Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sesshomaru

Oldal: 12345678
Dátum: 2011.08.16. 13:21:43
Ez egyikhez sem tartozik, nem jó, és ezt mindenki tudja is a játékfejlesztésen kívül.
Dátum: 2011.08.16. 12:55:41
Akkor javasolnék én is egy fejlesztést, ha már a portya küldik LE/Tp arányát a vadászatéhoz igazítjátok: a győztes portyákért legyen esély esszenciát találni! Akkor azt mondom, hogy tényleg sikerült valamit pozitívan is megváltoztatni. Eddig is megvoltak a hiper-ultra-mega-esszenciák nélkül, de ha egy előnyt elvesznek tőlem, amit a vadászokkal szemben használtam, akkor szerintem illene adni helyette mást.
Abban meg igaza van mindenkinek, hogy ezzel főleg azok járnak jól, akik eddig eszerint fejlődtek. Ha holnap mondjuk azt mondanák, hogy többet egy állat sem léphet szintet, akkor nem azok szívnák meg, akik eddig az állatok fejlesztésére mentek rá, hanem azok, akiknek nincs állata. Nyilván ez a fejlesztés nem ennyire drasztikus, pár hónap még kelleni fog, hogy a VF-esek leverjenek mindenkit maguk körül.
Dátum: 2011.08.15. 23:22:39
Hát akkor adjunk Tp-t a kihívásra is! (vicc volt, mielőtt...) Tényleg nem értem, hogyha egyszer bekerült a játékba az a szerencsétlen EH, akkor miért kell utána kiszúrni azzal, aki volt olyan bolond, hogy azt fejlesztette. Amúgy gondolom itt is teljesen felesleges lesz beszélgetnünk lehetséges megoldásokról, ugyanúgy nem lesz rá reakció, mint az eventes topicra két hónapja.
Dátum: 2011.08.15. 22:27:26
Csendben megjegyzem, hogy a portyázós EHs karaktereknek (melyekből nekem is van egy középszerű a második világon)eddig is volt egy komoly hátránya a vadászókhoz képest, nevezetesen az, hogy nem jut esszenciához. Ha elmegy sajtolni való állatokért, akkor meg borzalmas LE/Tp arányt fog produkálni. Emellett természetesen ott van az is, hogy a térkapu kétszeres tapasztalati pontot ad. Akárhogy számoltam, a vadász karakterek biztosan előnyben voltak LE/Tp arányban, csak az AF kompenzált valamennyire.
Ez a kicsiket ütjük dolog azért nem ilyen egyszerű. Ha jól tudom, akkor van egy AF képesség, amivel meg lehet szívatni, aki fentről rád száll. Akit ez zavar, az kifejlesztette volna, és ennyi. Aki meg nem képes ez ellen védekezni, az minden rendszerben, minden változtatás után farm marad.

A változtatás engem annyira nem érint, nem figyeltem soha különösebben az áldozataim szintjére, de ha mondjuk nem írják ki a szövetségünk fórumán, és nem jövök ki ide utána, akkor mégis mikor tudtam volna meg, hogy van ez a változás? Mert szerintem erről illett volna szavazást kiírni, de a minimum az lett volna, ha néhány napra előre jelzik a hírekben.
Dátum: 2011.07.15. 15:48:23
A játékosok 90%-a éppen azt csinálta, mint te, csak a nagy részének nem volt szerencséje.
Dátum: 2011.07.15. 15:46:55
1. Nem pókerezek túl jól, de tudtommal ott ki lehet szállni(bedobni), ha valami nem tetszik. Nyilván fullal nem száll ki az ember, de megtehetné.
2. A fociban le lehet cserélni a szarul játszó csapattagokat. Itt nem.
3. A kerékpáros hasonlatod akkor helytálló, ha egy versenytársa nekiment a végén, és így kiejtette magát és az első helyezettet, és a tesóját/csapat társát juttatta nyerő helyzetbe.

