Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456789
Szerző
Topic neve: Helyettesítés vs multizás
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
161. hozzászólás - 2010.05.15. 13:30:23
Azért kíváncsi lennék rá mit mondott pontosan. Azt hogy belépek ne legyen piros, vagy ütök is vele, vagy esetleg második karakterként tartom fenn meg még követ is veszek neki. És hogy Miklós mit mondott oké pár napig, oké ha veszel követ...
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.53
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
162. hozzászólás - 2010.05.15. 13:56:19 (Válasz LanMaffia #161 hozzászólására.)
Nekem sem volt egyértelmű, hogy mit szabad és mit nem, úgyhogy elkezdtem a topikot az elejéről. Ezt találtam:

Idézet: Miklós - 2009.04.17. 16:12:02
1. Mint a fentiekből kiderül, nem az a gond, ha 2 karaktert irányítasz, hanem az, ha ezzel visszaélsz: egymást ütik, az egyik építőrabszolga stb. Ha van 2 karakter, akik egymástól teljesen függetlenek, nem támadják egymást, nem játszanak össze, akkor nem megállapítható, hogy ezek ugyanannak az embernek a különböző karakterei, vagy egy háztartásban élő családtagok. Ennek ellenére, nem javasoljuk, hogy valaki 1 világon több karaktert indítson, mert hosszútávon szinte képtelenség megállni, hogy ezek a karakterek ne kooperáljanak. Ha csak 1 karaktert indítasz, biztos nem lesz ez a probléma. De az is nyilvánvaló, hogy azért senkit nem büntetünk meg, mert ugyanarról a gépről több, egymástól teljesen független karakter lépett be.
Pontszám: 8.26
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
163. hozzászólás - 2010.05.15. 14:41:41
Az eddigiekhez kiegészítésül:
DZ, levelében használt egy számomra elég érdekes fogalomkört:
"Az LE tömés multizás."
Ezt eddig nem nagyon olvastam másutt mint DZ levelében, a LE tömés definícióját sehol nem találtam, bár bevallom e fórumon információt keresni nincs energiám. Van valami bizonytalan határértéke, mennyi karaktertől mekkora LE%. De így hirtelen ezt sem találom sehol.
Azért érdekes ez a dolog, mert szó sincs a multi definíciójába több helyen is jól beleépített "egy játékos - több karakter" viszonyról, a JV olvasatában viszont mégis multizás. Gondolom valamire fogni kellett.
Ha ez tényleg így van, a versenyvilágokon gyakorlatilag ki lehet iktatni néhány feltörekvő pók karaktert. Néhány napra amíg tisztázza magát, biztosan, bár amilyen fafejű a JV, szerintem tartósan is.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 8.96
Oldal: 123456789
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!