Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sesshomaru

Oldal: 12345678
Dátum: 2011.07.14. 14:28:52
Volt az embernek egy pozitív élménye, amikor talált egy térképet
Dátum: 2011.07.14. 14:11:51
Én mind a második, mind a harmadik világon a vesztes csapathoz tartozom. A hármason talán még megvan a bronz, de ennyi.

A következő eventet szerintem rendkívül egyszerűen meg lehetne oldani: három nappal a vége előtt lehessen váltani. Aki vált, annak nullázódjon a térképdarabja, és úgy kerüljön át a másik csapatba, hogy az össz térképdarabot ne befolyásolja. (Akinek nem egyértelmű: Ha A volt 2000 térképen, B 2600-on, és x A-ból B-be megy, akkor x elveszti az addig összeszedett 27 térképét, A marad 2000, B marad 2600, x-nek pedig 0 lesz, viszont ha 10-et szerez 3 nap alatt, akkor arany jutalmat kap)
Aki nem bír megülni a se..én, és úgy gondolja, hogy az első csapathoz csatlakozik, és megszerzi a 10 darabot 3 nap alatt, és ezzel megszerzi az aranyat, annak egészségére, vagy sikerül, vagy nem. Aki annyira elszúrta a nevezést, még így is megkapja a második esélyt, ugyanakkor a multizósok meg a gondolkodni képtelen kölkök(akinek inge, nyugodtan vegye magára) nem fogják tudni befolyásolni több száz ember játékát.
A másik javaslatom, hogy csinálhatnátok még legalább +4 csapatot új díjakkal (pl. AF, alkimistához valami, EH/VF, állat szakértelmek, de millió dolgot ki lehet találni).
Amúgy a végeredményt leszámítva nem volt rossz az event.
Dátum: 2011.06.10. 21:49:38
...

Már tárgytalan
Dátum: 2011.03.07. 22:40:10
Ha megveszem a 10 AF pontot, és még nem vagyok 60-as szintű, akkor azt felhasználhatom, amikor elérem azt a szintet, vagy meg sem vehetném?
Dátum: 2011.02.09. 18:51:03
Ez fasza, már legalább 100k lét toltam bele a semmibe teljesen feleslegesen V3-on, csak hogy a TOP 10-be kerülhessek építésben. És ez simán teljesülhetett volna, ha ez a hülyeség nincsen kitalálva. Valahogy elment a kedvem ettől az egész baromságtól. Az rendben, hogy a szerencsém azért nőtt, de qra lemaradtam a szövetségem építési követelményeitől, úgyhogy a következő heteket megint építéssel tölthetem el.
Komolyan elgondolkoztam a törlésen, amikor láttam, hogy nem változott a helyezésem. Oké, hogy a fórumon írták, de azért jelezhették volna a játékosok felé is.
Dátum: 2011.01.20. 22:55:31
És ha van nála szkarabeusz, akkor automatikusan kapja meg a te lélekenergiád? Plusz akkor nem kapna lehetőséget kiszabadulni, ha alacsony a kontum szűrése (vagy hogy a francba hívják).
Szerepjátékosan nézve pedig nincs nálad a talicskád, hogy haza vihesd, mert nem tudtad, hogy megtámadnak.
Dátum: 2011.01.20. 11:12:46
Szerintem ennek alapból kellene benne lenni. Ezért még akkor sem fizetnék, ha lenne folyamatosan prémium karakterem. Az öltözet meg ezek rendben vannak, de ezt akkor is egy gombnyomással intézhetővé kéne tenni.
Helyette meg be lehetne tenni, hogy a kényelmesek nem 48, hanem 98 (maxos kennellel) órára tehetik a dögöket gyakorolni. Az jóval hasznosabb nekik is, és a mezei játékosoknak sem tart egy óráig oviba vinni a dögöket.
Dátum: 2011.01.19. 23:10:20
Javaslok egy egyszerű, de számomra nagyon hiányzó fejlesztést:

összes kijelölt állat a kennelbe! gomb
összes nem harcoló/gyógyuló állat a kennelbe! gomb

Lassú nettel négy (vagy nyolc) állatot gyakorolni küldeni egy örökkévalóságig tarthat.
Dátum: 2011.01.19. 21:38:07
Én egyetértek EH-sként. Ilyen 25 LE/Tp arányban inkább nem kérnék akkor semmit a CSp-imért. Persze ha azt is a portyapontos arányhoz hasonlóan kapjuk, akkor semmi gond, de egyébként nem kell. Vagy akkor tényleg legyen egyénenként választható. Én pl. 55-ös szintű vagyok, szóval az iszonyat mennyiségű Tp mellé még AF-et sem kapnék.
Dátum: 2011.01.14. 22:02:41
Erre szerintem sok apró fejlesztés megoldás lenne:

1. kibővíteni a tételek számát, amit egyszerre árulnak. Akkor a dukát inflálódna.
2. az aukciót az elejétől betenni, az éppen induló világokon kívül úgyis mindegy, hogy mikortól lehet vásárolni.
3. kitalálni a gyengébb tételek mellé pár maradandót is. pl.: (törött vampire (visszaváltható fókusz): +1% lélekszívás, ganétúró (relikvia): ha valaki elhurcol a kamrába, megkapod szintX10+a tőled elszívott/2 lélekenegiáját (az energiahasznosítottat nem), tudás lapja: egy szakértelmedet max fölé növelheted, de nem lehet közvetlenül a kapott LE-t vagy TP-t bedolyásoló szakértelem, miniszteri tekercs: átugorhatsz vele egy küldetést, amit teljesítettnek vesz, de lélekenergiát nem kapsz vele. A használat időpontját te döntöd el.) De szinte minden relikviát lehetne gyengíteni, ezekért a nagyobbak nem szállnának versenybe.
4. fix dukátért megvásárolható relikviák, persze drágán, és nem a legtáposabbakból.

