Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Agatity

Dátum: 2009.10.14. 17:26:05
PöttömPanna már ezt egyszer kérdezte, de nálunk is felmerült. Letelt az egy hét (a mai a 9. napunk), 54-gyel megyünk. Nekünk 5-ös HCS-nk van, az ellenfelünknek 5-ös BCS-jük. És nincs vége a háborúnknak... Ez azt jelenti, hogy a BCS csökkenti a HCS hatását?


Idézet: PottomPanna - 2009.09.08. 12:41:48
A háború csarnoka csökkenti az 1hét utáni 100győzelem különbséget is, 100-(10*hcs szint). 5ös hcsnk van. Van egy háborúnk, aug.26-án kezdődött, holnap 10kor lesz 2hete. Most 303 / 252 az állás, vezetünk. Úgygondoltuk, hogy ezzel vége, de nem. 1napon már nem múlik semmi, csak nem értem. Az ellenfélnek nincs béke csarnoka, ha ez számít.

Szerk: kapituláltak.
Dátum: 2009.09.29. 10:36:48
Értem, köszönöm.
Dátum: 2009.09.29. 10:15:03
Tehát, Endyr, amit találta a másik topikban (Mortimer készítette) ez valós, így működik?
http://kepfeltoltes.hu/090927/triasz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tehát nem a darabszámtól függ, hogy milyen tárgyakat vehetsz ki, a darabszám csak azt befolyásolja, hogy 15 győzelmenként egyet vehetünk ki. De a legyőzött entitás szintje adja, hogy milyen szintű tárgyat vehetsz ki...
Dátum: 2009.09.29. 10:00:36
Tisztelettel kérdezném, hogy annak van-e jelentősége, hogy hány szinttel erősebb entitást választok a következőnek?

Köszi
Dátum: 2009.09.10. 11:48:27
Köszi, én is erre a bugra gondoltam...
Akkor várok a további manóöléssel.
Dátum: 2009.09.10. 11:40:07
V1-en még csak a második fázis vége van, de néhányaknál már láttam portyagömböt. Az csak a harmadik fázisban esik ki, nem? És akiknek már megvan azoknak vagy az Aukciósból, vagy a bug miatt van meg, nem?

Köszi...
Dátum: 2009.09.02. 16:01:58
Oké, köszönöm, Miklós, nincs ezzel gond, ha egy hét, akkor egy hét, csak tudni szerettem volna, hogy mivel számoljak.

Természetesen túlélem a dolgot.

Köszi a választ.
Dátum: 2009.08.31. 23:37:40
Miklós,

Tisztelettel kérdezem, hogy várható-e olyan "fejlesztés", hogy ha valakinek fel van véve a felejts el két legalább 10-es szintű küldetés, akkor egy héten belül lehessen kétszer felejteni? Ha nem, miért nem, ha igen, mikor?

Válaszod előre is köszönöm.
Dátum: 2009.08.28. 10:42:31
Igen, Endyr, tulajdonképpen meg lehet csinálni, csak macerás a legendák miatt...
Mindegy, szerintem ez több szót nem nagyon érdemel, ez van... Én legalábbis túl lépek ezeken a dolgokon, és játszok tovább...
Dátum: 2009.08.28. 08:19:30
Húú, látom elindult a flame.
Szerintem is gáz, előttem van még a felejts el két szakit küldi. És sajnos ez az egy hét pont annyi, hogy az ember szintet lép, és nem mindegy, mikor kezdi az ember az utána lévő lépj 5 szintet küldetést. Szóval valószínűleg tolódik egy szinttel az ismételhetők kezdése számomra, kicsit bosszantó.

Én úgy fogom fel, mintha ez egy Ghallán kiszámíthatatlanul le-lecsapó természeti törvény lenne - mármint a szabályok megváltozása. Igen, örülnék, ha a nagytiszteletűk a kivételt tennének, ha valaki pont a 88. küldetést csinálja...

És még egy: ott a pont, aki írta, hogy bezzeg, amikor még semmi LE-t nem adott vissza, akkor nem ment a sírás, hogy ez kitolás azokkal, akik már lefelejtettek szakértelmeket.
Dátum: 2009.08.17. 09:34:35
Ha nem az enyém, akkor is?
My heroes, 43. szint, A falka
Dátum: 2009.08.13. 22:28:55
Nálunk ez van, ilyen építős hetek, és sokkal jobb, mint a droid napi X * szintnyi kötelező építés...
Dátum: 2009.08.03. 14:22:53
Értem, tehát van 25%-os korlát. Akkor már csak azt nem tudjuk, hogy 1-1 szaki szint különbség mennyivel tolja fel a 15%-ot. Asszem ez a legkevésbé izgalmas kérdés, mert ahogy már többen is írták, akinek van kivégzése, annak nem 20-as, hanem mondjuk 80-as, 100-as...

Köszi
Dátum: 2009.08.03. 10:45:57
Idézet: Agatity - 2009.07.31. 16:05:47
Hogy akkor megvan-e a kivégzés pontos képlete? Annyit sikerült kibogarásznom, hogy a 15%-ot tolja fel a kivégzés 25%-ra. De hogy hogyan, milyen képlettel, az nyilvánosságra került? Mondjuk ha ez ellenfelemé 30-as, nekem 40-es, akkor az +10%, vagy csak +5%, vagy csak 2%? Szóval, hogy a képlettel mi van?

(...)


Na szóval, az a tiszteletteljes kérdésem, hogy megvan-e, hogy akkor mi is van a kivégzéssel?
Én végigolvastam-végigszenvedtem kábé márciustól mostanáig azt a topikot, ahol előbb a Csuhi-Egon botrány volt, amiből lett a kreatív affintiás lekorlátozása, és utána meg jött Lanmaffia, aki megmutatta, hogy mikre képes magas szinten is a kivégzés, ha ez ember türelmesen vár az áldozatára. De nem olvastam benne, hogy pontosan mekkorára korlátozták le a kivégzést...

