Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2011.08.03. 11:03:01
Megkérdezhetem hanyas szintű a karid?
Dátum: 2011.08.02. 11:53:49
Ezzel az a gond, hogy iszony kiegyensúlyozatlanul esett ahhoz, hogy úgy maradjon. Hasonló teljesítmény esetén is kaphatott a játékos harmadannyit, mint az, aki kb ugyanakkora aktivitással játszott.
A térkifordítónak egyébként az AF-ok kihúzták a fogát.
Mostmár nem tudom mire jó.
Max 60 alatt.
Dátum: 2011.07.24. 18:53:34
V1-V2-n az is létezik, ami szerinted nem is.
Jelesül projekció.
Még ha nem is sok, egy kis szöszölésre való LE maradjon holnapra felkiáltással.
Vagyis ha te hozzáfogsz 0 TP-zni, akkor biz "beesik" az erősen megtisztelt megtámadott projekciójába az a LE, amivel elindultál.
V3-n saját bevallásod szerint a projekció nem elterjedt.
Ha V1-n csak 5 csatát vívsz a megszerzett 20K LE-ddel, akkor máris Mikulásként fognak tisztelni, és télvízkor kívánságos leveleket, tejet, és sütit fogsz kapni.

Nem értem miért óhajtod áttuszkolni a spéci V3 bugját mindenhova.

A fizetéseddel kapcsolatban már alapból írtam, hogy ez pusztán rágalmazás részemről.
Dátum: 2011.07.24. 12:30:11
Jogos, köszi.
Dátum: 2011.07.24. 12:23:38
Mivel 7 %-os befogási arány van, és te egyet akarsz befogni, 20-ba az illik beleessen, azt hiszem.
Én VF-es koromban biz felvettem vadászathoz az őskőtalálóst is, bár talán annak volt a legrosszabb hatásfoka, ám legalább állat is jött, kaland is jött.
A többi ugyanaz nagyjából, mint a tied.

Ehhez képest a vesztes portyára gyúrás úgy néz ki, hogy végy egy öt literes lábast... izé, ez nem az.
Tehát, költsd el minden LE-det, és oldd meg a küldit.
Oké, megvan, nulla TP, éljen, jutalom 20K.
Tehát van 20K-m, és... mit is csinálok vele?
Ha elindulok így a kövi vesztes portya küldire, akkor ügyesen el is szórom, mire azt teljesítem.
Elkölteni nem tudom, max gyógylötyikre, a tul-ok, szakik növelése ezt az összeget orbitális ívben kiröhögi.
Ha nem 0 LE-vel futsz neki, már alapból szétszórod ezen összeget, mire a küldiből visszakapod.
Aki tudja mitől olyan iszonyú végtelenített brutál táp ez, az homályosítson már fel engem is.

Aurri, ne két küldivel számolj, negyven szintig nem egyszer szintlépős küldizik, és még aztán sajtolod.
Dátum: 2011.07.24. 11:53:07
Ha nem érzékeled, az elég baj.
Egyszeri vadászat TP-je árán, két szintlépős küldit, egy sajtolós küldit megcsinál az állat
Hogy te nem veszel fel befogás közben vadászós küldit, az egy dolog, én meg nem megyek vesztes portyára, mégis a nyakamba akarnak sózni a küldi teljesítésével külön TP-t is.

Szerintem ez a probléma.

De Ariel már rég megoldotta ezt a rettenetes gondot.
Legyen úgy, és kész.

Arra meg most már kezdek gyanakodni, hogy Birka az utóbbi időkben nyújtott alakításai abból adódnak, hogy Miklós részesedést ajánlott neki az őskőeladások bevételéből.
Természetesen mindez szemenszedett rágalom részemről.
Dátum: 2011.07.24. 10:53:21
Idézet: Paco - 2011.07.24. 08:19:27

0 LE/Tp-s küldetések->Állatszintlépés.
Ezt is írták már, vadászni kell érte, tehát MÁR ott a tp érte.
Ariel mondta, hogy akkor neki más küldetés aktív ilyenkor.Neki lehet.
De nekem - és szerintem nem vagyok vele egyedül - nagyon nem futna le 1 vadászós küldetés, mire befogok egy állatot. Random, hogy mennyi vadászat megy le, de sosem küldetéssel, hanem nélküle csinálom.
Ez pedig TP-vel jár.
És a végtelenségig nem tudod pörgetni, mert az állatok szintjének emelkedésével egy idő után nagyon-nagyon sok idő alatt lenne meg 12 szintlépés.Teljesen mindegy milyen módszerrel nézve.
Tehát így azért ennek a 0 Le/tp-nek már önmagában korlátja van, de olyan hangzatos és lehet vele dobálózni, de aki benne van az tudja, hogy ez nem teljesen így van.


Valamit nem jól csinálsz, ha te egyesével vadászod be az állatokat a szintlépősre.
Igenis lefutnak küldik, míg begyűlnek a szintlépős állatok.
És egy állat nem egyszer teljesíti neked ezen küldit, pláne meg nem egymaga, hanem három másik társával, amiket elegendő szint meglépése után még ki is sajtolsz. Szintén TP nélkül, szintén küldiben.

Ismétlem.
NEM szeretném ha ehhez hozzá lenne piszkálva.
Csak a 0 TP-s portya extrém, ám valamiért mégis sürgős nerfeltetése okán említem.

Mindkét verzát csinálnam, VF-es voltam, most EH-s vagyok.
Az állatos működik, a 0 TP-s portyaküldi nekem nem.
Vagy béna vagyok.
Dátum: 2011.07.23. 23:24:04
Nem épp.
Mert míg vadászol másik küldi aktív.
Ott a tp.
Az állatokén nincs.
Dátum: 2011.07.23. 20:26:15
Ennyi erővel az állat szintléptetős is bőszen az.

