Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2014.07.06. 13:47:27
Akkor ne csodálkozz. A 60 pp csak nőni fog, akár 150-200 fölé is.
Dátum: 2014.07.06. 13:24:40
Gyanúsan soknak tűnik, hogy 240ezer LE-be kerül +1 taumaturgia ilyen alacsony értékek mellett. Ultraspecializáció? Tulajdonság fejlesztő gyűrű? Relikviák?
Nem a kapott LE a kevés, hanem a tulajdonságod fejlesztése drága, ezt próbáld csökkenteni.
Dátum: 2014.07.06. 12:30:22
Idézet: Kiskenyér85 - 2014.07.06. 12:24:24
miért ne lehetne a LE 9-10-11e attol függ hányas szintű a kari,ez lenne a reális.

Pont így működik most. A LE-t az alapján kapod, hogy hányadik szintű az ellenfeled, nem pedig attól függően, hogy mennyi tp-t kapsz érte.
Dátum: 2014.06.22. 10:02:24
Idézet: Iceman_96 - 2014.06.22. 08:43:00
Emlékeim szerint csak a lopást módosító AF szünteti meg a kiégettért napi ajánlatozás lehetőségét.

Az emléktörlés AF kicsit bezavar ebbe a verzióba.
Dátum: 2014.06.19. 11:08:42
Júniusi fejlesztés Nem elírás, tényleg ezt tudják a tárgyak.
Dátum: 2014.06.16. 18:21:24
30 PP-s beállításnál van esély, hogy erősebb ellenfelet kapsz.

Az ellenfelek valóban erősebbek így, de sem a TP, sem a LE nem több. Ez hiba, vagy direkt ilyen?
Dátum: 2014.06.15. 11:23:36
Lehet, hogy most van 4 csatlósod, ami ad +55 tulajdonságot mindenre, de csak egy fejlődik közülük. Nekem két csatlósom van, az egyik már maxos. Ugyan úgy kapják a TP-t mint a tieid, közben pedig két másik állatom fejlődik a kennelben, a kalandok alatt, de még a Landragóros csatákban is. Ha most csatlóst csinálnék belőlük, máris +64 bónuszom lenne, de akkor nem tudnám párhuzamosan tovább fejleszteni őket. Három csatlósnak kellene osztoznia azon a TP mennyiségen, ami most egy csatlósnak jut, és se gyakorlással, se egyéb úton nem tudnék extra TP-t szerezni nekik.
Dátum: 2014.06.14. 21:40:18
Ugyan az a helyzet, mint a HKK-hoz kapcsolódó relikviáknál. Aki nem akart kártyát venni, annak más megoldást kellett találnia. Kódot vett magának, vagy egy hónap elteltével megvette a relikviát őskőért. A mostani helyzet sem különb, Miklós szerint lesz több lehetőség a megszerzésére.
Dátum: 2014.06.14. 20:58:25
Idézet: Abcdefg - 2014.06.14. 20:52:31
Szóval ez csak egy lehetséges variáció a taktikára, de a vita nem erről szól, hanem a hozzáférhetetlenségről. Szóval szerintem is egy kicsit félrevitted a témát.

Erre csak idézni tudok:
Idézet: Miklós - 2014.06.11. 18:23:42
Minden fétis megszerzésére van több lehetőség, ez csak az első alkalom a sok közül.
Dátum: 2014.06.14. 20:37:29
Nem viszek én itt félre semmit. Egyszerűen túl nagy a cirkusz a fétisek körül. Ha valaki nem szerzi meg most, nem nagy ügy, megszerzi később. Addig pedig fejleszti hozzá az állatot. Amíg egyszerre csak egy csatlós fejlődik, addig fölösleges minden fétist rögtön felhasználni. Eddig 4 fétist lehetett megszerezni, plusz most jönne az ötödik a befizetéssel. Két csatlósom van eddig, a xenó fétist meg sem szereztem, a horda fétist még nem váltottam ki, és nem érzem úgy, hogy hátrányba kerülnék. Normál állatként fejlesztem az eljövendő csatlósokat, közben az egyik csatlóst kimaxoltam, rá már nem lesz több gondom, a másik pedig szépen fejlődik.
Dátum: 2014.06.14. 11:04:25
Idézet: Maci - 2014.06.14. 08:22:42
Barátom törölt, amikor rá próbáltam pár hét múlva beszélni visszatérésre, a válasza az volt, hogy de már csatlóssal is lemaradásban van.

Ez csak duma. A fétist később is meg lehet szerezni. Ráadásul sokkal gyakrabban lehet fétist szerezni, mint amilyen tempóban érdemes csatlósra váltani őket.
Dátum: 2014.06.13. 22:55:44
Idézet: Birka - 2014.06.12. 21:22:58
Végeredmény az jön majd ki, hogy ha eredményes akarsz lenni, akkor se VF-esként, se EH-sként nem érdemes ész nélkül vadászni, csak ha a top lassítás szorzódat veszélyezteti a TP hiány...


Annyit mindenképp érdemes vadászni, hogy az ismételhető küldetések maxon pörögjenek, menjen a 12 szintlépés, sajtolás, kábítás. A megaeszenciák hosszú távon biztos, hogy hasznot hoznak. Nem csak a LE/TP számít, nagyon nem mindegy, hogy a megszerzett LE-t milyen hatékonyan tudjuk elkölteni. A specializációs bónusz maximuma egyébként 80%. Ezen legalább annyit lehet bukni, mint a LE/TP-n. Egy 60%-os bónusz mellett a megszerzett LE feleannyit ér, mint 80% bónusz mellett...
Dátum: 2014.05.26. 19:20:01
Másnál működik az ügyfélszolgálat?
Van egy május 4-i és egy május 23-i függő kérdésem feldolgozás alatt, válasz nélkül...
Dátum: 2014.05.17. 11:54:10
Nem hiszem, hogy ezek a javasolt változtatások hosszú távon komoly hatással lennének a bajnokok személyére. Akik eddig nyertek, azok ezután is fognak. Lehet, hogy nem rögtön a következőn, de hosszabb távon biztosan. A játék folyamatosan változik, az erős kari azért lett erős, mert a gazdája jobban alkalmazkodott a változásokhoz, és a lehető legtöbbet hozta ki az új helyzetekből. Ha változnak a szabályok, két esetnek van nagy valószínűsége. Az egyik, hogy az erős kari gazdája hosszú távon megint jobban fog alkalmazkodni az új helyzethez, és ugyan úgy megnyeri a bajnoki viadalokat mint eddig. A másik, hogy megunja a változtatásokat, és abbahagyja a játékot.
Dátum: 2014.05.13. 18:01:30
Mivel az első három horda tagjai egyénileg is el tudják érni a legjobb medált, így csak az számít, hogy a hordám ne legyen utolsó. A verseny nem attól lesz izgalmas, hogy az első megszorítható, mert tök mindegy, ki lesz az első. Izgalmas attól lesz, ha az utolsó nem marad le a többiektől.

Nem nagyon figyelem más hordák mozgolódását, de gyanítom, hogy a gyémántoknál most közel sincs olyan szerveződés és diplomáciai aktivitás, mint előzőleg. Akár második helyre is feljöhettek volna legutóbb, ha még pár napig tart az event.

Ha minden horda megszerezhetné a maximális jutalmat a helyezéstől függetlenül, akkor ez az event sem lenne más, mint a kufárok harca. Ha ez a cél, akár meg is szavazhatjuk, de akkor fölösleges a hordákra bontás és a 6x6-os térkép, mert semmi motiváció sem marad, hogy a többi játékossal kommunikálj. Mindenki klikkeljen napi 65-öt és viheti a maxos jutalmat.
Dátum: 2014.05.12. 19:49:43
Idézet: McMad - 2014.05.12. 08:19:37
Nem egy bonyolult terv. TALÁN működni is tudna...


Mi a cél? Hogy a zafírok ne legyenek elsők, vagy hogy a saját hordád ne legyen utolsó? Ezzel a stratégiával valószínűleg elvehető a zafírok első helye, de semmi nem garantálja, hogy a szövid nem lesz utolsó... Én biztos nem ilyen stratégiát választanék...
Dátum: 2014.05.11. 21:57:28
Idézet: Utolsó_Lovag - 2014.05.11. 21:39:20
Ez szép volt gratula de ez sem segíti a játék fenmaradását

Az segíti, ha telefröcsögöd a fórumot?
Írj az ügyfélszolgálatra, az e-mail címükre, vagy hívd fel őket telefonon, és mondd el egyenesen Miklósnak a véleményed. Talán szóban jobban megy, mint írásban.
Dátum: 2014.05.10. 19:14:22
Az event órája szerint 27-én délben lesz vége, nem 26-án.
Dátum: 2014.04.24. 18:53:08
Idézet: Miklós - 2014.04.24. 18:09:34
Birtoklás nullázódás bizonyos időközönként: érdekes ötlet, erről kíváncsi lennék az eredeti ötletgazda, Ariel véleményére.

Az eredmények beállása ellen szerintem sokkal jobb a győztes csaták felszorzása az eltelt napok függvényében, még úgy is, ha kisebb mint 1:1 az arány. Max az event közepére lehetne berakni egy nullázást, hogy felrázódjon az állóvíz, de ha 3-4 naponta van egy ilyen törlés, az teljesen tönkrevágná a horda szintű taktikázást, amiről legutóbb kiderült, hogy elég lomha állat, és több napnyi késéssel reagál a változásokra...
Már a csatlós fókusz is hiba volt, a csatlós eszenciával pedig még kevesebb értelme maradna az evolúciós kamrának, ami egyébként is túlárazott és minimális tápot ad.

Annak viszont örülnék, ha az lgy-t és a szilánkokat legalább az eredeti céljuknak megfelelően fel lehetne használni, azaz lennének sisakok és csizmák a lélekkufárnál...