gondoltam, hogy szintekre fogjak osztani ezert leptem be 11 es szintukent, meg ha este 3 vadaszaton mullot a 12
Dátum: 2008.11.03. 22:39:48
Nincs!

En napi 12h-t a gep elott ulok
Ezenkivul a portyaim szama joval tobb most, mert haboruzunk egy igazan pofatlan szovetseggel.
minimum 15 szor megyek portyazni.
A 3 szori pihenes nem eleg...

Pihenes kozben gyorsan regeneralodik a Vp-m. De csak ugy alapban eleg lassu.

Nem vagyok elgedett a valasszal, mert mivan ha orankent ki kell jonnom pihenesbol?
A haboru miatt.
Es szerintme 300LE sok azert az italert es 2 osko az meg egyenesen pof...nsag.
A problema ott van, ha elgfogy a vp es megtamadnak es nincs pihenesed mar akkor eleg nagy a problema :S
Dátum: 2008.11.03. 22:09:51
Igen de en arrol beszeltem az elobb, hogy mi van ha nincs VP-d varazsolni?
Ismeros a helyzett hiszen en magam is 80 sebzeseket sebzek Varazslattal es a vicc, hogy az elobb egy 14 es karakterbe nyomtam ennyit...
Es osszvissz 3 sebzes ponton mulott, hogy nem en nyertem, 11es szintukent
De a kovetkezo jatekos aki megtamadott, szoszerint pusztan az enyeszmesterrel vagdaltam fol varazslat nelkul.

En abban szeretnek valtoztatast, hogy a Varazspont regeneracio lehetne sokkal gyorsabb is.
Foleg ha Smaragd az illeto.
De akar be lehetne epiteni meg utolag is, az IQ-ba vagy a Magiaba, hogy regeneraljon Vp-t.
Es az a magustorony egy kesz rohej, nem mondanek durvabb minositest, egy ilyen draga epuletre es semmi mast nem ad csak par % orankenti regeneraciot :S egy vicc...
Dátum: 2008.11.03. 22:04:42
Ezzel is egyetertek!

Teljesen elfogadhato es fair megoldas lenne mindenkinek, hogy ha alacsonyabb szintu karaktert tamad akkor valamifele modosito szerint vonodna le a portyainak szamabol.
Ezt nagyon jol le is vezettek.
Miert nem lehet errol konkret szavazast kerdezni?
Szrintem az ertelmes otleteket ki lehet szurni, hiszen azert az emberek csak pontozzak a hozzaszolasokat, legalabis en azt teszem.
Dátum: 2008.11.03. 21:40:56
Tokeletesen egyetertek!
Nem igazan ertem mi alapjan mehetek el 3 szor pihenni :S

Miert nem oszthatom be ugy ahogy akarom?
Mejegyezhetne hany oram hany percem van meg a gep, mert ez igy baromira idegesito, hogy ki kell jonnom a pihenesbol, foleg haboruban, hogy megtamadjam az ellenfel karaktereit, de utana szeretnek vissza menni pihenni.
Szerintem ertheto miert lenne jo ez.

A masik eszrevetelem:
Nem igazan lehet specializalodni a karaktereknek, ertem ezalatt ez csak egy vicc, hogy a smaragd az varazslo karakter.
Mar nem azert, de a VP iszonyatosan keves, es eszmeletlen gyorsan fogy a villamcsapassal -40Vp.
A regeneracio is nagyon lassu, mit erek akkor, ha nincs Vp-m a harcban maguskent?
Ha nem koltesz Tamadasra es Vedekezesre jelenleg buktad a harcot.
Nem igy kene lennie, szoval valami VP regeneralo illetve VP novelo megoldas kene, vagy ugyanannyit regeneralhatnank mint ha az eletunk toltodne, mert jelenleg az is sokkal gyorsabb. Azonkivul, hogy a magiara pakolok egy tucat pontot.
Koszonettel: Zolcsimus
Dátum: 2008.11.02. 19:00:47
35000LE taborozol?
De nem rolad volt ott szo, azt irta nem vagy klanban
Sajna nem mehetek neked mert tul nagyvagy, majd ha 12 es leszek mindenkeppen meglatogatlak Kell a plusz TP
Dátum: 2008.11.02. 18:57:27
Koszi a valaszt, ezt meg nem olvastam, nem jelenleg en 11 es szintu vagyok csak megvan a szakertelmem hozza hogy megvegyem.
Dátum: 2008.11.02. 18:46:29
E nszivesen segitek neki, mond meg a nevet es eltarolom neki
De akar a tiedet is
Dátum: 2008.11.02. 18:44:10
Miert nem vehetem le a cuccaimat?
Csinaljatok meg kerlek a jatekban, hogy le s lehessen venni a cuccokat, mert igy nem engeditek eladni!!!!!
Milyen megfontolasbol nem lehet levenni?

