Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Teki1986

Oldal: 123
Dátum: 2009.06.13. 12:34:53
Idézet: winnie - 2009.06.13. 08:39:43
Idézet: Teki1986 - 2009.06.12. 23:32:24
Miklós! Én már k*rvára unom hogy megint jött a hadüzenet, amikor a legerősebb tagunk 4 szinttel van lejjebb és közel 2-300 TÖ-vel. Megint kapnánk naponta a PC-t? Hihetetlen hogy képtelenek vagytok erre figyelni.


na jó, ne komolytalankodjunk már. "jajj, minket nem ér támadni" - mintha csak a háborúellenes szövetségek nyafogását hallanám. tetszettem volna nem top5-ben lenni. ha pedig ott tetszenek lenni, akkor meg kell védeni a kutat. vagy kibírni a pár órás LE-regenerációvesztéssel járó citadellát. vagy..., halló, kapitulálni.

azért ez durva, ennek a játéknak mindig az volt a lényege, hogy az erős támadja a gyengét és a KV a 4. legerősebb szövetség, a KH pedig csak a legelitebbeket támadja. a match made in heaven.


Védjük meg úgy hogy nincs nyertes csatánk a KH ellen? Ugye mégis hogy védjük meg? Kapitulálunk mert semmi mást nem tehetünk. Lélekkutunk nagy akkor jöjjön a KH csapolja meg mert miért ne. Ennyi erővel a gyenge szövetségeket fogjuk és naponta vonjuk le tőlük 100k LE-t ugyan ott leszünk. A TOP meg húzzon a francba. Ebbe nem tudom mi jót láttál....
Dátum: 2009.06.12. 23:36:45
Építési gond megoldható ha a kilépő vagy megszűnő játékosok által épített LE levonódna a Lélekkútból. Szerintem ez eléggé visszafogná a ki-be lépegetést. Építést pedig lehetne mondjuk a lélekkúthoz szabályozni. pl. lélekkút x 10 lehet a max.
Dátum: 2009.06.12. 23:32:24
Miklós! Én már k*rvára unom hogy megint jött a hadüzenet, amikor a legerősebb tagunk 4 szinttel van lejjebb és közel 2-300 TÖ-vel. Megint kapnánk naponta a PC-t? Hihetetlen hogy képtelenek vagytok erre figyelni.
A Káosz és Vér hagyja az egészet a fenébe. Nincs értelme. Komolyan ki az aki bírja hp-val a 10 percenkénti epikus ütést? Én már azért örülök ha 20-30% között tudok lenni, de az epikus azt varázslattal leszedi. Köszönjük a semmit és várjuk hogy valami értelmes dolog is történjen.
Miért is jó a kisebbeknek az epikus spec?
Én sem értem igazán, de próbáltuk megfejteni. Amúgy nem sok kell a 15. szinthez sem nektek. Mi kb. 1 hét múlva érjük el már ha lesz értelme.
Azúr tudja mit adnak, bár nem hiszem hogy elmondják.
Dátum: 2009.06.10. 17:41:12
A Káosz és Vér kimarad mivel nincs harc képes tagunk.
max 3-4 szövetség fogja meglépni, a többiek meg örülnek ha valaha végeznek az építéssel.
Dátum: 2009.06.08. 23:24:58
Obi ha jól tudom Wez.
Dátum: 2009.06.05. 12:46:10
Szerinted mikorra töltené fel a kutat?
Dátum: 2009.05.30. 02:08:02
Idézet: Byzon - 2009.05.29. 22:57:31
Nos, pont annyi jogalappal dumálok bele mint te Zacc, mert 45-ön még engem nem érintenek, de:
Én meg úgy gondolom, hogy Miklósnak foglalkozni kell a TF, az ŐV, a HKK, a VÚ fejlesztésével és a könyvkiadással is természetesen. Ez pedig rothadt nagy meló. És persze mehetne gyorsabban is, ha anno nem éltek volna vissza a fejlesztési ötletek adásával sokan TF-en és ŐV-n is, és nem veszett volna el nagyrészt Miklós bizalma a játékosokban. Sajnos.
Én készséggel elismerem, hogy nem a legjobbak a fejlesztések. Csak remélhetem, hogy ez a Kritályszív marhaság sosem kerül játékba... Legalábbis játékosoknak.
De tény ami tény, neki is nehéz, na. Kicsit próbáljátok a helyébe képzelni magatokat és ne gúnnyal...


Erre annyit mondanék hogy ha nem tudja ezeket a dolgokat összeegyeztetni és mindenhol csak összecsapott munkát végezz akkor annak semmi értelme. Vegyen fel engem a bevétel negyedéért és akkor már nem is kell foglalkoznia a végzetúrral. Ezek nem olyan dolgok amit 1 ember csinálhat. Ajánlom utána olvasni a szolgáltatások minősége részt, a mostani állapotot megérteném ha teljesen igyenes lenne és csak mások szórakoztatására lenne. Ez az én véleményem.
Dátum: 2009.05.29. 09:38:25
Gyors világra szavazok, véges kimenettel, legyen egy cél például Legyőzni a szuper kristály szövetséget és felépíteni egy csoda épületet, persze úgy hogy a nem prémiumosok is részt tudjanak venni benne. Több LE és több TP elég a gyorsításhoz.
Dátum: 2009.05.28. 20:49:45
Hát az egyetemen folyton ezt nyomják belénk hogy minden fejlesztésnek megvan a menete amibe beletartozika tesztelés is, de azt NEM a felhasználókkal kellene elvégeztetni, bőven bejön annyi pénz hogy lehetőség legyen tesztelésre és javításra még mielőtt oda adja azoknak akik FIZETNEK érte. Még ha esetleg pár napot csúsznak a frissítések akkor is a hibák 80%-át ki lehetne javítani vele.
Dátum: 2009.05.28. 16:58:59
Idézet: winnie - 2009.05.28. 16:27:34
Idézet: Teki1986 - 2009.05.28. 16:06:57
Én nem tudok mondani olyan fejlesztést ami esetleg nekünk jó lett volna vagy érdemlegesen használni tudtok volna, csak szépen a morált húzza le és le és sokunknál ez most mínuszba ment.


akadémia?


So so, csak a szakadékot növeli nem beszélve a vele jövő épületekről és aki akarta megoldotta a tanulást máshogy. (szövi váltás tanulással) De az tény hogy kis előnyt adott a kicsikkel szemben bár inkább csak annyit hogy gyorsabban fejlődjünk.
Dátum: 2009.05.28. 16:19:35
Idézet: Blizzeeee - 2009.05.28. 16:13:52
Hogy én miért vagyok meglepődve....
Annó a K&V a Mitsutól is zároltatott háború közben (persze alaptalanul)...


Nem mi bannolunk embereket... Baraty megnézte és eldöntötte a dolgot. De persze ezért is mi vagyunk a hibásak mert mertünk szólni, vicces.
Dátum: 2009.05.28. 16:17:28
Idézet: Mortimer - 2009.05.28. 16:10:45
Miért van az, hogy két szövetség az átlagnál többet problémázik _mindenen_? És mindkettő ráadásul élszövetség, a toplista első oldalának tetején található. Ha háborút indítanak ellenük az baj, ha nem, akkor indítanak ők félszázat. Ha portyáznak rájuk az a baj, ha őket is ütik az megengedhetetlen.


Mi aztán annyit háborúzunk... A Dawn ellen is nem azért megyünk hogy LE-t hozzunk és lenyomjuk őket hanem taktikai lépés, de gondoljatok bármit amit akartok.
Dátum: 2009.05.28. 16:06:57
Én nem tudok mondani olyan fejlesztést ami esetleg nekünk jó lett volna vagy érdemlegesen használni tudtok volna, csak szépen a morált húzza le és le és sokunknál ez most mínuszba ment.
Dátum: 2009.05.28. 15:49:04
Kapituláltatok a Kristály Szövetség szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent

Köszönjük valóban nagyon értelmes volt... Ennyi erővel csak szépen húzzátok le a lélekkutunkat minden nap x LE-vel és ugyan ott vagyunk...

Edit: Szerinted Béke csarnokkal mennyit viszünk el tőletek? Max 10k Le-re saccolom...
Dátum: 2009.05.28. 12:28:42
Az azért van hogy minket is beletudjon venni, csak tudnám hogy mi a francért? Kemény 3 tagunk szólhat hozzá a háborúhoz és a kristályokhoz a háború állása 1/4 és most még a csapást is ránk nyomták. Köszönjük Emese!
Dátum: 2009.05.27. 14:27:21
Jah fasza hogy a nagyokat folyton lefogják verni nálunk. Vicces lesz.
Oldal: 123