Még mielőtt bárki félreérti, NEM, NEM szeretném módosíttatni.
Dátum: 2011.07.23. 20:13:04
Az neked jó, ha ő nem játszhat úgy?
Hogy ezt ki kell védeni?
Hogy akkor még annyi ősköves cuccot se vesz, mint eddig vett, hanem ránt egyet a vállán, hogy ja, hát ha itt ki akarják védeni a játékost, keresek másik játékot?

Nem maradhatna mindenki a saját játékstílusa védelmében, ahelyett, hogy a másokét szeretné roppant szigorúan beszabályoztatni?

Én se leszek népszerű, de ez derékmód ocsmány dolog.
Sikerült már jópár játékos kedvét elvenni a megdöglesztem a tehened módszerrel.
Dátum: 2011.07.23. 17:46:00
Ez minden, csak nem korrekt.
Valaki már hátrébb leírta.
a 0 TP-s küldi max akkor működik, ha nincs nálad egy kanyi sem, másképp még te vesztesz LE-t.
Az én szintemen (85) a küldiért kapott 20K LE a világon semmire nem elegendő.
Sikerült vihart kavarnod egy olyan extrém helyzetet reflektorfénybe állítva, ami valóban előfordulhat, ha délnyugatról fúj a szél, a Mars, és a Jupiter 23,9 fokos szöget zár be a Hold déli sarkával, valamint a relatív páratartalom 87,8 %.

Azt viszont alaposan megszívatnád, aki normálisan küldizik.
Még alig lett helyrerángatva az EH, csak rontsuk mostmár el.
Dátum: 2011.07.21. 13:47:41
Idézet: Miklós - 2011.07.21. 12:53:58

A szintlépéssel, mint a jutalom feltételével kapcsolatban:
Szerintem arról lehet szó, hogy legyen egy egyetlen szintlépésre is megadott, még kisebb jutalom, és akkor ez megoldja Prisma problémáját. Illetve, hogy ne legyen gond azzal, hogy a szint elején vagy végén vagy, amikor kezditek a küldisort, a feltételt nem a szintlépéshez, hanem 1 (2, 3) szintnyi TP megszerzéséhez kötnénk, jeleznénk, hogy épp hol tartasz, ill. esetleg a szövetségi taglistán is látszana, ki hogy áll, kit kell még bevárni stb. mielőtt az utolsó küldit leadjátok.


Nem lehetne ennek egy komplett menüje?
Ahol láthatóak lennének a már elkészült küldik eredményei, esetleg a még hátralevők listájával együtt.

Béla x őskövet lopott
Józsika y-t vadászott

És lehetne egy olyan része, ki hol is áll tulképp a TP/szint teljesítésében, hogy ne szálanként kelljen összelantozni mindenkiét?
Dátum: 2011.07.21. 13:33:01
Ez csúsztatás.

Egy 40-es szint alatti kari, ha nem lépi meg a két szintet, akkor valójában semmit nem kap.
Mit kezdjen a nőtt kastéllyal?
Dátum: 2011.07.21. 13:25:03
Majd vadászik helyette az, aki azt szokta csinálni.

Ettől szép, és ettől szövetségi.
Helyt ad még a taktikáknak is.

És jelent majd egy újabb vitaforrást is egyúttal, hogy milyen gyorsan adjuk le azokat a küldiket.

Állóvízkavarásnak tökéletes.
Dátum: 2011.07.15. 10:47:34
Ó, nem akarsz büntikoloncot a következőre.
Jogos.
Dátum: 2011.07.15. 10:41:41
Nem érted el a célszámot?
Vagy miért nem ezüst furulyafényesítő jár neked?
(nem ismerem V3 számait)
Dátum: 2011.07.15. 10:34:34
Akkor neked most két aranyad van?

Mod:
Akkor nem szóltam.
Dátum: 2011.07.15. 09:21:07
Alendaar, egy futó bármibe belenyúlni leginkább több bajt csinál, mint hasznot.
VU-s tapasztalataim alapján.
A darabszámot sem értettem miért kellett módosítani, de úgy tűnik már Baltás Miklós rezisztens leszek lassan.

Corina, dehogyis, nem céloztam rád, általában nem azok pontoznak, akikkel beszélgetünk, akár vitázunk is, nekik vannak szavaik, és érveik. ^^
Nekem valahogy nyilvánvaló volt, hogy a zárás előtt az elsőt letolják a béka nyakkendője alá.
Talán én vagyok pesszimista.
Dátum: 2011.07.15. 08:58:19
Corina, ezt az event kiírásakor kellett volna javasolni, nem utólag.

Így max a következőre lehet jó, tanulságnak ebből.

Edit:
Látom, ez valakinek nem tetszett.
De most komolyan, mit kellene csinálni Miklóséknak?
Mindenki kapjon meg mindent arany fokozatban, aztán a következő majd jobb lesz?
Bár tőlem akár meg is kaphatja, csak akkor még izgisebb lesz a következő event négy nyereménye. ^^
Dátum: 2011.07.15. 08:42:41
Egyértelmű volt, hogy aki a kapuzárás előtt első, ahhoz át fognak menni azok, akik azt gondolták, de marhára fineszes vagyok, átmentem a győztes csapatba az utolsó pillanatban!

Nem azt mondom, hogy egyetlen multikari sem cserélt így kufárt, mivel nem tudom.
De ez az elejétől nyilvánvaló volt, hogy aki a végén az első, az megszívja, mert ráugranak.

Azon aggódtam, nehogy első legyen a csapatom ugrálászárás előtt.

Ez már megint így veszett, de ez a módosítás nem volt a térképes eventek fénypontja, lássuk be.