Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viskos

Dátum: 2010.11.30. 14:52:31
Nem volt küldetés topic, ide írom:
Miklósék terveznek új küldetéseket készíteni a mostaniak mellé, ami nem ismételhető?
Dátum: 2010.11.23. 13:29:47
Ez Baraty asztala, azt mondta, hogy szerinte kevesebben akarják elengedni, mint ahányan véletlenül elengednék, úgyhogy ha valakinek gondja van ezzel, írjon neki levelet, és manuálisan kitörli. De aztán lehet, hogy a vége az lesz, hogy berakja a szabadon engedés lehetőségét.


Akkor tegyetek bele egy új fület ahol Familiárisokat lehet elengedni, vagy a familiáris elengedés esetén kérje be a jelszót, vagy legyen captcha ha el akarom engedni.

A HKK lapokkal maximum annyit tudnék kezdeni, hogy a környéken fellelhető óvodásoknak szétosztogatom, hogy milyen szép színesek, egészségükre. A rajta szereplő csúnya bácsik pedig nem az erdőben laknak. Én nem fogok vele játszani. Ha kódot lehet venni őskőért, akkor már lehet, hogy rááldoznám. Ha mondjuk lenne online HKK, vagy valami, amit mókából ki lehet próbálni és mondjuk egy havi előfizetésért kapnék kódot, akkor szintén meggondolnám, hogy befizetek egy hónapot és megnézem mit tud.

Van az a relikvia, ami majd csak lesz, hogy a falimiáris állatát felemeli a játékos szintjére. Ez szuper dolog, mert így legalább nem kell kidobni. Tegyük fel, hogy én vagyok 120. szintű, az állatom 160. szintű mondjuk 90-es alapszinttel. Úgy döntök felemelem az alap szintet 120-ra. Az állat szintje leesik 130-ra. Most akkor mire újra 160 lesz vajon mennyi szakértelempontot fog kapni? Nullát? Osszam újra a pontokat, hogy a +15 szakértelem maximumot ki tudjam használni?
Dátum: 2010.11.11. 13:27:28
1 millió LE-be kerülne kifejlesztenem a térkép szakit. Ez azt jelenti, hogy legjobb esetben ha 3%-al számolok 33 millió LE költés/vadászat után már megéri. Ez közel 3 és fél hónap után történik meg (amit csak arra költöttem amire a bónuszt kapom). 2% - 5 hónap, 1% - 10 hónap
Igazából nem is ezt akartam írni, hanem azt, hogy ha épp nincs nálam 1 millió LE, akkor azt össze kell szednem 6 nap alatt. Viszont ez csak akkor működik, ha van tartalékolt csp nálam és tudomásul veszem, hogy 250 csp-vel kevesebbel indulok neki a versenynek. Mert ugye mi értelme kifejleszteni, ha egyébként nem akarok versenyezni?
Természetesen még ezek után is simán tudok feleannyi térképet találni 3,5% eséllyel, mint a csapattársam 2% eséllyel...

Mindezekkel együtt nagyon pozitívnak tartom a törekvést, hogy a versenyezni akarókat kiemelten jutalmazzátok.
Dátum: 2010.10.17. 19:53:45
Mindig jó kérdés, hogy mit építsen a legfejlettebb top szövi. Ki lehet találni szuper LE nyelő épületeket. Én is kitaláltam egyet:
Vadászsámán szentélye
Az épület minden szintje 0,1% -kal növeli az esélyét annak, hogy a vadászat során talált kiégett őskő helyett valódi őskövet találsz.
Maximális szint: 1000
Dátum: 2010.10.17. 19:48:42
Csókoltatom a 770. kaland íróját.
770. Halálfolyosó
LE | ÉP | ÉP | csata | csata | ÉP | csata | csata

Kétharmad ÉP-t levisz. Többet sebez, mint az entitás. Én is írjak kalandot, amiben semmi más nincs, csak 8 db ÉP vesztés?
Dátum: 2010.09.28. 22:36:35
Idézet: Kocos - 2010.09.28. 17:46:10

Mar csak a kerdes marad nyitva, hogy miert ezt a topikot valasztottad kedves Viskos a hibajelzesre-fejlesztesi javaslatra (ahogy nezzuk).