Ez iszonyat idegesito, 5350LE osszegyujtottem, 6000kell az enyeszmestrre, es nem adhatom el az yssuf toret mert rajtam van.

Megtamadtak ido kozben es elraboltak 777LE

Kernem e hiba mielobbi orvoslasat.
Van egy olyan erzesem, hogy lelassitana a jatekot...
Es haborognanak a toplista karakterei
A portya rendszer jol van ugy ahogy van, en elegedett vagyok vele, ha a kedvem ugy hozza, nagyobbat ha nem akkor a kissebbet tamadom, igy lehet plusz TP ket szerezni. Itt a haborut kene szankcionalni valamifele modon, mert engem nem erdekelne, ha veszitunk 1-2-3 het alatt es elrabolnak tolunk csak 1000-3000-5000LE De itt 13k LE energiarol van szo/vesztett haboru.
Jo volna tudni a kepletet is mi alapjan szamol a gep, mert eddig mi nyenri csak 1300-3500LE nyertunk de bukni mar 2 szer buktunk 13000et es most jon a 3. is .
Persze megoldas lehetne, hogy a gyenge szovetsegbol kilepni, de akkor hol van a szabad akarat?
Miert kene nekem a Tokeletes gyemanthoz, Kubla kan, vagy az Azur legiohoz, vagy az Elite hordahoz, vagy a Smaragd Forráshoz tartozni?

Es ha oda is van kedvem, epitettem a jelenlegi sozvetsegembe 40K LE-t
HA kilepek a klanbol: a felet viszem csak at.
Hol segit ez ha a masik klannal 45k a kut nagysaga?
Most epithetek megint 25000et?
Egy olyan "hiba" miatt, hogy a jatek rakenyszerit arra, ha nyerni szeretnek tobbnyire vagy a nyero oldalon lenni akkor ezek szerint rosszul valasztottam magamnak szovetseget?
Es karba ment az egesz munkam?
Bocsi csak a fele
Nincs akkora elonyben hiszen itt nem arrol van altalaban szo, hogy egyenlo szintu szovetsegeket tamdnak meg.
Hane marrol, hogy 2-3 szinttel nagyobb karakterek tamadnak kissebeket.
Hol segit 10.szintukent az, hogy pihensz 10% modositod van egy olyan karakter ellen akin az elflancing, Deflektor, es Enyeszmester illetve villamcsapas van??
A segitsegnyujtas, meg fizikai keptelenseg, ott ahol orulok, ha en visszaverem a 13as karkaterek probalkozasait, nem engedhetem en sem meg magamnak, hogy segitsek a pontjaimbol a gyengebbeknek.

Es megnezed az ellenfel szovetseget es 90%uknak ez van.
Sehol nem segit, sot meg a lathatatlansag sem sokat dob rajta, vagy bejon vagy nem.
Es katakombak persze atmenetileg jo, de addig a karakter nem tud semmit sem csinalni.
Szoval, hogy varhatnam el a szovetsegunk gyengebb tagjaitol, hogy bevonuljon akar 1 napra is?
Tovabb megyek lehet 1 het is kene?
Addig nem tehet semmit es elvezhetetlen a jatek..
Mert mi a jobbak hiaba szerzunk 10 gyozelmet ha az ellenfel 15t szerez, mert nem engem tamadnak, hulyek lennenek, hanem a kicsiket.
Teljesen egyetertek a dontetlen javaslattal.
Nem tartom helyen valonak, hogy nem kiegyenlitett a jatek.
Ertem ezalatt, hogy aki 4-5 nappal korabban kezdte, azok kozott kb: 2 szint kulonbseg van a kesobb kezdett jatekosok kozott.
Betamadtak minket olyan szovetsegek, ahol 13-14 es karakter atlag van, nos nalunk a legtobbunk 11 es szintu.
Nem sok eselyunk van az olyan karakterek ellen, akik az enyeszmesterrel rohangalnak, igen az a fegyver haborut nyer.
Sajnos nalunk is volt, hogy rosszul mertuk fol az erofolenyeket es belekezdtunk egy haboruba.
A problemank nalunk ott adodik, hogy mi mar 13000LE vesztunk egy kapitulalassal, nem holmi, 1300 es 3500 kozott :S
Tul jo a szovetsegunk de tul kicsik benne a karakterek.

