Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Phobosz

Oldal: 1234567
Dátum: 2010.10.02. 14:56:52
Tudjuk mi is hogy jó különben nem játszanánk minden nap vele, a helyett hogy mosolygunk a fórum kommentjeiteken..
Dátum: 2010.10.02. 13:35:03
Gyere Dozer, menjünk inkább Rizikózni...
Dátum: 2010.09.30. 02:49:31
Azért ha valaki 40-50. szinten kezd el VF-el láthatatlanban vadászni valamint kellő szakik nélkül (és ez a legtöbb átlagos karira igaz), az ne is várjon már csodát..
Dátum: 2010.09.30. 02:00:03
Hope , rólam utalsz itt? Csak 8 hónap volt!:D

Tetszik amúgy az ötlet, nagyon is.Csokit annak akinek a fejéből kipattant.

Egy kérdés: Átkokat ki fogja megírni?Lenne 1-2 ötletem, de már így is elég hülyének hisz itt mindenki ergo nem akarnám közszemlére tenni az ötleteimet
Dátum: 2010.09.30. 01:24:39
A fene egye meg .. kíváncsi voltam a többi szerveren hogy áll az Event horda versenye.. hát 1-es szintű karakternek nincs egyéb füle a menüben. (puff)
Imádom ezt a topicot, ha rossz kedvem van, mindig felnézek ide

Nem is azon jó röhögni milyen frappáns idézeteket találtok a játékban, hanem hogy hogyan oltjátok utána egymást.. Stand up Comedy , Doomlord Edition.
Dátum: 2010.09.30. 00:29:06
Az első kérdésnél nálam sem jelentek meg először a válaszok, de pár másodperc után 4-5 bejött és lehetett válaszolni rájuk.
Tűzfal beállítás:
Asztal-> Alul Start menü jobb széle, felhuzod a fület kikeresed a vírusírtód/tűzfalad ikonját, jobb click rajta, majd tiltás.
Dátum: 2010.09.30. 00:20:39
Idézet: PottomPanna - 2010.09.29. 19:43:32
De ha lehet én bevenném az eltörlendő szakik közé a projekciót is.


Csokit neki!!!
Dátum: 2010.09.30. 00:15:56
Van benne igazság.A pókkarakter tud úgyis lassan fejlődni, hogy csak azokat a megszokott farmokat támadja akitől mindig sokat is hoz.
Viszont a vadászatnál nincs olyan lehetőség , hogy én teszem azt napi 5 vadászatot indítok csak, de mind az 5 állat óriási...
Dátum: 2010.09.29. 22:19:54
De lehet egyszerűbb megoldás lenne, ha egy kvíz játék keretében Miklós feláldozná magát:
Bárki feltehet neki 1 db kvízkérdést, ha nem tudja a választ, megdobja a delikvens egy kiégett őskővel...
Dátum: 2010.09.29. 22:12:23
Valamilyen kaszkadőr ruhában tetőtől talpig golyóálló öltözetben
Dátum: 2010.09.29. 22:03:31
Hát erre szerintem egyetlen logikus megoldás létezik

Szerezz barátokat!
Dátum: 2010.09.29. 21:49:51
Azta hétszázát! Ilyen tééényleg van???

És ez ellen mit tennél?törölnéd a pénzes végzetúr társadalom egy oszlopos tagját?
Mert ha ilyen van, valószinű sok őskő elmegy X db karakter prémiumára..
Dátum: 2010.09.29. 21:30:51
Ez a szemszög viszont vitathatatlan.. olyan karakternél nézve, aki eddig nem tette meg , mert például nem is tudott róla.. de biztos hogy a megoldás rá hogy ha így hadják?

Mi lenne ha ezt így hagynák, viszont az EH hoz is lenne egy alternatíva?Már csak azt kéne kitalálni hogy az mi lenne..
Dátum: 2010.09.29. 21:16:59
Nem hinném , hogy ez a "nerf" annyira elrontaná a játékot, szerintem pont hogy lendítene rajta, ugyanis a PVP nélkül dög unalmas, senki semmit se tesz, a játékra sem költesz annyit és Miklósék sem élnek meg: Ergó nem fog fejlődni a játék sem..

mod* Elrontottam egy szórendet.
Dátum: 2010.09.29. 21:07:47
A VF nekem úgy rémlik kb 2 éve került be a játékba. Aki akkor utána számolt (optimalizátor hogyne számolt volna), az rájöhetett már akkor hogy "Hinnye , kevesebb a TP!!... he!". És ennyi a történet.
Dátum: 2010.09.29. 20:57:46
A vita kimenetele szerintem lassan egyértelművé válik mindenki számára, szerintem ez a láthatatlanságban vadászgatás igenis hiba kihasználásnak számít, mivel ez egy olyan dolog volt, amivel jó pár ember , előnyre tett szert.. bevallom köztük én is.

Viszont azt ne akarjátok már nekem bemesélni, hogy valaki van akkora észkombájn, hogy újonnan elkezdi a játékot, és van annyira naiv, hogy olyan karaktert képzel el magának, ami 2-3év múlva a top40 es listán fog szerepelni, ugyan olyan erőt képviselve, mint a már meglévő karakterek.Ennek sem a top nem örülne, sem pedig az aki már 2-3 éve nevelgeti a 26. szintű szintjén bivaly erős pókkarakterét.
Tanács: Aki ezt elakarja kerülni, ott a v5! Hasonló jó társaság mint a többi szerveren, nincs VF és belehet érni a top karaktereket.

Másik: Hiába a Nerf, ha utánna számoltok, minimálisan attól függően hogy amúgy hány állatot sikerült a szinteden láth.-ban befogni, még pár TP-vel mindig jobban jársz, ugyanis így is fogsz be állatot láthatatlanságban és az a tp kiesik most is.
Más tészta megéri-e ilyen lassan fejlődni azért a pár tp mínuszért.

Megoldás még mindig van, mindenki más taktikát alkalmaz, én is változtatok (VF felejtés ... EH)

Miklós:
Végre ez az ötleted tetszik, ugyanis a szintemen minden erős karakter láthatatlanságban tolta, így én is rá voltam kényszerülve, ha nem akartam lemaradni a többi optimalizátortól.Így viszont nincs számottevő előny így újra portyázhatok nyereségesen!
Talán még a háború probléma is jobb lesz, ha több lesz az EH-s.
Mivel a többi szerveren nem játszok, így csak a v3 on ismerem a helyzetet , ott siralmas.
Senki nem akar háborúzni!
Ha mitámadunk: Citadella, ki-be lépkedés!Aztán köpködés az arcunkba, hogy milyen aljasak vagyunk , meg hogy merészeljük mi őket megtámadni.Ez egy pvp játék nem? Ez elszomorít, és kívánom hogy hasonló ötletekkel újra éleszted a pvp jellegét a játéknak!
Dátum: 2010.09.14. 19:40:20
Én megmondtam!
Dátum: 2010.09.14. 15:33:27
Mivel pihenés közben nem lehet így szerintem láthatatlanban sem igazán.. de próbáld ki
Dátum: 2010.09.14. 15:32:45
Sört neki!Jól beszél!
Oldal: 1234567