Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Agatity

Dátum: 2010.01.11. 13:45:37
No nem azért, mert Wendingóval egy szövetségben vagyunk, de sajna egyet kell értenem vele. Ez így csak azt eredményezi, hogy sokan még inkább 6-7 szinttel lefelé fognak támadni. Nagyon közel vagyok ahhoz, hogy kijelentsem, hogy ez így nagyon hibás fejlesztés.

Más eredmény nincs valahonnan?
Dátum: 2010.01.11. 13:33:57
Nos, drágáim, az egyik szövetségi társam lefelejtette a VF-t, és 25-re felhúzta az energiahasznosítást, amit turbózva használt, íme az eredmény. Nagyjából beidézem a belső fórumunkra írt hozzászólásait sorrendben: a megjegyzéseit, eredményeket. Tehát, a lényeg, hogy maxos EH-val, 61. szintűként:

----------------------------
----------------------------
Ma, 13:01:40
Na asszondja a szaki gyakorlatilag csak akkor éri meg ha undorítóan szemétláda valaki.
Letámadtam 54es szintűt kaptam érte 1080Let és 6 Tp.

Ja és most ne térkapuzatok.Teljesen szétesett hol 700Let add hol meg 1700at szerintem bugos lett.
----------------------------
61es szintű Te nyerted a csatát, jutalmad 1220 lélekenergia és 31 TP!
----------------------------
55ös szintű Te nyerted a csatát, jutalmad 1100 lélekenergia és 8 TP!
----------------------------
56os szintű Te nyerted a csatát, jutalmad 1120 lélekenergia és 10 TP!

A következtetést levontam gyakorlatilag csak akkor éri meg a szaki ha a lehető legalacsonyabbakat támadja az ember így viszont még lassabb fejlődése lesz mint a VF+láthatatlanságnak.Na meg szerintem elég undorító taktika........ami még több törléshez vezethet pedig ilyet még sose írtam semmire.

Pláne így hogy még a a cuccok plusz győztes portyákért adó plusz Le százalékát sem számítja.
Maximum úgy érheti meg magasabbat ütni hogy marha nagy erő és baromi sok lélekszívás.
De még akkor is a kicsiket lehetne ütni sajnos.
----------------------------
59es szintű Te nyerted a csatát, jutalmad 1180 lélekenergia és 16 TP!
No comment lásd korábban.
----------------------------
----------------------------




Szóval ezek az első eredmények. Ez így nagyon gáz....
Vélemény?
Dátum: 2010.01.09. 18:58:38
Meg winnie is, nem? Én valamelyik topik valamelyik hozzászólásában olvastam, hogy valahol winnie bevallotta...
Dátum: 2010.01.09. 17:57:21
De hát ez nem volt poén!
Dátum: 2010.01.07. 20:38:35
Idézet: Ariel - 2010.01.07. 14:46:03
Idézet: Prisma - 2010.01.07. 14:20:10
Az egyetlen ok, amiért ezt feszegetem, az az, hogy itt egyszerűen nincsen menekvés, mivel racionális ok jól láthatóan nincsen

Racionális okot akarsz?


Idézet: Miklós - 2009.11.18. 20:36:35
Visszatekintve, a VF egyike volt a kevés nem kellően átgondolt fejlesztéseknek.
...
Maga a szakértelem nem lett volna rossz, de a bónusz amit ad, túlzó. Az 50% helyett elég lett volna 20%.


Hát ezt kompenzálja az új szaki. Hogy a VF-es kari ne legyen akkora előnyben azokhoz képest, akik nem használnak VF-et.


Oké, erre jön az én véleményem, hogy ez az új szaki reálisan adhatna alternatívát, ha nem 0,2-es szorzója lenne, mert kevés belőle a táp. Még mielőtt lehurrogtok, nem a tápot önmagában hiányolom, hanem ha rosszul lett belőve a VF, és a VF tápjához kell közelíteni ennek az új szakinak a tápját, akkor túl alacsony. A túlon van a hangsúly, növelni kéne.
Dátum: 2010.01.06. 17:28:25
Ja, természetesen nem sajnálom a pénzt a Behótól, a szerver pénzbe kerül, a fejlesztés pénzbe kerül, stb, pusztán annyi, hogy van egy ilyen aspektusa is a dolognak.

