Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
41. hozzászólás - 2009.10.27. 10:34:36 (Válasz Endyr #34 hozzászólására.)
Ilyen lenne az ötösöm! Tudtam, hogy belövi valaki a "vadászatot segíti dumát". Nálam ez akkor dőlt meg, amikor egy szintekkel alattam lévő karakter, akinek a szerencséje 40-el kevesebb volt jobb vadászátlagot produkált, mint én hosszabb távon. A szerverem kezdete óta nekem volt az egyik legnagyobb szerencsém folyamatban. Meg 2 szinttel feljebb 30 szerencsével kevesebbel rendelkező szövitársam azt, mondja 1-2 hete max 3 kisebb van egy 20-as csomagban, nekem meg 6-10 apró vagy kisebb ugyanezen időben. Bocs ha tiszta számok alapján valahogy nem jön le, hogy nagyon segítene a szerencse. Szóval nem csak úgy átgondolatlanul írogatok.
Egyébként csak egy ötlet volt.

Nem tudom mennyivel leszünk beljebb olyan épületekkel, ami csak az Le-ből építhető. Mert ugyebár ha nem adnak valami értelmes dolgot, akkor a kutya se fog sietni azzal, hogy gyors felépítse, viszont ha értelmeset adnak, akkor megint a nagyobb szövik tápolnak belőle, mert gyors felhúzzák és tovább nő az előnyük a kisebbekkel szemben. Például új hatalom tornya, ami csak Le-ből építhető, vajon ezt ki fogja birtokolni? A toppon kívül senki, mert eleve többet bírnak építeni, meg nincs mit építeniük. Új akadémia szintek csak Le-ből, top ugyanúgy gyors felhúzza, mert valamelyik szaki csak megéri. Rengeteg visszafogott kari van a legjobb szövetségekben az új szaki még jobban megerősíti a visszafogott embereket, míg a szintjükön lévő többi ember csak álmodik ezekről az új szakikról. Gondolom ezt is végiggondolta a csak Le-ből építhető épületek ötletgazdája.

Miklós te meg jópofa vagy. Páran felvetnek egy ötletet erre te: jó el lehet törölni a manakonstrukciót, meg jók lesznek ezek a csak Le-ből épülő épületek.

(Mielőtt bárki megvádolna, hogy a saját malmomra hajtom a vizet, nekem a jelenlegi rendszer is jó, top szövibe vagyok és visszafogott is szóval az új is jó nekem.)
Pontszám: 8.31
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
42. hozzászólás - 2009.10.27. 10:48:01
Szerintem hiba lenne bármit is változtatni.

Bármilyen új épület jön ki a top szövik top kúttal top karikkal mindenképpen hamarabb tudják majd használni.

Akkor pedig a manakonstrukció mit is jelent? az előljáró szövik lassan semmit sem tudnak építeni tehát nincs jelentősége, h is működik.

A kicsiknek viszont hatalmas segítség.
És az új épületeknél is igy lesz. Mert persze nagyságrendekkel többet tudnak építeni manából azok akik erre készülnek ill jóval magasabb szintűek. Viszont a Léből és lélekkútból is jóval többet tudnak tápolni-főleg azok akik a Hatalom tornya nevű játékhibát is tudják használni. Pár nap után amikor ők már felépítették igy is úgyis az új épületeket mindegy nekik miből is épült.
HA lenen folyamatos épület utánpótlás akkor lenne csak értelme annak, h a konstit ne lehessen használni.

Mert különben akik egy épületet napokon, héten át építenek azoknak sokkal többet számít a manakonstrukció.-még javában építkeznek a kisebb szövik miközben a nagyobbak semmire sem tudják használni az építési kapacitásuk.
Pontszám: 9.38
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
43. hozzászólás - 2009.10.27. 11:14:26
szerintem ne változzon semmi. ahogy a többiek írják, tönkreteszi az összes nem top szövetséget. alternatíva az hogy az új épületeknél ne érvényesüljön a konstrukció a jelen formájában. legyen kisebb hatásfoka, de akkor rakjuk bele a képletbe a szerencsét és a szerencse szórzóját kössük szinthez. így építeni kell LE-ből is hogy fentartható legyen az építési kapacitás.

viszont továbbra is probléma maradna az hogy kis építésű de jó képességű játékosok lepik el a top szövetségeket, minimális építés után hatalmas épülettápot kapva. a következő épületek bónuszait javaslom hogy kössük szinthez vagy építési összeghez (mint a verem esetén).
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.21
népszerűSilwer77Férfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
44. hozzászólás - 2009.10.27. 11:14:29
Előre bocs, de a hsz vége felé kicsit (félig) off-leszek.

1.

Az eredeti tanmese:
"Ide figyelj, odahaza volt nekünk a kertben egy magas diófánk. Nehéz volt rá fölmászni, a törzséről visszacsúsztam, mindig lehorzsoltam a térdem. De én nagyon szerettem a fa tetején üldögélni, egy nap többször is fölmásztam rá. Aztán egyszer a nagyanyám meglepett egy kislétrával, odatámasztotta a fa alá, kényelmesen fölsétálhattam rajta, akár a lépcsőn. Néhányszor kipróbáltam, aztán bevittem a kislétrát a fészerbe. Szegény nagyanyám nem értette, de te érted, ugye? " - Janikovszky Éva

A Végzeturas történet:
"Odahaza volt nekünk a kertben egy magas diófánk. Nehéz volt rá fölmászni, a törzséről visszacsúsztam, mindig lehorzsoltam a térdem, ezért megkértem az öcsémet hadd álljak a vállára. Egészen más perspektiva volt olyan magasan. Nagyanyám már nem bírta elnézni ahogy Bélát (bocs, Bélák!) minden nap meggyötröm, ezért feltalálta nekem a kislétrát és odatámasztotta a fa alá, kényelmesen fölsétálhattam rajta, akár a lépcsőn. Néhányszor kipróbáltam, aztán bevittem a kislétrát a fészerbe mert már a cikisen kisnövésű, engem magasságban/szintben meg sem közelítő Béla is fel tudott mászni a fára, én meg vágytam az egyedüllétre, túl a csúcson. Egyébként is Jupiter-szindróma...I.J. Szegény nagyanyám nem értette miért kéne visszavinnie a létrát az OBI-ba, de te érted, ugye? UGYEEEE!!!??!!!

2. a VÚ sikeres karifejlesztésének képlete (K*((5/21.58*l*H)+(Li*(1-5/Pi)+98,85))/(1/k-1)*x*y*z*cénégyzet)+/-négyzetgyök m*x/a-b) = W*E/R-a. A jelen helyzet szerint emeljük ki k-t, I-t és Pi-t majd ezeket helyettesítsük X, Y és omega-lambdával.
...to be continued, a jövő héten újabb változócsere következik (????) Nekem is van javaslatom: csináljunk úgy, mintha a V1 nem tesztvilág lenne, lássuk el fejlesztésekkel a toldozgatás helyett. Ha mégis az, akkor a gördülő menüben a bejelentkezéskor kéretik felvállalni mondjuk így - Világ 1 (teszt).

3. Egyetértek Tabac-kal, nekem sem oszt/szoroz...másnak annál inkább (nem Judzsin Lee lvl1 karira gondolok)

fél-OFF ON

4. Miklós, ne haragudj de foglalkozhatnánk VALÓDI kérdésekkel? A manakonsti "probléma" szerintem kevésbé érdekes, inkább arról szeretnék infot: a) terveztek-e új épületeket a játékba betenni? Mikor? , b) mikor indulnak a kalandok? Elnézést, ha egyéb topikban már szó esett konkrétumokról, még nem sikerült visszaolvasni mindent.

fél-OFF vége
"Kérlek, törd össze ezt a poharat - és szabadíts meg bennünket az átkozott előítéleteinktől, és a hülye mániától, hogy mindent meg kell magyarázni, és hogy csak azt merjük megtenni, amit a többiek helyeselnek." - Paulo Coelho

Pontszám: 8
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
45. hozzászólás - 2009.10.27. 11:18:41 (Válasz S0laris #43 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.10.27. 11:14:26
tönkreteszi az összes nem top szövetséget. alternatíva


igazad van, de sajnos a túldramatizálás tompítja a mondandód élét és kevésbé komollyá teszi. ha eltűnne a konstrukció, akkor sem tenne tönkre semmit, főleg nem a nem-top szövetségeket. nem lenne akkora háváj, meglehet, de tönkre nem tenne semmit.
Pontszám: 4.22
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
46. hozzászólás - 2009.10.27. 11:19:14 (Válasz Tabac #41 hozzászólására.)
Idézet: Tabac - 2009.10.27. 10:34:36
Meg 2 szinttel feljebb 30 szerencsével kevesebbel rendelkező szövitársam azt, mondja 1-2 hete max 3 kisebb van egy 20-as csomagban, nekem meg 6-10 apró vagy kisebb ugyanezen időben.


A szerencse tulajdonság leírásából idézve:

"Az igazán szerencsés végzeturak gyakrabban találnak az átlagosnál nagyobb méretű, és így több lélekenergiát adó szörnyeket."

