Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ddyy

Dátum: 2010.01.03. 18:41:30
S igazában az a kínos Viskos, h erre 7.79 a pontszámod.
Dátum: 2010.01.03. 18:40:08
Furik vagytok. Az fel sem merül senkiben, h a citadellaszövetség létrehozása úgy ahogy történt felesleges volt. Az egész ott kezdődött, h megtiltottátok a citadella használatát. Most h bebizonyosodott h ez hiba volt, a Camorra a csoportos önkielégítő szánalomemberek hadává degradálódott.
Mert hibásnak mindig lennie kell valakinek. Az nem számít h fenyegetettségérzetet generáltok, h létrehoztatok valamit, ami a ti döntéseteknek a következménye.

Nem vagyunk egyformák. Mindennek van másik oldala is. Hibáztunk? Lehet. Hibáztatok? Lehet. Vedd úgy, mintha ez is egy esemény lett volna, mint pl. Zarknod. Az életben is akadnak nehézségek, itt is
A citadella egy iszonyat túlreagált dolog.
De benne van a játékban. Ismétlem: a játékban!

És Viskos, ez azért több, mint amit a normális reagálásként még el lehet fogadni. Miért kevered a magánéletet a játékkal?

Idézet: Viskos - 2010.01.03. 18:20:19
Censored lett tehát itt sincs helye


Szerk: idézetet átalakítottam
Dátum: 2010.01.01. 21:26:54
Mobiltelefon elég immáron, s a szerveridő meg majd három perccel előrébb jár.

Sajnos akadnak ezen a valóföldön olyan -főképpen idősebb egyedek- akiknek a szilveszter éjszaka nem feltétlenül a bulizásról és vidámkodásról szól. (pl: munka, betegség, életigenléshiány-depresszió, sokgyerekethovaaszombarakjuk ésatöbbi)
Nem mellesleg szilveszterkor szokás rakétákat eregetni, pukkantgatni, miegyéb. Ti és a Camorra az a két szövi aki tűzijátékkal ünnepelhetett. Na ez a buli, nem a papírtrombita.
Dátum: 2009.12.22. 01:21:03
Szép! A kép ami előttem van, az az h ülnek a népek a gép előtt, s az idegtől/önteltségtől/irigységtől/rosszindulattól/erőspaprikától (szembenyúlás bónuszpontot ér) vöröslő fejjel keresik a törlés gombot.
Megnyomják...

...csak a ventilátor zúgása hallik...

...s béke uralkodik el lelkükön. Végre önmaguk lehetnek a saját önző valójukban, úgy ahogyan lettek. Istenné válnak, emberré lesznek. Pár perc lesz csupán, de akkor valóban fognak egy picit, pillanatnyit élni is. Utána úgyis visszatérnek az elvárások jól kitaposott ösvényére. S addig büntetlenül lehet önkérdezni is! Fontos dolgokat. Pl: Pucoljak-e borsót ezen életemben? Mi az a borsó? Mi az h munka? Mi az h élet?
Álemberek vagyunk az álarc mögötti álegónkkal az álproblémáink ellen küzdve. Te is, te is meg igen, te is. Kurvára megéri. Megdöglünk mind! Persze van kivétel.

Kedves Miklós!

Nyílt levélben fordulok hozzád, melyben arra kérlek fontold meg, h 50. szint felett rendszeres orvosi vizsgálatra kötelezed játékostársaidat. Amolyan vérnyomás, vércukor, prosztata (már akinek van), szem és hasonlók. A következő találkozón egy egészségügyi sátor felállítását eképpen fontold meg. Vannak azok a mély dekoltázsos nővérkék, no az sem lenne rossz. Na persze a Hölgyeknek valami fiúcsapatot ajánlok ugyanerre.

Üdvözlettel,

Daltan d'Ynyy

No de visszatérve, sajnos elfogyott az amit szívtam, ne is kérjetek...

Amúgy meg tele vagyunk hóval. Tessék menni s megdobálni az asszonyt/férjet ill ezek megfelelőjét (ha nincs, feldobod, aláállsz, kacarászol), vihorogva az iccakában. Bár a férjet inkább már ne, mert általában erősebb, és beletol a hóba szügyig. Jah meg már fagyott a hó, szóval veszélyes tud lenni, csak picit dobjatok. Inkább ne is, mert elcsúsztok. Na senki sehova nem megy, hanem vágyakozik két percet a gép előtt, majd önelégülten elküld valakit az önelégült kanyar anyjába.

Na tegyétek be azokat a tetves városokat, h lekösse magát a v3, s valóban olyan verseny legyen, ami mutat is valamit. Vagy nem.

Szerk: ezazamaz
Dátum: 2009.12.04. 08:59:10
Idézet: Rodriguez - 2009.12.04. 02:50:51
Ó drága barátom, gyönyörű tövig benyalást hajtottál végre! 10 pontos gyakorlat!


Kiegészíteném, h a maximálisan megkapható ötből lett ez a tíz pont!
Dátum: 2009.12.01. 09:29:02
Idézet: Maci - 2009.12.01. 08:03:24
te még hiszel a mesékben..


Igen, némelyik olyan aranyos.
Mondjuk ez spec nem annyira, csak mivel az élet értelmén már túl vagyok, most ezt a hasonló horderejű rejtélyt néztem ki magamnak.

Szal totó? Valaki?
Dátum: 2009.12.01. 08:00:31
A totó eredményéről, s nyertesekről van valami hír? Nem leltem sehol infót róla.
Dátum: 2009.11.15. 12:02:53
Idézet: Miklós - 2009.11.14. 16:38:38
Látom kezd elfajulni a topic, úgyhogy ebben a témában itt az utolsó hozzászólásom.

1.) A V3-on 20-as szint körül van a max. torony. Tehát a V3-on ez a fejlesztés nem oszt, nem szoroz, semmit nem számít, mindenkinek ugyanannyival nehezebb lesz építeni, senki nem kerül hátrányba.


Megtennéd akkor nekünk légy oly kedves, h nullázod az eddigi építéseket azon szöviknél akik eleddig birtokolták a "A most már nem kimondottan hatalom tornyát"? Hiszen úgyse nem oszt, szoroz...
Köszi!
Dátum: 2009.11.13. 23:53:16
Idézet: S0laris - 2009.11.13. 19:38:14
Idézet: McPaul - 2009.11.13. 18:43:35

Most meg a nyakaba kap egy nagy halom hatranyt azert, mert jobban szervezett, osszetartobb tarsasag mint a rivalisai.


ebbe belekötnék (a többibe nem, mert úgy érzem igazad van).

sok jól szervezett és összetartó banda van, pl Gaia, LV, Chaos, ZIB, Rubin Tűz, Sherwood stb. nekünk nincs kapacitásunk/lehetőségünk a toronyra és valszeg ezek a szövetségek akkor sem szállnak bele a HT-ért a harcba ha mostmár sokkal könnyebb lesz (mert mi látjuk hogy még nem érdemes, sokan nem fogják komolyabban átgondolni és félek sokuk bukni fog keményen, a képességeikhez mérten többet). viszont mintha tábortüzeket látnék felvillanni a Roninnál...


V3-ról beszélt McPaul.
Ha ez tudott lett volna előre, valóban teljesen másképp alakult volna az élet. Innentől viszont nem illik a "Hatalom tornya" név az épületre. Legalábbis a V3-on biztosan nem.
Dátum: 2009.11.03. 17:10:11
Fogalmam sincs hova illik, amit most feldobok, nézzétek el nekem.

Igyekszem kidolgozgatni a kérdéseimet, s szerencsére át is ballagnak a szűrőn. Viszont sokkal kényelmesebb lenne, ha lehetne a kérdés elküldése előtt egy előnézetet kérni, mert -s itt lehet én vagyok béna- jobban átláthatóbb lenne, mint a hosszú válaszoknál kurzort léptetgetve figyelni a hibát.

Lehet volt már íly felvetés...
Dátum: 2009.10.21. 12:51:10
Sőt, pont ez a lényege, h az áradás nem lép ki a mederből.
Dátum: 2009.10.21. 12:39:37
Idézet: Yaksee - 2009.10.20. 15:03:37
Volt-e Madadaszkárnak magyar királya?
Soha!
Hát persze, hogy volt!
Nem is volt egyetlen királya sem.
Nincs is ilyen.

Ez még mindig bent van, ráadásul a "Hát persze, hogy volt!" a jó megoldás a kérdező szerint! Ezen bukni egy küldetést vagy kvízolimpiát...


A kérdés sok szempontból nem jó ugyan (törölni kellene), de a kérdezőnek végülis igaza van. Gróf Benyovszky Móric volt a tettes.
Dátum: 2009.10.10. 23:11:57
Izé, bigyó, na az van, h azon már túl vagyunk, szal azért csak ezt a kettőt tudtam mondani, mert csak ezeket láttam most.
Dátum: 2009.10.10. 22:36:34
19. 3.250.000 LE
20. 3.640.000 LE

A többit nem tudom megmondani már.
Dátum: 2009.10.06. 18:56:30
Két kérdésed volt, két igenem van számodra. Fura, h nem veszed észre mi folyik körülötted...
Dátum: 2009.09.10. 07:39:16
Idézet: Birka - 2009.09.10. 07:30:37
Én nem tudok olyan emberről, aki kevés manóval óriási töltéssel ment volna, így ez csak más világokon derülhet majd ki...


Mort 38 36.2k LE 106

Erre kiváncsi leszek azért
Dátum: 2009.08.17. 01:29:32
A királyfi hetedik éve lovagolt szűntelen, mikor Csipkerózsika várához ért. Temérdek történet zsongott fejében a lány szépségéről. s eszéről. Nagy lelkesedéssel látott neki a rózsabokrok kaszabolásához. Estére átvágta magát a várfalig, s egy hatalmas kapunál megpihent. Reggel újult erővel felpattant, majd kinyitotta az ajtót. Arra számított h egy hatalmas, tág udvarra ér, s bizony nem tévedett sokat. A gond az volt, h az egész udvar tele volt áthatolhatatlan sűrűségű rózsával. Sóhajtott egyett a királyfi, visszatette a kardját, megfordult, majd hazement.
- Úgyis tök büdös lehet már az a némber, az első találkozás meg ugye sorsdöntő. Hagyjuk a fenébe.

Egy barlangban élt Süsü az egyfejű sárkány. Egy napon apja hivatta, s miután jól kigúnyolódta magát szegény párán, világgá zavarta.
Süsü térdre esett, s zokogva kérlelte apját
- Ne tégy ilyet, jó apám, inkább meghalok, csak ne zavarj el.
- Hát jó. - mondta az öreg sárkány és azon egy helyben szétszaggatta korcs fiát.

Egyszer Mátyás király mondá az öregembernek, h küldje fel a lányát, de az szamárháton jöjjön, meg ne is, legyen mezítelen, meg ne is és hozzon ajándékot, meg ne is. Ha nem így leszen, bizony fejét vétetik a parasztembernek. Hazamegyen szomorúan az öregember.
Otthon a vidám lánya eléugrik:
- Cseppet se búsuljon Édesapám, mesélje csak el mit mondott a király, s megoldjuk.
Elmondta az öregember a bánatát, s a lány ennyit mondott:
- Én most megölelem Édesapám, s sose feledje, szeretem magát. Kár h meg fog halni.

Na körübelül itt állunk most.
Dátum: 2009.08.16. 22:38:30
Kedves t0ga!

A zsarnokság sarkítás, messzemenően nem erről volt szó. Tudom egy negatív mondat száz pozitívat tehet semmissé, s én valóban nem ecseteltem eléggé a jó dolgokat a történetemben, de attól még vannak, s felejthetetlenek.

Igen, ez egy böngészős játék, s a lehetőségek itt szűkek. Ennek ára van, s dönthetsz: csinálod/nem csinálod. Szinte az egész VU erről a két dologról szól. Egyszerű? Az. Van aki ezt máshol máshogy oldja meg, de mi most még itt vagyunk, s ide fizettünk be pénzt. Én is.
Ám amit mondani szerettem volna mindezzel, az az, h még nincs vége az eseménynek sem. Fogalmunk sincs mi vár ránk, s tényleg dögunalom lesz-e, mégis az egekbe csapnak a felháborodás hullámai.
Én kiváncsi leszek mi lesz ennek a vége. A tanulságtól már kicsit tartok.
Dátum: 2009.08.16. 21:52:36
Látlak, csak nem írtam végig az összes listás személyt.
Dátum: 2009.08.16. 21:50:55
Miből gondolod, h nem olvastam végig az egészet? Maradj lelkes.

"A nagy események utókorra maradt történeteiben is elhalványodik lassan a beteljesülés felé vezető út, illetve annak minden nehézsége."