Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
kedvelt tagashtmFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
21. hozzászólás - 2009.10.27. 05:19:44
Még jó, hogy most jutott eszetekbe, hogy felborítja "az egyensúlyt" ( ami sohasem volt ). Az, hogy páran most 1000+ KP-n ülnek, amit manakonstrukcióval szedtek össze az nem borítja, ugye? Hogy a többieknek ezután jó ideig esélye sem lesz utolérni őket, mivel VP-ből már nem építhetnek?
Tipikus, cselekszünk és csak azután gondolkodunk.
Akkor viszont kérnénk a manakonstrukcióba befektetett LE-t vissza, ha már úgysem lesz használható.
Ookami /Ronin/
Pontszám: 8.37
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
22. hozzászólás - 2009.10.27. 06:10:25
Miklós,
Látszik, hogy igyekeztek meghallgatni a véleményünket, és módosítani a dolgokat. Kettő dolog van csak amit KÖVETKEZETESEN elszabtok:
-mindig akkor tesztek valamit, amikor már BAROMI KÉSŐ
-mindig úgy csináljátok, hogy egy rakás ember elégedetlen lesz, mert nem egyenlőek az esélyek.
Mire gondolok: hónapokkal ezelőtt (talán a MK bevezetése után pár héttel) már pedzegették egyesek, hogy ez nem annyira jó dolog. Mégis ment az építés, épültek a többszázas HT-k, 25-ös védőfalak. Most hogy hónapok óta tesztek a játékra, és nem fejlesztitek, elfogyott minden építeni való, így kapva kaptok az alkalmon és a mi kérésünkre kiveszitek a francba az egészet. Ebben a felállásban, aki MINDENT kimaxolt, felépített, azt hogy a csudába hozzuk be? Nem lehetett volna azt megtenni, hogy a már a játékba került épületeket továbbra is lehessen manából építeni? Kivéve a HT-t. És itt most arról ne beszéljünk, hogy szint alapján lesz meghatározva ki építhet, ki nem, mert az nem megoldás. Egyszerűen azokra az épületekre kellett volna csak az új szabály ami még nem került játékba. Ha még lesz ilyen, és nem fogja abbahagyni az a pár utolsó mohikán, aki még kínlódik itt.

És winnie kedvéért a példák a sorozatos tévedésekre:
-bénítós küldi, ahol páran 50 küldetéssel is megszedhették magukat
-epikus erősítés, ahol a legjobb szövetségek 20-30 epikust "ingyen" öltek meg
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 9.31
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
23. hozzászólás - 2009.10.27. 06:50:52 (Válasz Miklós #18 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.10.26. 23:08:44
Mindenettől függetlenül, az igényt fogtuk, és a jövőben bekerülő épületek jelentősebb részénél csak LE-ből lehet épiteni, ill. az a javaslat is korrekt, hogy a pusztitás citadellát ne lehessen manából semlegesiteni. Egyébként, ha többet egyáltalán nem lesz olyan épület, amit manakonstrukcióból lehet épiteni, az sem jelent problémát, hiszen a szaki már bőven behozta az árát.


Na akkor ezt hírdesd ki valahol NAGYON jól látható helyen, mert én pl. most akartam húzni vagy 20-30-at a mágián, és az TUTI, hogy nem hozta még be az árát.

Megjegyzem, hogy szerintem ha lesz csak LE-ből építhető épület, az SOKKAL jobban fogja nyitni az ollót, mert most kb. az van, hogy lassan van meg "magától" vagy gyorsan. De megvan. Az új rendszerben egyes szövetségeknek egyes épületek elérhetetlenek lesznek, mert míga konstrukció idővelfelhúzza, addig LE-t nem lesznek hajlandóak beletolni. Nem akarok ebbe nagyon belefolyni, mert annyira nem izgat, de gondoltam szólok előtte, hátha érdekel valakit, hogy ha ez lenne a cél, az nem fog összejönni.

Ja kiegészítés. Ez csak azokra a szövikre igaz, ahol arra már rájöttek, hogy konstruálni kötelező, ahol tamáskodnak a kontrukció kifejlesztésével kapcsolatban is, ott nyilván nem.
Pontszám: 9.27
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
24. hozzászólás - 2009.10.27. 07:02:02
Mint tudjátok ez a játék nem igényel sok időt, így a manakonstrukció is kapott egy 24 órás számlálót...
V1 Mordred
Pontszám: 9.05
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
25. hozzászólás - 2009.10.27. 07:19:01 (Válasz Zimi #24 hozzászólására.)
Bassz, akkor most leshetem mikor konstruáltam utoljára. A tegnap az biztos...
*kieg. És EZT hol sikerült kihirdetni?
A hozzászólást Archibald Cunningham módosította 2009.10.27. 07:29:39-kor
V1
Pontszám: 8.02
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
26. hozzászólás - 2009.10.27. 07:25:08
Most akkor mivan? Mégis lehet az épületeket manából építeni, csak nem naponta egyszer, hanem 24 óránként? Ezt nem hiszem el! Az entitással pont most értünk a végére, hogy NE ÍGY legyen, erre most megkaptuk ezt? Tudjátok mit? Ez már nem a vegzetur.hu, hanem a szanalom.hu
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.77
kedvelt tagashtmFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
27. hozzászólás - 2009.10.27. 07:46:35 (Válasz Archibald Cunningham #25 hozzászólására.)
Idézet: Archibald Cunningham - 2009.10.27. 07:19:01
Bassz, akkor most leshetem mikor konstruáltam utoljára. A tegnap az biztos...
*kieg. És EZT hol sikerült kihirdetni?


