Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Draglov

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.07.10. 00:27:28
Ismet beakadt a vadaszatom.
Kiadtam 20 vadaszatot, majd kb egy fel oraval kesobb volt nalam 3 allat, es az elozokben leirtak. Az erdekesseg, hogy az addig lefutott vadaszatok kozott NEM volt 1 elfogas sem.

Szerencsere ki tudtam jonni szorult helyzetembol, ugy hogy fent a cselekvespont kijelzon rakattintottam a cselekvespont szora.
Dátum: 2009.07.09. 13:34:28
20 vadaszatbol lement kb 10, amikor megallt a vadaszatom.
A vadaszat menupont alatt kiirja, hogy nem mehetek el vadaszni, amikor pihenek.
A pihenes menupont alatt pedig azt irja, hogy nem mehetek pihenni amikor vadaszok.

Azt vettem meg eszre, hogy ebbol a 10 vadaszatbol 1 elfogasom sem volt, viszont megis 1el tobb allatom lett. Ezzel az 1 allattal tele is lett az osszes ketrecem.
A vadaszat megallitasa, ha tele a ketrecem BE volt kapcsolva.
Ezt tanusithatom. A mult heten sikerult is elkapnod.

Ma is figyelsz Sanyi?

En egy uj algoritmust hasznalok. Teljesen automatizalt a rendszerem. AS LHJ F5 -nek (ANTI SANYI LEFT HAND JOB F5) neveztem el a botot, amivel max 4-5 masodpercet toltok 15% felett. Ekkor kapcsol be a bot, ami stornozza az EP-met az epikus csata gomb utan a tamadasra kattintva.
Dátum: 2009.07.01. 07:49:56
A hozzaszolasod ponterteke eleg tukornek, de meg 1 dolgot hozzatennek. Ha a hozzaszolasombol az jon le, hogy katasztrofanak tartom az 1%-ot akkor nagyon nem vagy kepben az elmult honapok esemenyeivel. Ezt annak tudom be, hogy talan a folyamatos "barhogy is, de szembehelyezkedem barmely hozzaszolas" helyett inkab figyelni kellene az esemenyeket. Ez a kviz olimpia csak apro csepp a tengerben. Foleg, hogy ahogy elneztem az elottem levo hsz-t ott Miklos megigerte, hogy a kovetkezo (mostani) olimpiara mar biztosan javitani fogjak a dolgot.
Eleg sok dolog van itt rosszul szervezve/csinalnva. Hatalmas elmaradassal vannak a jatekfejlesztesevel, ugyanis a jatek a fertozes lekuzdesevel TELJESEN vegetert. Lehet ezt cincalni, de sajnos inkabb angol verzioval szorakazik Miklos, mint a fejlesztessel. Hiaba a penz beszel, mi mar meg lettunk fejve.
Dátum: 2009.06.29. 22:19:31
Khm.. szoval.

Kviz olimpia elso kerdeseben a A fekete gyongy atka, helyett a fekete gyongy VEGZETE a helyes valasz. Remek, elmehettek a fenebe, ha meg az olimpira sem vagytok kepesek normalis kerdeseket feltenni. Ja es az 50 kerdesben volt tovabbi 2 hibas valasz is. Vagy ez azert volt, hogy ne lehessen 50 pontost csinalni.
Dátum: 2009.06.26. 13:00:14
Esetleg van mar valami info a a kovetkezokrol?

Hany siros hsz volt mar annak erdekeben, hogy konnyitve legyen a fertozes legyozese?
Hany siros hsz kell a "derek beadashoz"?
Kb mennyi ido mulva lesz meg a kello hsz?
A nem siros hsz-ek kioltjak e a siros hsz-eket?
Dátum: 2009.06.17. 20:46:02
Ma az este folyaman, mar 2szer akadt be a vadaszatom. Miutan lejar az elso vadaszat, 00:00 marad a szamlalo es nem indul a kovetkezo.
Dátum: 2009.06.10. 09:50:10
Ehh ki ellen harcoljuk ott doglotok a katakombakban. Bahh elegem van ezekbol a hulyesegekbol. Szar haborus rendszerben bujdosassal szarakodtok, aztan jon a melldongetes. Elegem van az ilyen csusztatasokbol, engem tobbet nem is lattok itt. Komolyan hanynom kell.
Dátum: 2009.06.09. 20:23:52
Mar a tema idehozasa is pofatlan, barmilyen celzattal is tortent. Epp azt emlitettem, ha Sharpa nem lenne tavol epp most par napig (gondolom eszre is vettetek), akkor csinalhattunk volna egy ossznepi katakomaba vonulast rajta kivul. Az is lovagias lett volna. Sebaj erezzetek jol magatokat, egyszer elunk.
Ha ettol jol erzitek magatokat, akkor jo, mert talan nem hagyjatok abba a jatekot. Ebben az esetben pedig ha vege a haborunak, akkor indulhat a katakombabol kamraba jatek.
(Gondolom ezt megint csak a napocskam fogja banni a nevem mellett, de ha mar ti elbujtatok, akkor a napocskam miert susson. )
Dátum: 2009.06.09. 20:17:13
En ma igy kb 15K LE-t veszitettem... 6-7 tamadas alatt.
Dátum: 2009.06.06. 08:18:59
Valoban, de gondolom O sem olt volna es meg tobbunk egy kisebb vagyont a kristalypont projektbe...
Egyreszt milyen fejlesztes az, ahol ha jo vagy, akkor fejlesztheted a jatekot, masreszt pedig arrol volt szo, hogy valami hasznos dolog lesz a kristalypont.
Harmadreszt pedig a kristalypont gyujtheto 1 honapja es meg kb 3-4 honapig nem is lehet meg hasznalni. El tudom kepzelni, mekkora osszegekre lesz belove majd a feltetel amihez kell. 1000 kristalypont/ akarmi?
Dátum: 2009.06.05. 17:46:53
Nem beszelve egy kisebb befektetesrol, ami persze megint egy kisebb vagyon volt.
Mondtam mar, hogy 420K erteku szakertelmemert 176K -t kaptam a felejteskor, es 120K-t koltottem felejtesre? Az is egy olyan volt amit, ha tudom, hogy gyokeresen valtozik majd a felallas ki sem fejlesztek. De ez mar csak igy van. Ja es most a szingularitasomat is el kene felejtenem, sot az elementaris is felesleges lesz, ha idomulni akarok a jatekhoz. Az 57-es ugyhogy oda meg kell tolni kicsit a felejtesen... Igazi galetki vagyok, igazi alakvalto osokkel...
Dátum: 2009.06.05. 17:12:53
Jol ertem, hogy az ismetelheto kuldetesekert kapok kincspontot, amiert tervezhetek kalandokat?
Kb 1-2 honapig tudom ezt elkepzelni, mert addigra kb kismillio kaland lesz nem? Utana meg dupla kincspontert lemondhato a tervezes jogarol?

En biztam abban, hogy majd valami targyakat lehet belol vasarolni.
Dátum: 2009.06.05. 14:22:09
Bizonyos szamu kristalypont kell ahhoz, hogy kalandot keszithessek?
Dátum: 2009.06.05. 09:49:42
Ertem en. Ha megcsinaljuk ezt 50en, akkor annak mi lesz a vege?
Akiket te bezsakolsz minden nap, arra lenne 50el tobb jelentkezo. Nem beszelve arrol, hogy tonkre lenne teve ott mindenkinek a jateka. Aztan 1-2 honap mulva ott is kipucolodna a terep.
Dátum: 2009.06.05. 09:28:28
Hat ja. Anno amikor bekerult a visszafogott, eleg sokat gondolkodtam ezen. Akkor ugy dontottem, hogy jatszom a jatekot a maga normalis medreben. Nem lassitok, nem hagyom, hogy csorduljon a csp. A javaslatod teljes mertekben megallja a helyet, de ezzel mas jatekosokat lehet tonkretenni. Ha tobben ezt csinalnank, akkor a 2-3. hullam jatekat lehetetlenitenenk el, persze erre ok is ezt lepnek. Kb arrol van itt szo, hogy itt a fal elottunk es a viz visszacsapodik...

Elfogyott a jatek elolunk, szerintem ez ilyen egyszeru. Ez nem siras, nem felhaborodas, egyszeruen a jatek nincs felkeszitve az elmezonyre.
Dátum: 2009.06.05. 09:15:02
Khm szoval ize.
Mielott jonne ujra a kristaly horda, mar ha jon meg valamikor. Keretik a tisztelt vezetoseget, hogy nezzen korul hany emberre kell szabni oket.

Sot szerintem varni kellene meg 1-2 hetet es akkor mar nem is lesz ra szukseg ugyanis efogynak a celjatekosok.

Olyan szepen meg van mindig minden magyarazva, csak akkor nem ertem miert torol mindenki. Biztos bennunk van a hiba.
Dátum: 2009.06.04. 13:05:50
Az en tortenetem is hasonloan bosszanto.
Masfel het alatt 0as szakertelemmel napi 50 csp, az kb 500 csp. Esett 5 db.
Utana eldobtam a kuldit. Aznap kb 100-150 csp-bol esett 8 db!!! Volt hogy 4 vadasztbol 3.
Azota eltelt 1 het minden nap esik kb 1.
Ne mondja senki, hogy ez sima random...
Dátum: 2009.06.03. 16:42:03
"A játék ezeken a szinteken épp elég kihívást és célt ad. A kristályhordának nem az volt a célja, hogy az N cél/teendő mellé letegyünk egy N+1.-et, hanem az, hogy a magas szintű játékosoknak, akik nem találnak elég ellenfelet, kihívást és célt biztosítson."

Remelhetoleg ha ujra jonnek, akkor maradnak allandoan, mert most nincsenek!

Ezt dorgolted az orom ala a minap a maganlevelezesunkben is, hogy mit is akarok hat ott a kristalyhorda, de nincs.
Dátum: 2009.06.02. 13:51:11
Teljesen jogos amit mondasz, ezert is irtam, hogy ne fussanak a katakombaba a haboru utan. Gondolom Miklos a folyamatos pusztito csapassal probalta siettetni a legyozesuket.
Valami erdemrend vagy akarmi jarhatna jutalomkent nem feltetlenul kellene nagy tapnak lennie. Pl + epites, +kereskedelem -1 sec a vadaszatbol vagy ilyesemi... Lenyeg, hogy legyen motivacio.
Oldal: 1234567891011