Eszerint a szerencse tulajdonságnak semmi befolyása nincs az apró vagy kis lények számára, csak az átlagos, azaz jelző nélküli lények helyett jön többször nagyobb lény.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.54
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
47. hozzászólás - 2009.10.27. 11:22:15 (Válasz Silwer77 #44 hozzászólására.)
A kalandokat leírta Miklós, hogy tesztelik. NAGYON NEM szeretnénk egy újabb Zarknod szindrómát!
Inkább tartson 1 héttel tovább a teszt, semmint értelmét veszítse az egész...

Továbbá mit szólnál, ha olyan "gyakorló" épületeket kapnál, melyek építésével, azokban gyakorlatozva küldi próbákhoz tanulhatnál szakikat?
Pl.: Mászófal, kiépítésével a szövi minden tagja megkapj a mászás szakértelmet 0-ás szinten, innen fejleszthető léből, max akkorára ahánya a mászófala a szövinek...
Ugyan ez mehet ördöglakattal zárnyitásra.
Vagy a MAZE nevezetű épülettel rejtőzködésre stb
Persze ezen szakik szintjei nem növelnék a további szakik fejlesztési költségét... (Mint a felejtés pl...)
Lehetne építeni, csökkenteni a próbákhoz szükséges pontköltséget stbstbstb.
Pontszám: 6.80
népszerűSilwer77Férfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
48. hozzászólás - 2009.10.27. 11:42:15 (Válasz Birka #47 hozzászólására.)
Akkor offoljunk tovább

"NAGYON NEM szeretnénk egy újabb Zarknod szindrómát!" : konkrétan kik az a MI? Zarknoddal mi volt a baj, lecsúsztam vmiről?
Köszi az infot, csak Miklóst akarnám kicsit presszionálni hogy legyen egy KONKRÉT elképzelés azon túl, hogy pl."ebben a negyedévben"

Jó épület-ötletek, viszont így Karakter 1. 60lvl< elsőoldalas szöviben könnyebben végzi ki a kalandokat mint Karakter 2. 30lvl egy ötödik oldalas szöviben manakonsti nélkül? (csak hogy legyen köze a topikhoz is) Ha igen, miért? A kalandoknak aztán végképp az egyénhez kéne igazodniuk, nem a szövetségekhez, nem? Innentől átnézek inkább a másik szobába, mert itt végképp szétszaggatjuk az ötletelést...
"Kérlek, törd össze ezt a poharat - és szabadíts meg bennünket az átkozott előítéleteinktől, és a hülye mániától, hogy mindent meg kell magyarázni, és hogy csak azt merjük megtenni, amit a többiek helyeselnek." - Paulo Coelho

Pontszám: 6.50
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
49. hozzászólás - 2009.10.27. 11:49:18 (Válasz S0laris #40 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.10.27. 10:19:48
jó látni hogy a top klánok kiaknázták a konstrukciót amennyire lehetett, most meg kérik a "reformot".


Egy picit azért fogd vissza ezeket a durva hazugságokat.
Azt talán nem tudod, hogy amikor a konstrukció a játékba került, és az első (top)karakterek megszerezték, még szó sem volt arról, hogy naponta egyszer lehet használni. Ők (Elit Horda tagjai) szóltak Miklósnak, hogy ez így nagyon durva lesz.

Most, hogy ezt már tudod, talán keress vissza, mikor szóltam először (és azóta hányszor), hogy a manakonstrukció borítja a bilit. Nem most volt, hanem még a Hatalom tornya építés kapcsán.

Ha ez is megvan, akkor gondolkozz el azon, amit írtál. Szerintem épphogy a top tagjai, akik legjobban látják a játék visszásságait, de hiába szólnak, nem történik változás (hány ilyet mondjak?), később meg mások azzal vádolják őket, hogy kihasználják a dolgokat, és után "reformot" akarnak. Szerintem EZ a tisztességtelen.
Pontszám: 8.23
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
50. hozzászólás - 2009.10.27. 11:50:17
Jajmár, az építési költségeit az új épületeknek 2 féle képpen kell korrigálni a következő szempont merev betartatásával!

A MOSTANI MANAKONSOT már nem szabad módosítani visszamenőleg, és NERF-elni se célszerű!

Viszont:
-A LÉből építést lehet upgradelni mondjuk az építés szaki korlátjának feloldásával (Term az épületek építési költségét ennek megfelelően a manakonshoz igazítani...)
-2 fix dolog van egy szöviben a lélekkút, és a felépített épületek össz szintje. Ezt be lehet építeni az új épületek építési költségébe... (A nagyobb szövinek több tagja van, de nagyobb hely is kell atöbb tagnak )
Pontszám: 6.80
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
51. hozzászólás - 2009.10.27. 11:51:56
Attol fuggetlenul, h egyetertek azzal, h a manakonstrukcionak sosem szabadott volna bekerulnie, azert ne hozongjetek mar azert, h egy erosebb szoviben levo karakter erosebb... Egy 5 fos szovi tagjai legyenek ugyanolyan kemenyek, mint egy 35 fose, akik egy csomo munkat beleraktak? Tulkepp ezert is vannak az epuletek, h erosebbe tegyek a karaktert.

Ez mindenhol igy van, aki jobb cegnel dolgozik, az tobbet is keres, ezert nem kellene kopkodni. Tenni kell azert, h bekerulhess.

Mar erzem a lepontozas-zaport
Pontszám: 6.78
népszerűSilwer77Férfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
52. hozzászólás - 2009.10.27. 12:10:22 (Válasz Endyr #51 hozzászólására.)
Én felpontoztalak de nem értek egyet veled, mert nem köpködök.

Életszagú a hasonlat, de a VÚ NEM az életet szimulálja (bárha!).

A példádnál maradva:

Két új alkalmazott érkezik a céghez, 2 hónap eltéréssel. A korábban érkezett megkezdi győzelmes útját felfelé a ranglétrán, szervezkedik, meetingeket tart, kreativkodik mire a második csatlakozik a stábhoz, ő már csoportvezető. Az új ember is ambiciózus, próbál helyezkedni, megbeszéléseket tartani, ötletelni. Viszont a csoportvezetője azt mondja: ne csináld! Nézd meg hova jutottam, még csak csoportvezető vagyok, nem éri meg, hidd el. Szóltam már neked is az elején hogy stresszes lesz, rámegy az egészséged.

Ebben az olvasatban életszerű csak igazán....

Amiről itt vitatkozom az a FELTÉTELRENDSZER és annak változtatása...milyen buli lenne kitalálni, hogy az extrém magas kritikus sebzésé értékek bekavarnak a játéknak...szeretném ha eltörölnénk a kritikust. Túlságosan felborítja az egyensúlyt (ami amúgy megvan)
"Kérlek, törd össze ezt a poharat - és szabadíts meg bennünket az átkozott előítéleteinktől, és a hülye mániától, hogy mindent meg kell magyarázni, és hogy csak azt merjük megtenni, amit a többiek helyeselnek." - Paulo Coelho

Pontszám: 6.50
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
53. hozzászólás - 2009.10.27. 12:19:28
Hát ez szép, ha ilyen kretén gondolatok fogalmazódtak meg, akkor az erősek akik eddig is erősek voltak, ugye már elértek sok mindent, ultraerősek lesznek, a gyengék akik meg most haladnak az úton le lesznek maradva, de nagyon... gratulálok a visszaeséshez...
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 3.82
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
54. hozzászólás - 2009.10.27. 12:23:50
jah, még az időről, most akkor ha nem akarom hogy kárba menjen a VP-m, pl este 8kor kötelezően be kell lépnem, még hogy nem vesz el sok időt... ezek szerint minden este 8ra legyen fullos a VP-m és se előtte se utána ne pazaroljam... hát komolyan ez erőteljes visszaesés... Egész nap stresszeljek, hogy jajj, hogy jön össze a VP...
A hozzászólást Sznoopy módosította 2009.10.27. 12:34:35-kor
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 2.02
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
55. hozzászólás - 2009.10.27. 12:31:22
A jelenlegi helyzeten szerintem se kéne változtatni, a manakonstrukció maradhatna a játékban, de a jövőben bekerülő épületeknél már lehetne, hogy alacsonyabb hatásfokkal üzemeljen. Az az ötlet is jó, hogy jöhetnének olyan épületek (persze nem mind), amiket csak LE-ből lehetne építeni, de akkor durva legyen a képessége is, illetve jöhetnének olyan épületek, amik durva képesség mellett hatalmas építési költséggel, de csak manából fejleszthetőek...
Egyébként meg több épület kellene, és amit már hónapok óta szajkózok, hogy hordaspecifikus épületeket (nem egyet-kettőt, hanem 5-6-ot) kellene behozni.
Jah és az olyan hülyeségeket mint a mesteri építészet el kéne felejteni, mert hogy az mekkora egy értelmet valami volt. Tök felesleges épület volt, csak időhúzásra volt jó...

Valaki felvetette, hogy minden új jelentősebb fejlesztés előtt kellene egy 20-50 fős tesztelőcsapat, akik egy hétig kísérleteznének a témán. Ezt simán így kellett volna már a legelejétől csinálni.
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 7.27
népszerűTkuzmaFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
56. hozzászólás - 2009.10.27. 12:32:13 (Válasz Ariel #31 hozzászólására.)
Nagyon jó ötlet. Ez tényleg dobna a háborúkon. Szavazok rá! T. T.M. Úr! Kezdjetek el programozni!
Pontszám: 6.25
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
57. hozzászólás - 2009.10.27. 12:43:07 (Válasz Ariel #31 hozzászólására.)
Az ötlet tényleg jó, de nézz rá a TOP elején levő szövetségekre, akik eddig is mannából erősödtek és nézz rá a 3-4-ik oldalon levő szövetségekre, esélyük sem lenne...
Főleg amilyen nagy összefogás van a zafír horda szövetségei közt.... no comment...
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 2.02
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
58. hozzászólás - 2009.10.27. 12:43:21 (Válasz Jeriko #49 hozzászólására.)
örülök hogy rendesek voltatok és szóltatok Miklósnak. persze ez nem akadályozott titeket abban hogy amíg a korlátozás bejött, ti elnyomtátok minden LE-teket manaitalokra, igaz? nem jöttetek a fórumra kérni hogy vegyék el amit építettetek de kompenzáljanak titeket, igaz?

egyébként nem hőzöngés. csak lassan irritál hogy minden topicban feljön egyszer a "de rossz a konstrukció" téma, és csodák csodája, szinte mindíg egy top szövetség tagja méltatlankodik. semmi mást nem akarunk, csak kiaknázni ugyanazokat a lehetőségeket, és lassan tele a tökünk a reformjaitokkal.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.43
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
59. hozzászólás - 2009.10.27. 13:02:05 (Válasz S0laris #58 hozzászólására.)
Mivel az ELIT HORDA az elsők között építette fel az akadémia szintjeit így a szakértelmeket is elsők között tudtuk meg! Emlékeim szerint ez rögtön módosítva lett, amint meglett a szakértelem, ideje sem volt senkinek kifejleszteni megfelelő szintre!
Pontszám: 8.21
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Manakonstrukció, és minden, amit tönkretett
60. hozzászólás - 2009.10.27. 13:03:25 (Válasz S0laris #58 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.10.27. 12:43:21
örülök hogy rendesek voltatok és szóltatok Miklósnak. persze ez nem akadályozott titeket abban hogy amíg a korlátozás bejött, ti elnyomtátok minden LE-teket manaitalokra, igaz? nem jöttetek a fórumra kérni hogy vegyék el amit építettetek de kompenzáljanak titeket, igaz?


Ha figyelmesen elolvasod amit írtam, az Elit Horda tagjai jutottek el először a manakonstrukcióig, tehát amit írtál a mi szövetségünkre NEM IGAZ. Amennyire tudom, szintén NEM IGAZ az Elit Hordára sem, de erről talán Nomis Leinád tudna nyilatkozni.

Idézet: S0laris - 2009.10.27. 12:43:21
egyébként nem hőzöngés. csak lassan irritál hogy minden topicban feljön egyszer a "de rossz a konstrukció" téma, és csodák csodája, szinte mindíg egy top szövetség tagja méltatlankodik. semmi mást nem akarunk, csak kiaknázni ugyanazokat a lehetőségeket, és lassan tele a tökünk a reformjaitokkal.


De, szerintem hőzöngés, és még alaptalan is.
A manakonstrukció kapcsán senki nem méltatlankodott, akinek van némi matematikai érzéke, az látta, hogy rossz, de ugyanúgy lehetett ezt látni a Hatalom tornyánál, a háborús rendszernél, a felejtésnél, a kristály Hordánál és még sorolhatnám. Sajnos a tapasztalat az, hogy hiába szól az ember, marad minden ahogy volt, tehát felesleges elvárni, hogy ne használd, mert jó eséllyel így marad.

Nyilván megvan az alapja annak is, hogy mások is szeretnék ugyanazt a lehetőséget (én például abszolút lemaradtam az ismételhető küldetésekről), viszont valahol meg kell húzni egy határt, hogy meddig szempont az, hogy élvezhető és kiegyensúlyozott a legyen játék, és meddig szempont az, hogy mindenkinek azonos lehetőségei legyenek - mert a kettő ellentmond egymásnak.

Ha neked erre vannak jó ötleteid, akkor írd meg, ahelyett, hogy mások ötleteit próbálod befeketíteni alaptalan dolgokkal.
A hozzászólást Jeriko módosította 2009.10.27. 13:04:43-kor
Pontszám: 7.70
Oldal: 123456
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője