Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
kedvelt tagSzaszu2Férfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
101. hozzászólás - 2008.11.04. 16:48:39 (Válasz Ricardo #100 hozzászólására.)
Igen, én is szorgalmaznám azt, hogy 2-3 helyezés is kapjon díjat, de akkor már viszont tényleg ki kell találni valami újat, mert ugyebár mindenki nem kaphat +1 to all medált, mert akkor gyakorlatilag az első három hely közötti prioritás megszűnne. Annak meg nem látom értelmét, hogy mondjuk elso kap 1-et mindenre, masodik csak mondjuk 4 tulajdonsagra harmadik meg 2-re, mert az meg milyen már, meg akkor ki határozza meg, hogy mire kapjuk a bonust. Mondjuk az eddigiek alapján már nem vonható kétségbe egyik tulajdonság értéke sem, ennek ellenére szerintem még mindig nem ez lenne az igazi hosszútávú megoldás.
Holló a lélekvadász - Mitsubishi
-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Power Like Hell - Plezúr
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
102. hozzászólás - 2008.11.04. 17:06:20
Ha hatalmas csinnadrattával bemondják azt is, hogy én lettem a második, már elég az egomnak.

Egyébként 2. 3. helyezettnek járhatott volna kb. 2k/1k LE mondjuk. Mivel a viadalok hivatalosan csak 10. szinttől vannak, ezért ez inkább csak jelképes, hiszen a 2k is max 1 tulajdonságpont növelésére jó.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
103. hozzászólás - 2008.11.04. 18:06:55
Én kiváncsi lennék az összes csatára, kinek hogy sikerült, ha már az elsőben kikaptam. Mondjuk úgy képzelem, hogy kiesésem után a nézőtérről izgultam végig a viadal hátralévő részét.
Pontszám: 5
kedvencZolcsimusFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
104. hozzászólás - 2008.11.04. 18:59:31 (Válasz Kocos #77 hozzászólására.)
En pont toled kaptam ki...

En teljesen elcsodalkoztam rajtad megmondom oszinten.
Megneztelek a kemgombel ugyan mar kivette el tolem a Bajnoki medalt...
Es leeset az allam, hogy voltal kepes osszehordani ekkora tulajdonsag osszeget.
Alig karcoltalak meg...
Hasonloan epitettel mit en szoval a szerencsenk is kozel azonos.
Semmi eselyem nem volt ellened.
Viszont priviben megirhatnad, hogyan lehetseges az, hogy osszegyujtottel lopott LE 43.000 et Smaragdoskent, nekem is kene az a jo par tulajdonsag osszeg...
Majd legkozelebb, addig en is igyekszem osszelopni hasonloan..

Minden elismeresem: Blue

Egyebkent en is gondoltam, hogy szintekre fogjak osztani ezert leptem be 11 es szintukent, meg ha este 3 vadaszaton mullot a 12
A hozzászólást Zolcsimus módosította 2008.11.04. 20:51:46-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
105. hozzászólás - 2008.11.04. 20:33:54 (Válasz Zolcsimus #104 hozzászólására.)
ugyan mar kivette el tolem a Bajnoki medalt
"Nem akarlak elkeseríteni, de utánad még két csatám volt, Lélekmester és Grelnar."

"hogyan lehetseges az, hogy osszegyujtottel lopott LE 43.000 et Smaragdoskent"
A rablásom finoman szólva sem kiemelkedő, több tucatnyian vannak előttem, smaragdból is három.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencZolcsimusFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
106. hozzászólás - 2008.11.04. 20:54:29 (Válasz Mortimer #105 hozzászólására.)
1. Nem tudom miert nem lehet latni hany fordulos volt a viadal ?
En csk azt lattam, hogy 5 fordulo es kikaptam toled....

2. De elkeseritettel , illetve nem azt kerdeztem, hogy vannak e elotted akik tobbet loptak, hanem hogy Privat uzenetbe kerlek ird meg, hogyan lehet ennyit ossszeszedni.

Koszonettel: Zolcsimus
Pontszám: 5
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
107. hozzászólás - 2008.11.05. 10:45:08
Igen, én is pont arra gondoltam hogy legalább lehessen látni hogy mennyi kör volt a viadal, ha nem is lehet megoldani azt hogy az összes meccset lássuk az adott kategóriában.

Legalább a győzteseket megkérném ha nem titkos hogy írják ide le hogy melyik körben lettek bajnokok.

Köszi
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
108. hozzászólás - 2008.11.05. 11:12:25
Nem titkos. Nálam 9 kör volt, ebben a sorrendben: Krourm, Dauntvy, Cloud, winnie, Blue, Lélekmester, Grelnar. Ebből az utóbbi négy csatában mindkét félnek teljesen ugyanaz a tápos felszerelése volt. Az utolsó két csatában pedig mindkét félnek 10-es szívóssága volt.

A random döntött, dehát ezt én már ennek a topicnak a legelején megállapítottam, az utolsó kettővel simán kijöhetett volna más eredmény is. (Az előzőeknél nem, mert a +1 ütés az Enyészmesterrel azért sokat számít.)

