Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: Hordák Harca
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Hordák Harca
1. hozzászólás - 2014.04.24. 12:18:11
Sziasztok! Hamarosan indul a hordák harca, ebben a topikban azt szeretném megkérdezni, hogy milyen változásokat szeretnétek látni a korábbi verzióhoz képest.
Pontszám: 8.83
kedvencZoltiFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
2. hozzászólás - 2014.04.24. 12:21:25 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Normális ellenfeleket!
Pontszám: 8.52
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
3. hozzászólás - 2014.04.24. 12:26:43 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Ideje lenne kinyomni pár új horda trófeás relikviát, esetleg új csatlós fókuszt.

Ne vonjon le eseménypontot a balul elsült csatáknál.
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 8.27
népszerűXyz443Férfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
4. hozzászólás - 2014.04.24. 12:39:32
Szerintem a gyemant hordamedal kvotaja 900 gyozelem legyen, az is eleg nagy erofeszites.
Pontszám: 7.99
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
5. hozzászólás - 2014.04.24. 13:24:17
Köszi a topicnyitásért, ez nagyon jó kezdeményezés! Lássuk akkor - számomra - prioritási sorrendben.
1. Ellenfelek gyengítése, BÁRMELY más NPC event/tevékenység klónozó medódusa megfelelő lenne, úgy mint kaland, térkapu, xenó, "manó",stb. Látványos gyengítésre lenne szükség, ne érezzük úgy hogy azért építettünk évek alatt jó karit, hogy egy event annál nehezebb legyen. (Még jelenleg a tüskés bőr relikviát is másolja, komolyan kell ez..?) Ez esszenciális lenne.
2. Napi korlát eltörlése. Nincs mit ragozni, semmi haszna, az eventek legnagyobb élményét ùgyis az adja ha nem monoton módon kell csinálni, hanem van lehetőséged zorallkodni. Ha egyszerre 200 csatát akarnék lenyomni, akkor legyen lehetőségem egy mozgalmas napra, úgy mint bármely más eventnél, ez adja a szépségét. Ha ez megvalósul, úgy a hordamedálok limitjét sem gondolnám lejjebb vinni.
3. A területek horda birtoklásai naponta (vagy x naponta) nullázódhatnának, így nem lenne bebetonozódva az eredmény 3 nap után.
4. Egy újabb fétisnek mindenki örülne.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.50
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
6. hozzászólás - 2014.04.24. 13:37:29 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Kicsit irreálisnak tűnt az előzőn az a 2x10 ősköves csomag.
Ha számolunk akkor megéri de mégis 420 őskő egy eventre?

Személy szerint lehet, hogy többet költöttem volna őskő mennyiségben ha olcsóbb, mondjuk ha a gyógyitalt kivesszük mert azt meg tudod venni anélkül is (jó kevesebbet) akkor olyan 5 őskő az jónak tűnik
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.18
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
7. hozzászólás - 2014.04.24. 13:59:40 (Válasz Offsboy #5 hozzászólására.)
Sziasztok!

1. Nem érzem erősnek a csatákat, nekem semmi ilyen jellegű problémám nem volt előző event alatt. Olyan előfordult, hogy kikaptam, sőt ebben néminemű szabályt, szándékosságot is véltem felfedezni , de a célpontok nem túl erősek.
2. A napi korlátot szerintem is el kell törölni, mivel a sok tényező befolyásolja, ki mikor ér rá éppen több órát a játékkal foglalkozni
3. Ez is jó ötletnek tűnik (terület birtoklás nullázódás).
4. Megmondom őszintén és úgy vettem ki Birka írásából korábban, hogy alapból lesz fétis, nem szükséges "kikönyörögni". Ugye?
5. Az ősköves csomag értelmetlenül drága (lásd még pl. a BU event alatti csomag ár, az még belefér) de ezt még fele ennyiért is kétszer meggondolom, hogy vegyek-e, pedig nem vagyok skót. Ősköves italokat minek beletenni? Azt szinte csak a templom miatt vásárolják az emberek, amúgy totál haszontalamok és feleslegesek.
Pontszám: 8.61
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
8. hozzászólás - 2014.04.24. 14:02:14 (Válasz Offsboy #5 hozzászólására.)
Támogatom és "jóváhagyom"
Bocs Biri
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.76
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
9. hozzászólás - 2014.04.24. 14:11:25 (Válasz Kwisatz #7 hozzászólására.)
Idézet: Kwisatz - 2014.04.24. 13:59:40
1. Nem érzem erősnek a csatákat, nekem semmi ilyen jellegű problémám nem volt előző event alatt. Olyan előfordult, hogy kikaptam, sőt ebben néminemű szabályt, szándékosságot is véltem felfedezni , de a célpontok nem túl erősek.

Valószínűleg még sokan nem érzik erősnek, én csak azt mondom minél legyőzhetetlenebb vagy a környzezeted számára, annál jobban megizzadsz/több bukta csata van. Ez nem elfogadható tendencia.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.99
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
10. hozzászólás - 2014.04.24. 14:15:08 (Válasz Offsboy #9 hozzászólására.)
ezzel én is szívtam épp eleget.bármelyik modul jó de ami a HH -n volt az katasztrofális.Nem vagyok nagyon hozzászokva hogy klónok leverjenek.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 8.75
népszerűDurtenFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
11. hozzászólás - 2014.04.24. 14:26:39 (Válasz Offsboy #9 hozzászólására.)
csak akkor aki meg értelemszerűen gyengébb kari a környezetéhez képest, de ezáltal könnyebb az event annak meg az elfogadhatatlan ha neki ezáltal nehezebbé váljon az ellenfél, de ha ezt nem befolyásolja hogy a kemény magnak könnyebb legyen akkor meg se szólaltam..
Pontszám: 6.67
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
12. hozzászólás - 2014.04.24. 15:27:39 (Válasz Kiaphet #10 hozzászólására.)
Ez nem azért van, mert túl erős vagy, hanem azért, mert be voltak rakva olyan csaták, amikben fixen a KH-s klónok nyertek. Akármilyen tápos is vagy. De ott nem véletlenül nyert, hanem mert így lett leprogramozva
Pontszám: 8.61
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
13. hozzászólás - 2014.04.24. 16:04:41 (Válasz Kwisatz #12 hozzászólására.)
Idézet: Kwisatz - 2014.04.24. 15:27:39
Ez nem azért van, mert túl erős vagy, hanem azért, mert be voltak rakva olyan csaták, amikben fixen a KH-s klónok nyertek. Akármilyen tápos is vagy. De ott nem véletlenül nyert, hanem mert így lett leprogramozva

Pedig DE, azért vertek el brutálisan szinte mindig (öltözködéstől, mindentől függetlenül!), mert erős karaktert sikerült összehozni!
Ha megint az a rutin lesz, akkor most meg se próbálom ezt a fost!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.13
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
14. hozzászólás - 2014.04.24. 16:17:16 (Válasz Alendaar #13 hozzászólására.)
végül is ugyanarról beszélünk, büntetve voltak a tápos karakterek szándékosan
Pontszám: 7.97
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
15. hozzászólás - 2014.04.24. 17:34:41
Az enyém nem egy kimondottan tápos karakter, mégis meglehetősen nehéz dolgom volt. Arról nem beszélve, hogy az állataim hullottak mint a legyek.
-Ősköves pakk legyen kétféle, ital nélküli, és italos, amiből csak az egyiket lehet megvenni/nap. Az epikusok miatt nekem momentán jól jönnek a köves piák, sajnos egyre több kell belőle, de sokak számára teljesen haszontalan, nekik ne legyen ez felesleges drágító eleme a csomagnak.
-A hordamedálok limitje legyen ésszerű szintre levíve, ne az szívjon aki rossz hordába "született", hanem az aki 800 portya helyett csak 360at nyom le az event alatt. Ha mindenkinek van esélye megszerezni a gyémánt medált akkor nem kell a térkép állását feleslegesen resetelni, ami amúgy is körülményes és kétséges megoldás(nem tudom ki hogy lenne vele, ha 18 napig fixen a gyémánt horda vezetne, majd az utolsó resetnél a rubinok bemákolnák az első helyet és aszerint lenne kiosztva a jutalom is a végén. Ha meg a korábbi eredmények is átlagolva lesznek és aszerint lesz meg a győztes, akkor megint ugyanott vagyunk mint ha nem is lenne a szöszmötölés a térkép nullázásával)
-A hordamedálok legyenek véglegesek. Az senkinek nem fáj, ha félévente kapunk maximum +8 TÖ-t, ellenben több motivációt, hosszútávú taktikai lehetőséget ad, mert nem mindegy melyik eventre lőjük el a gyűjtött PP-t.
-Fétis, fétis, fétis. Valami ütősebb darab. Akár két részletben kiváltható, mint a xenó.
Ezeket átgondolva, átbeszélve, korrigálva, végül az eventbe illesztve mindenki számára már kicsit élvezhetőbb eseményt lehetne összehozni, nem csak amolyan jellegtelen kényszerevent félét.
Pontszám: 6.57
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
16. hozzászólás - 2014.04.24. 17:56:28 (Válasz Zoole #15 hozzászólására.)
Idézet: Zoole - 2014.04.24. 17:34:41

-A hordamedálok legyenek véglegesek. Az senkinek nem fáj, ha félévente kapunk maximum +8 TÖ-t

Ez lett volna az 5. pont a javaslataim között, csak nem is mertem már írni..
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.49
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
17. hozzászólás - 2014.04.24. 18:09:34
A mostani beváltható jutalmak közt lesz új csatlós fókusz, ill ha van kívánság valami egyéb beváltható tárgyra, írjátok meg.

Ősköves csomag árának csökkentése, és italok kivétele - rendben, ennek nem látom akadályát.

Birtoklás nullázódás bizonyos időközönként: érdekes ötlet, erről kíváncsi lennék az eredeti ötletgazda, Ariel véleményére.

A gyémánthoz szükséges kvótacsökkentésről lehet szó, viszont a napi korlátlan csataszám bevezetéséről sajnos a múltkor sem tudtatok meggyőzni Az érveim ugyanazok, a játékban akkor lehet taktikázni, ha napról napra csatáznak a csapatok, és növelik a pontszámot, ha valaki első vagy utolsó nap betolja az összes csatát az neki lehet, hogy kényelmes, de a csapatjátékhoz nem sok köze lesz és a szervert is szétlaggolja. Az egyetlen kompromisszum, amit el tudok képzelni, hogy ha valaki a napi limit elérése után továbbra is 1 pp-ért akar támadni, mert neki így kényelmes, akkor ez kerüljön 1/3 őskőbe a térkapu instant újrahasználathoz hasonlóan.

Az 15pp-s ellenfelek nem voltak erősebbek, mint más eseményben. HA 30 pp-s beállítással mentél, akkor volt rá valamekkora esély (10-20%?) hogy valamivel erősebb klónokat ellenfeleket kaptál, amik jó eséllyel megvertek. Ehelyett meg lehet talán csinálni, hogy amikor a gép megdobja ezt az esélyt, akkor ne a saját klónod legyen erősebb, hanem ilyenkor egy másik játékos klónját kapd meg. Így aki erős, továbbra is mindig nyerni fog. Szerintem erről már a múltkor is beszéltünk hogy így lenne jó.

Amit nem írtatok, de én emlékszem ilyenre is:
a csapat hozzátartozás ne a karakter, hanem a szövetség hordájától függjön.
Pontszám: 8.06
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
18. hozzászólás - 2014.04.24. 18:53:08 (Válasz Miklós #17 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.04.24. 18:09:34
Birtoklás nullázódás bizonyos időközönként: érdekes ötlet, erről kíváncsi lennék az eredeti ötletgazda, Ariel véleményére.

Az eredmények beállása ellen szerintem sokkal jobb a győztes csaták felszorzása az eltelt napok függvényében, még úgy is, ha kisebb mint 1:1 az arány. Max az event közepére lehetne berakni egy nullázást, hogy felrázódjon az állóvíz, de ha 3-4 naponta van egy ilyen törlés, az teljesen tönkrevágná a horda szintű taktikázást, amiről legutóbb kiderült, hogy elég lomha állat, és több napnyi késéssel reagál a változásokra...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.03
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
19. hozzászólás - 2014.04.24. 19:17:38 (Válasz Miklós #17 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2014.04.24. 18:09:34
HA 30 pp-s beállítással mentél, akkor volt rá valamekkora esély (10-20%?) hogy valamivel erősebb klónokat ellenfeleket kaptál, amik jó eséllyel megvertek.

Azért az a valamivel jelző nem fejezi ki megfelelően az erősségkülönbséget.
Más eventekhez képest sokszorosát sebződöm, csak azért mert erős a karakter, holott szándékosan kényelmes eventezésre fejlesztettem. És ez nem az esetek 10-20%ban történik, hanem 100. Ez nem "valamivel", hanem sokkal. Csak azért írom, hogy jelezzem, markáns gyengítésre lenne szükség, nem csak egy finomhangolásra, ahogyan a hozzászólásból kicseng.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.66
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
20. hozzászólás - 2014.04.24. 20:16:23 (Válasz Offsboy #19 hozzászólására.)
Offs, te nem tudom milyen karakterrel játszol, de valami tuti megcsúszott az event szempontjából. Akik ismerik az én karakteremet igazolhatják, hogy 1 ellenfelem van +-10 szintes zónában és ennek ellenére nem volt vesztes csatám az előző event 1248 csatájából.
Pontszám: 5.66
Oldal: 1234567
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője