Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Malacka

Oldal: 12
Dátum: 2009.05.10. 13:45:01
Majdnem mind jó válasz, mert van 4 pettyes is. De szerintem 9 is akadhat.
Dátum: 2009.05.10. 13:31:51
A nagyapám Kis József inszeminátor. Kikérem magamnak. Ez személyeskedés.
Malac
Dátum: 2009.05.09. 09:16:02
Találkoztam egy kérdéssel, amelyben Mezőtúr város Békés megyében található, Jász-Nagykun-Szolnok megye helyett. A jó válaszok között nem is szerepel JNSZ. Jó lenne törölni.
Dátum: 2009.05.09. 06:15:47
Találkoztam egy kérdéssel, amelyben Mezőtúr város Békés megyében található, Jász-Nagykun-Szolnok megye helyett. A jó válaszok között nem is szerepel JNSZ. Jó lenne törölni.
Dátum: 2009.04.24. 10:50:35
Ez a beszélgetés igen szép példája a funkcionális analfabetizmusnak. Nem tudom hány ezer játékos számára egyértelmű a háborúk szabályozása, neked nem... Amúgy meg nem bukjátok el a háborút, még békeszerződés sem lesz, már a lejárat után rögtön indíthatjátok a következőt ellenük, csak az a lényeg hogy elérjétek őket.
Dátum: 2009.04.22. 17:18:19
Ha az ellenfél kapitulál nyertél. Ha nem kapitulál és letelik a 3 hét akkor döntetlen. Kapitulálhat szabad akaratából is - nagy arányú vezetésnél - vagy kötelezően (automatikusan) kapitulál, ha megvolt az 50 csata és megvannak a feltételek. Könnyen lehet, hogy ezt benéztétek.
Dátum: 2009.03.25. 14:20:57
A V1-en Kubla Kánság Szövetség új tagokat keres! Amit kínálunk: epikus csaták, térkapu, kínzókamra, plusz tám/véd., jó közösség egymás segítése. Ami a hátrány: 177000 LE környékén van a kutunk és ezt nem lenne baj 7-10 napos határidővel feltötlteni. Aki ezt vállalni tudja, azt szívesen várjuk.
Dátum: 2009.02.21. 08:49:33
Üdvözlök mindekit!
A Világ 1en a Kubla Kánság szövetségben megüresedett pár hely. A tagság új jelentkezőket vár, (minimum 400as TÖ és aktivitás az alapkövetelmény). A részletekért lehet zargatni Mordraneth-et, MasterV-t, Hokefelket, vagy szerény személyemet.
Dátum: 2009.02.17. 19:38:44
Csatlakoznék az előttem szólóhoz... ha már lenyomtam, akkor írok neki egy levelet, hogy bocsi..Én is rtkán nézegetem a karakterlapoakt háborún kívül.. Háborúban meg első a szövetség, még akkor is ha nem mindenben értünk egyet.
Szerintem igen, de nem hiszem, hogy lett volna rá példa (mi gondoltunk rá, de az ellenfél hamarabb leszedte magáról , aztán meg kaptunk vagy 4 szövetségtől "áldást")
Kicsit sok a moralizálás. Látható - már akik használták - hogy a Citadella nem nagy durranás. Tegnap kaptunk (Kubla) 6 citadella csapást a dicső Citadella rácstól. Kb. 1 óra volt a hatás megszüntetése. Szerintem ez nem elrettentő. Viszont elgondolkodtató. 5 olyan szövetség küldött ránk csapást (a Ronin is gondolom mi voltunk az egyetlen, aki ellen használták), akiknek semmi közük a dologhoz, azzal az indokkal, hogy ők megbeszéltek egy szabályt, amit - mint kívülálló - mi nem tartottunk be... Igazából ez a no comment helyzet.
Félreértés ne essék, nem panaszkodni akarok, ezek tények. A farmolást meg majd meglátjuk.
Emberek higgadjunk már le egy kicsit. Ez egy játék, remélhetőleg mindenki saját felfogás szerint játsza->kreativitás.
Mindezek mellett nem lehet cél mások játékának az elrontása...Egen az egy jó szöveg: "Ez nem a farm ahol élünk"
Ha farmolnak vagy megpróbálják majd teszünk róla, hogy ne tegyék gondolom ezzel mindenki így van. Vagy sikerül vagy nem.
Azért remélem, nem az indulat vezet senkit, és nem is a kétségbeesés. Gondolom mindenki átgondolja mielőtt használja, és csak utána nyúl a gomb felé.
A citadellarács szabályzatából idéznék: "A tagok válaszcsapással torolhatják meg bármely szövetséget ért citadella támadást." Nem kötelező megtorolni, hanem lehetőség. Ha valaki választja ezt a lehetőséget, gondolom átgondolja a hatásait is.
Azért nem kell olyan komolyan venni. Ez is csak egy 3 napos csoda. Most szépen megkapjuk a válaszcsapásokat, ha tudunk adunk mi is, aztán minden megy tovább.
Tisztelt, Butchman! Mint fentebb is elhangzott: egy 4. szintű csapás 20000 LEből, vagy kevesebből (építés szakértelemtől függően) semlegesíthető. Hol van itt a játékot megakasztó tényező? Egy 20 fős szövetségnél a legrosszabb esetben 2-3 vadászat/fő. Nem értem az atombomba/terrorista/maffia párhuzamokat. Igen ha lenne békecsarnokunk, akkor a kettő együtt szívás lenne, hiszen kevés LE és még a csapást is semlegesíteni kell. De nekünk nincs és úgy tűnik még egy darabig nem is lesz. Ez persze csak magán vélemény. Ha a klán akarja természetesen felhúzzuk.
Egen, egy kicsit elment gyerekesbe a dolog, de ez van. Amúgy meg köszi a Békecsarnokos ötletet Gaunak, de igazából A citadella kimaxolása merült fel mint opció.
Vérmérséklet és helyzet függő. Ha te kapod a PCt akkor az ellen a rossz, ha te adod...
Amúgy ha már van, akkor használjuk. Aztán viseljük a következményeket... (Jaja, fogunk is hozzá taktikát változtatni és építkezni, mindenkinek köszi az ötleteket)
Ó ez egyszerű, teljesen függetlenek vagyunk és használni mertük a PCt. Először volt egy szavazás, hogy írjunk e előtte, vagy csak küldjük rájuk...Az lett, hogy minket sem figyelmeztettek, mikor használták ellenünk. Ettől függetlenül az egyik Klántag úgy gondolta: ír pár sort, hogy elmagyarázza a helyeztet. Nem értették meg, most meg várjuk - és adjuk - a válaszcsapásokat.
Nincs maffia, terrorista, atombomba, játék van. (ja meg dedósok vagyunk) Egyelőre ennyi, ha lesz még fejlemény természetesen tudósítunk mindenkit...
Ja igen és tényleg 2. alkalommal fognak nyerni ellenünk. Igazából már a háború első napján felmerült a PC pedagógiai jellegű használata. (leszoktatás jellegű)
Nos igen, erről beszélek. Ha esetleg szájba vágnak, akkor rögtön szólok a cimboráknak, mert egyedül nem bírok vele... Nos ez az a hozzállás, amit a való életben sem bírok..
Oldal: 12