Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Seligen

Dátum: 2010.09.12. 16:47:10
Milyen nemzetiségű Lezlie L. Lawrence?
Amerikai
Magyar
Angol
Indiai

Ő az a Lőrinz L. Lázló, azt hiszem.
Dátum: 2010.07.05. 11:00:26
A kiírások nem igazán számítanak, minden DZ értelmezése szerint fog történni.
Dátum: 2010.06.21. 09:54:18
Milyen színű ruhát hordanak a buddhista szerzetesek?
barnát
narancsárgát
zöldet
szürkét

Háda narancsárga asz natyon cép cín!
Dátum: 2010.06.16. 23:36:23
Ki birálja el a kérdéseket ugyaqn az a kérdés 3* 2 jö 1 rossz értékeléssel?
Passz ez egy játék nem kell ész hozzá.
A jö isten?
Mittudom én?
Aki épp rábök valamire esze semmi fogd meg jöl.

Szerintem senki. A kvízadminok léte misztikum, ha mégis léteznének, akkor sikerült kiválogatni a legalját.
Én sem jelölöm meg a helyesnek elfogadott választ, szívjon vele más is, s ha szidni kényszerültök valakit, van egy jó név: Miklós.
Dátum: 2010.05.15. 14:41:41
Az eddigiekhez kiegészítésül:
DZ, levelében használt egy számomra elég érdekes fogalomkört:
"Az LE tömés multizás."
Ezt eddig nem nagyon olvastam másutt mint DZ levelében, a LE tömés definícióját sehol nem találtam, bár bevallom e fórumon információt keresni nincs energiám. Van valami bizonytalan határértéke, mennyi karaktertől mekkora LE%. De így hirtelen ezt sem találom sehol.
Azért érdekes ez a dolog, mert szó sincs a multi definíciójába több helyen is jól beleépített "egy játékos - több karakter" viszonyról, a JV olvasatában viszont mégis multizás. Gondolom valamire fogni kellett.
Ha ez tényleg így van, a versenyvilágokon gyakorlatilag ki lehet iktatni néhány feltörekvő pók karaktert. Néhány napra amíg tisztázza magát, biztosan, bár amilyen fafejű a JV, szerintem tartósan is.
Dátum: 2010.05.13. 08:55:29
Nyilván valóan nem az algoritmusaitok működéséről volt szó az előzőekben (ha csak pl. DZ nem egy algoritmus, ez esetben elnézést), hanem a felhasználási feltételekről és a játékszabályokról!
Most már nagyon kíváncsi vagyok, mit tudsz felhozni, idézni azokból, hiszen az FF-et fogadjuk el regisztrációkor, erősítve, gyengítve a zárolások jogosságát, mert eddig semmit nem írtál ide azokból.

Gondolom sokakat érdekel a JV álláspontja, hogy minek vannak felhasználási feltételek, ha egyes esetekben meg lehet őket szegni (ott van ugye a kiskapu dokumentáció), más esetekben viszont akkor is csalásra hivatkoztok, ha ez nem szerepel benne.

A felhasználási feltételek általában azok a dokumentációk, amelyek arra hivatottak, hogy leírják egy szolgáltatás igénybe vehetőségének jogosságát, vagy nem?
Minden ilyenben van egy pont, a tiétekben a 6-os: "Fenntartjuk a jogot, hogy a játék szabályait, a játékmechanizmusokat vezérlő képleteket szükség esetén megváltoztassuk.".

Nem hiszem, hogy nagyon nehéz pár mondattal kiegészíteni a szabályokat, hogy ne lehessen ezekkel, a nálatok pusztán elméleti síkon mozgó, elvekkel harcba szállni!

Vagy féltetek valamit, valakiket, akire, akikre a megváltozott szabályrendszer egyértelműen vonatkozna és ezért nem teszitek?
Dátum: 2010.05.12. 21:32:50
Multis szabály a V4 infóról:

"Különösen szigorúan vesszük és ellenőrizzük azt a szabályt, hogy egy játékos csak egy karakterrel játszhat. A szövetségépítésre létrehozott multikaraktereket a főkarakterrel együtt rövid úton zároljuk, ha ilyet észlelünk. Részletesebben ld. a Játszhatok-e több karakterrel? c. cikket. "


Multis szabály kiegészítése a fentebbi cikkből:

"Zárolhatnak-e másért, mint a fent leírt okok?
Bizonyos esetekben előfordulhat, hogy a fenti okok egyike sem áll fent, mégis zárolnak multizásért. Ezek azok az esetek, amikor nyilvánvaló, hogy mindegyik karaktert ugyanaz az ember irányítja. Jó példa erre, amikor valaki minden karakterével ugyanazokat a kvízkérdéseket teszi fel, ugyanazokat az üzeneteket küldi el, mindig pontosan ugyanakkor lépnek a karakterei stb.
Azt se felejtsétek el, hogy a multizáson kivül zárolni lehet valakit azért, mert más módon sérti meg a felhasználási feltételeket: pl. az üzenetküldő rendszert spammolásra vagy netikettet sértő levelek küldésére használja fel, programokkal, scriptekkel automatizálja a játékát, vagy kihasznál egy programhibát. "

Mit lehet ezen félreértelmezni???

Teljesen egyértelmű: Egy ember nem játszhat több karakterrel, ám a cikk még tartalmaz néhány kiskaput a helyettesítések és az egy gépről játszás esetére.
Slussz
Dátum: 2010.05.12. 19:49:04
A kvíz is. Az asszonykám pl. nagyon okos, több kvízmedált nyert nekem V2-n. Még csak regisztrálnia sem kell.
Dátum: 2010.05.12. 17:17:30
Ezt így elég veszélyes kijelentened Miklós, így minden jó szándéka ellenére zároltatni lehet a karaktert néhány "jóindulatú" játékos által.

Sajnos több mint másfél éve nem tudtatok egy egyértelmű szabályrendszert létrehozni és talán ez itt a legnagyobb gond!
Dátum: 2010.05.11. 18:45:56
"Re: Végzetúr friss hírek
189. hozzászólás - Ma, 15:02:25
A 4-es világon szükség volt egy kis korrekcióra: a karakterek egy hiba miatt a vadászatokért 50%-kal több LE-t kaptak. Ezt a LE mennyiséget kiszámítottuk, és a további vadászatokból fokozatosan letudjuk (minden vadászatért 10%-kal kevesebb LE jár, amíg a karakter a kapott töbletet le nem törlesztette)."

Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy az eddigi, kilépések miatti, még nem törlesztett, +50%-al történt építés elvonásából adódó csapásokat most -10%-al kell továbbiakban törleszteni?
Dátum: 2010.04.29. 10:55:12
Nálam akad némi probléma a karaktergenerálással, ilyesmi pl.:
Több pontos TÖ/SZÖ növelés hiányzik.
Alapértelmezés visszaállítás szintén nincs.
Semmi nem figyeli a TÖ/SZÖ közti különbséget.
Nem fogad a rendszer SMS-t és nem tudok kilépni a virtuális katakombából.
stb.
Leírva bizonyára le van, de Menyét fentebbi kísérlete, ha igaz (és miért ne lehetne szó szerint igaz), azt bizonyítja, hogy amint lejár a prémium tagságod, fél napon belül egyértelművé válik a visszaélés.
Azaz az egyértelművé válás prémium tagsághoz kötött.
Dátum: 2010.04.26. 11:26:23
Az alábbiak közül melyik amerikai állam NEM félszigeten terül el?
Texas
Florida
Alaszka
Kalifornia

2 lehetséges helyes válasz. Ha Kalifornia félszigeten terül el, akkor szerintem Texas is.
Mexikóban akad egy Baja California nevű állam, ami félszigeten terül el, talán erre egy kicsit hasonlít a kérdés Kaliforniája.
Dátum: 2010.04.19. 12:40:10
Azért azt nem vártam meg.
Dátum: 2010.04.19. 12:18:38
Van ez a jól megszerkesztett, új, két kérdéses kérdőív a V4-el kapcsolatban.
Az első kérdésre, "Fogsz-e játszani ezen a speciális, 50. szinten induló 4-es világon?", nem lehet bizonytalan választ adni (pedig van), amit ugyan megértek, de azért gáz, mivel a játékszabályok meglehetősen homályosak a kitűnő kommunikáció ellenére!
Dátum: 2010.04.06. 11:23:12
Miután több napos szájkarate mellett semmi érdemleges nem hangzott el, részemtől végkövetkeztetésül egyetlen tényt szeretnék közölni:
Az egyedüli ellenfél a Beholder szervere volt.
Dátum: 2010.04.06. 09:08:56
Nyerési esélyeink mindaddig kitűnőek, míg az ellenfél szája nagyobb mint egyéb képességei. Jelenleg ez hosszú távra biztosítottnak látszik.
Dátum: 2010.03.28. 19:17:59
Én sem értem mire fel ez a nagy hőbörgés. Minden szükséges folyamat lerövidítését legegyszerűbben meg lehet oldani bármelyik böngésző könyvjelzőivel. Bárminemű szkript nélkül.
Amit a Beho kínál, az kényelmi dizájn ami a prémium létért plusz szolgáltatásként jár.
Dátum: 2010.03.23. 15:13:01
Én azt szeretném, ha napszak, évszak szerint változna. Nappal sötét rózsaszín, éjjel világoskék, télen bolyhos pettyekkel díszített, nyáron szivárványos ég, tavasszal boldog méhek zümmögjenek, ősszel parázsló gazzal borított rét.
(0,2*szak.szint*ellf.szint)*(20-100%)
0,2*50*89*02=178

Tényleg nem jobb.
Na ez érdekes lesz ha majd a "tömeg" eléri azt a szintet.