Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tabac

Oldal: 12345
Dátum: 2010.03.25. 18:29:15
Lenne egy lényeges kérdésem: a karakterek az elején fejleszthetik az akadémiás szakikat?
Dátum: 2010.03.21. 11:45:37
Csak szólok, hogy az Ah-s tárgyak a szerver visszaállással egyetemben ki lett küldve az akkori legtöbben állónak,vagy véletlenszerűen valakinek, pedig még órák voltak hátra a végéig, a kisebb köveknél meg napok. Plusz ha jól látom nem is azok a tételek lettek kisorsolva, amik eredetileg voltak, sőt biztos. Szóval ezt vissza kéne csinálni!
Dátum: 2009.11.06. 17:10:04
Wow ez gyors volt, szép! Most már működik!
Dátum: 2009.11.06. 16:52:03
Hahó! Meg van a 15 epikus, de a kincsválasztás nem működik! Semmit se lehet választani, adatbázishibát ír ki, meg kiugrik egy oldalra! Sejtettem, hogy ezzel is lesz probléma....
Dátum: 2009.10.30. 19:58:40
A kaland maga nagyon jól össze van rakva, csak sok kp-t felemészt, de végülis ez a célja.
Ezt is feldobtam.
Dátum: 2009.10.30. 17:54:39
Másodjára csinálom meg ezt a kalandot és nálam mindkétszer így szerepelt, úgy hogy semmi hiba nem volt benne, visszajavítom..

A Lélekgyémánt ellopása
Bejutottál! Tudod, hogy ez az ajtó csak a kezdet volt. Ahogy kivetted az írásból, az egész ház csapdákkal van tele, úgyhogy óvatosan indulsz el. Pár méter után halk dallam üti meg a füled, amit egy csodaszép hangú leányzó énekel. Egyszerűen nem bírsz ellenállni és követed a hangot. Az egyik szobába hív téged a lány, de az utolsó pillanatba észhez térsz és nem lépsz be...
14. szintű csapdaészlelés próba: csapdaészlelés: 0 + 7 + 7 kristálypont = SIKERES!
Megfejtetted! Még gyermekkorodban édesapád egy ősi térképet hagyott rád, melyben a Lélekgyémánt pontos helye van megjelölve. 20 évbe telt, mire sikerült végre megfejtened és végre eljött az idő, hogy megszerezd a nagy hatalommal rendelkező követ. El is indulsz megkeresni. Napokig sétálsz mire megtaláltad a romos házat, mely magában rejti a Lélekgyémántot. Megpróbálsz bejutni az ajtón, de egyből egy próbára akadsz.
25. szintű zárnyitás próba: zárnyitás: 0 + 16 + 9 kristálypont = SIKERES!
Ezt megúsztad! Még egy lépés és bezárult volna mögötted ajtó, téged pedig több ezer kihegyezett nyílvessző kaszabolt volna fel. Nagyot sóhajtasz és elindulsz balra. Hirtelen elfog egy érzés, te pedig elkezded nyugtatni magad: nem félek, nem félek - mondogatod, mire 1 hang mögüled megszólal: most már nem is kell...
Dátum: 2009.10.30. 15:19:50
Feldobtam.

Birka regisztráltam. Vonalak közé írogatni nem olyan megerőltető azért.

Sötétség medálja már működik nem rég csináltam meg.
Dátum: 2009.10.30. 10:30:15
Felraktam
Dátum: 2009.10.30. 09:19:38
Már a neve se tetszett, de azért belekezdtem: A Lélekgyémánt ellopása (81. kaland felraktam wikire)
Benne van a 3 új szaki szóval, aki nem akar sok kp-t veszíteni az hanyagolja.
Dátum: 2009.10.29. 21:27:43
Feleslegbe nem fog menni a kp-d, csak annyit használ fel amennyi a minimumhoz kell.
Ilyen lenne az ötösöm! Tudtam, hogy belövi valaki a "vadászatot segíti dumát". Nálam ez akkor dőlt meg, amikor egy szintekkel alattam lévő karakter, akinek a szerencséje 40-el kevesebb volt jobb vadászátlagot produkált, mint én hosszabb távon. A szerverem kezdete óta nekem volt az egyik legnagyobb szerencsém folyamatban. Meg 2 szinttel feljebb 30 szerencsével kevesebbel rendelkező szövitársam azt, mondja 1-2 hete max 3 kisebb van egy 20-as csomagban, nekem meg 6-10 apró vagy kisebb ugyanezen időben. Bocs ha tiszta számok alapján valahogy nem jön le, hogy nagyon segítene a szerencse. Szóval nem csak úgy átgondolatlanul írogatok.
Egyébként csak egy ötlet volt.

Nem tudom mennyivel leszünk beljebb olyan épületekkel, ami csak az Le-ből építhető. Mert ugyebár ha nem adnak valami értelmes dolgot, akkor a kutya se fog sietni azzal, hogy gyors felépítse, viszont ha értelmeset adnak, akkor megint a nagyobb szövik tápolnak belőle, mert gyors felhúzzák és tovább nő az előnyük a kisebbekkel szemben. Például új hatalom tornya, ami csak Le-ből építhető, vajon ezt ki fogja birtokolni? A toppon kívül senki, mert eleve többet bírnak építeni, meg nincs mit építeniük. Új akadémia szintek csak Le-ből, top ugyanúgy gyors felhúzza, mert valamelyik szaki csak megéri. Rengeteg visszafogott kari van a legjobb szövetségekben az új szaki még jobban megerősíti a visszafogott embereket, míg a szintjükön lévő többi ember csak álmodik ezekről az új szakikról. Gondolom ezt is végiggondolta a csak Le-ből építhető épületek ötletgazdája.