En is tamogatnam ezt a LE csokkentest de inkabb oly modon, hogy a gep osszehasonlitana a szovetsegben levo tagok kozti szint kulonbseget.
Pl: akik rank vernek 2 szintet karakter atlagba azok ne lopjanak el 10k LE-t.
Egyszeruen nem fair...
Lehetne valami olyan elven ahany szint kulonbseg van atlagba a 2 szovetseg kozott annyiszor -20% kapnanak.
Nem veletlen nyer egy szovetseg haborut, valoszinuleg a hatalmas LE kulonbseg miatt es a tulajdonsagokra koltekezes miatt, ne nehezitsuk a vesztes karakterek helyzetet azzzal, hogy meg nagyobb hatranyba hozzuk oket.

A beke ido szerintem is tul kicsi az 1 het.
Hasonloan szamolnam ki a bekeidot a 2 klan kozotti szint kulonbseget nezve.
Mindig a bukas jelenlegi allasa szerint.
Pl: 2 szintnel +2 het lenne a bekeido.
HA ez mukodik a lathatatlansagnal, hogy nagyban csokkentse a tamado eselyeit akkor nem ertem miert nem lehet ide ilyet kitalalni.

Nem tudom mit szolnanak ahhoz a ranglistan elol allo Agressziv szovetsegek, hogyha 2-3 szinttel magasabb jatekosok bevernek oket es lopnanak el hetente 15k LE es mondjuk ezt 4 szer hetente megcsinalnak veluk 4 kulonbozo klan.
Tutira nem tetszene nekik, nyilva nem ez a helyzet hiszen ok a legerosebbek.

Mindenkeppen valtoztatasok kellene eszkozolni.

A jelenlegi rendszer a kezdo vagy gyengebb szovetsegek felbomlasat tamogatja...

Tisztelettel: Zolcsimus
Dátum: 2008.10.29. 17:43:52
Mar, hogy ne lenne!
Aki magasabb szintu az sokkal tobbet vadaszot mint aki nem.
Vagyis aki 14 es szintu nem veleltlen az, hamarabb kezdte a jatekot mint aki csak 10es szintu.
Nem lenne kiegyenlitett.
Sokkal tobb vadaszat pontja volt aki magasabb szintu mint aki kisebb.
Dátum: 2008.10.23. 23:02:02
Tulajdonkeppen en irnek parat: Tesco, Auchan es a tobbi nagy multi.
Mivel, hogy szerzodesuk van, hogy ne mfizetnek ide adot.
Miert is?
Azert mert tobb szazezer embernek adnak munkat.
Ezert ado mentesek, vagy valami elonyuk van ebbol.
Az sem veletlen, es nem ertem miert nem veszik eszre vagy inkabb ezt ignorance-nak hivhatnank: A kulfoldi biztositok, bankok, meg cegek nevet valtanak es azt hiszme 4 ev utan megszunik az ado mentesseguk, jaj de jo most mar mas cegrol van szo.
Nem fizetnek megint adot.
Dátum: 2008.10.23. 22:49:24
En angliaban elek, es csak arrol tudok nyilatkozni amit itt elek meg.

