Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gau84

Dátum: 2009.05.11. 19:22:52
naaa... nyugi... ez már kezd olyan szintet ölteni, ami senkihez nem méltó

ez egy játék, kezeljétek is úgy. Engem is sokszor elragad az a zöld izé, a HÉV, de azért maradjunk kultúráltak amennyire csak lehet
Dátum: 2009.05.09. 18:45:13
Nem óhajtok mélyebben belefolyni a vitába, de jelezném, hogy nem jó irányba tart a dolog...

Annyit fűznék hozzá, hogy ha bármelyik félben gyanú ébred, jelezzék azt az illetékeseknek. Ha minden igaz, Miklósék fognak lépni az üggyel kapcsolatban. Háború esetében pedig minimálisan sem lehet belépni egymáshoz. Nálunk anno jelentett ilyet valaki, aminek meg is lett az eredménye, hiszen az egymáshoz átlépkedőket napokra zárolták.
Dátum: 2009.05.08. 09:13:12
Többek között velem, amikor is kénytelen vagyok nem LE-t szerezni sehonnan...
Dátum: 2009.05.07. 18:41:51
jó, de ez a kamrába cipelt játékosnak semmiféle veszteséget nem okoz, tehát kár is ezzel foglalkozni... összességében jól jár a torony birtokosa, és jól jár az is, aki el tudja vinni kamrába valamelyik tagot. Nincs ezzel semmi gond, és senki nem veszít semmit.
Dátum: 2009.05.07. 18:26:31
Azt tegyük hozzá, hogy mikor oly kevés az, akit ütni tudnak, nem is lehet elvárni, hogy garantálják a portyamentességet. A béke a kútra vonatkozik, azt lehet tartani ha megbeszélik a szövetségek.... más kérdés, hogy a nálatok kisebbeknek épp az volt jó a békében, hogy nem csapkodták őket annyian.
Dátum: 2009.05.07. 09:55:30
Háború csarnok az ellenfélnél?
Dátum: 2009.05.07. 09:36:42
Le vagy maradva... a Jóban rosszban a nyerő manapság
Dátum: 2009.05.07. 09:26:06
A válasz sokkal hosszabb, mint amennyit érdemel az egész... legyen elég annyi, hogy Csillagkapu
Dátum: 2009.05.07. 09:15:46
hát... csak térkapuból jönne nekik 8-9k (gyémánt bónusz miatt nem tudhatom pontosan, de ennyire saccolom)
Viszont az sem jó, hogy totálisan kettészakad a mezőny, nemde? Hiszen így sincs kit ütni, és ha a jelen tendencia folytatódik, még kevesebb üthető ellenfeletek lesz odafenn. Ezt akárhogy nézem is, bármi áron el kellene kerülni. Bár lehet, hogy rosszul látom, és lehet játszani úgy is. Ezért jó lenne az NPC, akár úgy is, hogy egy olyan erős NPC horda érkezik, amihez/ami ellen egyetlen szövetség kevés lenne.. mint azt ismerjük jópár hasonló játékból.
Szerintem az is csak időleges tűzoltás lenne.
Valahogy ösztönözni kell a nagyobbakat, hogy várják be a mezőnyt fokozatosan. Ezt megoldani elég nehéz, habár ahogy mondani szokás, semmi sem lehetetlen.
Ha ez megvan, utána lehet gondolkodni valami nagyon nagy fejlesztésen.

Ja igen... azt nehogy elfelejtsem, hogy ezzel egyetemben meg ösztönözni kell a "mezőnyt", hogy haladjanak felfelé.
Kocosnak igaza van, nem a játékosok hibája, hogy előre akarnak menni. Ez így van jól, és valószínűleg a fejlesztők nem számítottak erre, tehát ott csúszott el a dolog.

Viszont azért akad némi probléma még. Van 3, esetleg 4-5 olyan szövetség, akik már kimaxoltak mindent, vagy a közelében járnak. Így viszont bármit tesznek is be Miklósék, hamar meglesz nekik, és relatíve hamar rá is fognak unni, míg a többiek még mindig azt próbálják kiköhögni, amivel az élenjárók rég készen vannak. Jelen pillanatban nem tudok olyat elképzelni, amiért a TOP szövetségeknek (is) vért kellene izzadniuk. Pláne úgy, hogy a játékosok nagyobb hányada tesz azért, hogy a Top egyre távolabb legyen tőlük.
Dátum: 2009.05.03. 19:04:13
Idézet: krishy - 2009.05.03. 17:18:22
Ha jól értelmezem a mostani műsor abból indult ki, hogy felraktunk egy tagtoborzó hirdetést. Ezen Zacc és Gau elkezdtek "viccelődni", ami nekünk valahogy nem volt tréfás.

Elég fura dolgokat mondtok a TGY-ről, a mostani vita előtt milyen sérelem érte a KáVé tagjait amin most ennyire begőzöltetek? Háborúban nyertünk ellenetek párszor, de semmilyen egyéb vitáról nem tudok.

Én három napja tettem egy megjegyzést a KáVé-s tagokra, ezért most utólag is elnézést kérek és egyben remélem, hogy nem ez volt a kiváltó ok.

Uwelnél értem, hogy miért utálkozik, Csiga elverte bajnokin(szerinte szabálytalanul) és nem tudja kiheverni. Zacc, Infernal, Szabinho és Gau, Ti miért utáltok minket ennyire? Komolyan érdekel.

edit: Ironikus viszont annál több! Miért kell kigúnyolni egy szövetség toborzását? És miért pont a miénket?


Elnézést a késői reagálásért, csak most jutottam gép elé.

Szóval félreértés ne essék, egyáltalán nem utállak Titeket. Sőt, az eddigi eredményeitekért, illetve az összetartásotokért kiérdemeltétek, hogy figyeljek rátok, adjak a szavatokra. Emellett pár tagotok kiérdemelte így vagy úgy, hogy még ennél is többre tartsam. Mondhatnék neveket, de szándékosan nem teszem. Remélem csupán, hogy tisztában vannak vele.
Ezenkívül viszont néhány tagotok ellenszenvet váltott ki belőlem azzal, hogy lekezel, hülyének néz, csak azért, mert a TGY falai mögül járhat a szája (Nem, nem sértésnek szánom, ugyanis lehet, hogy még önmaga sincs tisztában a pszichológia miértekkel).
Neked is írtam privátban, hogy Téged is maximálisan tisztellek, és leírtam, hogy nem tetszett az a bizonyos rosszmájú megjegyzésed (amiért most elnézést kértél, és én ezt szívből megköszönöm neked). Letisztáztuk, megbeszéltük szerintem. Hogy jelen esetben vajon nem próbáltam ugyanezt Damageval is? De, próbáltam bizony. Olyan válaszokat kaptam amilyeneket, az lett belőle ami. De még mindig nem érzem, hogy bárkit is sértegettem volna - ellenben ha így volt, úgy mélységesen sajnálom, és még jobban igyekszem majd elkerülni az ilyet, valamint mindenképp szóljon rám.

A tagtoborzási kiáltványotokat pedig nem, nem óhajtottuk kigúnyolni. Zaccnak volt egy félreérthető megjegyzése, amit elsőre én sem igazán értettem, de ezen kívül inkább bók lett volna. Magunkból óhajtottunk úgymond viccet csinálni, úgy, hogy ironikusan megjegyezzük, hogy ezt mint ha ránk szabták volna... egy szemernyi rosszindulat, annyi sem volt benne.
Dátum: 2009.05.03. 11:08:44
Az állatod kiütöm, abban nem lesz hiba

Edit: amúgy most is megtámadhatnál... kíváncsi vagyok mit kellene még fejleszteni...
Dátum: 2009.05.03. 10:58:44
Elnézést Piciklon, pedig még igyekeztem visszafogni magam.

Természetesen bennem nincs ellenérzés a Tgy iránt, csak pár ember vált ellenszenvessé. Ettől függetlenül a többséget ugyanúgy tisztelem, és segítek nekik ahogy csak tudok (ahogy mindenki másnak is)
Dátum: 2009.05.03. 10:50:06
Szerintem pedig ez nem egy másik klán foruma, hanem egy topic, ami egy másik klánról szól. És már ne hari, de mikor kultúráltan szóltam hozzá a dolgokhoz, nem felelt meg. Még most sem léptem át azt a határt, amit pl Damage.
Dátum: 2009.05.03. 10:35:35
Na ez aztán kultúrált hozzászólás, valóban. Nem lekezelő, nem fellengzős... vagy mégis?

Lehet, hogy Téged dűhít, hogy itt vagyunk, mi viszont jól szórakozunk... ez egy játék, ne feledd.
Dátum: 2009.05.03. 09:43:03
Na és ha a vakító fényét akarom elhajlítani?
Dátum: 2009.05.03. 09:17:19
Olvasom én, olvasom.... de közben pszichológiai hadviselést folytatok, hogy vakító fénnyel és buzogánnyal jöjjenek ellenem... én vagyok Uri Geller utódja, és szugerálok, meg szugerálok, meg szugerálok, hátha...
Dátum: 2009.05.03. 09:14:31
Hááát, ez mondjuk igen merész kijelentés volt szerintem is, de végülis ki tudhatja? Ha mindenki egy szál buzogányban és vakítófényben jön ellenem, még lehet esélyem.