Nincs olyan sport, ahol a mezőny ennyire tehetetlen lenne egy-két ember hülyesége ellen.
Dátum: 2011.07.15. 13:39:46
Szerepjátékos szempontból is megmagyarázhatnák. Azt értem, hogy nem viszi magával a térképet az új csapatba, mert már le kellett adnia. De azt magyarázza el valaki, hogy miért csökken a térképszám, ha valaki átlép hozzánk? A kufár nekik adja wc papírnak, vagy mi? Vagy a kufár fizet a játékosért a másik kufárnak, de azt nem döntheti el, hogy kell-e neki? Esetleg amikor benyit a térképrajzolókhoz, hogy "csatlakozom, vazz", akkor a huzat kiviszi a térkép egy részét, és elrepül a másik táborba? Kifogytam az ötletekből, aki tudja, az írja már le ide!
Dátum: 2011.07.15. 12:11:47
Már írtam pár oldallal korábban, hogy ha valaki átlép, akkor nullázzák a térképeit, de ez ne befolyásolja a csapatokat. Aki ilyen feltételek mellett sem bír megülni a seggén, annak egészségére, ha úgy gondolja, hogy elölről kezdi az egészet, akkor kezdje elölről. A csapatszám növekedése/csökkenése így is befolyásolja a versenyt, de nem olyan mértékben, hogy ne lehessen számolni vele.
Arra, hogy valaki elhúz, meg azt mondom, hogy egyenlítsék ki a találati esélyeket jobban. Ha így is ez van, akkor meg megérdemlik, az tényleg egy versenyben szerzett győzelem.
Dátum: 2011.07.15. 11:59:29
Szerintem írj a staffnak, ha ez tényleg így volt, akkor biztos kijavítják.
Dátum: 2011.07.15. 11:57:53
Megismétlem, a verseny definíciója az, hogy a legjobbak győznek, a tehetségüknek, előzetes munkájuknak és aktuális teljesítményüknek köszönhetően. Itt nem ez történt, a győztesek jobb esetben a szerencséjüknek, rosszabban a multi karaktereiknek köszönhetik a győzelmet. Köztük is volt, aki mindent megtett a győzelemért, de ez semmit sem számított volna, ha az egyik retardáltnál, aki tőlük átlépett, éppen elment volna az áram az utolsó percekben. Ez abszolút szerencsejáték volt, ráadásul úgy, hogy be kellett fektetned annyi energiát, mintha verseny lenne, a "díjad" pedig az volt, hogy 25% eséllyel meg is térül a befektetés.
Tehát, ellentétben egy igazi versennyel, nem feltétlenül a legjobbak győztek. A szövetségünkben például több, abszolút bajnok karakter végzett az utolsó csapatban, közülük volt, aki egy-két térképpel lemaradt az eggyel jobb díjról. Pedig ők a legjobbak közé tartoznak.
Dátum: 2011.07.15. 11:25:59
Már miért lenne az én magánügyem? Nem tudom felhasználni a "jutalmat", úgyhogy el akarom adni. Miért is nem tehetem meg? És miért is hasznos az a szar? -1 mp szerintem nem lényeges idő, még 100 vadászatnál is két perc alatt van a levont idő. Az építés meg miért is fontos? A szerencsét tudtommal nem befolyásolja, a kincspont szintén nem lényeges nálunk, mert elosztjuk a cuccokat, a napi építésünk meg milliókban mérhető, úgyhogy az a plusz néhány ezer, amit ad az a medál, szerintem senkit nem érdekel. A kutunk perces töltése nagyjából.
Magyarul ha lehetne ilyet kapni a lélekkufárnál, akkor nem fizetnék ki érte 30000 lélekenergiát.
Dátum: 2011.07.15. 11:14:00
Az igaz, ugyanakkor javul tőle az egészsége és a közérzete, a saját eredményeit ő maga befolyásolja, és nem utolsó sorban feltételezhető, hogy szereti csinálni azt a sportot, amiben nem lesz dobogón. Én sakkozok, és ha nem vagyok a díjazottak között, akkor is megérte ott lennem, mert jól éreztem magam és tanultam belőle. Ott is előfordul, hogy a többiek teljesítménye befolyásolja az eredményedet, de ha mindig győzöl, akkor rohadtul nem számít, hogy a többi mit csinál. Ez igaz fordítva is, ha minimumot teljesítesz, akkor legjobb esetben leszel az első az utolsók között.
Ha megnézel egy csapatjátékot, ott már a helyzet, ott elszúrhatja egy ember 10 másik munkáját, de akkor az az egy ember utána soha többé nem fog a pályának még a közelébe sem menni. Az event nem volt csapatjáték, én például egy emberrel sem beszéltem a csapatomból.
Ez nagyjából olyan volt, hogy fogok 200 embert meg 3 majmot, elosztom őket egyenlő arányban egy mérlegen, aztán egy hónap múlva az dönti el az eredményt, hogy a majmok éppen melyik oldalt húzzák le.
Dátum: 2011.07.15. 10:59:47
Amúgy javasolnám a behonak, hogy tegyen be valami alternatívát rá, hogy megszabadulhassunk ezektől a medáloktól. Én mondjuk 50000 lélekenergiával vagy 50 arany dukáttal már kiegyeznék. Vadászni nem vadászok, a szövetségem meg már csak a HT-t és a piramist építi V2-n, úgyhogy rohadtul nem számít az 1+ építés. Ha sok, akkor meg simán adjátok vissza a nevezési díjat
Dátum: 2011.07.15. 10:50:23
A térképező verseny véget ért! Az egymással marakodó lélekkufárok fölött Lady Alvariel ítélkezik.
Te a verseny során 77 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!

