Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tezuman

Oldal: 1234567
Dátum: 2011.12.12. 23:14:32
Abban gyáva oroszlán van.
Dátum: 2011.12.12. 21:29:22
Ez fordítva is igaz Felért valaki az ütőtávodba akit nem tudsz 100%-ra elverni. Olyan nagy valami?
Pontosan. Ez egy ilyen játék, amiben a lehetőségek tárháza szinte kimeríthetetlen. Jobb lenne ha ez tudatosulna benned is nem csak leírnád.
Az újabb kisregényedben pedig gondolom te vagy az oroszlán. Ezzel viszont az a gond, hogy én még nem láttam hisztis picsogó oroszlánt. Keress egy olyan mesét ami egy kakaduról szól
Dátum: 2011.12.11. 18:34:34
" Nos. Inaktív játékos(ok)tól kapja a segítő kezet, aki(k) nem sok vizet zavar(nak) a játékban. Max. belép néha valaki (akár a gazdája, akár valaki a szöviből) betolni a mannát."

Nos, mint mindig, most is tévedsz
Ha ennyire fogalmad sincs arról hogy honnan van a segítő kéz, akkor jobb lenne ha nem okoskodnál Annyit segítek hogy még a közelében sem jársz az igazságnak...
Dátum: 2011.12.11. 05:27:10
Feltűnhetne, hogy itt csak TE picsogsz és lázadsz valami ellen. Én nem lázadtam a harcrendszer ellen csak hasonlítottam valamihez a rinyálásod

Miattam pedig igazán felesleges volt egy ekkora regényt írnod , mert egyáltalán nem vagyok kíváncsi arra amit újra, meg újra leborulsz saját nagyságod előtt. Azt pedig mindenki tudja hogy ennek mi lesz a vége... Rosszat viszont nem akarok neked úgyhogy amikor beteljesülsz önmagaddal arra nagyon vigyázz hogy ne törjön el a gerinced
Dátum: 2011.12.09. 18:36:33
Pedig az vagy elhiheted, amire a „hisztis picsogás” valóban tökéletes kifejezés.
Bár kétségtelenül jó karaktered van, de arra azért ne legyél annyira büszke, hogy elversz egy -12 szinten lévő karaktert aki az EH miatt utolért.
Mindenki úgy védekezik ahogy tud…
Az arányok meg azután változtak meg hogy megvettem a harag italát, ami gondolom szintén óriási szemétség.
Ahhoz meg végképp semmi közöd, hogy milyen viszonyban vagyok a mágusokkal. Bizonyára felfoghatatlan számodra de nem csak erővel lehet békét kötni. A játék során szerencsére (és nem azért mert nem támadnak) kialakult egy jó kapcsolatom velük ami miatt pl Malazár, Era vagy Nekem8 nem támadnak engem. Ha ez nekik nem okoz problémát, akkor nem értem, hogy neked miért szúrja a szemed???
Vagy nyissunk erre is egy topikot, mert ez is felháborít téged???
Esetleg majd én is kisírok egy olyan fejlesztést hogy max 7-8 szintet lehessen lefele ütni.
Dátum: 2011.12.09. 13:43:26
Mert az ugye teljesen korrekt hogy +12 szintről naponta 10x is betámadod ugyan azt az embert, amivel teljesen tönkreteszed a másik játékát...
Persze hogy az hiszen a játékszabály megengedi. Ha ez ellen segítő kézzel védekezik az ember akkor az már szemétség és felborítja a játék egyensúlyt. Nevetséges vagy!!!!
Ha egy másik játékost félóránként a padlóba döngölsz +12 szintről, az sokkal nagyobb kárt okoz, mit az, ha ez ellen segítő kézzel védekeznek.
Kicsit gondolkozz el azon, hogy (bár teljesen szabályos), mennyire etikus az, amit TE csinálsz, és utána rinyálj. Bár ebben mint tudjuk már rég kiérdemelted a nagymesteri címet.
Ilyen alapon be kéne korlátozni a támadásokat is, pl 1 nap max 3x támadhasd meg ugyan azt az embert...
Dátum: 2011.10.20. 10:19:04
Esetleg másnak nem tűnt fel, hogy az automatikus sajtolásból szerzett átlag LE jelentősen csökkent?
Módosítottak rajta valamit, vagy csak engem nem szeret a random?
Dátum: 2011.10.11. 11:47:15
Idézet: Eardog - 2011.09.29. 12:03:49
Havonta 1 bajnoki és felváltva az új és régi nem jó ötlet, akkor a régi rovására menne, sztem a 2 hetes bontás jó. És ne feledjük el azt sem, hogy a bajnoki medál negatív módosító a bajnoki alatt, főleg ha már egyszer győzött abban a kategóriában, tehát azért egy idő után nem mindig ugyanaz fog győzni, főleg ha lassan halad az illető.


Era, mindig vannak kivételek.
Nézd meg V2-n Kolumbiai döngölő nevű karaktert. Több mint 2 éve 15. szinten van és nemrég húzta be a 16. bajnoki címét.
Nyilvánvalóan már rég nem játszik , de valamiért a bajnoki címekre "izgul".
Az ilyen típusú karaktert én eleve kizárnám a bajnoki viadalról. Pl egy adott kategóriában max 2x indulhatsz, vagy valami hasonló.
Dátum: 2011.10.11. 09:12:08
Azt tudja valaki, hogy a Xeno csaták közben lehet majd szinguláris anomáliát találni?
Dátum: 2011.09.23. 17:17:18
Most hogy mondod, tényleg megkaptam.
Azt hittem, pontosabban reménykedtem, hogy képesek kitalálni valamilyen új típusút, és nem a régiből lesz 2 db.
Dátum: 2011.09.23. 17:07:26
Minden nagyon szép, minden nagyon jó de a lényegről nagy a csend.
Mikor kapjuk meg, az eseményért járó medált?
Dátum: 2011.09.21. 10:05:31
Idézet: Ezüstszél - 2011.09.21. 09:21:02
Egy szó mint száz, a töltésre gyúróké az oroszlánrész az eventben nem a drakónmészárosoké...


Na ez már nekem is fájt.
Először is egyértelmű hogy azoknak van nehezebb dolguk akik a dögöket ölik.
Másodszor pedig ez az event már nem az első szabály szerint működik.
Szép hogy ennyire beleéled magad de még mielőtt lerágod az összes körmödet szeretnélek megnyugtatni. Teljesen mind1 hogy mennyi LE-t töltünk be, az event mindenképpen befejeződik, és abban is biztos lehetsz hogy "győzni" fogunk.
Dátum: 2011.08.26. 14:08:11
Ez egy, amolyan perverzió náluk, amit már igazán megszokhattál volna a térképkeresésnél.
Dátum: 2011.08.24. 10:35:31
Pont ugyan annyi TP-t kapsz amennyit 2 vadászat után kapnál.
A LE-t amit a 2 vadászat alatt kapnál azt pedig a végén kapod meg a jutalomban.
Ha úgy veszed a pilon támadásával szerzett LE az "ajándék" amit még extraként kapsz. Itt nem életszerű LE/TP arányt számolni. Szerintem...
Dátum: 2011.08.22. 11:28:59
Idézet: Prisma - 2011.08.22. 10:36:19
Idézet: Barbey - 2011.08.22. 08:58:28
Át nem ugorhatja max utolérheti

Így van, az általam javasolt megoldással max utolérheti.

Az eddigi rendszer szerint viszont természetesen átugorhatja. Ha a lusta, és a szorgalmas karakter között kisebb a fertőzés különbség, mint a kapott jutalom fertőzéscsökkentés, ÉS a lusta a limit fölött van, a szorgalmas pedig alatta, akkor a lusta átugorja a szorgalmast. Matematikailag nem tud más kijönni. Ezt az áldatlan állapotot kellene megszüntetni.


A lusta, nem lesz a limit fölött, hiszen lusta, a szorgalmas pedig nem lehet a limit alatt hiszen szorgalmas.
Vagy ha mégis akkor a lusta a szorgalmas, a szorgalmas pedig a lusta.

Szerintem nem ez, hanem az lényegtelen dolgokon való állandó gittrágás az áldatlan állapot...

Egyébkén meg mivel én, a fertőzésből már rég kigyógyultam, mélységesen fel vagyok háborodva azon, hogy egyesek olyan jutalmat kapnak amit én nem tudok igénybe venni.

Kompenzációként megelégednék egy olyan relikviával amivel elkövetkező 10 évben garantáltan legyőzhetetlen leszek, még akkor is ha buzogánnyal megyek neki egy sokkal erősebb karakternek. Emellett az összes LE bevételemet szorozza meg minimum százzal és minden nap az első belépéskor adjon sok millió LE-t.
Dátum: 2011.07.29. 08:45:43
Megvan a 25. szintű kastély, de hol vannak a küldetések?
Dátum: 2011.07.20. 15:11:29
Azt nem lehetne megoldani, hogy amikor a taglétszámot nézitek, akkor a létszámba az inaktív (piros) tagok ne számítsanak bele?
Az lenne a legjobb hogy ha a katakombában lévők se számítanának bele, de azzal lehet "trükközni", úgyhogy én kiegyeznék azzal is ha a pirosakat nem számolná bele a rendszer.
Dátum: 2011.07.19. 08:40:10
Nem szavaztatni és változtatni kell, hanem úgy ahogy van elfelejteni ezt a típusú "eventet".
Unalmas és bármit is változtattok rajta, sz@rból soha nem lesz tyúktojás. Max tojás alakú sz@r.
Dátum: 2011.07.14. 21:19:45
És miért tombolsz?? A tehetetlenség miatt.
Pontosabban azért, mert tök mind1 hogy mit csináltál ezalatt az egy hónap alatt nem a teljesítményed alapján kapod a jutalmat. Éppen ezért kéne örökre elfelejteni ezt a térképkeresést.

A Xenó háborúra érdemes volt energiát áldozni a csatákra, és LE-t a feltöltésre, mert ott nem a radnom és a szerencse határozta meg a jutalmadat.
A Xeno valódi event volt, ez a térkép meg egy rakás fosh.
Dátum: 2011.07.14. 20:58:10
Nem osztom az észt. Osztanám de nincs mit
Én pusztán csak azt nem értem hogy miért kell sírni?
Ez egy olyan event amiben tök mind1 hogy mit csinálsz mert úgy sem rajtad múlik, hogy a végén milyen helyezést érsz el. Ez már az elején egyértelmű volt.
Ez tényleg nagyon zavaró tud lenni de, valamikor volt valamilyen jele annak, hogy a szarból tyúktojás lesz? Szerintem nem.
Oldal: 1234567