Miklós te meg jópofa vagy. Páran felvetnek egy ötletet erre te: jó el lehet törölni a manakonstrukciót, meg jók lesznek ezek a csak Le-ből épülő épületek.

(Mielőtt bárki megvádolna, hogy a saját malmomra hajtom a vizet, nekem a jelenlegi rendszer is jó, top szövibe vagyok és visszafogott is szóval az új is jó nekem.)
Érdekes nekem nem jön ki ez a csatamódosító arány. Pedig a többséggel szemben +10% nyerési esélyem van a te általad leírt számokkal...
Dátum: 2009.10.27. 08:03:24
Ezen jót nevettem Több szempontból is te mondtál orbitális butaságokat. Eleve nem vagy tisztában a megújuló energiaforrás fogalmával. Másrészt általános iskola ötödik osztályában tanítják erre a speciális kérdésre a választ... Az viszont más kérdés, hogy az energiaforrás egy szó.
Végülis majdnem eltaláltad mi a hiba a kérdésben
Én más szemszögből közelítem meg a témát: Szerintem a problémát nem csak a manakonstban kell keresni, hanem a szerencsében. Mert lássuk be a szerencse tulajdonságot hívhatnánk Le temetőnek is. Voltaképpen nem látszódik semmilyen előny a szerencséből, mert akkora a random. Senkise érdekelt egy olyan tulajdonság húzásában, ami gyakorlatilag semmi hasznot nem hoz. A költsége egyre magasabb, hasznot eddig se hozott, ezután se fog... Ergó a szerencse tulajdonságot kéne feltúrbózni. Ha adna egy értelmes, normálisan értékelhető bónuszt nem ilyen humbuk szerencsésebb gyakrabban talál, nagyobb sebzést üt stb. kitalálmányokat, akkor mindjárt menne Le-ből is az építés nem csak manakonstból...
Dátum: 2009.10.16. 23:53:51
Azért maradjunk a realitás terén. Mert ilyen elszállt ötletek, hogy olcsóbb szaki, meg übertáp dolgok úgyse kerülnek bele. Túl erős dolgokat akartok bepakolni. Aurri nagyjából egyik ötleted se helytálló.

A lélekkristályból építhető épület nem rossz ötlet első ránézésre, de nézzük kiknek lenne elérhető: a top klánoknak! Mert ugyebár nekik lenne elég erőforrásuk erre, még jobban nő a szakadék szerintem ez felejtős.
Dátum: 2009.10.15. 15:32:44
Pont az előbb néztem be nagyon jók!
Dátum: 2009.10.10. 23:43:37
18-as azt hiszem 2 mill 850k, 17-es 2 mill 450 k, de nem biztos. Én ezt sajnálom egész játékban megy a sárdobálás, meg az arcoskodás emberek. Én személy szerint sajnálom, ha valamelyik ellenfél töröl mert kevesebb a kihívás. Ha meg klántárs az még jobban fáj. Csak annyit jegyeznék ,meg itt nem travian szintű átbaszások meg kémkedések mennek. Jó lenne ha a természetes ellenségeskedés mellett azért meg lennének egymást mellett a top klánok nem ilyen faszságokon veszekednének, meg egymás elleni citadella rácsot szerveznének stb. Minden klán hibás valamilyen szinten szóval jó lenne végre nem egymást basztatni, és most nem kell, hogy ez meg az a klán kezdte, mindenki szépen gondolkozzon el a dolgokon és értékelje az eseményeket! (Mert végül alig marad a régi ellenfelekből! És akkor hol lesz a kihívás, akció, számolgatás tervezés?)
Dátum: 2009.10.05. 21:33:53
Csak a teljesség kedvéért: v3-n nekem se működik a szívósság övem se bajnokin, se azóta....
Dátum: 2009.10.04. 13:26:30
Egy kósza ötlet, ha nagy hülyeség úgyis mondjátok.

Mi lenne ha ezt is a kvízkérdésektől tennénk függővé? X helyes kvízválasz fölött megkapja a játékos a kaland írásának a lehetőségét, és ezután Y helyes kvízválasz után kapna lehetőséget újabb kaland írására. Például: X=5000, Y=200. Ekkor, a karakternek alapból lesz 25 lehetősége, hogy kalandot írjon, és 200 helyes kvízválasz után kapna újabb lehetőséget.

Azért gondoltam erre, mert helyes kvízválasza mindenkinek van, és ebből jelentős különbséget nem lehet kialakítani. Ráadásul nem kell bevezetni új erőforrást, és nem is lesz mindenkinek lehetősége kalandot írni csak, aki már egy ideje játszik, és nem is szintfüggő a dolog.

Ezáltal kristálypontokat belehetne váltani hősi pontokra és/vagy lélekgyémántokra. Szerintem ez egy igazságos módszer lenne.
Dátum: 2009.10.02. 22:01:09
Ez nem rossz ötlet, hiszen játék szempontjából egy kaland sikeres elvégzéséhez szerencse is kell.
Ráadásul a szerencse, az a tulajdonság, ami nagy humbuk. Vadászatokon abszolút nem látom az előnyét, hogy a játék eleje óta magas. Meg elvileg növeli a találati esélyemet, na ezt se látom különösebben. Egyedül térkapus kincsek potyogásában mutatkozik meg. Így legalább lenne értelme a szerencsének is.
Oldal: 12345