Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sesshomaru

Oldal: 12345678
Dátum: 2010.04.10. 18:55:50
Helló! Megvettem a Destructor nevű visszaváltható fókuszkristályt, de ilyenem még nem volt. Az a kérdésem, hogy a jövőben hogy lehet biztonságosan kiszedni: ha eladom a tárgyat, vagy ha "törlöm". Vagy ez mindkét esetben megmarad?
Dátum: 2010.04.03. 12:08:15
És akkor még nem vettük bele, hogy vadászik a nullás karakter, de "elrontja" a kvízt, és elveszti a portyáit. Akkor garantáltan nem talál lópikulát sem, de ennek ellenére aktívnak fog számítani.

Amúgy ez miért lett lepontozva?
Dátum: 2010.04.02. 20:36:44
Nem tudom, hogy valaki írta már ezt, de: aki EH-t választott, az elvileg hátrányban van. Nem tudom, mennyire számít negatívnak a magas taglétszám egy kufárnál, de nyilván pl. a 113 jobb lesz a 38-nál, és mondjuk az EH az utolsó.
A szívás ott kezdődik, hogy egy portyakaraktert a végzet medál nem tud meghatni, mert mit is csináljon a -1mp vadászattal, ha egyszer nem vadászik? Be lehetne tenni valami más alternatívát a medál mellé?
Dátum: 2010.03.31. 20:24:43
Ez tényleg durva. Ha egy ilyet bekapsz, akkor tényleg lehetetlen script nélkül állatot használni epikus ellen, max nyolcat egyenként, felváltva.
Dátum: 2010.03.31. 15:53:48
V2-n én maxos EH-val nyomulok, és nem bántam meg. Ha minden nap kifogsz legalább egy kétezres portyát, akkor már tartod a vadászat átlagot. Ha többet, akkor pedig még a sajtolást is kompenzálod.
A kreatívod maxos amúgy?
Dátum: 2010.03.28. 12:53:24
Elnézést, hogyha ezt valaki leírta már, de egyes hosszabb kvízkérdéseknek nem látszik a vége, és emiatt buktam el a kvíz olimpiát. Lehet ez csak nálam van így, de ha mégsem, akkor kérlek javítsátok!
Dátum: 2010.03.09. 18:42:00
Kár. Köszönöm.
Dátum: 2010.03.09. 18:16:38
30-as sebgyógyítással lehet egyszerre több állatot gyógyítani. Ez az idomításra is igaz?
Dátum: 2010.01.22. 15:29:45
Ha szerepjátékos szemszögből nézzük, akkor elég furcsa, hogy egy csapat zöldfülű(alacsonyabb szintű) végzetúr behatol a képzettebb végzeturak táborába, leverik az 1-2-3 gyengébb tagjukat, és ezalatt a szövetség vezetői tétlenül tűrik, hogy megdézsmálják a lélekkútjukat. Támadóként érthető, hogy pitiánernek tartják a megszerezhető zsákmányt, de ha például egy macska bejön a házadba, szétveri a te macskádat, aztán elkezd falatozni az ebédedből, mit tennél? Valószínű agyonvágnád.
A magasabb szintűeknek is be kell avatkozniuk az erődjük védelmébe, ha máshogy nem, akkor a falak mögül varázsolnának(a távolság miatt) csökkentett hatékonysággal, esetleg az állataik is kimennének harcolni. De kitalálható ezeken és a segítőkézen kívül még számtalan mód, ahogy beavatkozhatnak egy harcba.
Dátum: 2010.01.21. 19:07:58
Ez az újítás a citadellát teljesen értelmetlenné teszi, mert minek is lövöldözzünk egymásra, ha nem történik senkinek semmi baja a háborúban? Ráadásul eddig lehetséges volt, hogy a szövetségeseid is segítettek neked egy harcban, de ha jól értelmeztem, akkor ilyen most nem lesz. Ha ez bekerül, talán lehetne színesíteni azzal, hogy több szövetség összefog egy ellen(aki persze szintén hív segítőket), és így a diplomácia megtartja a jelentőségét.
Az ötlet maga érdekes, úgyhogy azt javasolnám, hogy egy teszt szerver vagy a V5 legyen ilyen, és a finomítások után legyen újra kiírva a szavazás.
Dátum: 2009.12.19. 17:42:23
Nem kapcsolódik élesen ide, és lehet, hogy más már javasolta, de azért leírom:

van egy-két emberke, akik azzal szórakoznak, hogy fel Tpzik a nekik nem szimpatikus játékosokat. Hatni sajnos nem lehet rájuk, mert ha az ő karakterük rossz, miért ne szúrjanak ki az erősebb játékosokkal.
Ezért azt javasolnám, hogy ha a támadó már sokadszorra veszít csatát ugyanaz ellen a játékos ellen, akkor a védekező ne kapjon Tp-t!
Dátum: 2009.12.15. 18:02:53
Akkor háromszoros vagy négyszeres lenne a varázslat elnyelésük a fizikaihoz képest. Mondjuk akkor már tényleg nagyon megnőne az állatok értéke.
Dátum: 2009.12.15. 17:48:05
Talán az segítene, ha az állatnak adnának varázslat elnyelést.
Néhány gyengébb relikvia azért nem ártana, ami nem ősköves
Pl:
Gyémánt lándzsa:szintenként 0,5%-kal növeli a portyában zsákmányolt lélekenergiát.
Béke gömb:-5% Vp. a tudatturbó költsége.

Ezek rengeteg Lgy-be kerülnének, de legalább elérhetőek mindenki számára. A hasonló kaliberű tárgyaknak meg úgyse lenne sok haszna, úgyhogy aki teheti, úgyis megvenné a prémiumosat.
Dátum: 2009.12.10. 22:55:27
Kedves ember lehet ez a Faded.
Melyik állat nem él az északi féltekén?

Császár pingvin
Jeges medve
Sarki róka
Óriás cápa

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ezzel a kérdéssel mi a probléma? Már tökre elegem van az egész kvízből, csak a küldetés miatt próbálok kérdést feltenni. Nagyjából egy hónapja nem tudom teljesíteni.
Dátum: 2009.09.23. 23:30:26
Lehet, hogy a 0% fertőzöttség a jobb, de azért az a cirka 500ezer-1millió LE(nem tudok pontos adatokat), ami elválasztja a kettőt, elég egyértelművé teszi, hogy melyik a jobb.
Én a játék elején azt hittem, hogy aki eléri a 100%-ot, az vagy meghal, vagy elveszíti az ereje egy részét. Ha tudom, hogy nem kell küzdeni, akkor biztos nem tettem volna. A V2-es karakteremet biztos hagyom elfertőződni.
Kösz.
Helló!

Mennyi gyök alatt -9?

3
-3
9
gyök alatt nem lehet negatív szám

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Nem értem, hogy mi ezen a nem értelmezhető. Valaki tudna segíteni?
Dátum: 2009.09.20. 16:54:11
Ha fel akarok egy képet tölteni a karakteremnek, kb. mennyi idő, amíg engedélyezik?
Oldal: 12345678