Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sun13

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.06.05. 10:59:08
Nem értem mit teszek hogy jobban elhúzzak. Nincs szingulárisom, fel van halmozva a csp-m, nincs vadászgyűrűm és semmi amiből +TP-t kapnék, azt hogy nem vagyok hajlandó a karakter fejlődését kifelyezetten hátráltató dolgokat tenni? Nem azért fejlesztettem ki maxos elementálist hogy utána elszórjam a csp-ket. Nem akarok visszafogott fejlődni, mert számomra öröm új tárgyakat vásárolni, fejlődni, szintet lépni, olvasni a legendát ilyesmi. Nem akarok pók lenni, csak jó lenne ha nem kéne éjjel felkelnem ha el akarok menni kicsit portyázni.

Szerintem inkább olyan megoldás lehetne hogy gyógyuljunk gyorsabban, ezzel akiket ütnek is jobban járnak, és 3 óránként ígyis úgy is csak 5 támadást kapnának, vagy ahogy az minden szerepjátékban szokott működni, a magasabb szint elérése legyen több TP reálértékben is, vagyis a szükséges TP növekmény jóval nagyobb legyen a vadászatért/térkapuért stb kapott TP növekményért. Ha ezzel együtt lenne Kristály horda, akkor azzal nem lehetne elhúzni még jobban, és többeknek jutna belőlük. Persze ezek csak nem túl jól átgondolt javaslatok, de szeretném ha lenne valami, mert napi 10x megütni az epikust nem olyan nagy móka egy idő után.
Dátum: 2009.06.05. 10:02:55
H a cél az hogy azok a játékosok akik miatt fejleszteni kell töröljék magukat, és csak úgy lehessen játszani hogy túlzottan nem fejlődünk, (büntető, dukátok, visszafogott fejlődés) és egy helyben toporogjunk akkor az számomra nem játék. A játék is olyan mint a forradalom meg a bicigli, megy előre vagy elbukik.
Dátum: 2009.06.05. 09:54:09
Azért éri meg neked ütni a büntetős játékost, mert kivégzed (gondolom) és sok LE-t szerzel tőle. Én alig szereznék tőle LE-t, legalábis biztosan kevesebbet mint 1 csp hozna. Mivel állandóan tartalékolok egy rakat csp-t hogy ne menjek még feljebb. Persze akkor bukhatnék is, de hova akkor az optimalizálós játék?
Dátum: 2009.06.05. 09:48:58
300 csp, 0-ás szinguláris. Csak hajnalban vagy éjjel tudok támadni. Mondjuk ha fenn maradok nem spórolok .
Dátum: 2009.06.05. 09:28:28
Hmmm TOP 10 kb -3 aktív ember 2 nap alatt nálunk, egy törölt, egy nem fog lépni, egy teljes láthatatlanság estétől. Nem tudok mit hozzá fűzni a dologhoz, ezen nincs mit magyarázni a tények magukért beszélnek.
Dátum: 2009.06.05. 09:16:27
Látom mindenki szeretne valami izgalmat a játékban én ezt megértem. Én kicsit azt látom hogy a TOP részére viszont teljesen ellehetetlenült a játék, kwízjátékká alakult át. Nem támad senki (nagyon kevés kivéte, de tegnap 1 támadóm volt ismét) én nem tudok támadni, mert nincsenek a portyalistámon, vagy büntető van náluk (csodálatos tárgy, akinek van, az innentől gyakorlatilag nem támadható király -1 ember). Ma ismét törölte magát valaki a top 5 játékosok közül. Mit lehet tenni? Kínunkban már mindenfélét kitaláltunk, arénacsata bajnokságok, Azúr-Elit szövetségi párbaj, az emberek minden 2 nap epikust akarnak ölni, mert NINCS MIT CSINÁLNI! Aztán szépen abbahagyják a játékot. És itt panaszkodnak hogy jaj egy 40. szintű nem tudja ütni a kristály hordát. Hahhh oda ne rohanjak. Engem nem nagyon izgat hogy kis P. Pista aki nem prémiumos, 3 naponta lép nem hallot a kristály hordáról. Én fizetek ezért a játékért, én is szeretnék jól szórakozni.
Látom mindenki szeretne valami izgalmat a játékban én ezt megértem. Én kicsit azt látom hogy a TOP részére viszont teljesen ellehetetlenült a játék, kwízjátékká alakult át. Nem támad senki (nagyon kevés kivéte, de tegnap 1 támadóm volt ismét) én nem tudok támadni, mert nincsenek a portyalistámon, vagy büntető van náluk (csodálatos tárgy, akinek van, az innentől gyakorlatilag nem támadható király -1 ember). Ma ismét törölte magát valaki a top 5 játékosok közül. Mit lehet tenni? Kínunkban már mindenfélét kitaláltunk, arénacsata bajnokságok, Azúr-Elit szövetségi párbaj, az emberek minden 2 nap epikust akarnak ölni, mert NINCS MIT CSINÁLNI! Aztán szépen abbahagyják a játékot. És itt panaszkodnak hogy jaj egy 40. szintű nem tudja ütni a kristály hordát. Hahhh oda ne rohanjak. Engem nem nagyon izgat hogy kis P. Pista aki nem prémiumos, 3 naponta lép nem hallot a kristály hordáról. Én fizetek ezért a játékért, én is szeretnék jól szórakozni.
Igen igen, végre szavazzon a tömeg, hogy a TOP részére készült fejlesztéssel mi legyen. Remélem ez semennyire nem fogja befolyásolni Miklóst hogy visszajöjjön-e a kristály horda. Jó hogy többen szavaztak már most mint akik harcoltak velük.
Dátum: 2009.06.03. 04:34:05
Talán ha néha megnéznéd a Végzetúr Infóbázist amit Kocos csinál, talán nem utoljára értesülnél a dolgokról.
Dátum: 2009.06.03. 00:05:33
Mitől TOP a TOP?
Egyszerűen azért, mert a toplista elején vannak. Hogy lehet oda kerülni? Természetesen úgy ahogy ők tették.