Hát természetesen sehol
Ookami /Ronin/
Pontszám: 8.68
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
28. hozzászólás - 2009.10.27. 07:46:45
Én más szemszögből közelítem meg a témát: Szerintem a problémát nem csak a manakonstban kell keresni, hanem a szerencsében. Mert lássuk be a szerencse tulajdonságot hívhatnánk Le temetőnek is. Voltaképpen nem látszódik semmilyen előny a szerencséből, mert akkora a random. Senkise érdekelt egy olyan tulajdonság húzásában, ami gyakorlatilag semmi hasznot nem hoz. A költsége egyre magasabb, hasznot eddig se hozott, ezután se fog... Ergó a szerencse tulajdonságot kéne feltúrbózni. Ha adna egy értelmes, normálisan értékelhető bónuszt nem ilyen humbuk szerencsésebb gyakrabban talál, nagyobb sebzést üt stb. kitalálmányokat, akkor mindjárt menne Le-ből is az építés nem csak manakonstból...
Pontszám: 5.06
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
29. hozzászólás - 2009.10.27. 08:03:19 (Válasz Tabac #28 hozzászólására.)
Na ennél jobban ne turbózzuk már a szerencsét, ha lehet!

Igaz, hogy a prefixum "növelő" hatása lemaxol valahol szint*2+5 környékén, onnan csak a 4-5 szerencsekülönbségenként +-1 % csatamódosító marad, de ez is iszonyatosan erős hatás!

Tudok olyan kariról, aki 20-as iq-val extrém magas szerencsével 30%-ban betalál, és óránként támadva bünteti a lazán 200++ iq-s karikat...

Szóval aki ennél jobb szerencse hatásfokot akar az gondolja át gyorsan, hogy onnan még ennyi értelme se lesz az alap tulokat növelni!
Pontszám: 6.85
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
30. hozzászólás - 2009.10.27. 08:48:21 (Válasz Birka #29 hozzászólására.)
Érdekes nekem nem jön ki ez a csatamódosító arány. Pedig a többséggel szemben +10% nyerési esélyem van a te általad leírt számokkal...
Pontszám: 8.09
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
31. hozzászólás - 2009.10.27. 08:52:07 (Válasz Miklós #18 hozzászólására.)
A LE-ből építés mindenkinek érdeke, akár van manakonstrukció, akár nincs. Nem olyan épületeket kellene bevezetni, ami csak LE-ből építhető, hanem pár olyat, ami csak háborús zsákmányból. A háborús zsákmány jelentősége most minimális, ha lenne 2-3 olyan épület amit csak az ellenfél lélekkútjának lerablásából lehetne építeni, máris lenne motiváció a háborúban.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.31
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
32. hozzászólás - 2009.10.27. 08:52:30
Most komolyan! Mi ez a "hülyeség"?? 24 óránként lehet manakonstrukciózni?
A naponta 1x-i lehetőség tökéletes volt mindenki számára. Hogy a manakonstrukció jó ötlet volt-e vagy sem, hogy mit lehet építeni manából és mit nem, azon lehet agyalni.
Egy újabb változtatás, ami csak a játék időrabló módját erősíti, az kinek jó?
Szeretném kérni és most a szövi nevében is beszélhetek, hogy ezt sürgösen vissza kellene "csinálni"!
Pontszám: 5.13
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
33. hozzászólás - 2009.10.27. 08:58:35 (Válasz Dragon HUNter #32 hozzászólására.)
Ez hiba volt, javítva.
Pontszám: 9.59
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
34. hozzászólás - 2009.10.27. 09:05:09 (Válasz Tabac #28 hozzászólására.)
Idézet: Tabac - 2009.10.27. 07:46:45
Én más szemszögből közelítem meg a témát: Szerintem a problémát nem csak a manakonstban kell keresni, hanem a szerencsében. Mert lássuk be a szerencse tulajdonságot hívhatnánk Le temetőnek is. Voltaképpen nem látszódik semmilyen előny a szerencséből, mert akkora a random. Senkise érdekelt egy olyan tulajdonság húzásában, ami gyakorlatilag semmi hasznot nem hoz. A költsége egyre magasabb, hasznot eddig se hozott, ezután se fog... Ergó a szerencse tulajdonságot kéne feltúrbózni. Ha adna egy értelmes, normálisan értékelhető bónuszt nem ilyen humbuk szerencsésebb gyakrabban talál, nagyobb sebzést üt stb. kitalálmányokat, akkor mindjárt menne Le-ből is az építés nem csak manakonstból...


Ugy beszelsz, mintha a tamadas vagy az IQ ertelmes, normalisan ertekelheto bonuszt adna, nem csak a gyakrabban talal, nagyobb sebzest okos stb kitalalmanyokat. Ugyanugy random az osszes. Lehet novelsz 10 IQt es a kov 100 csatadban kevesebb varazslatod jon be a random miatt. Raadasul a szerencse a vadaszatban is segit.

Legalabb 1x gondold mar at elotte mit irsz.
Pontszám: 5.39
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
35. hozzászólás - 2009.10.27. 09:28:29 (Válasz Baraty #33 hozzászólására.)
Köszönjük!
Pontszám: 7.75
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
36. hozzászólás - 2009.10.27. 09:38:22 (Válasz Dragon HUNter #32 hozzászólására.)
Idézet: Dragon HUNter - 2009.10.27. 08:52:30
Most komolyan! Mi ez a "hülyeség"?? 24 óránként lehet manakonstrukciózni?


nem is értem, hogy minek ilyeneket kommentelni. megbeszéltük előtte is, hogy nyilván bug van és, hogy javítani fogják. erre bejön durrogni...
Pontszám: 3.28
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
37. hozzászólás - 2009.10.27. 09:40:45 (Válasz Miklós #18 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.10.26. 23:08:44

Mindenettől függetlenül, az igényt fogtuk, és a jövőben bekerülő épületek jelentősebb részénél csak LE-ből lehet épiteni


arra célzol, hogy kár volt az építés szakértelmet elfelejteni?
Pontszám: 4.22
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
38. hozzászólás - 2009.10.27. 09:55:04 (Válasz winnie #36 hozzászólására.)
Winnie!

Nekem nincs annyi időm, hogy minden hozzászólást elolvassak. Láttam hogy nem tudok manából építeni, felléptem ide, hogy talán van valami info róla, az utolsó x hozzászólásban nem volt szó semmilyen bugról, viszont napok óta a manakonsrukció reformálásról beszélgetnek itt. Tehát joggal gondolhattam, hogy egy lépést tettek (nem jó írányba) ezügyben. A belső fórumunkon se volt ennél egzaktabb magyarázat és így utólag már könnyű okosnak lenni, igaz?
A durrogásról neked aztán igazán van tapasztalatod.....
A hozzászólást Dragon HUNter módosította 2009.10.27. 10:01:53-kor
Pontszám: 8.09
irritálóAlemenFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
39. hozzászólás - 2009.10.27. 10:12:58 (Válasz Miklós #18 hozzászólására.)
Miklós, szerintem ezt az új reformot felejtsétek el!! Megölitek a játékot, melynek folyamata már jó ideje zajlik, amikor mindent szinthez kötöttetek, most meg, hogy kimaxolta a fél végzetúras gárda a manakonstot a semmibe akarjátok taszítani!! Nem értelek benneteket! Ha valamit bevezettetek, akkor maradjon is, ne legyetek olyanok mint a mi kis államunk - remélem nem kell bővebben kifejtenem!

Jah és még hozzátenném a pók karikon kezdtétek még anno a visszafejlődést, amikor a kreatívot visszafogtátok, azóta csak káosz van és nem tudjátok, hogy most mit csináljatok! Nem kell mindig a nyavajgásra figyelni, hogy másnak mekkora előnye van a egyes szakikból, pl.: kreatív meg manakonstrukcióból, mert ha aki nyavajog nem lenne lusta és béna, ahhoz, hogy kifejlessze, nem lenne hátrányban!

A lényeg, ha elengedhetetlennek tartjátok ezt a lélekenergiás építést, akkor legalább csak az új vagy a Hatalom tornyára, meg az alvilági veremre alkalmazzátok, ne minden épületre!

Remélem inkább elfelejtitek az egészet, mert ez megöli a játékot és tényleg káosz.hu lesz!
Minas Thirith
Pontszám: 4.95
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
40. hozzászólás - 2009.10.27. 10:19:48
jó látni hogy a top klánok kiaknázták a konstrukciót amennyire lehetett, most meg kérik a "reformot". gondolom az nem elég hogy max távból portyáznak 25/25/15-ös háttérrel olyan ambereket akiknek 15/15/15-ös hátterük van. én megértem, ez egy szükséges lépés.

/sarcasm
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.40
Oldal: 123456
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője