Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Seligen

Dátum: 2009.04.21. 20:55:51
Ez esetben bizony tényleg gond van a játékkal. Ha már ezen a szinten sem megy a Háború, az Elit letojja, az Azúr meg nem így képzeli, akkor JV szinten sürgősen ki kell találni valamit az élvezetesebbé tételére, mert amint a tömeg elér erre a szintre, bedöglik a játék.
Dátum: 2009.04.21. 20:47:40
Nem fáj, csak unalmas! Már már nyafogás számba megy! Ha ilyen jól nyomulsz (26/5), akkor mi szükséged erre? Így spanolod magad?
Dátum: 2009.04.21. 20:44:50
Nem látod a fától az erdőt!
Itt vigyorgunk mögötte!
Dátum: 2009.04.21. 20:38:51
Oké, szemünk előtt van, és most? Én nem érzek semmi változást.
A FOR THE LEGION! bezzeg mennyivel hangzatosabb, nem?
Dátum: 2009.04.21. 19:29:50
Ez megnyugtató abban az esetben, ha netán ti nyertek.
Dátum: 2009.04.21. 15:57:27
Másfél napos állás (15.30):

Azúr Légió 256 / 243
ELIT HORDA 213 / 102

Ez 814 támadást jelent a 3 szövetség által egymás ellen. Hamarosan millenáris.
Dátum: 2009.04.21. 15:00:12
Nem mindenki képes órákon át hesszelni, mikor dugja az orrát valaki lőtávolba. Van sok jobb dolgom is! De legalább megválaszoltad, miért nem szereplünk sokáig portyalistán!
Dátum: 2009.04.21. 13:44:38
Rendben is van, hogy mind egyenlő feltételekkel szeretnénk játszani és tudni, hogy az ellenfél is szabályok szerint játszik. De a tiltás gyakorlati megvalósítására nem látok reális lehetőséget.
Multi: Aki nagyon akar több IP-ről is játszhat, már pedig így nem sok esélye van a lebukásra, ha ésszel csinálja. Kinek mennyi az ideje, nekem a 2 világ már így is néha sok!
Helyettesítés: Egyszerűen olyan ember helyettesít aki egyébként nem játékos, de képben van a karakterrel. Ezt, hogy lehet megfogni? Sehogy, egy karakter - 1 IP szabály nonszensz lenne. Vadászhat, kapuzhat epikusozhat és portyázhat bátran.
Persze felmerül az a kérdés, hogy kinek mi a játék, mennyire érzi magát VU karakternek...
Dátum: 2009.04.21. 13:31:01
Akkor ez arra tökéletes, hogy akin lesz, azt nulla LE-vel fogják kalodába invitálni.
Dátum: 2009.04.21. 12:30:41
Holnaptól én is kiteszem a popsim, persze valamilyen színezettel, lila csík keresztbe, rajongói aláírásokkal, sárga kispajzs a homlokon (a Jaffa szörpis hovatartozás szimbolizálása végett). Legalább még egy valaki a TGy portyalistán, már ha hiányzik...
Dátum: 2009.04.21. 12:08:22
tegnap reggel is láttalak nulla ép körül lebegni. Az tény, hogy délután fent voltál.
Mit lehet erre mondani: Csak így tovább!
Dátum: 2009.04.21. 11:36:00
Ritkán is nézel ki 15% fölé!
Dátum: 2009.04.21. 07:38:30
Az 1 napos állás (03.30-kor):
Azúr Légió 199 / 182
ELIT HORDA 142 / 65
Dátum: 2009.04.21. 00:39:33
Én meséltem egy-két dolgot, csak szokás szerint valaki szeme előtt összemosódott.
Sajnálom, hogy semmit sem fogadtok el annak ami, mindenben csak a hátulütőket, a fúrást, a negatívumot keresitek.
A történet, az történet. Kételkedhetsz benne, de ha csak egy két kiragadott rész és gondolatot raksz össze belőle a saját tetszésed szerint, akkor nincs értelme semmit sem mondani neked.
Mint az öreg tata aki beleharap az elé tett almába és benne marad a protkója, elhajintja a "nesze edd meg egyedül" kíséretében. A protkók már csak ilyenek...
Jobb megtartani azt az almát!
Dátum: 2009.04.20. 19:12:18
A csalásról szintén hasonlóan védekezünk.
A háborúról, meg a késéséről annyit, hogy Glórin a fenti írását nagyjából egy hónapja írta és már akkor jó ideje terveztünk hasonlót, bár azzal a céllal, hátha megtörjük az Azúr-Elit portyamentességet. Illetve mikor belefeledkeztünk a Hatalom tornya építésébe, tartottunk is egy támadástól, mivel eléggé elgyengített minket a hirtelen építkezés, de nem történt ilyen. Illetve még korábban volt, hogy számítottunk egy Elit vagy Azúr háborús kihívásra, mégpedig, mikor hirtelen felhagytak minden háborús kezdeményezéssel.

Nem tudom ők hogyan élték ezt az időszakot meg, tartottak e tőlünk, terveztek e támadást ellenünk? De mi szinte azóta filózunk, hogyan kellene megejteni egy felpörgető csata egyveleget.
Az eredeti elképzelésünk az volt, hogy a top4 egységesen hadat üzen a másik háromnak. Akkor még elég közel volt a VM is. Sajnos most ők kimaradnak, Dalen biztos bánja kicsit, vagy nem, de míg gyógyszerrel tartják karban addig nem lehet igazán szabad!


Most, a Háború Csarnoka bevezetésével elérkezettnek láttuk az időt, hogy akármi lesz is, nekikezdünk.
Megérte?
Eldől hamarosan!
Dátum: 2009.04.20. 15:36:40
Fél nap elteltével az állás (15.30):

Azúr Légió 103 / 93
ELIT HORDA 90 / 32
Dátum: 2009.04.20. 14:38:13
Ebből nincs jó kiút, ha tiltakozol az a gyanús, ha hallgatsz, akkor az.

Töredelmesen be kell vallanunk, hogy mi mind Maedhros IKCs-nk irányított porhüvelyei vagyunk. Az önálló akaratunk csak illúzió és még maga a nagy Maedhros is a saját illuzórikus valóságképének a rabja!
De mivel ezen entitás nem ember és irányított tudatai egy egységes egészet alkotnak (csak néha, vagyis inkább általában nem tudnak róla), ezért aztán értelmét vesztette bárminemű szabálysértés.

De félretéve a viccet. Sajnálatos, hogy akad köztünk, aki feladni kényszerül a játékot vagy nagyon limitált belépésekkel, vagy teljes mértékben. Ezek a karakterek láthatatlanul illetve katakombákban parkolnak.
Én meg úgy gondolok magamra (MIKCs bocsáss meg érte), hogy saját karakter vagyok teljes mértékben, így eszem ágában sincs bárkinek átadni az irányítást, veszélyes belépő és jelszó megadás kíséretében!
Ha valamiért nem fogok tudni Seligennel foglalkozni, inkább törlöm.
Na de ezt bizonyítani...
Dátum: 2009.04.20. 13:07:50
A diplomatáink megbeszélték ezt és, tudtommal mind becsületesen, saját bőrben játszunk.
Azúr, Elit és TGy, mindhárom.
Ha van esze a játékvezetőségnek, figyel és a végén levonja a konzekvenciákat.

Aki meg úgy gondolja, külső szemlélőként, hogy egymás ellen csalunk, az végképp nincs képben az ezen a szinten folyó játszmával. Csak a mi nevünkben tudok véleményt nyilvánítani, a TGy saját magának akar bizonyítani, mégpedig azt, hogy fel lehet pörgetni még a játék tüzét. Mi sem rombolná ezt az érzést jobban, mint a multizás. Szerintem a vörös-kék nagyszövetségek is így vannak ezzel!
Nem az eredmény a fontos, hanem a hozzá vezető út! És ez most nagyon igaz!

Mod: Mivel próféta rendesen aláírta a nevét, már a pofonjai iránti tiszteletből is megteszem én is:
Honti Szabolcs
Dátum: 2009.04.19. 23:09:07
Én nyíltan vállalom a véleményem és azokra a véleményekre adok akik szintén ezt teszik!
Dátum: 2009.04.19. 15:44:17
Szép kifigurázása a bevezetőmnek, valami javaslat esetleg? Értem én, hogy nem tartod megfelelőnek ezen védelmeket, de nem én találtam ki őket!

Szintejeim egyébként:
V1 - 49
V2 - 31

Nem áll olyan messze egymástól.
A nagy sebzéseket szerintem a újabb szakértelmek (hordagyűlölet, hordázás, kritikus varázslat) hozták be ilyen megugró módon. Egész addig simán ment az éjjeli pihenés, reggel max közeli ÉP-n térkapu, néhány portya, aztán esetleg megint pihi, vagy ha ráértem le 15% alá és vadászat laposkúszásban.

Ezzel szemben itt most a portya hatósugárról van szó. Nem mellesleg ugyanazon szintről is kapok és adok ezresen felüli sebzéseket.
Csak példának: pár hete Maazlee-vel volt egy gyönyörű vadászós napunk. Kijőve 15%-ból adott az arcomnak egy 700 körüli traxot, nulla sebzéssel visszaestem az édes kómába. Délután én is meglátogattam egy 15% felé kerülésekor és hasonló eredményt értem el nála.
Ez csak a varázslat volt, hasonló karakterek közt, még csak neki sem estünk egymásnak fegyverrel, állatokkal.
Persze az tény, hogy 6 szinten feljebbről 2 ezres sorozás jön, főképp rubintól, akik ugye rendelkeznek szép sebzésbónusszal. De ez a kb 1500-hoz képest (amit azonos szinten osztunk egymás testébe) elhanyagolhatóbbnak tűnik, mint az akadémia megjelenésével 4-500 ról a több ezres nagyságrendbe ugrott értékek.

A V2-n, mivel az épületek viszonylagosan hamarabb kerülnek megépítésre, gondolom sokkal finomabb lesz az átmenet. Biztos vagyok benne, hogy ott is meg lesznek ezek az értékek, de nem lesz annyira feltűnő.
Ezért lehet nem is tudok reális képet alkotni a V1 "középmezőnyéről", bár a fentebb említett problémák alapján ott is "középmezőnybe" számítok, mert ugyanúgy érintenek engem is. Mi a határ? Hirdessünk versenyt, ki kap nagyobbat???


Alapból ugyan úgy fenntartom az eddigi véleményemet, hogy aki fejjel megy a falnak és nem hajlandó taktikát változtatni mert neki nem tetszik a "lapulós" taktika, az magára vessen. És csak az vegye magára aki tényleg ilyennek gondolja magát!

A legkönnyebb mindenre azt mondani, hogy "nem!".