Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór újra
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1161. hozzászólás - 2011.09.21. 07:25:47 (Válasz Ezüstszél #1153 hozzászólására.)
Nem hiszem, hogy bonyolítanának egy egyszerü random képleten, pláne, hogy volt, akinek minimális töltéssel igen korán esett.
Pontszám: 7.44
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1162. hozzászólás - 2011.09.21. 09:15:58 (Válasz Isten Kardja #1160 hozzászólására.)
Idézet: Isten Kardja - 2011.09.21. 04:34:25
Levonhatja ugyan, de alapesetben az aktiválásért kapott LE ugyanúgy visszament az aktiválásba...hiszen az event ideje alatt az összes befolyt LE (beleértve az aktiválásért kapottat is) ugyanúgy ment töltésbe. Tehát az nem veszett kárba, hanem egyszerűen csak abban segített, hogy még több gyíkot tudj ölni.
Normál esetben pont ezért kellene azt jobban jutalmazni, aki többször aktivált alap betöltéssel. Vagy rosszul gondolom?


A drakónölésért kapott LE kevesebb 2 vadászatnyi LE-nél. Ergo ha azt a 2 CSP-t vadászatra költöd, akkor több LE-t tudsz az eventbe befektetni, azaz több gyíkot ölni. Szerintem.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 6.90
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1163. hozzászólás - 2011.09.21. 09:21:02 (Válasz Craslorg #1161 hozzászólására.)
Erre szokták azt mondani, hogy: random.

Amúgy ezek szerint a sokat töltő, kevesebb drakónt ölők szívnak?

Csak mert ők többet tesznek a horda győzelméért/Landragór legyőzéséért mert a drakónölésre szánt CSP-k nagy részét is elvadászzák, és ezt a LE-t is a pilonokba nyomják. Nem attól lesz bebörtönözve Landragór, hogy a drakónjait kinyírjuk, hanem a pilonokba töltött LE-től.

Egy szó mint száz, a töltésre gyúróké az oroszlánrész az eventben nem a drakónmészárosoké...
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2011.09.21. 09:21:35-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 6.14
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1164. hozzászólás - 2011.09.21. 09:45:55 (Válasz Ezüstszél #1163 hozzászólására.)
Részben értem én, hogy a saját álláspontodat véded, de légyszi tartózkodj mások befektetett energiáinak lekicsinylésétől. Ha te végig töltésre utaztál, nyilván gőzöd sincs milyen meló minden pár CSP-hez elég LE-t szerezni vadászat nélkül, mindezt úgy, hogy ÉP is maradjon a drakónokra.

A végső jutalom számításáról még a mai napig nem kaptunk fix infót, tehát szerintem mindannyian kockáztatunk a választott taktikánkkal. Értékelném, ha a végén aki rosszabbul járt nem köpködne arra, akinek "szerencséje" volt.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 6.31
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1165. hozzászólás - 2011.09.21. 09:52:35 (Válasz Ezüstszél #1163 hozzászólására.)
Idézet: Ezüstszél - 2011.09.21. 09:21:02
Egy szó mint száz, a töltésre gyúróké az oroszlánrész az eventben nem a drakónmészárosoké...


Vedd be a gyógyszeredet, mert félrebeszélsz!
A több száz drakónt leölőknek jóval nehezebb dolguk van!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.40
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1166. hozzászólás - 2011.09.21. 10:05:31 (Válasz Ezüstszél #1163 hozzászólására.)
Idézet: Ezüstszél - 2011.09.21. 09:21:02
Egy szó mint száz, a töltésre gyúróké az oroszlánrész az eventben nem a drakónmészárosoké...


Na ez már nekem is fájt.
Először is egyértelmű hogy azoknak van nehezebb dolguk akik a dögöket ölik.
Másodszor pedig ez az event már nem az első szabály szerint működik.
Szép hogy ennyire beleéled magad de még mielőtt lerágod az összes körmödet szeretnélek megnyugtatni. Teljesen mind1 hogy mennyi LE-t töltünk be, az event mindenképpen befejeződik, és abban is biztos lehetsz hogy "győzni" fogunk.
Pontszám: 6.31
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1167. hozzászólás - 2011.09.21. 10:06:22 (Válasz Ezüstszél #1163 hozzászólására.)
Demagógiából jelesre vizsgáztál, leülhetsz.
трамвай-инженер
Pontszám: 5.39
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1168. hozzászólás - 2011.09.21. 10:11:49
Ácsi, hátrább az agarakkal.

Nem a befektetett (játékosi) energiáról beszéltem, és nem azt mondtam, hogy mások nem dolgoztak meg a saját jutalmukért.

A köpködést meg visszautasítom. Ha neked ebből ez jött le, Kvnoemi, akkor az elég gáz.
Alendaar: Hol írtam én azt, hogy a töltőknek van nehezebb dolguk?

