Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyron

Dátum: 2008.12.06. 05:48:11
Hauer ne adjátok fel! Döntsétek el mit akar a szövetségetek, fennmaradni vagy elveszni a süllyesztőbe! Sajnos ha sok az inaktív tag döntenetek kell ezek eltávolításáról! Tudom, rosszul esik, ha ilyet kell csinálni de lehet ezt normálisan, előre figyelmeztetni őket. (mármint arra, ha nem lesznek aktívabbak keressenek más szövit,stb.) Az ő helyükre lehet aktívabb tagokat keresni, vagy egész kisebb szöviket átcsábítani magatokhoz!
És sajnos vagy nem sajnos háborúzni kell, vagyis kell nektek is kell támadást indítanotok. Ha nem akarjátok, hogy a megtámadott ugyanilyen cipőben járjon mint ti, nézzétek a következőket:
1.: Legyen több olyan tagjuk, akik vissza tudnak ütni, vagyis ne legyen biztos a győzelmetek!
2.:Ha állandóan tele van a kútjuk akkor valszeg igazából senki nem törődik a szövetséggel, vagyis megérdemlik, hogy kapjanak egy "józanító" pofont.
3.:Ha ők gyengébb vagy sokkal gyengébb szövetséget/szövetségeket támadnak, akkor támadhattok nyugodtan, nincs joguk sírni!

A szövetségekkel az a baj, hogy túl sok az 1-3 tagú szövetség, (tudom, van aki direkt ilyet akart) akiket ha nem elég erősek kizsákmányolja boldog, boldogtalan. Ez ellen csak az egyesülések vezethetnek jó útra, így 10 gyenge szövi helyett, lenne 2-3 erősebb! Sajnos jelenleg a szövetség válás drága móka, de ezen már próbálnak tenni, remélhetőleg sikerülni is fog!
Dátum: 2008.12.05. 21:35:06
Nálad a pont!
Dátum: 2008.12.05. 21:16:00
Hauer!
Olvasd el a: Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Szövetségek -> Végzetúr tali: szövetségi háborúk topicot! Ott pont ez ellen akarnak tenni! Írd el te is a véleményed, hogy lássák a készítők, hogy mennyi embernek vannak problémái a háborúkkal!!!
Dátum: 2008.12.05. 21:11:10
Értem én és bocs ha valakit megbántottam nem volt szándékomban!
De ennyi erővel akkor ketté is lehetne választani a játékot prémium és nem prémium világra, bár ezt nagyon sajnálnám.(nem azért mert nem lenne kit ütni)
Amellett meg én 1 hónapig nyomtam prém nélkül és sikerült akkor a szintem felső szintjébe kerülni. Prém azért lettem főleg, hogy kisállatomat el tudjam nevezni és, hogy képet tudjak feltölteni, vagyis egy kicsit a saját ízlésemre formáljam a karakterem!
Ja és attól, hogy prém vagyok engem még ugyanúgy megütnek az erősebbek, mert nem hiszem, hogy nagyon néznék, hogy prémest vagy prémtelent ütnek!

Amúgy engem ez bántott egy kicsit: "normálisan játszók, meg a prémek (fizetős, tápolós, PRO-k)" és nem arra írtam, hogy ne változzon meg a bajnoki.

"ez a játék azért készült hogy én ingyen játszhassam" Ezúton a te elnézésedet is kérem kedves Sir Ny! Nem tudtam, hogy a Beholdernél ezért dolgoztak ennyit! Most mát értem, remélem megért nekik, hogy te játszhass!!

Tudom a vége kicsit gúnyos lett, de bocs aki normálisan válaszol(Enchanter) annak én is normálisan válaszolok de aki nem gondolja át rendesen a mondani valóját az viselje el a kritikát is!
Dátum: 2008.12.05. 20:38:51
Jó lenne, ha a wiki-n sem csak az eredmények, hanem az is rajta lenne, hogy kiken verekedték át magukat a bajnokok!!!
Dátum: 2008.12.05. 20:03:25
Ezt fúj prémiumos/tápos/gazdag csávó dumát már vagy ezerszer felhozták, és kezd egy kicsit fárasztó lenni!
Ez nem csak neked szól, hanem mindenkinek aki még lovagol ezen a témán. Értsétek már meg, hogy ingyen nem adnak semmit, itt mégis játszhatsz ingyen is!!! Ha valaki meg megteheti, hogy költsön egy kicsit arra, ami színesíti ezeket a rohadt szürke hétköznapokat, azt miért kell piszkálni? Én nem értem meg! Vagyunk vagy hatezren, akik játszunk ezzel a játékkal férjünk már el egymás mellett!
A bajnokiról meg annyit, hogy az egy óriási random, ahol a mérleg nyelve a jobban kifejlesztett karakter felé áll, de nem biztos a sikere!!!
Amúgy meg a pRÉMEK is normálisan játszanak, csak ők fizetnek is a játékért! Mellesleg a pRÉM és prém is között is van különbség, van aki csak a prémiumos bónuszok miatt költ egy minimális összeget rá, és vannak akik mindenben a legjobbak akarnak lenni és nyomják a lóvét a Beholdernek! Remélhetőleg az ő "adakozásuk" miatt még több javaslat fog belekerülni a játékba, amivel egy kicsit csökkenni fognak a "kicsi" és a "nagy" (normálisan játszó és prémiumos) közötti különbségek.
Amúgy meg olvasgasd a fórumot át rendesen, és mindenki aki szidni szeretné a "gazdag csajokat/srácokat", észreveheted, hogy sok prémiumos próbál javítani azon, hogy ne legyen ilyen nagy farmolás és ne az legyen a cél, hogy a verd ki a szuszt a kicsikből, hanem próbálkozz a saját súlycsoportoddal!!!
Ne érts félre! Tudom milyen érzés amikor átmennek rajtad a nagyok és te csak nézel, hogy most mi van, de ez ellen lehet tenni és aki tesz is, az majd látni fogja a eredményét!!! Aki meg nem, az írja csak a negatív hozzászólásait, majd valaki ír egy hasonlót rá mint én most!
Dátum: 2008.12.04. 21:38:57
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nagyjából sikerült összeszedned egy helyre azokat a hibákat, amik általában minden játékost zavarnak. A javaslataid első részén már megy az agyalás, a játékfejlesztők is tenni akarnak ez ellen tenni, olvasd el a:
Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Szövetségek -> Végzetúr tali: szövetségi háborúk topicot!
Valamint a küldetésekhez is jöttek jó ötletek a:
Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Haladóknak -> Küldetések topicba!
Aki még nem olvasta őket annak ajánlom!!!