- Legyen maxos szinguláris ismereted.
- Ne legyen visszafogott fejlődésed.
- Vegyél meg minden/majdnem minden ősköves tárgyat.
- Vigyázz a megtermelt LE-re, optimalizálj, számolj.

Ezzel csak az a fura gond, hogy nem éri meg a TOP-ba tartozni, ezért a legtöbben pont az ellenkezőjét csinálják, és itt siránkoznak hogy a fejlesztők betettek valamit a játékba hogy "megérje" a TOP-ba tartozni és ők nem kapnak belőle eleget. Amúgy a megérje dolog csupán annyit jelent ami nekik megvan: ellenfeleket, mert ugye erről szól a játék.
Dátum: 2009.06.01. 19:32:51
Na igen természetesen jó lenne ha egy olyan rendszert ki lehetne találni amikor mindenki a saját szintjének megfelelő ellenféllel csatázhat. Viszont azok számára akik jelenleg 50 szint alatt vannak, vannak megfelelő ellenfeleik. Ha ez a játék úgy lenne megszerkesztve hogy a "TOP" laposabb lenne (pl a szükséges tp nőne, szorosabb lenne a stb) nekik is lenne ellenfelük, akkor nem lenne szükség npc hordára. És ahogy megy most a játék, minden arra buzdít hogy legyünk alacsony szintűek, fogjuk vissza a fejlődésünket, alulról kivégezhetjük a nagyokat és ők nem látnak minket, több elllenfelünk van stb. Legyen már valami ami nem arra viszi a játékot hogy legyünk kicsik. Na jó, olyan szöviknak ne üzenjenek hadat akik nem érik el őket, ez baromság igazad van. Bár a legtöbb szövetség csupán optimalozációs okból kapitulált, ezért hiányoltam a jutalmat. Persze az még jobban vérlázító lett volna a többieknek, így meg röhögnek a markukba hogy akik végigvitték a háborút csináltak maguknak egy jó nagy mínuszt.
Dátum: 2009.06.01. 19:03:57
Én látom szűk látókörűen a dolgot? Kicsit nekem olyannak tűnik a dolog hogy "Jaj, letört a körmöm!". Akinek meg nincs maxos építése vagy manakonstrukciója az magára vessen. Talán ezért vannak szövetségek akiknek fel vannak építve az épületei és vannak akiknek nincsenek. Én pl mindkettőt maxra (max/2- ugye turbózni lehet mindkettőt) toltam amint meglettek, és a szövetségi társaim is így tettek, és 10-15 szintel alacsonyabban is maxon volt mindkettő. Összesen egy 20-as és egy 25-ös szakértelemről beszélünk, nem valami hihetetlen dologról. Persze sírni könyebb, meg hogy kit érdekel az a 30-40 játékos aki elöl van, én itt vagyok, nekem a körmös se törjön le, és még én vagyok a szűk látókörű. Esetleg az is jelenthetne sikerélményt hogy le tud valaki győzni pár kristály hordást. Nekem is alig kicsit több lett a győzelmem mint a vereségem, mégsem sírok hogy nekem miért nem lett 140/3-as mérlegem? Mert nekem az is siker hogy pozitív lett.
Dátum: 2009.06.01. 18:12:10
Kicsit hiányoltam valami jutalmat , kicsit rövid volt a történet, de nagyon tetszett a fejlesztés. Szerintem teljesen jó volt, ez a második legjobb fejlesztés az ismételhető küldetések után.
Akik meg panaszkodnak nem nagyon értem. Kaptak 3 nap alatt +10 támadást, és a szövetségük 3db 100.000-es csapást? Jaj jaj...
Ha 20 fős szövetségről van szó, akkor fejenként 15.000 építésnyi veszteségről van szó. Ez építéssel 5000 LE, manakonstrukcióval kevesebb mint 2000 VP. Nem hiszem hogy itt szíven kéne egyeseknek szúrni magukat ezek miatt, mikor ez a napi erőforrások nagyon kis %-a. Aki nem bírja, vegyen védelem italát, azzal szerintem jó esélye van a győzelemre ha támadják, ő meg ne támadja ha nem tudja.
Dátum: 2009.06.01. 06:27:34
Azt hittem a kristályhordához lesz valami köze. Kicsit csalódtam hogy nem .
Dátum: 2009.06.01. 06:26:33
Én azt hittem lesz valami "jutalom" is ha legyőzzük őket. Így sok értelme nem volt megnyerni gyorsan a háborúkat. Gondolom újragenerálódnak, vagy erősödnek a srácok és mehet előröl.
Dátum: 2009.05.31. 04:22:07
a Kristály Szövetség szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +193342 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ma, 02:00
(Elit Horda)

Már csak egy vesztes háború kell nekik ha minden igaz.
Dátum: 2009.05.29. 19:36:58
Én nagyon remélem hogy kristály horda nem 3 napos csoda lesz. Végre izgalmas a játék. Igaz kb tudom csak kihozni egálra velük a dolgot, de szerintem ez nagyon remek fejlesztés a játékban. Remélem ha elvesztik a háborúkat akkor egy hét után visszatérnek. És ismét lehet mókázni.
Dátum: 2009.05.26. 21:30:11
Látom páran nem tudnak belegondolni abba milyen fent lenni. Nem akarjuk elcseszni senkinek a játékát, csak mi is szeretnénk játszani. Portyázni nincs kit, mert a szintkülönbség miatt nem jutnak el az emberek olyan magasra hogy lássuk őket, ezt nehezíti a büntető nevű teljesen idióta tárgy ami még a szintünkőn levő embereket is tovább csökkenti. Marad a vadászat, portyázás nélkül, de izgi huhhh mindíg is kwizjátékban akartam játszani. (Remélem a kristály horda kicsit segít.)
Ezek után vadászom. 15%-alatt természetesen mint minden földi haladó mert van pár erősebb ellenfél mint én. Mivel a hatalom tornya miatt könnyű kitalálni mikor vadászunk, a szövinkre szűkítve nyomja a "Halálos ujj"- kivégző mester a keresést a portyaablakban. Helbukkanok azonnal megüt. Nézzük mennyi esélyem van:
- Életpontom van bőven, 10.000 felett ha beöltözöm, de annak a 15%-a is csak 1500.
- Kivégzésem nem sok, mivel 1.) nem portyázom vagy csak alig, 2.) én ritkán nyernék pont a kivégzéssel mert 30-35% on levő embereket pillantok csak meg.
- "Halálos ujj"-nak van kb 150-es kivégzése, ami simán lehet túrbóval, elvégre sokaknak megvan a 170-es kereskedelem, neki miért ne lehetne 150-es kivégzése, és vannak olyanok akiknek ennyi van. Így kivégez 750 életponton.
- Tehát Halálos ujj-nak összesen 750-et kell sebeznie hogy kivégezzen, ami azonnal megvan ha elrontom a varázslat mentőmet ugye. Ha nem akkor már bajban lehet, de azért 750 nem olyan elérhetetlen érték.

Minden elismerésem az ötlet kiagyalójának, ügyes. Ne is vegyük el tőle a rablás örömét, de én láttam olyan csatát ahol 80K felett vittek el egy ütéssel egy szövetségi társamtól, Ő nem hagyta abba és tovább küzd, de 3 másik abbahagyta ezek miatt mert nincs esélyünk. Könnyű mondani hogy miért nem vereti magát le az epikussal. Akarták, csak odáig már nem jutottak el, mert 2 mp alatt beütik őket. Ez mi? Ez játék? Az egész rendszer azokat védi akik alacsonyabb szintűek, de amióta van visszafogott fejlődés az alacsonyabb szintű már nem biztos hogy gyengébb is, azonban a rendszer miatt abszolút helyzeti előnye van. Szerintem nem árt ha néha felülvizsgáljuk a dolgokat, nem hiszem hogy véletlen lenne hogy a TOP100 karakterből kb napi 1 abbahagyja a játékot.
Dátum: 2009.04.22. 12:38:21
Sok véleményt végig olvastam, és elég sok tapasztalatom is van ezzel kapcsolatosan. Szerintem a szint szerinti támadás egyszerűen SZAR A RENDSZER. Lehet itt szűkíteni meg szorosabbra húzni, nem fog megjavulni.
Egyrészt pár szint, jópár hét játék, behozhatatlan előny a lenteb levőnek. Másrészt a top karaktereknek egyszerűen nincs kit támadniuk. Köszönhető ez az annak hogy 15%+5%*szintkülönség kell, a visszafogott fejlődésnek meg a többi elfuserált dolognak a játékban.
Én nem fogom feltalálni a spanyol viaszt, csak ugyanazt a rendszert ajánlom mint ami más hasonló játékokban már bevált és Jerikó is ajánlott. Legyen a támadhatóság a toplistától függő dolog. +/- 100 ember, aki nem a saját hordád és kész (vagy valami szám amit Miklós kitesztel). Így nem fog senki panaszkodni hogy X szintről ütik, és a top karakterek sem gondolkodnak az unalmas játék miatti abbahagyáson.
Dátum: 2009.04.20. 12:51:39
" Mókás lenne tudni hogy hány ember (nem karakter) játsza a háborút mindkét oldalról? 10 vagy max 15 ? "

Látom fel sem merült senkiben hogy az ELIT HORDA nem multizik. Mi nem lépünk be egymás karakteréhez, nem támadunk hajnal 4-kor 5-6 karakterrel egyszerre, ez a játék kezdete óta így van és a belső szabályaink titják is ezt. Mikor egyik játékosunk abbahagyta a játékot, azt csak úgy vehette át más hogy a saját karakterét abbahagyja vagy átadja olyannak aki nem játszik. Azért mert vannak akik csalnak, nyilván aki ilyen hozzászólásokat tesz arról ez egyértelmű, de nem biztos hogy mások is ezt teszik, csak így tudnak boldogulni.
Én a játék indulása után 3 nappal kezdtem, 2008. október 06.-án léptem be az ELIT Hordába. Nem voltam tesztelő, nem rendelkeztem belső információkkal és soha egyetlen egyszer sem léptem be semilyen másik karakterrel a játékba.
Aki másokat csalónak nevez, jobb ha nagyon is elgondolkodik mielött kinyitja egyáltalán a száját. Persze tudom névtelen senkiként könnyű a monitor mögül gépelgetni, gratulálok!

Megtévedt Próféta - Lampért Csaba
Oldal: 1234567891011