Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.08.17. 13:24:30
Sorry, igazad van.
Dátum: 2009.08.17. 12:47:25
Szia!
Vadászat közben, ha a tanulási szinted már elérte a vezetőkészség szakit.
Dátum: 2009.08.17. 11:45:07
Én is voltam benn kétszer az előbb, kétszer semmit kaptam, valószínűleg randomod volt.
Vagy nekem, pechem.
Nem lenne meglepő.
Dátum: 2009.08.17. 11:42:37
V1 sem szakad meg,
tegnap este háromnegyed kilenc: 5.447.243,
most 5.399.430.
Dátum: 2009.08.17. 10:26:56
A LE/szint TOP-ba viszont a kisebbek nem tudnak beleszólni igazán érdemben.
Ott kijön nagyon a 30-50 CSP ellentéte, az ismételhetők bevétele, a gyógyultak +5-jei, HT, és minden egyéb, amit igazándiból még beszabályozni sem lehetett, mert egyik sem szinthez kötött.
Dátum: 2009.08.17. 09:38:37
Igen, kb már kiszámoltuk valahol beljebb, ha mákos vagy, és két vadászatból bejön a belépti díjad, és nem kell több hozzá, akkor 4 vadászatnyi CSP-ből "megúszol" egy manózást, és visszakapsz egy vadászatnyi LE-t, és mind a négy vadászat TP-jét. Ami nálam 800-ra jött ki átlagban, vagyis valóban, egy átlag vadászatnyi. Minden három manó meg kb kiadja a negyedikre való belépést. De ez csak nagy átlag.

Itt van elaránytalanítva egyben hat hétre a dolog.
Nekem négy nap kellett egy ilyen üres szint beszerzéséhez.
Dátum: 2009.08.17. 09:18:58
Állatfejlesztés stimmel, VF nem igazán stimmel, ugyanis duplán adják a TP-t, a VF-es kap annyit, mintha nem VF-ezne, aki meg nem VF-ezik, simán dupla TP-t kap tőlük. Én 32-t, a nem VF-es szintes gondolom 64-t.
Dátum: 2009.08.17. 09:14:40
Nem, nem hat rá.
Vagy akkor nem tudom mennyit kap ebből a "térkapuból" egy nem gyémánt, ha én 311-t, 48-as szinten.
Dátum: 2009.08.17. 08:50:13
Jó az egy napos is, ha ahhoz méritek a feladatot, jó az egy hetes is, ha ahhoz méritek, és jó a hat hetes is, ha ahhoz.

Ez a Zarknod most kb úgy néz ki, hogy hat hétre tervezett, de azoknak akik versenyezni is akarnak vele, (és miért ne akarnának, ha már egyszer megcsináltátok nekünk) a kritikus pont kb eljött a 9-10. nap tájékára.
Sőt, nekem pl már a negyediknél, ott kellett belátnom, hogy nem rúghatok labdába, tehát kiszálltam, de ez egyéni szocprob.
Akik több kezdőkészlettel rendelkeztek CSP-ből, megfeszítették magukat még egy picit, hogy nah, mindjárt meglesz már, bár már nagyon szívom a fogam, semmire nem haladok, sőt szépen növöget a karim vízfeje, de tántán még belefér, mindjárt meglesz.
És semmi nem lett meg.
Ekkora költséggel vagy bőven elég lett volna belőle két hét, vagy ha hat hét, nem lett volna szabad ekkora költséget kiszámolni a részvételre. Vagy legyen az össz idő hat hét, ne derüljön ki semmi a végéig, de ha már szakaszoltuk három darabra, szakaszoljuk a részeredményeket is.
Nincs arányban valahol ez a kettő egymással, és nagyon nincs.

Egyébként, hat hét alatt még a legkedvesebb ételünket is megunjuk, ha mást nem kapunk, de pl a riói karneválból is megártana egyszerre hat hét.
Dátum: 2009.08.17. 08:00:57
Azért nem tudok igazán bólogatni erre a "minek áldozott fel mindent" felvetésekre, mert van itt egy jókora ellentét.
Az óvatosság, ami vigyáztatná a karakterekre a gazdákat, vele szemben pedig a játszani akarás, a verseny.

Mondjátok már, nem volt kellemes látni, olvasni, amikor itt Yasmina és egy másik kari lelkesen, igen, mindent beleadva, viszont nem anyázva írogatták egymásnak, vigyázz, mindjárt jövök, és még mindig pakolok rá, úgyis megelőzlek!
A másik pedig válaszolt neki, gyere csak gyere, de én sem fogom csak ölbe tett kézzel nézni!

És közben jókat nevettek, nem vicsorogtak, hanem játszottak?

Nem ilyennel kéne tele legyen a Zarknod topic?

Nehogy megkövezzük már a játszani akarókat.

A több fázis tudható volt,, a részvétel bekerülési költsége viszont oly mértékben nem egy egybefüggő hat hetes folyamatos versenyhez lett szabva, hogy valahol elvárható lett volna az egy fázis lezárása, még ha ugyanazt is kellett volna folytatólagosan csinálni.