Visszatérve magára a képletre, egyelőre - szerintem - nem fogja elérni a célját, nagyon kevesen fogják igénybe venni, és így fölösbe megy a ráköltött programozási idő.
Most már én is lelövöm magam, majd meglátom, hogy Miklós mit gondol a felvetett ötletekre, kifogásokra, stb.
Dátum: 2010.01.06. 16:09:13
Huhh, de hülye vagyok, persze Ricardo.
Dátum: 2010.01.06. 15:48:11
Igen, igazad van, ezért írtam, hogy nem a fele, de közel hozzá. De igaz, lehet, hogy százalékban nem az 50-hez van közel, hanem mondjuk a 80%-hoz, ami akkor nem olyan nagy érvágás Behonak, mindegy, mellékszál ez is.
Dátum: 2010.01.06. 15:38:33
Igen, ha nekem alternatíva lenne a VF elfelejtése és a mostani szakértelem kimaxolása, akkor sem használnék szingut, mert nem ilyen erőnléttel-tulajdonságokkal akarom beérni alulról a topot, de ha már nem lennék boxzsák, annak örülnék... Néhány év távlatában gondolkodtam.
De mindegy, ez egyéni szocprobléma...

Viszont az azért mindnekinek világos, hogy a VF azért rossz a Beholdernek, mert a fele sebességű szintlépés nem egészen a felére redukálja az őskő szükségletet, mert ritkábban kell cserélni... Ezért is kell valamit lépni.
Dátum: 2010.01.06. 14:27:53
Ja, persze maxon van minden nekem is a vadászáshoz.
Dátum: 2010.01.06. 14:27:23
Ööö, akkor valami félreszámoltál, nekem sajtolás nélkül VF-fel a vadászás olyan 70-80 LE/TP. Ezt kell összehasonlítani azzal az állapottal, hogy 50-es az új szaki, és 35 LE/TP. Ez 60. szint környékén...
Dátum: 2010.01.06. 13:39:26
Idézet: Rafkós - 2010.01.06. 13:16:09
Ne essünk át a ló másik oldalára, természetesen az jót tesz a játéknak, ha egy újabb taktikai elem kerül be. Ha a szaki csak hasonló le/tp arányt hoz is, mint a vf, gond lehet, ugyanis nem számoljátok hozzá, hogy a portyából egyébként is jön le, ezt a szaki tovább emeli. Ha tehát erősebb, mint a vf, akkor annak veszik el az erősítő/felzárkóztató hatása.


Így van, ezért írtam a én (is), hogy ez az új szakértelem ne érje el a VF-fel elérhető LE/TP arányt, hanem alá legyen belőve. De jelenleg túl kicsi (értsd: túlságosan is alá van belőve), és így nem alternatíva. Akkor válik alternatívává, ha a 0,2-es szorzót emeljük. És itt lehetne akár behozni a győztes-vesztes csatákat, vagy a TÖ-SZÖ összeget, amik pluszba jöttek ötletek...
Dátum: 2010.01.06. 12:48:39
Nem olvastam végig a sok oldalnyi anyagot, csak bele-belekapva.
Miklós, én azok közé tartoznék, akik szívesen elfelejtenék a VF-et, mert 61. szintűként (V1) a köv. 20 szintre sima vadászással és portyával is tudnék annyit szerezni, hogy 80. szintűként (alulról beérve a topot vö. "vágóhíd") is esélyes legyek.

De számoltam, mondjuk 62. szintűt támadva:
50 * 62 * 0,2 * 1 = 620, ezt duplázza a kreatív affinitásom, így egy csata 1240 LE lesz mondjuk 35 TP-re. Ez 35 LE/TP.

Ez így nem alternatíva. Ha olyan 80 LE/TP lenne az aránya, ami alatta marad a VF-fel elérhető aránynak, de azért nagyon közel van hozzá, akkor reális alternatíva lehetne: hogy lassabb, de táposabb játékot játszak, vagy gyorsabb, de egy picivel kevésbé tápos játékot.

Jelen esetben én nem fogom kifejleszteni, pedig tökre örülhettem volna, ha elfelejthetem a VF-et, és elkezdhetném a felzárkózást...

Ezt a "szaki-belövést" nem én találtam ki (nem emlékszem már, hogy ki), hanem itt olvastam a 6-7 oldal környékén, hogy a VF-fel elérhető táp alá kéne belőni valamivel. Hogy ha túl alacsony a tápja ennek a fejlesztésnek, akkor senki nem fogja kifejlesztni, és akkor fölöslegesen használod erre az erőforrásotokat, ha viszont eléri a VF tápját, akkor meg mindenki váltani fog, és a VF megy a levesbe...

A szingulárisos dolgot nem tudom, nem látom át, így nem tudom, hogy azt is bele kéne-e venni, mint kizáró tényezőt.
Tudom, hogy offtopic, ne haragudjatok, ha megmondjátok, hogy hol tegyem fel a kérdést, akkor felteszem ott, de miért jó a topnak a szingu, miért "létkérdés"? Mert nem tudok olyan nagyon sok fejlesztésről, ami majd a 150. szinttől elérhető.. Egy dolgot tudok elképzelni, hogy az újabb és újabb tárgyak miatt fontos a "gyors" szintlépés, de hát ez elés soványkának tűnik...
Dátum: 2009.12.26. 00:34:17
Én relatíve erős vagyok (60. szint), és mégis rengeteg gyógylöttyöt iszom, az entitás nem könnyű (ma győztem le a 30.-at én is), a kalandok valóban zabálják az ÉP-t, és még így is, hogy a napi 25 PP-ből átlag 6-7-et ütök lefelé, a PP is azért veszi el rendesen. Ha meg közben epikus is van, amit 10 percenként ütök, akkor van úgy, hogy napi 10-15 gyógyitalt is legurítok.

Epikus nélkül azért olyan 2-3 gyógyital biztos fogy naponta, ami nagyjából a 11000 ÉP-met úgy-ahogy feltornássza...

Egyébként ott tartok az entitással, hogy már 5000 ÉP alatt inkább iszom egy löttyöt, mert egy jól sikerült ütése benyom 3500-at... Mágikus regenerációm viszont még nincs, ma kijött a zafír ősgyűrű, úgyhogy nemsokára meglesz.

Összességében az a véleményem, hogy a kalandok borították a bilit. És én még azért fejlesztem az egészségem, mi lehet azokkal, akik nem? Nem ütnek entitást, és csak néha-néha kalandoznak? Megint csak az olló nyílik.

(módosítás: helyesírás)
Dátum: 2009.12.15. 13:53:19
Igen, ezért írtam be, mert nekem is gyanús. Mivel minden nap játszom, és bőven nincs a maxon a CSP-m. Most, hogy ezt így leírtam, ez tuti hogy csalás, valaki meg akarja szerezni a user/password-öket... Írok ez ügyben a JV-nek (egyébként ki a JV? Miklós? Hatsepszut? Baraty? - az utóbbi nem lehet, ő programozó...). Egyelőre írok ilyen belső üzenetben Miklósnak...



mod: tehát tárgytalan, akkor nem írok...
Dátum: 2009.12.15. 12:56:53
Honnan a rákban tudja a freemail-es mail címem és az azonosítóm?
Mindenesetre szerintem phising, többen is kaptunk ilyet a szövetségben, senki ne dőljön be neki!


A freemailes mail címemre jött, a karakter név az stimmel, az azonosítót kipöttyöztem, mert az is stimmel!

"Kedves Játékostársunk!

A Végzetúr nevű játékban LXXXVIII_Silex'en_thour nevű karaktereddel (azonosítód: ####) már 2 napja nem léptél be. A felhalmozódott cselekvéspontokat egy ideig tároljuk, tehát még nem vesztettél semmit, a lemaradásod behozható.
Bejelentkezés: http://127.0.0.1/beholder/vegzetur_server/host1/vegzetur_webs/vilag1/
Dátum: 2009.12.07. 10:31:01
A wikidoton fenn van itt:
http://vegzetur.wikidot.com/relikviak
a Karemiumcsapda, mint a HKK-ból kód segítségével kiváltható relikvia.
De itt: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=relikviak
nem található... Jól sejtem, hogy a wikidot rosszul tudja?



mod: helyesírás...
Dátum: 2009.12.04. 13:11:37
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,207.660#hsz680
Dátum: 2009.12.03. 09:23:09
Mi úgy döntöttünk, hogy nem nagyon fogunk háborúzni, pont ezért...