Válaszotokat várom tisztelettel:


Ha nem érkezik senkitől semmi válasz, az azt jelenti, hogy egyelőre nem ismert a válasz?
Dátum: 2009.07.31. 16:15:50
Winnie ajánlása alapján a kérdések 2-ben folytatom az ámokfutásomat.

Köszönöm.
Dátum: 2009.07.31. 16:05:47
Sziasztok,

A kivégzés szakértelem működésében kérem a segítségeteket.

Hogy akkor megvan-e a kivégzés pontos képlete? Annyit sikerült kibogarásznom, hogy a 15%-ot tolja fel a kivégzés 25%-ra. De hogy hogyan, milyen képlettel, az nyilvánosságra került? Mondjuk ha ez ellenfelemé 30-as, nekem 40-es, akkor az +10%, vagy csak +5%, vagy csak 2%? Szóval, hogy a képlettel mi van?

Két pókosnyolcast is megkérdeztem, de ők sem tudták.
Az egyikük azt írta, idézem:

"Érdemes felrakni, nem elsősorban a százalék miatt, hanem a kivégzés puszta ténye miatt. Én most vittem fel (...)-re, nincs különösebb változás, bár én hallottam olyat, hogy kb. 100-nál van maximálva a hatásfoka, de elvileg az ellenfélé levonódik a hatásfokból. Ezt megerősíteni nem tudom, ennyire nem számolok utána. A dolog lényege inkább abban keresendő, hogy a hatásfok maximalizálása mellet minél gyakrabban végezd ki ellenfeleidet. Ehhez magas kivégzés, erő, és kritikusok kellenek."

A másik, szintén sikeres portyakari ezt válaszolta nekem:

"Üdv!

Őszintén mondva nem tudom
Régebben 50% volt a max rabolható.
Azóta még nem teszteltem, de kifogom próbálni.
A 25%-ot kevesellem szerintem valahol, így látatlanban is 30-40% között fekszik.
Nekem X+Y a kivégzésem. Nem tervezem feljebb vinni, esetleg később, ha már nem elég nagy a hatásfoka.
Azért nem foglalkoztam a témával, mert van egy olyan sanda gyanúm, hogy a korlátozások után számomra tökmindegy, hogy kivégzem e az ellenfelem vagy nem mindig a maxot rabolom. A (X tárgy) meg a (Y tárgy) ad összesen 30% plusz lélekenergiát. Tudomásom szerint 15% az alap rabolható, szóval kivégzés nélkül is 45%-nál vagyok. Azt érdemes tudni, hogy ezek a tárgyak nem tolják ki a max rabolható % határt.
De ha teszt után van használható eredményem értesítelek."


Na szóval, az a tiszteletteljes kérdésem, hogy megvan-e, hogy akkor mi is van a kivégzéssel?
Én végigolvastam-végigszenvedtem kábé márciustól mostanáig azt a topikot, ahol előbb a Csuhi-Egon botrány volt, amiből lett a kreatív affintiás lekorlátozása, és utána meg jött Lanmaffia, aki megmutatta, hogy mikre képes magas szinten is a kivégzés, ha ez ember türelmesen vár az áldozatára. De nem olvastam benne, hogy pontosan mekkorára korlátozták le a kivégzést...

Válaszotokat várom tisztelettel:
Dátum: 2009.07.30. 23:40:08
Én olvastam egy 25%-os fix korlátról. Ez alapján nem éri meg túl magasra nyomni a kivégzést. Oké, Lanmaffia esete kirívó volt, és ezzel a korlátozással nem kell vért izzadni a minél magasabb kivégzésre, elég csak valami egszséges szint...
Dátum: 2009.07.30. 23:32:03
Köszönöm, Darah, akkor ti sem tudtok ennél többet, mint amit Miklós írt. Köszi.
Dátum: 2009.07.30. 22:34:51
Köszönöm. Nagyjából értem, hogy mi a probléma a VF-fel, azt nem tudom egyelőre, hogy én is gondnak tartom-é. De értem, hogy mások miért gondolnak rá problémaként.

Megkérhetlek titeket arra is, hogy ha tudni lehet, hogy akkor mi van a kivégzéssel? Még a fórum keresőjét is használtam kábé ilyen keresőszavak beirkálásával, hogy "amióta a kivégzés", "kivégzést kiherélték", stb., de egyszerűen nem találtam, hogy akkor mennyivel kell több kritikusomnak lennie, hogy elérjem a 15% helyetti 25% LE-rablást.

Köszi.
Dátum: 2009.07.30. 15:22:23
Elnézést. Két kérdésem van. Visszaolvastam egy csomó topikot. Azt amelyikben a Csuhi-Egon, illetve LanMaffiás sztori volt, azt egészen márciustól olvastam vissza, de mégsem tudok kettő dolgot:

Szóval az egyik, hogy akkor megvan-e a kivégzés pontos képlete? Annyit sikerült kibogarásznom, hogy a 15%-ot tolja fel a kivégzés max. 25%-ra. De hogy hogyan, milyen képlettel, az nyilvánosságra került? Mondjuk ha ez ellenfelemé 30-as, nekem 40-es, akkor az +10%, vagy csak +5%, vagy csak 2%? Szóval, hogy a képlettel mi van?

Másik, hogy mi a baj a visszafogott fejlődés szíkértelemmel? Nyitott vagyok minden válaszra, csak egyelőre nem értem, hogy mi a baj vele...