Itt peldaul ha dolgozol fel evet, azaz jon fizetes a szamladra akkor igenyelhetsz hitelt.
Rengeteg kulfoldi ezert jon ki ide, hogy felvegyen hitelt utana meg lelepje.
Ertem ezalatt hogy annyibol all itt hitelt felvenni, hogy kerdez felelek es a bank kartyad szama.
A cegek mondjuk aruhitelol van szo: Elkerik az adataidat, a bankkartya szamodat.
Meg kerdezik miota elsz angliaban.
Mindentol fuggetlenul ravagod 4 eve. 3 az hatar esett 4 re tuti megkapod.
A lakcimedet miota laksz ott: az is 4 eve.
Kerik a bankszamladat nyilvan a cimed 3 honapja ugyanaz.
Onnan nem neznek semmit cska a neved es a cimed egyezik e az altalad emlitettel.
Majd ra klikkel a send gombra es vissza jon a valasz.
Tulajdonkeppen itt minden embert figyelnek egy bizonyos Credit figyelo csoport: sok ceg foglalkozik ezzel.
Az a lenyeg, hogy a mobil szolgaltatok, bankok ezeket veszik igenybe, hogy megtudjak jo ados vagy e.
Minden ilyen igenylo kerveny a boltbol oda erkezik be es a rendszer atvizsgalja a credit figyelo csoportban rajta vagy e a banki ados listan vagy sem. Es szepen megkapod ha mindent ugy csinaltal ahogy leirtam.
A problema ott van, ha nem ugy gondolod, hogy ezt vissz is fizeted.
Rengeteg kulfoldi csinalja ezt, hogy felvesz hitelt tobb ezer fontokat, egy nap bejarja az uzleteket fel ev utan es ossze vasarol mindent majd szepen elhagyja az orszagot es soha tobbe nem megy vissza.
Mi tortenik ezutan: A bank kuldi a leveleket, miert nem fizeted biztos tudna ksegiteni vedd fol a kapcsolatot stb.
Utana mikor nem tud beszeln iveled, elmeg ya birosaagra, gyorsitott eljarasban eldontik lhogy behajthatjak rajtad.
A problema ott van, hogy nem vagy ott a lakcimen, keresnek nem talalnak es ennyibe marad az ugy.
A Bank ezt is benezte!!!
A baj ott van nem 1 emberrol van szo.
A Halifax bank of Scotland ( HBOS) Szepen befuccsolt a valsag idejen es a Lloyds TSb vette meg a reszvenyeit.
Meg jo hogy megvette, most a LLoyds Tsb nal van az emberek hitelenek 70% a Egesz egyesult kiralysagban.
Ez eleg borzaszto, hogy egyeduralmon lehet.

Erdekesmodon itt nagyon sok minden hasra utes szeruen megy.
Azaz felhivod az arama szolgaltatot, es kerik az adataidat es cska bemondod Gipsz Jakab es kapod a szamlat ill Gipsz Jakab.
Nem igazan ertem, hogy lehetseges ez egy ilyen orszagban.
Kezdenek itt is ebredezni.
A t-mobil most mar nem enged kulfoldre telefonalni az elso 3 honapbanamikor megkapod az elofizetest.
Rengetegen csinaltak meg, hogy eltelefonaltak rengeteg osszeget es aztan eltuntek.
Eladtak a telefont vagy mivel biztositas vot rajt, ezert eladtak mondjuk Lengyelrol van szo lengyelorszagban.
Soha nem jon vissza max nyaron de ez az ido nagyon keves, hogy elkapjak sot lehetetlen.
Magyar fejjel nezem a dolgokat es eszmeletlen milyen kis kapuk vannak itt.
Probalnak most mar nem olyan egyszeru se bejutni dolgozni, sem a segelyeket megkapni.
A hitelt meg mindig nagyon egyszeru.

Ezek a dolgok vezetnek ahhhoz, hogy egy bank csodbe menjen, hogy sok kicsi sokra megy alapon, es persze a Tisztelt Bankigazgato aki evente itt milliardokat vag zsebre....
A maisk meg rossz befektetes ez tortent ez az oka es ha Amerika sziv akkor mindenki sziv.
Tolunk dolgozoktol az allam elvet fejenkent 2000 fontot, mert "belepumpalta" a penzt a vilag valsagba.

A Magyar allamadosagrol meg annyit, ugy tudom, fel volt ajanlva egy soha vissza nem tero lehetoseg, az orszagoknak, hogy ne fizessek vissza az adosagot.
Ebbe bele ment Lengyelorszag es tudtommal eleg sokan a haboru vesztesei kozul.
Mi nalunk Antal Jozsef azt nyilatkozta, hogy Magyarorszag Jo ados. Ezert mi nekunk nem toroltek el.
Az igazsag az, hogy en ezt a valtozatott ismerem, es ha elmondanam a velemenyem igy a politikusrol akkor az netiketett sertene, hogy taszithatta a nepet ilyen helyzetbe.
Ugyanakkor kitudja milyen aprobetus resz volt abban a szerzodesben, ertem ezalatt eladni a hazat...
Netalantan mi van ha nem is mi iranyitunk itt hanem a vilag hatalmak kozul mas...
Amit aztan a mostani politikusok szepen eladtak ennek ellenere a hazankat.

Tisztelettel: Blue
Oldal: 1