Annyit írtam, hogy a pilonba töltött LE számít a hordák versenyében, valamint a történet alapján is a LE-vel építünk börtönt, kényszerítjük bele L.-t, majd zárjuk rá.
Ergo akik sokat töltenek, azok viszik előre az eventet a galetkik világában.

Az egyéni (játékosi) erőfeszítések amik arra épülnek, hogy sok drakónt leölök mert
"a képlet szerint az több LE-t ad vissza" /
"több kiégett őskövet kapok a végén" /
"egyéb megfontolások"
az komoly befektetett energia, de a játékos részéről. Az eventet az viszi előre, aki tölt, ezért ővék az oroszlánrész.
Ez nem lekicsinylése mások befektetett játékának/taktikájának, pusztán egy tény kijelentése, azaz hogy szerepjátékos szempontból a befektetett LE jelenti a horda eredményét/Landragór legyőzését.

Ennyi.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.14
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1169. hozzászólás - 2011.09.21. 10:15:38 (Válasz Tezuman #1166 hozzászólására.)
Idézet: Tezuman - 2011.09.21. 10:05:31

Először is egyértelmű hogy azoknak van nehezebb dolguk akik a dögöket ölik.

Teljesen mind1 hogy mennyi LE-t töltünk be, az event mindenképpen befejeződik, és abban is biztos lehetsz hogy "győzni" fogunk.


Én nem mondtam, hogy a töltőknek van nehezebb dolguk.
Másrészt a hordák versenyében nem a betöltött LE számít?
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2011.09.21. 10:17:08-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 6.43
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1170. hozzászólás - 2011.09.21. 10:16:06 (Válasz Shutruk Nahhunte #1167 hozzászólására.)
Te pedig szövegértésből egyesre, leülhetsz.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 6.43
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1171. hozzászólás - 2011.09.21. 10:20:13
Pénteken 10-kor lesz vége az eseménynek, ugye?
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 6.13
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1172. hozzászólás - 2011.09.21. 10:22:42 (Válasz Ezüstszél #1168 hozzászólására.)
Nos, ha szerepjátékos szemmel a töltés a lényeg, akkor megnézném, hogyan jutsz a pilon közelébe, ha mások nem nyitnak neked utat. Ha a saját munkádat bármilyen szempontból többre tartod másokénál, akkor ez mindenképp mások munkájának a lekicsinylése. Az event karakter szinten egyéni jutalomért megy nyilván, de a történet szempontjából abszolút csapatmunka, ezért nagyon rossz néven veszem a hozzáállásodat.

A köpködés - ha nem voltam eléggé érthető - nem a jelenlegi helyzetre vonatkozott, csak a mondókád számomra előrevetítette a sajnos szokásos event utáni képet. Akik nem, vagy csak kevesebbet nyernek mint mások, azoknak egy része mindig elkezdi a nyerteseket szapulni. Természetesen nem mindenki ilyen.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 6.31
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1173. hozzászólás - 2011.09.21. 10:38:40 (Válasz Ezüstszél #1168 hozzászólására.)
Kicsit vicces Ezüstszél: ugyanis az 1045 leölt gyíkommal éppen hogy csak elmaradok a 2. toplistáról, ami a betöltött lélekenergia szerint sorolja a játékosokat. Az utolsó néhány ütéskor pedig százezrével fogom aktiválni a pilont, hogy hátha felkerülök oda is.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.50
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1174. hozzászólás - 2011.09.21. 10:39:24 (Válasz Kvnoemi #1172 hozzászólására.)
Mit értesz útnyitás alatt?
Én ugyanúgy lenyomom a drakónomat 2 CSP-ért, hogy odamenjek a pilonhoz. Ebben senki más nem segít nekem.

Ácsi. Te azzal vádoltál, hogy mások befektetett energiáját kicsinylem le. Elmondtam, hogy ez nem így van.
Erre te a lekicsinylésbe most beleveszed a betöltött LE témáját is.
Betöltött LE szempontjából tény, hogy aki többet tölt be, az többet tölt be. Nem látom, hogy ez miért lekicsinylés. Nem szóltam le senkit, csak kimondtam egy tényt.
De ha ez segít, akkor kimondom azt is, hogy drakónok leölésében a drakónmészárosoké az oroszlánrész.

A köpködés témájában pedig kérlek ne húzd rám az előítéleteidet. Azzal, hogy nekem címezted a köpködés lehetőségét, engem is belevettél. Én ezt veszem nagyon rossz néven. Mindig lelkesen eventeztem, és sosem köpködtem senkire sem.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 6.43
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1175. hozzászólás - 2011.09.21. 10:41:54 (Válasz Ezüstszél #1168 hozzászólására.)
Szerintem Noéminak teljesen igaza van abban, hogy ez csapatmunka. Abban meg neked van igazad, hogy LE-ből épül a börtön, nem leölt drakónokból. Viszont ha megnézem az 5-ösön a Betöltött LE szeriti ranglistát, akkor azt látom, hogy a 10-ből ketten képviselték a kevesebbet támadok, de sokat töltök stratégiát, a többiek sokat is öltek, meg esetleg valamivel többet is töltöttek a minimumnál. Ezzel csak az akarom mondani, hogy Egyik stratégia sem hozott kiemelkedően jobb eredményt annál, amit a másik stratégiát követő galetkik produkáltak.

Hagyjuk ezt a vihart az event végére. Bárhogy ágálsz ellene Hölgyem (félreértések elkerülése végett jelzem, hogy ez Noéminak szólt ), úgysem ússzuk meg a "szokásos event utáni képet"...
Pontszám: 7.37
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1176. hozzászólás - 2011.09.21. 10:46:14 (Válasz Isten Kardja #1173 hozzászólására.)
Ergo te sokat is töltesz.

Hol mondtam azt, hogy a két taktika kizárja egymást?

Végig arról beszéltem, hogy akik sokat töltenek, azok viszik előre az eseményt. Te is beletartozol, hódolatom.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.67
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1177. hozzászólás - 2011.09.21. 10:48:04 (Válasz Bpetya75 #1175 hozzászólására.)
Idézet: Bpetya75 - 2011.09.21. 10:41:54
Szerintem Noéminak teljesen igaza van abban, hogy ez csapatmunka. Abban meg neked van igazad, hogy LE-ből épül a börtön, nem leölt drakónokból.


Csakhogy ez nem a xenó event, ahol ha nem épül fel a börtön, akkor nincs jutalom. Itt aki kevés öléssel sokat tölt, az csak rizikózik hogy így jobban jár. Pont.
Nem kell a rizsa hogy így ők többet tesznek, mert ez nem igaz...
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.50
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1178. hozzászólás - 2011.09.21. 10:50:06 (Válasz Ezüstszél #1176 hozzászólására.)
Köszönöm, de ha eddig megtehettem volna hogy kevesebből aktiváljak, akkor nem sajtoltam volna ki 3, 115-ös szintű állatomat. Semmi heroikus nem volt benne, szimplán kellett a lé
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.50
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1179. hozzászólás - 2011.09.21. 10:55:34 (Válasz Ezüstszél #1163 hozzászólására.)
Ha esetleg nem emlékeznél:

Idézet: Ezüstszél - 2011.09.21. 09:21:02
Erre szokták azt mondani, hogy: random.

Amúgy ezek szerint a sokat töltő, kevesebb drakónt ölők szívnak?

Csak mert ők többet tesznek a horda győzelméért/Landragór legyőzéséért mert a drakónölésre szánt CSP-k nagy részét is elvadászzák, és ezt a LE-t is a pilonokba nyomják. Nem attól lesz bebörtönözve Landragór, hogy a drakónjait kinyírjuk, hanem a pilonokba töltött LE-től.

Egy szó mint száz, a töltésre gyúróké az oroszlánrész az eventben nem a drakónmészárosoké...


Meglehet, hogy félreértelek, de továbbra is úgy tűnik nekem ez a mondóka, hogy szerinted a sokat töltőké a babér. Továbbra sem értem hogy miért. Minden esetre nem csak én értettelek félre ezek szerint, úgyhogy a hozzászólásodra valószínűleg ráfér némi pontosítás.

Útnyitás: Gondolom nem egy drakón van egy pylonnál egyszerre. Számomra ez úgy néz ki, hogy a harcosok csatáznak, ölik az ellent és közben, ha van még pici energiájuk töltögetnek is. Ezzel biztosítják, hogy mások kevés csatával eljussanak a célhoz és így sokat tudjanak tölteni. Számomra ez a kép rajzolódott ki az eseménnyel kapcsolatban, de lehet, hogy tévedek.

A "köpködés" dolgot többször jeleztem, hogy nem rád értettem, ha valakinek nem világos: Csak a jövővel kapcsolatos aggodalmaimat jeleztem, ezt sajnos Ezüstszélnek címzett hozzászólásomban tettem meg, de NEM RÁ VONATKOZOTT. Rosszul tettem, hibáztam, elnézést kérek.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 6.31
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
1180. hozzászólás - 2011.09.21. 10:57:39 (Válasz Isten Kardja #1177 hozzászólására.)
Jajj de keményen teccel fogalmazni

Ha galetkiként nézzük az eventet, akkor azért van abban valami, amit Ezüstszél ír. Abban a világban ez a végítélet elhárításáról szól és elvileg az utolsó pillanatig nem lefutott dolog. Hm?

Egyébként, ha nem titok, hogy tejeltek a 115-ös állataid? Én csak egy 51-est meg egy 48-ast toltam bele az eventbe, de nem hoztak annyit, amennyit reméltem.
Pontszám: 7.37
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője