Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bálint gazda

Oldal: 1
Kedves Kocos! Lehet,hogy számtalanszor le lett írva ez a Miklósos dolog amit te is írtál,én viszont nem lógok folyton a fórum oldalain,és nem olvasok el minden választ,csak ami nekem szól.Ebből feltételezhető az,hogy nem biztos,hogy találkoztam vele a fórumon (egyébként már most készülj fel rá,hogy még nagyon sokszor le fogod írni).Ami viszont a melldöngetést illeti,szerinted a reklamálás,a kérdezés annak számít?És ha még melldöngetés is amit csinálok,hová menjek ha nem ide a fórumra?Éppen te írtad,hogy vannak akik szabadidejüket nem kímélve segítenek a játékosoknak.De a játékosoknak csak akkor lehet segíteni ha ők jelzik a problémájukat feléd,a társaid felé,az illetékesek felé.Nem beszélve arról,hogy a te válaszodban is pont az szerepelt,ami nekem,és rengeteg játékosnak a problémája,hogy a megbeszélt szabályokat nem tartja be mindenki.És ha hiszed ha nem,ezzel nemcsak a játékosok kedvét veszik el ezek az emberek,hanem azokról is rossz véleményük lesz a játékosoknak,akik betartják a szabályokat és korrekt módon értékelnek.Ezért hangsúlyozom azt,hogy ha vannak szabályaitok,igenis tartassátok be mindenkivel,mert így továbbra is folyamatosan fogjátok kapni a reklamációkat.Az embereket nem érdekli,hogy van tíz tisztességes bíráló,ha van köztük egy,vagy kettő "beleszarok" ember is,aki hazavágja a "jóhíreteket".Őket csak a "fair" játék érdekli.Szóval röviden,mindenkinek az az érdeke,hogy a ti konszenzusos szabályaitokat mindenki betartsa,nemre,korra,felekezetre,hangulatra való tekintet nélkül,úgy ahogy a játékosoknak is kivétel nélkül be kell tartaniuk minden szabályt.Amíg ez nincs meg,addig az ilyen és hasonló válaszaitok egyszerű magyarázkodás és mentegetőzés marad.
És még valami.Én magam is megpróbáltam javítani a rossznak ítélt kérdésemen,nem egyszer,nem kétszer,háromszor.Negyedszerre is visszadobták,de akkor már teljesen más volt a kifogás,az eredeti hiba szóba se jött.És ha egyszer veszed a fáradságot és megkeresed a korábbi írásaimat (nincs sok),akkor meg fogod látni,hogy igenis próbáltam javítani rajta,és megírtam a megfelelő topikba (legalábbis remélem,hogy jó helyre írtam).
Kedves Kócos!Minden harag és rosszindulat nélkül írom,hogy dugd fel lécci a Bezzeg Béla érdemérmedet oda ahová a nap se süt,mert a gúnyolódás az látom,hogy nagyon megy de az,hogy megértsed az irományom lényegét,már kevésbé.Ráadásul ez az egész Bezzeg Béla-ötlet egy nagy baromság.Nekem nem az a bajom,hogy az én rossz kérdésemet nem fogadják el csak a másiknak a jó kérdését.A probléma ott van,hogy az egyik rossz kérdést visszadobják,a másikat meg nem,amiből a játékosok arra gondolhatnak - joggal - ,hogy vagy nincsenek egységes szabályok az ellenőrzéssel kapcsolatban,vagy fütyülnek rá,attól függően,hogy milyen gatya van rajtuk.És mivel a játékosok nem látnak az egész ellenőrzés mögé,nem is túlzás ilyenekre gondolni.Elég nehéz elképzelni,hogy milyen szabályokat vehetnek figyelembe az ellenőrzők,ha olyan durva kérdésekat/válaszokat hagynak bent,mint amilyenekkel magam is találkozom majdnem minden nap.
De amúgy ezt az egészet én már egy másik emberkével megtárgyaltam,keresd meg lécci ha gondolod,nekem nincs kedvem újra végigzongorázni ezen az egészen.Sikerült elvenni a kedvem,a lelkesedésem a kérdésírástól,és gondolom nem vagyok egyedül.Azt csinálom ezután,amit te is biztosan javasolnál,lemondok a kérdésfeltevés lehetőségéről.Neked meg további jó Bezzeg Bélázást,az úgyis nagyon megy,a legegyszerűbb reakció minden reklamálásra,ahelyett,hogy próbálnád megérteni a reklamáló emberke mondandóját.
Hát,csak ennyit akartam írni.
Te pedig légyszives olvasd el újra az én írásomat,sehol nem írtam,hogy kötözködött volna.Az pedig,hogy "sokeszű",egyáltalán nem csúnya,és csak azért írtam,mert teljesen lényegtelen dologért "problémázik".Ha véletlenül egy téma tartalma úgy alakul,hogy másik topikhoz is köze lesz,nem fogom abban a másik topicban újra felhozni a dolgot csak azért,hogy úgymond rend legyen.Sokkal fontosabb dolgokkal kellene foglalkoznia inkább,mint pl. ennek a kvíz-szűrés dolognak a korrektebbé tételével,mert ahogy látom sokan reklamálnak,és sokan joggal.
Nem megyek át,mert ez egy reagálás volt egy korábbi válaszra,annak pedig csak úgy van értelme,ha ebbe a topicba írom.Sokeszű.
Nem is szeretném ha elfogadnák az én rossz kérdéseimet,nekem csak annyi a bajom,amit te is írtál,hogy sok rossz kérdés átcsúszik.Ebből viszont azt gondolja az ember,hogy nem lefektetett szabályok alapján ellenőrzik a kérdéseket/válaszokat,hanem az ellenőrző ember egyéni tudása,megítélése,esetleg hangulata a döntő.Vagy nagyon lazák egyes szabályok,és ez okoz problémát.Például a helyesírás szabályai állandóak,nem egyénfüggőek,de ha az ellenőrzést végző embernek éppen olyan napja van,lehet,hogy elfogadja azt az egyébként hibás kérdést.A játékosok úgyse tudják leellenőrizni ki volt az.Szóval,szerintem valahol itt kéne egy kis rendet rakni.
A görög mitológiában ki az alvilág kapujának őrzője?

Hádész az alvilág ura
Kerberosz a háromfejű kutya
Héphaisztosz az istenek kovácsa
Kharón a révész

Nos,ez volt a kérdésem a válaszokkal,a második sor a helyes válasz.Ezt kettő,vagy három visszadobás után küldtem el.A korábbi változatokat helyesírási hiba miatt dobták vissza,amik itt már ki vannak javítva.A nevekkel nem lehetett baj,mert különböző könyvekben megtalálhatóak többek között ilyen formában is.A korábbi változatokban a nevek után volt vessző,de azokat elhagytam,amint itt is látható.Ezek után dobták vissza azzal az indokkal,hogy ez a kérdés már szerepel az adatbázisban,helyesírási hibáról szó sem esett már.Azt még elhiszem,hogy hasonló kérdés szerepel az adatbázisban,de,hogy ugyanez a kérdés ugyanezekkel a válaszokkal meglegyen,azt kétlem.Ha pedig csak arról van szó,hogy hasonló kérdést már tettek fel,miért dobták ezt vissza? Magam is gyakran találkoztam már két egyforma kérdéssel,csak a kérdés megfogalmazása és a válaszok voltak mások.Ráadásul,ha ne adj Isten mégis lenne már egy ugyanilyen kérdés,ugyanilyen válaszokkal,miért nem azt írják meg egyből indoknak?Miért kell a helyesírásra hivatkozni,amikor hibátlan helyesírással is visszadobnák pont ezzel az indokkal?Akkor nem foglalkozna vele az ember,lépne tovább.
Előre is kösz
Nekem is az volna a kérdésem,hogy miért dobták vissza a kérdésemet?Igaz,hogy volt benne helyesírási hiba,de egyrészt ki lett javítva,másrészt pedig vadászatkor rengeteg olyan kérdést kapok amiben legalább egy helyesírási hiba biztosan van és azok mégis bent maradhattak.Szóval,hogy is működik ez?
Piciklon szerintem nem írtál marhaságot,főleg a 2.a-val értek egyet nagyon.Sajnos ezt a lépést csak olyan fogja megtenni,akinek tényleg az ország az első nem pedig a zsebe,és az ilyen ritka,mint a fehér holló fia.
Oldal: 1