Valamint én egy már felmerülő javaslatot szeretnék újra előhozni - nem én javasoltam -, vagyis legyen egy változtatások menü a játék képernyőn, ami, ha van valamilyen változás egyből jelzi! Legyen dátumozva, hogy mikor, miről és hogyan változott meg az, amit éppen változtattatok.
Ez azért jó, mert a játékosok csak kis része fórumozik és egy változás után tele lesz "szemetelve" a fórum ugyanazokkal a kérdésekkel!
Dátum: 2008.12.03. 06:22:25
Extra varázspont-ot kap a smaragd, nézd meg a kiszámítás módját a wikin! Valamint sebzésben is kaptok bónuszt. Igaz, hogy a "harcos" beállításúak több szakértelet kaptak eddig, de még messze vagyunk a végétől!!!
http://vegzetur.wikidot.com/varazspont
Dátum: 2008.12.03. 06:07:39
Nem valami alacsonyabb szintű csapott meg? Mert említettek valami olyat, hogy a 15% változik annak a függvényében, hogy egymáshoz képest milyen szintűek az ellenfelek! Bár én a játékszabályban ilyet nem olvastam, velem pont az ellentéte fordult elő, bőven 15% felett volt és mégsem csaphattam!
Az alap ötlet, hogy segítsünk egy kicsit, hogy a "nagyok" ne üssék annyiszor a "kicsiket" tetszik. A két épület azonban nekem nem teljesen ok, mert a háború csarnoka sokkal több előnyt biztosít az erősebbeknek, mint a béke csarnoka a gyengébbeknek.
Én a Jeriko legutolsó javaslatát tartom a legelfogadhatobbnak. Hogy miért? Mert ebben nem büntetünk, hanem jutalmazunk! Jutalmazzuk azokat a szövetségeket akik ki akarnak és ki is tartanak egy náluk nagyobb szövetséggel szemben. A nagyobbakat pedig arra ösztönzi hogy egy háborúra koncentráljanak és ne egyszerre 6-ra! Az idő korlátot én is kivenném, és a dupla győzelem/veszteség arányt hagynám csak benne. Valamint, ha X csata után a egyenlő a Jeriko által javasolt oda-vissza lopott LE szint (vagyis 0),akkor legyen döntetlen, vagyis a támadó visszavonult és nem visz semmit.
Alapvetően azért tetszik, mert ha jóval erősebb a szövi akkor ugyanúgy megnyerheti a háborút, mint eddig, de ha van 1-2-3 ember a kisebb szövibe aki vissza tud csapni, akkor érje meg nekik kitartani, és kelljen a "nagyoknak" is taktikázniuk, ne csak a EREJÜK miatt nyerjenek!
Dátum: 2008.12.02. 21:23:49
Kipróbáltad úgy is, hogy építettél és kiszámoltad mennyivel adott többet? Mert lehet, hogy megadja, csak nem írja ki! Ha nem adja hozzá, akkor bug, szólj a adminoknak.
Dátum: 2008.12.02. 21:15:12
Szerintem a kérdés az volt, hogy a szintlépéskor több ÉP-t/VP-t kapsz-e mikor szintet lépsz ha nagyobb az Egészséged/Mágiád. Mert a VP-nél én úgy számoltam - javítsatok, ha tévedek -, hogy mindegy, hogy szintlépés előtt vagy utána növeled a mágiát, ugyanazt a VP-t fogod kapni!
Dátum: 2008.12.01. 21:11:17
Néha ez az opció nem működik, vagy nem tökéletesen! Néha egy oldallal arrébb(előre vagy hátra is), néha pedig nem jelöli be a karakteredet. Ez nekem is be szokott jönni néha.
Dátum: 2008.12.01. 21:07:57
Valószínű a Drakinos-Orákulumos-Hordparancsnokos-Sárkányos küldetésekhez lesz hasonló, de sztem itt még senki nem tart.
Dátum: 2008.12.01. 15:04:21
Igen, az összes építésed és a szerencséd nem változik meg!
Dátum: 2008.11.30. 06:38:17
Még az is lehet, hogy nagy volt a transzcendális projekció-juk, amivel el tudnak rejteni mások elől x% LE-t. Sztem ezt is figyelembe veszi, amikor a 100%-ot kiírja. Amúgy ne idegeskedj, ez még sokszor elő fog fordulni, mivel szinte mindenki 0LE-vel táborozik és annak 100%-át elviheted!
Dátum: 2008.11.30. 06:26:29
Nem lehet.
Dátum: 2008.11.29. 14:53:38
A Sárkány Testvériség további testvéreket keres rendházába! Jelenleg három szoba várja lakóit.
Vezérünk nincs, csak Alapítónk. Folyamatos fórumozás és PÜ-zés egymás között. Folyamatos háborúk, hasonló erősségű ellenfelekkel! Nagy távlati tervek. Heti kötelező van, de ha jelentkezel 1 hét ingyen van, amíg eldöntöd, hogy tetszik-e nálunk. Egész kisebb szövetségek jelentkezését is várjuk, ha kell bővítjük az őrtornyot!
Több infót kaphatsz a : http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=277 címen!
Dátum: 2008.11.29. 13:25:41
Hát akkor szólok az alapítónak, hogy írjon ki mint diplomata.


Nem csak az alapító írhatja ki, - vagyis változtathatja meg a szövetség adatlapját - hanem bárki a szövetségből. Ekkor egy szavazás indul, hogy megszavazzátok-e a változást. Bizonyos szavazattal - a pontos számot írja le valaki! - nem indul el a szavazás, hanem egyből megváltoztatja!
Tehát ne várj az alapítóra - végre egy alapító és nem egy vezér! - hanem változtasd te magad!
Dátum: 2008.11.28. 07:07:05
Láthatatlanság, 0 LE-vel állandó pihenés, levereted magad(nem a támadó szövetség tagjaival) 15% alá és akkor vadászol, katakomba. Sajnos ez ellen nincs jó igazán jó taktika, a játék jelen állás szerint - remélhetőleg egyszer változni fog - azokat a szöviket támogatja akik náluk jóval gyengébbeket támadnak meg!
Ha gyorsan kapituláltok:
Előny:Nem csapnak szét titeket, csak a kút töltése bánja
Hátrány:Más "nagy" szövi is vérszemet kaphat
Ha kitartotok:
Előny:Lehet, hogy másik "nagy" szövi nem fog vesződni veletek
Hátrány: Mindenki le lesz verve állandóan, romolhat a morál

Profil

Információ