Hát itt volt a legtöbb szó a meggyőzőkészségről és az esszencia miatt idetartozik. Amúgy tényleg nem tudom mire lesz jó a meggyőzőkészség esszencia, ha nem lesz kiskapu, de majd ti kiszámoljátok.

Az alapján a viselkedés alapján amit írtál tényleg bug, úgyhogy a továbbiakban ezt a gondolatot áttereltem a hibajavítási csatornába.
Dátum: 2010.09.28. 15:56:47
A meggyőzőkészséggel alapvető bajaim vannak. A programot úgy írták meg, hogy mindig automatikusan újraszámolja a pillanatnyi állat morált. Ez akkor gáz, ha estére turbózod a meggyőzőkészséget, hogy ne ájuljanak el reggelig. Reggel leveszed róla a turbót és azonnal elájulnak. Esszenciánál meg jó. Ha épp 10%-on van a morál akkor is lehet, hogy benyomod az esszenciát és 20% fölé nő, támadhatsz vele. Nekem sokkal jobban tetszene, ha a meggyőzőkészség nem dinamikus lenne, hanem ha reggel leveszem a turbót a meggyőzőkészségről nem esne le az állatok morálja...
Dátum: 2010.09.06. 14:27:17
Hány féle színű lehet a bors?
8
5
2
3

Kérném, hogy a kérdés feltevője, vagy a gyakorló szakácsok soroljátok fel az összes színt, ami egy borsszemen előfordulhat...
Mondjuk azt is megkérdezném a kérdés feltevőjétől, hogy a világos piros és a sötét piros ugyan az a szín?
Dátum: 2010.07.06. 08:57:19
Hogyan folytatódik? Szólt az Úr és lőn világosság, és lám...
az angyalok táncra perdültek.
az emberek fejéből kitisztult a sötétség.
megszűnt a sötétség, íme a fénylő égicsoda.*
megszűnt a vakság.

2009.06.01 -én JUCUS kérte már, hogy töröljétek ezt a kérdést. Töröljétek!
Ha már egyszer idézet, akkor vagy legyen mellette forrás, hogy honnan származik, vagy legalább a google tudjon már róla, hogy ilyen létezik és nem a kérdés feladó talált ki valamit, ami úgy hangzik, mintha rajta kívül más is meg tudná válaszolni.
Dátum: 2010.05.10. 09:58:03
V3-on mikor várható újra Kristályhorda?
Legalább 4 napja elbújtak. Kezdenek hiányozni.
Dátum: 2010.05.07. 14:12:17
Gratulálok a győzteseknek.
Valaki írta, hogy oda megy majd mindenki aki győztesnek tűnik. Hát erre legyen itt egy kis statisztika. V3:
A fejlődés arany öve 267 híve 7544 térképdarab
Az alku ezüst lánca 388 híve 7475 térképdarab
A hatalom bronz kürtje 388 híve 6556 térképdarab

Aki létszám alapján választott, az megszívta. Aki a legközelebbin is létszám alapján fog választani az is megszívja.

Az pedig, hogy kinek volt több térképe az a véletlen számoktól függött és nem mindenféle megfoghatatlan dologtól. Azonos esélyekkel simán voltak kétszeres különbségek.
Dátum: 2010.05.04. 17:01:03
Idézet: Craslorg - 2010.05.04. 14:05:15
Helyesírási hiba, azaz kijavítod az általad észrevett hibát (valóban ott látom én is a gondot) és felteszed újra. El fogják fogadni.


Szerencsére én ezen már túl vagyok. Sikerült annyi helyesírási hibát véteni, hogy már régóta le vagyok tiltva a kérdésfeltevésről. Egy gonddal kevesebb. Indoklást sosem láttam.

De ha már témánál vagyunk én azt kergetném bottal aki szerint a hagyományos CD 700 MB kapacitású, meg azt, aki ezt elfogadta. Szerencsére a kvíz keresőben benne vannak a válaszok ilyen kérdésekre.