Esetleg lehetett volna lezárni a TOP-okat, és a második fázisra lenullázni a számlálókat, hogy aki eddig kimaradt, most be tudjon csatlakozni. És biz így lehet, hogy nem 20 ember kapott volna a végén különdíjat, hanem hatvan. Na bumm.

Szóval valami kellett, ami elválasztja egymástól a fázisokat, mert ez így most olyan, hogy felér a hegycsúcsra elfagyott lábbal, kiégett fél tüdővel, de a győzelmes mosollyal az arcán a hegymászó,és mit lát a csúcson?
A következő hegyet, ami ugyan csak egy kicsivel nagyobb, mint a másik, de azt is a tövétől kell megmászni.
Nem muszáj megmásznia, viszont akkor ezt is hiába mászta meg, mégsem mondhatja el magáról, hogy igen, a legmagasabb hegyet másztam meg.
Dátum: 2009.08.16. 22:15:07
Egyébként...kinek fognak hadat üzenni?
Vagy már nem szoktak üzengetni, úgyis lerohanják őket, mihelyt előjönnek?
Nem vagyok túl naprakész KH-ból.
Dátum: 2009.08.16. 21:05:23
Szerintem azért V1-en kihúzza a két hetet.
Mármint...ha bug miatt ikresedtünk V3-al, és majd hétfőn visszaállítanak bennünket.

A többi részét megtippelni sem tudom.
Fórum alapján igazad lehet, de a játékosok nagy hányada hálisten, vagy sajna nem fórumozik.
Dátum: 2009.08.16. 20:45:34
Itt.

A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
rubin 305620
smaragd 246852
zafír 726952
gyémánt 273333
még szükséges: 5.447.243 LE
Dátum: 2009.08.16. 20:42:04
Öhm, azért szerintem ilyen élesen ne bírálgassunk, legfeljebb nem játszunk tovább a fejlesztéssel, és akkor ráér ott porosodni, míg a napi egyekkel fel nem töltődik.
Bár kút szempontjából ez erősen kitolás a kisebb szövikkel.

Szerintem meg úgy volt a terv, hegy eddigre már rég kifektetjük az első fázist, elvégre olyan nagyon vártuk.
Csak valószínűleg az maradt ki a számításból, hogy ilyen homályos infókkal, és ekkora bekerülési költséggel óvatosabb duhaj lesz a többség.
Persze ez közel sem biztos, hogy így történt.
Dátum: 2009.08.16. 20:16:28
Én is V1-re tippelek.

Na nem mintha ez sokkal jobb fénybe helyezné összességében az állást.

Az lenne a legjobb, ha V3 is bugos lenne, és nem is ez lenne a folyt. köv.
Dátum: 2009.08.16. 20:12:49
Hát itten valami bugnak mindenképp lennie kell.
Vagy V2 bugos, vagy V1.
Azt azért kétlem, hogy egyedül V1 van összekötve V3-al, és V2 teljesen szuverén harcot vív, míg eme kettő össze van kötve.
Dátum: 2009.08.16. 18:42:01
Kb a topic felénél megbeszéltük, egy korrekt tájékoztatás teljesen más fénybe helyezné az eseményt.
De ez így mostmár főleg olyan feladat elé állítja a karaktereket, ami már ennyi tájékoztatás mellett nem vállalható, legalábbis izomból, teljes erőbedobással nem.
Akinek igen, annak váljék kedves egészségére.

Egyetértek.
Itt már nagyon nehéz lesz eltalálni a megfelelő középutat.

Persze feltéve, hogy az eddigi tempóban folytatódik a dolog, és nem vált át mindenki lötyögős üzemmódra, ami viszont logikusabb lenne.
Dátum: 2009.08.16. 17:58:26
Na ez vált a plusz öt millával megint füst kategóriává.
A Zarknod még mindig csak egy esemény.
Ami elmúlik.
A karakterem viszont szeretném, ha megmaradna egyelőre.
Máris leálltam a manókkal, napi 1-2-re redukálva, de hogy aki még ezt csinálja valahány hétig _mindent_ beleadva, az milyen jutalmat kellene kapjon, úgy, hogy a karaktere játszható állapotban is maradjon, az egyre bonyolódik.
Dátum: 2009.08.16. 17:37:15
Kocos, válaszolj már egyben légyszi, mert szanátOFFolunk.

Én is kénytelen vagyok leírni, hogy nem fogom visszakeresni mit és hogyan írtál, a szorgalmazott fejlesztésre nem az volt a válaszod, hogy ne csináljuk már, mert ez tényleg kiszúrás egy hordával, hanem kiötlötted a lehet hordát váltani és máris minden máris jó című remek ötleted.
Dátum: 2009.08.16. 17:27:53
Nana Ezüstszél, Winnie máris a babérjaitokra tör.

Kocos, mint azt is leírtam, én naiva nem tudtam, hogy ez mennyi erőforrást fog igényelni, így akkor "csak" 120 CSP-m volt. Ami a már felgyorsított szunnyadó karik ellen mit sem ért, gyűjteni meg én sem tudok többet, mint ők.
Tehát kiestem a TOP2x10-ből, és a hordából is.

Mortimer, csak nem tán...