Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yasmina

Dátum: 2012.03.25. 15:44:52
Köszi! Ez elszomorító
Dátum: 2012.03.25. 14:34:40
A fórum elég hosszú, így elnézést, ha már tárgyaltátok, de tudna valaki nekem segíteni, hogy a jutalom tovább nő, ha az előírt 3 szintlépés és az ehhez előírt TP többszörösét szerzi meg valaki a küldetések befejezéséig vagy fix LE a nyeremény?
Dátum: 2012.03.22. 18:21:59
Biri:
Az ésszerűség az ami tiltja!

ui.: mellesleg a szintemen elég jó mindkét szakértelmem, mert eddig a kalandokban nem igen volt gondom velük. Ezek szerint mindenki kb hasonlóan fejlesztette a szintemen, így vagy mindenki szarul játszik vagy van abba valami amit mondok?!
Dátum: 2012.03.22. 17:46:40
Jó lenne, ha nem csak büntetne a játékvezetés, hanem törekedne arra is, hogy a legtöbb hasznos script alapból elérhető legyen a játékban!

Magas szinten az állatok gyógyítása és idomítása igen macerás és időigényes dolog, ez akár több óra géphez kötést jelent, ami igen csak ellenkezik a játék leírásában szereplő következő mondattal: "Nem kell minden nap órákon át foglalkoznod vele, elég, ha amikor időd engedi, ránézel a karakteredre."

Persze egyetértek, hogy ha ezek lassítják a szervert, akkor ki kell iktatni őket, de jó lenne ha ez irányban fejlesztések is lennének, mert a hasznos scripteket érdemes lenne beépíteni a játékba akár valamilyen szaki, AF, vagy prémes funkció árán is.
Dátum: 2012.03.21. 19:59:20
Egy régi AF képesség továbbfejlesztését is jó ötletnek tartanám, persze nem olcsón.

Alapos tanulás:
A szintlépéshez szükséges TP megnő szint x 5%-kal, de a TP-vel együtt kapott AF is megnő ugyanilyen arányban.
Előfeltétel: van energiahasznosításod.
Ha az energiahasznosítás szakértelmed nullázódik (felejtés vagy térkifordító ital miatt), ez a képességed is törlődik!
Max. szint: 4
Költség: 10

Javasolnám 10. szintig kibővíteni szintenként 5-el növelt AF költséggel. (15/20/25/30/35/40)
Dátum: 2012.03.17. 08:20:49
V3:
Rozika a következőt nyerte: A tudás könyve, 158 TP

Esett még egy
Dátum: 2012.03.14. 14:29:44
112. szinten olyan statom van mint egy 147. szintű nem középszerű top játékosnak!

Ő belassul, lassabban lép szintet (persze kapja a TP/Le-t, de nem annyit amivel kompenzálja a 35 szint különbséget), én hozom a formám és fejlődők még 35 szintet ebben az utemben normál viszonyok között, tömve jó farmokkal! Szerinted ki fog nyerni, ha utolérem????
Dátum: 2012.03.14. 14:06:03
Ez egy érdekes ötlet, de elgondolkodott valaki azon, hogy a TOP 20 egyszer be fog kerülni az általuk már rég elhagyott VF-es karakterek ütőtávjába és +20 szint ide vagy oda, egy jól játszó VF-es, ha beéri a TOP karikat akkor csúnya farmolást csinál és nem ő lesz a farm!

Persze ez nem ma holnap következne be, de szép lassan ide lyukadnánk ki
Dátum: 2012.03.14. 10:56:18
Biri:

A V3-on EH-val csak portyázva (25pp) és küldetéseket csinálva (napi 3) egy nap alatt a max. 400-440 LE/TP, amit jó célpontmegválasztással össze bírtam hozni, de nagy átlagban a 300-350 Le/TP ami összejön és ezt drasztikusan rontja a vadászat, a kalandok és a térkapu, amiből az első kettő kell a sisakszilánk megszerzése miatt, az utóbbi pedig a küldetések miatt.

Szóval, az EH még mindig lényegesen gyengébb mint a VF, én is a következő landragór event után visszaváltok, mert szép lassan elhagyom a fix és jó célpontjaimat.

Ja és a fenti számítások már az új AF (szerénység) kifejlesztése utánra vonatkoznak, e nélkül még silányabb a helyzet.

ui.: a küldetések számát lehet növelni, de nekem ennyi fér bele egy nap...
és itt az állat sajtolós küldetéseket nem számoltam, mert ahhoz is kell a vadászat és igen sok Le-t ill. időt kell beleölni így igen nehéz vele számolni
Dátum: 2012.03.13. 16:14:00
Lásd a többi EH-s képességet:

Energiamester:
Az energiahasznosított lélekenergiát is növelik a portya LE-t módosító tárgyaid. Szintenként a bónusz 7%-ka érvényesül.
Előfeltétel: van energiahasznosításod.
Ha az energiahasznosítás szakértelmed nullázódik (felejtés vagy térkifordító ital miatt), ez a képességed is törlődik!