Kösz, b+! Ráadásul nem is oda neveztem, ahová akartam, kereskedelem kellett volna a bajnokihoz.
Dátum: 2011.07.15. 01:05:45
Úgy tűnik, én sem, 100 csp és tizenpár pp egyetlen darabra sem volt elég, és kellene még 3. Azért nem fogok pirkadatig itt ülni. Lehet beteszem 50 vadászatra, aztán vagy bejön, vagy nem.
Dátum: 2011.07.15. 01:04:20
Igaz. Egészségedre. Keress hasonló felépítésű oldalakat, egész életedre elegendő örömöt fognak nyújtani neked
Dátum: 2011.07.15. 00:57:21
Aki versenyről beszél, az gondolom nem a vesztes oldalon állt. Ez benne volt, az igaz, de tényleg nem értem, hogy miért kell egy játékban bárkinek rosszul járnia. Mennyivel korrektebb lett volna, ha az elején úgy találják ki ezt, hogy az első kap aranyat, ami 4-es erősségű, a negyedik pedig vasat 1-el. Az éppen elég baj, hogy valaki az életben veszít az erőfeszítései ellenére, de amikor kikapcsolódni próbál, akkor nem tudom, hogy miért kell ugyanezt viszont látni.
A versenyen a legjobbak győznek, itt pedig azok, akiknek szerencséjük volt (ettől még ők is lehetnek jók, de ez nem követelmény). Én nem hallottam olyan versenyről, ahol elsősorban a többi versenyző akcióin múlik, hogy hányadik leszel. Következő alkalommal lehet, hogy annak lesz szerencséje, aki most veszít, ezt nem lehet kiszámolni. Az biztos, hogy ennek nem ezen kellene múlnia.
Dátum: 2011.07.15. 00:46:14
Szánalmas.
Dátum: 2011.07.14. 22:41:27
Azóta fogtam még két állatot, de nem találtam egy térképet sem Ami vicces, hogy az esemény első napján már megvolt a 10, most meg nem bírok 3at összeszedni. A beho a végén rákényszerít, hogy még azt a 200 csp-t elköltsem, ami raktáron van. Amúgy V3-on 10-el nőtt a különbség délután óta a 3. és 4. között, úgyhogy még most sem stimmel a találati esély, az enyém például óriásit zuhant.
Az én teljesítményem amúgy nem kiemelkedő, de a tiedért már tényleg illene adni valami kompenzációt.
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------

Amúgy azoknak, akik úgy gondolják, hogy jó csapatban vannak, és még meg is dolgoztak a jutalomért, lehet, hogy igazuk van, de számoljunk egy kicsit!

1. Marietta 179 követő 6272 térkép átlag: kb. 35
2. Katherin 299 követő 6200 térkép átlag: jóindulattal 21
3. Agnaesh 176 követő 5978 térkép átlag: 34
4. Ericath 139 követő 5900 térkép átlag: 42

Ehhez még számoljuk hozzá, hogy az átlagát rontják az alsóbbaknak azok, akiket leugrattak hozzájuk, mert rohadtul nem ez volt a sorrend tegnap este. Lehet, hogy van a Mariettás csapatban, aki megdolgozott a térképéért, de Ericathnál jóval több ilyen van. Lehet, hogy valamit nem vettem figyelembe, ha elszámoltam valamit, akkor nyugodtan lepontozhattok
Dátum: 2011.07.14. 22:13:24
3 térkép hiányzik ahhoz, hogy legalább a bronzot megkapjam, de mivel tele lett tömve a csapat rabszolgákkal meg töketlenekkel, csökkent az esély, aztán most jó eséllyel nem lesz meg, 70 csp és 20 pp eseményponttal elment eddig, és semmi. Az állatok meg a kalandok bezzeg most hullanak, mint a rossz pénz. Ezzel a térképesdivel eddig minden világon csak szívnom sikerült, úgyhogy ez volt az utolsó alkalom, hogy részt vettem benne. Egy végzetmedál nem ér meg egy hónap folyamatos odafigyelést, sőt, még a nevezési díjat sem.
A Landragór az tényleg jobb volt, ott legalább mindenképpen kaptál valamit, legfeljebb a relikviákról maradtál le.
Oldal: 12345678