Szerencsére mostanában nem találkoztam azzal a szintén idegesítő hibával, hogy olyan választ várt a végzetúr, ami nem is volt a listában...
Dátum: 2010.04.29. 14:40:56
Én továbbra is azt támogatom, hogy lehessen kvízkérdésekre válaszolni akkor is, ha épp nem akarok vadászni. Mikor van időm hosszasan bámulni a képernyőt, mert mondjuk két portya közt telik az idő, akkor tudjak válaszolni kvízekre, ami beleszámít a leendő vadászatokba. Így amikor mienk a torony nem azzal kell kezdeni hajnal 4-kor, hogy lenyomok 25 kvízkérdést álmosan.
Ha előre tudnék venni 100 választ akkor, amikor ráérek, akkor a vadászati kvízelés nem valami idegesítő időhúzás lenne a plusz LE-ért, hanem valami normális kihívás.
Dátum: 2010.04.19. 13:02:17
Idézet: Zotmund - 2010.04.18. 08:48:35
Az egyik állatomat nem tudom beküldeni a kennelbe. (egyszerűen nem jelenik meg a gomb)
Maximum ÉP és morálon van.


Várd meg amíg felgyógyul az állatod (max fél óra), utána be tudod küldeni kennelbe. Amikor épp gyógyul és max ÉPn van, akkor nem látszik rajta, hogy gyógyul.
Dátum: 2010.04.16. 11:18:17
Idézet: Kocos - 2010.04.16. 10:48:22
Hat akkor ez inkabb netsebesseg problema esetleg gepsebesseg problema nalad.
Nekem volt a mostanin 257-es eredmenyem (igaz csak 46 jo valasszal).


Ez lényegesen jobb, mint az enyém, de még mindig duplája a 127 mp-s eredménynek.
Dátum: 2010.04.16. 10:30:08
Idézet: Kocos - 2010.04.16. 10:12:11
Azert ures a nev, mert torolt mielott az olimpiai kiertekelesre kerult volna.
Feltehetoleg valaki peldat akar mutatni, hogy scripttel milyen eredmenyt lehetne hozni.
Arsamis Krax-nak en megszavaznek egy medalt.


Igen, az lenne a logikus lépés, ha megkapná.
Én kipróbáltam egyszer, hogy semmi mást nem csináltam, csak amint megjelent a kérdés rögtön kattintottam valamit és ment tovább az egész. Azzal együtt se ment 300 alá az öszes időeredményem. A 127 mp, az nem tudom hogy jött össze. Soha életemben nem volt még olyan gyors a netem, meg a végzetúr sebessége, hogy ilyen eredményt el lehetne érnem akár scripttel is.
Dátum: 2010.04.15. 15:02:33
Én több térképdarabot találtam egyelőre portyázásból, mint vadászat alatt. Most akkor lusta vagyok vagy lúzer?
Dátum: 2010.04.03. 20:39:31
Ha már ennyire szóba került a scriptelés. A travianon is voltak scriptek, volt scriptelés, bot. Mindent megcsinált helyetted amíg aludtál.
Előbb-utóbb itt is lesz autovisszaütős script, ami mp-re kiszámolja mikor kell ráugrani valakire aki épp kijön 15%-ból és rá is ugrik miközben mélyen alszol. Lesz majd olyan amelyik hajnalban végigfarmolja a mezőnyt, hogy ne veszíts az előnyből és minden 4/6/8 órában támadj, lesz olyan ami automatikusan leveri majd az epiket több karaktert irányítva.
Lesz komplett vadászós, ami egész nap vadászik, sajtol, kalandot csinál, cserélgeti a turbókat, kvízre válaszol. Lesz minden.
Hogy pont a kvízes lett az első és legismertebb, hát így alakult. Lehetett volna az első és legismertebb egy olyan script, ami gyűjti a statisztikát és megnézheted, hogy az adott hónapban mi volt a sajtátlagod, vadászatátlagod, mekkora lényből mennyit vadásztál, legkisebb/legnagyobb vadászat, sajt, rablás, térkapu, legnagyobb lélekszívás, mennyit LE-t szívtál a hónapban, stb.
Lehet utálni a scriptelőket, lehet szeretni a scriptelőket, tök mindegy. Ha elbaszott stratégiával fejleszted a karaktered, akkor mindegy mid van, ugyanolyan hurka maradsz.
Dátum: 2010.04.02. 13:59:54
Idézet: PottomPanna - 2010.04.02. 13:59:38
Ápr.7-ig.


Köszönöm.
Dátum: 2010.04.02. 13:58:48
Meddig lehet jelentkezni az eseményre?