Szerintem is ráférne egy kis változtatás az aukciós rendszerre.
Dátum: 2011.01.14. 00:00:09
Az őskövesből olyat tudnék elképzelni inkább, hogy biztosítást találsz: fél évig a biztosító megtéríti az ellopott kiégett őskövek 25/50/75/100%-át. A kecske is jól lakik, a káposzta is megmarad. De jó ötlet.
Dátum: 2011.01.13. 18:32:13
Reakció hiányában megismétlem a két oldallal ezelőtt feltett kérdésem: nem lehetne betenni a fertőzés csökkentés mellé alternatívaként fertőzés növelés jutalmat is?
Dátum: 2011.01.11. 16:48:05
A fertőzés csökkentés mellé be lehet tenni egy növelést is az alternatív jutalmak közé? Nem kell fertőzés növelésnek hívni, nevezhető "hatalom növelésnek" is. Most elég sok választható jutalom van, de ha ilyet betennének, szerintem sok 80+ fertőzött ezt választaná másodiknak a fókuszok mellé.
Dátum: 2010.10.31. 18:07:48
Hát igen, de azt sajnos le is kell győzni. V1-en még mindig egy átlagos vadászkarakterrel rendelkezek csak, ami még a saját entitása varázslatát sem tudja kivédeni.
Meg régen ugye még több volt az olyan játékos, aki nem figyelt a lére. Mostanra a nagy részük vagy megunta és törölt, vagy megtanult egy kicsit figyelni(pl én is ilyen voltam, hogy mindenki lehúzott), vagy pedig havernak/multinak adja le a lét. A maradék pedig mostanra olyan gyenge lett, hogy ha azt egyszer valaki megüti, akkor nem kerül elő a portyalistában a köv 6 órában, és akkor is három percig marad ott. V2-n még úgy is agyon vágom őket néha, hogy vigyázni akarok rá, és vakuval megyek nekik. Pedig ott is csak éppen hogy átlagfeetti vagyok.
Dátum: 2010.10.30. 18:49:35
Nekem 60-as szinten került cirka 200 PP-be a 20k LE diffes küldi. Aki portyával akar foglalkozni, annak vagy EH kell, vagy pedig egész nap figyelni kell másokat a LE-ért.
Dátum: 2010.10.29. 21:50:36
Köszi. Csak mert Szeptember vagy Október volt kiírva kezdésre.
Dátum: 2010.10.29. 19:37:07
De az a fix lé kevesebb lesz. Mondjuk ha az EH-t használja AF-el együtt, akkor 40%-al több lélekenergiát kap így, plusz ha még van lélekorzója vagy vámpírfókusza, még ennek pluszban a 20 vagy 30%-át. A visszafogott fejlődésnél annyira nem vagyok képben, ott azthiszem, hogy csak AF pontból kap kevesebbet, akinek nincsen kompenzációja, vagy mi a fene.
Mivel a CsP és a PP egyaránt erőforrás lesz az italozóknak, relatíve gyorsan fognak szintet lépni, és jobbak lesznek annál, aki VF nélkül vadászgatott. De egy mezei VF-es vagy EH-s beleveri őket a földbe, ha egyszer találkoznak, mert ugyanazért a Tp-ért csak a LE kétharmadát kapják jó esetben(nyilván ha csak ezeket vesszük figyelembe).
Ennél szerintem még mindig jobb volna, ha az egyik oldal képességeit meg lehetne tartani, így különböző okokért megérné a rövid váltás (VF-esnek egy háború, ahol sok Tp-t beszedne, EH-snak, ha új állatot akar befogni, és persze a küldetések), de nem érné meg hosszú távon ott maradni, mert rosszabb arányod lenne annak az oldalnak a "bennszülöttjeinél", és lemaradnál.
Dátum: 2010.10.29. 19:15:06
Ezekért az italokért sokan kidolgozták a lelküket(én nem, csak 4 van a 2-es világon, a másik kettőn egy sincs ). Most pedig egy legalább egyenrangú taktikát kap az, aki nem rendelkezik ilyen italokkal. Én akkor sem nagyon használnám őket, ha az AF képességek nem zavarnák őket, de így biztosan nem fogom.
Dátum: 2010.10.29. 15:37:49
Valaki tudja, mikor indul el a Mágia Mesterei nevű behos játék?
Dátum: 2010.10.28. 21:39:56
Nyugi, fog az még javulni, javaslom, hogy olvass el valami regényt. Nekem is borzalmas helyesírásom volt, de miután elolvastam a Harry Potter könyveket, elég sokat javult, majd a későbbi regényeknél, amiket olvastam, teljesen el is tűnt.
Oldal: 12345678