Max. szint: 5
Költség: 7

Ki van írva, hogy kell az előfeltétel a megszerzéshez, de az alapból nem jelenti a törlődést, ha az már nincs meg, hisz megtanultad! Ezért is írták ki mindegyik EH-s képességnél, hogy törlődik, ha visszaváltasz VR-re, de itt nem lett kiírva (lehet lemaradt, de lehet nem?!). Ezek szerint ez nem törlődik, az én olvasatomban
Dátum: 2012.03.13. 15:51:19
Egy kiskapu, de ha csak elírás a Hasznos vadászat-nál, akkor Miklós úgy is kijavít

Hasznos vadászat:
Minden szintje 1%-kal növeli a vadászatért kapott LE-t.
Előfeltétel: 10-es Hasznos energiák AF képesség
Max. szint: 10
Költség: 5

Én sehol nem látom, hogy a képesség törlődik, ha valaki kifejleszti és visszavált VF-re, pedig az összes EH-s képességnél ez fel van tüntetve!

Szóval, ha jól értelmezem, elég sok AF pontot beleölve (20+50) vissza lehet váltani úgy VF-re, hogy a képesség nem törlődik és lehet élvezni a +10% Le-t így a VF-es karakterek sem kerülnek hátrányba, azt a pár napot leszámítva amíg átmennek EH-ba, hogy a hasznos energiát kifejlesszék.

Javíts ki Miklós, ha rossz az okfejtésem?!
Dátum: 2012.03.13. 15:03:12
Nem akarom megmondani a tutit, de hidd el egy jól fejlesztett karakter pár hónapos kihagyás után is megállja a helyét, lehet már nem a number one lesz, de ott lesz a szeren még mindig! Ezt tapasztalatból mondom, mert már 2x töröltem és 3x mentem el hosszabb-rövidebb időre, de a karakterem még mindig a topban van és a kihagyások után mindig érdekesebb lett a játék, mert újra volt miért küzdenem!!! Valahogy mindig visszacsábulok a VU-hoz, mert van benne folyamatosan új kihívás, és itt nem csak az eventekről beszélek, hanem más karakterek legyőzéséről, mert itt bárki bármit mond az a lényeg, hogy a szinteden (ütőtávodban) Te legyél a legjobb
Az én végleges törlésem ideje valószínű az online TF beindulásakor lesz, addig is mindenki reszkessen, mert Yasmina volt, van és lesz
Dátum: 2012.03.13. 14:50:41
A VF kompenzáció/fejlesztés nem hiszem, hogy tervbe lenne! Az nem igen éri meg a játék vezetésének....
Aki a VF-et választja ebben a játékban az be kell érje azzal a nyers táppal, amit alapból nyújt. (nagyon jó Le/Tp arány a vadászatra, lassabb szintlépés, ergo erősebb karakter)
Dátum: 2012.03.12. 19:56:32
Ez a fejlesztés tetszik nekem is a legjobban, végre valami hasznos és így már megéri ütni a magasabb szintű kristályos klónokat is!
Dátum: 2012.03.12. 18:13:12
Közkívánatra rakjuk már be a szívósság övét is

Én vagyok a köz és ezt kívánom, mellesleg most volt a szülinapom, ha más nem is pörgetheti ki, Én had pörgessem ki!!!
Légyszi

Fizetek is érte
Dátum: 2012.02.09. 17:17:47
Melyik verzió nyert a szilánkgyűjtésnél?

A vagy B?
Dátum: 2011.12.06. 18:43:47
Egy háború mindig is a lehetőségek maximális kihasználásán és jó taktikán alapult (volt még sok más is, de itt nekünk csak ez van ). Ebben a játékban elég kevés a mozgástér a védekezésre a fentről jövő támadások ellen. Magasabb szinten már 10-12 szinttel is üthetsz lefelé, ami nem igazán hoz valami kiegyenlített küzdelmet. Ezért aki nem akarja óránként rommá veretni magát a háború alatt az joggal megy el pihenni a katába míg a többiek (már aki tud) küzdenek.
A szövetség érdeke az első és mindenki a saját képességeinek megfelelően járul ehhez hozzá. Vannak akik küzdenek, vannak akik elbújnak és vannak akik kilépnek, vagy láthatatlanba csücsülnek. Ez a taktika. Itt a VU-ban csak ezt lehet kihasználni, ha a katakombát befagyasztanád a háború idejére, akkor tömeges lenne a törlés, mert egyesek nem tudnának játszani, elmenne a kedvük mindentől....
Volt idő, amikor egyedül megnyertem egy 30 fős szövetségben a háborút, de ez mér a múlt. Most béke dúl a köreinkben és ez így is van jól

ui.: nem kellene a katakomba, ha a háborúban nem lehetne lefelé ütni! Aki háborúzni akar az veje a vele egy szintűeket és a nála erősebbeket...
Dátum: 2011.12.05. 22:02:13
A katakombáknak pont ez a lényege
A taktikáról még nem hallottál???
Dátum: 2011.12.02. 13:19:01
Az átíráskor ügyelj arra, hogy ezentúl mindig Én legyek a bajnok
Dátum: 2011.07.30. 10:24:12
akkor megnyugodtam és ezek után majd óránként fogok menni