Remélhetőleg a következő viadalon, egy hónap múlva már jobban fog számítani, hogy ki hogyan fejleszti a karakterét. 13. szint táján már sok út van, és sejtelmem szerint a tulajdonságfejlesztés zsákutca. A legfontosabb a random szerepének minimalizálása, amire van pár módszer.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
109. hozzászólás - 2008.11.05. 13:10:11
Ha valaki osszegyujtene nekem a bajnoki viadal gyozteseit, azt megkoszonnem (a gyozteseket megtalalni egyszeru, azt kitalalni melyik szinten gyoztek nem feltetlenul az).
Pontszám: 5
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
110. hozzászólás - 2008.11.05. 13:24:23 (Válasz Kocos #109 hozzászólására.)
Tegnap, 14:02 A bajnoki viadal 8. kategóriájának győztese: Sardullah Sharpa
Tegnap, 14:02 A bajnoki viadal 7. kategóriájának győztese: Pöppem
Tegnap, 14:02 A bajnoki viadal 6. kategóriájának győztese: atua
Tegnap, 14:02 A bajnoki viadal 4. kategóriájának győztese: Asmodeus Mortimer
Tegnap, 14:02 A bajnoki viadal 5. kategóriájának győztese: AranyAlma 12. szint
Tegnap, 14:02 A bajnoki viadal 3. kategóriájának győztese: Tsar
Tegnap, 14:02 A bajnoki viadal 2. kategóriájának győztese: Darksol
Tegnap, 14:02 A bajnoki viadal 1. kategóriájának győztese: TrueBlood 8. szint
A hozzászólást Ravenwood módosította 2008.11.05. 13:24:52-kor
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
111. hozzászólás - 2008.11.05. 13:28:01 (Válasz Ravenwood #110 hozzászólására.)
Én 11. voltam, Sharpa meg biztosan a legfelső két összevont szint győztese.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.25
kedvelt tagSzaszu2Férfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
112. hozzászólás - 2008.11.05. 13:36:33
Végülis, ha azt nézzük, akkor a tulajdonságpont novelese is valamilyen szinten minimalizalja azt, hogy random legyen a csata... Nézzétek csak meg a 8. szinten a győztest Nemhiába, össze vagyunk tömörülve ezen a szinten, és tápolunk ezerrel... Ezzel csak annyi a baj, hogy így szintszerűen nagyon lassan fejlődünk, viszont az a masszív 100K LE difi nagyon durca... Én úgy vettem észre, hogy ezek a karik, nevszerint Trueblood, GI JANE es Sameed masbol nem is szereznek TP-t, csak portyából, vagy vadászatból is, de csak nagyon minimálisan...
Holló a lélekvadász - Mitsubishi
-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Power Like Hell - Plezúr
Pontszám: 3
népszerűtlenHarcos kardFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
113. hozzászólás - 2008.11.05. 18:52:58
hányas szintől mehetek bajnoki viadalra?
Hallod. Nemár.
Pontszám: 3
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
114. hozzászólás - 2008.11.05. 19:43:07 (Válasz Harcos kard #113 hozzászólására.)
Idézet: Harcos kard - 2008.11.05. 18:52:58
hányas szintől mehetek bajnoki viadalra?

10. szinttől. (Az elsőnél volt csak 8. szint az alsó határ)
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
115. hozzászólás - 2008.11.05. 22:41:14 (Válasz Ravenwood #110 hozzászólására.)
Halas köszönetem!
Pontszám: 5
irritálóRepülőgépFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
116. hozzászólás - 2008.11.07. 14:43:32 (Válasz Turky #99 hozzászólására.)
Nemtom
http://www.the-west.hu
Pontszám: 2.67
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
117. hozzászólás - 2008.11.20. 20:02:53
Mikor lecc a köv viadal??
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
118. hozzászólás - 2008.11.23. 09:14:37 (Válasz Magum #117 hozzászólására.)
ha Miklós tartja az egy hónapos szakaszt, elméletben december 4-én. Persze biztos kijelölésnek én is örülnék. Még inkább, ha tudnánk azt is, hogy milyen szintek lesznek, mert gondolom most már nem minden szintnek külön lesz bajnoka. Emiatt elég fontos lenne egy hétre előre tudni, hogy a mondjuk 16-17., vagy a 17-18. nevezettjei küzdenek meg egymással, hogy az ember beállíthassa a szintjét. (Bár a dolog eléggé fura abból a szempontból, hogy mivel egy szintlépés során itt kb. 25e LE-t kap az ember, ami vagy 10 tulajdonságpontot jelent, az, aki az alsóbb részre "kényszerül", biztos hogy esélytelen, nem közülük fog kikerülni a legjobb.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
119. hozzászólás - 2008.11.28. 17:18:35
Sajnos ahogy nézem a bajnoki viadal is a top klánok játékosainak a külön játéka lesz.

A klánépület bónuszok + térkapu előnyeit egy kisebb szövetség tagja esélytelen lesz, hogy negálni tudja.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
120. hozzászólás - 2008.11.28. 20:30:18
butaság, bárki megverhet bárkit. (épp ez a lényege a kieséses mókának, hogy ha összejön neked, akkor megverd az esélyesebbet. más kérdés, hogy többször nem foog győzni az esélytelen.)

vagy arra célzol, hogy aki a karakter fejlesztése helyett építésbe öli a LE-t, az ne kapja meg a bónuszokat? vesszek, aki épít, kapjon előnyt, aki nem?

de amúgy nem is értem. nem arról szól az egész, hogy aki nem épít, az nyerhet? valaki épít 50ezer LE-t és kap +12 támadást, +12 védekezést és egy +1/+1-es tárgyat - ezt 0 építéssel csak tulajdonságra tett LE-vál épp úgy el lehet érni. oké, nem lesz szerencséje az illetőnek, nagy dolog.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője