Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mind1

Dátum: 2010.01.15. 17:08:16
Miklós,összeadva az 50 epikus tetszett a többségnek,csak a hanyas szintről indulás nem egyezett.
100 epikus teljesen a gép elé kötne mindenkit és nemcsak 4 hétre....
Dátum: 2010.01.15. 12:15:56
Ki nem meteorológus az alábbi személyek közül?

Véber István
Gönczi Gábor
Onyuta Judit
Pataki Zita


Kérem szépen csak Véber végzett meteorológus ...a többi ,max időjárásjelentés felolvasó
Onyuta stewardess,Pataki meg tanárnő, Gönczi közgazdász a végzettségük szerint.
Dátum: 2010.01.13. 08:35:26
De szerintem lépjünk már át ezen a témán. Sokkal fontosabb lenne a győzelmi feltételeket kitárgyalni.
Dátum: 2010.01.13. 08:29:59
Jó,biztos igazad van ebben,de szerintem ez most V4 szemszögéből teljesen mindegy.Nem kvízolimpiáról beszélünk hanem a versenyszerverről. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
Ahogy a legtöbb kvízválasz kategóriának sincs semmi köze a kvízolimpiához.
Mindkettönek más feltételei vannak.
Dátum: 2010.01.13. 08:11:52
Azért a kvíznél kicsit más szerintem.50 jó válaszért adnak és időszerint rangsorolják őket. Valahol persze hogy határt kell szabni,nem lehet 15 embert medállal jutalmazni.Viszont a feltétel akkor is 50 jó kérdés marad. És ez ugye csak kvízolimpián van igy.Versenyszerveren tudtommal a legtöbb helyes kérdésre válaszoló kapta a medált. Ha az 10.000 volt akkor azért.9998 ért már nem járt...ahogy olimpián se jár 49 helyes válaszért.
Viszont ha másnak is 10.000 helyes válasza lett volna, természetesen mindkettő medált kap.



De mint mondtam semmi kifogásom a javaslatod ellen.
Dátum: 2010.01.13. 07:45:35
De miért kapná meg a következő az első helyért járó medált? Első lett? nem...
Teljesen mindegy milyen szempontból vizsgálom.Medált annak adtak eddig ,aki az adott kategóriában első lett,és nem második vagy harmadik.Holtverseny esetén mindkét karakter kapott medált.lásd:legmagasabb szint.Tehát ha nem a győztes szöviben van az illető de ugyanazt az eredményt produkálja egyéniben eddig is kapott és ezután is fog kapni medált. Igy tulajdonképpen mindenkinek meg van a lehetősége medált szerezni.Nem láttam semmi megkötést hogy csak 2 vagy 3 holtverseny esetén adnak. Tehát azért mert valaki benne van egy győztes szövetségben és egyénit is nyer,attól még nem veszi el mástól a medált,csak ő nem kap duplán. Csakis akkor venné el ha a holtverseny esetén nem jutalmaznának több karaktert.

De mielött félreértenél,semmi kifogásom a javaslatod ellen. Viszont az már második hely.
Dátum: 2010.01.11. 18:36:16
Látom beindult a Morti fan club sok még ez a 4.27 ne csalódjak már
Dátum: 2010.01.11. 18:33:32
Neked se kéne onnan fentről,de gondolom ismét te vagy az atyaúristen
Dátum: 2010.01.11. 18:22:43
Már bocs de ha nem tudod melyik a győztes szövi hogy akarod előre kizárni? 2 medált eddig se kapott senki és dupla őskövet se tudtommal....ha a győztes szövibe volt az illető ,egyéniért nem kapott még vállveregetést se.Szóval lényegtelen.
Dátum: 2010.01.11. 18:21:02
50 epik még elviselhető...de az emlegetett 100 durva lenne. Remélem nem csak a világ indulásakor kapjuk meg a tényleges feltételeket.
Dátum: 2010.01.11. 17:27:23
Nincs ez a világ indítás kicsit elsietve? Sehol semmi fix nyerési feltétel,remélem nem a régi felállással fog indulni...
Dátum: 2010.01.08. 16:29:52
igen,szerintem ötletek kellenének hogy érdekesebb legyen a mostani V4
Dátum: 2010.01.05. 17:30:20
De akkor se az a megoldás hogy kizavarjuk őket a szöviből....
mert lassan igy csak annak lesz értelme hogy majd a gép kisorsolja melyik szövi felel meg a te szintednek epik ,épület stb szempontból.
Én úgy emlékszem hogy még nyáron a JV elé lett tárva ez a kiskapu vagy hiba
de nem volt rá érdemi reagálás.
Most már mikor egyre többen használják egyszerre probléma lett?
Akkor kellett volna rá reagálni sztem.
Dátum: 2010.01.05. 16:32:05
Mondj már légyszives egy számot kábé hány ember az szerinted egy több ezer fős szerveren? Tényleg ennyire dúl a rosszindulat? Dögöljön meg a szomszéd tehene....szép magyar szokás.
Dátum: 2010.01.05. 16:23:23
Jó,de itt arról van szó hogy a lehetőséget ne vegyék el. Ha nekem megéri szarrá építeni magam egy nagyobb cuccért had tegyem már,mert szép zöld és tetszik,vagy bármi.
És a pókoknak is ott a lehetőség igy, ha kell cucc épitenek ha nem akkor így jártak.
Szal minimum licit és akkor nem érzi úgy az ember korlátozzák a játékban.
Dátum: 2010.01.05. 16:07:56
Azért ez kicsit durva lenne Miért nem szólítod fel mindjárt törlésre őket? Ők is játszanak, megdolgoztak az eredményeikért.
Ennél sokkal egyszerűbb ha épitéshez vagy minimum licithez kötik az epik cuccokat vagy akár szerencséhez.
Dátum: 2010.01.05. 15:42:27
És kit zavar ha a közepes karakterem 30.szinten kritikuszba flangál?Azért kéne még 5 szintet lépnem hogy még gyengébb legyek? Esetleg téged a 200.szinten? Értsd már meg....ügyes vagy hogy kitaláltad hogy szívasd meg a pókokat,de sajna nem csak belőlük áll a szerver,és belőled se....
Dátum: 2010.01.05. 15:33:48
Rendben..viszont tegyük fel van egy közepes 30.szintű karakterem, és épitek mint a güzü mert pl.szeretnék mondjuk egy kritikuszt. És most az lesz hiába épitek érte nem lesz az enyém mert túl alacsony a szintem hozzá?
Ez valahol igazságtalan hogy még a lehetőséget is elveszik.Lehetne pl. szint x10 vagy bármennyi minimum licit ,hogy az embernek legalább az esélye megmaradjon tárgyakat szerezni. Ne már mindig a pók karikkal példálózzatok hogy nekik milyen jó...azért is megdolgoztak. Ha minimum licit lenne nem rögtön szintkorlát legalább mindenkinek megmarad a lehetőség eldönteni mit áldoz fel egy nagyobb szintű cuccért. De igy....ez diktatúra,kicsi vagy nincs cucc,ennyi.
Dátum: 2010.01.05. 09:12:08
Most akkor jól értem hogy 60 as szintemmel ne is üssek 158 as szintű epikust mert a büdös életbe nem lesz enyém a cucc ? Aki ezt a korlátozást kitalálta csak gratulálni tudok.....mit zavar téged ott fent a százezredik szinteden ki mibe rohangál? Épitéshez és minimum kincsponthoz kötni oké....de szintkorláthoz? Ha megdolgozok,épitek érte ne korlátozzál már....
Dátum: 2010.01.03. 13:18:20
Te egy beteg ember vagy Meggy...