Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kundi

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2010.04.20. 09:20:48
Nekem alapvetően bejön. Megi is vettem, sok okos dolgot csinál.

Ami azonban kb 80%kal növelné a hasznosság érzetemet még ehhez is képest az a több állat egyszerre kenneleztetésnél lenne.

Egy harcoló állatokat gyakorolni küldő gomb, aminek olyan extrája van, hogy amikor vége a kennelnek visszaálnak harcolni, nem kell egyesével beklikkelgetni.
Dátum: 2010.04.19. 16:37:39
. Nahát tényleg.
Dátum: 2010.04.19. 13:55:13
Hát ja, csak mondjuk én ugy használnám, hogy nem használok hozzá erőforrást és tényleg ami fennakad azt megoldom manuálisba.

Van +1 max szakis könyvem is tehát 4 percenként mehet majd a sajt. Nem lesz olyan gyakori, hogy kell rá erőforrás, de akkor is.

Ha pl 3 egymásutáni elfogás van akkor a 2 ingyen sajt és 1 nem sajt helyett van 1 ingyensajt és 2 költséges. Nem szimpi.
Dátum: 2010.04.19. 13:35:56
Automatikusan kisajtolom a befogott állatokat, és ha szükséges, 1/3 őskőért gyorsítok.
Automatikusan kisajtolom a befogott állatokat, és ha szükséges, CSP-ért gyorsítok.

Csak ez a 2 opció van.
Hiányolom a nem gyorsitok-ot.

Vagy nem találtam csak meg?
Dátum: 2010.04.19. 13:34:31
Illetve még mindig várunk információkat.

Tanulás meddig vihető?
Dicsőségmedált lehet-e más karakternek adni?

Edit:
najó, a tanulás az ott kiderül. De a medálátadás nekem nagyon fontos lenne, mert ha nem lehet más karinak, akkor nem indulnék. Köszi az infot előre is.
Dátum: 2010.04.14. 10:23:47
Hát ja, csak ez értelemszerűen nem tetszene a spectulosoknak.

EH nagyon gyenge skill, valami olyat kellett volna, ami specifikusan használható, mint a kereskedelem. Akár valami epikus elleni sebzés, vagy sebzésfelfogás. Dukáttermelő. +végtelen LEnek elég a másik 2 jutalom.

Kereskedelem jó, jó, de végtelen távon valami + végtelen LEvel több tulajdonságot termelsz mint amit a nagyobb statos tárgy ad. Mondjuk rövidtávon táp.

De hogy a vadászatosba is több ember van mint a spectulosba azt nem értem. A spectul sokkal több LE. az nem 3% hanem 5-6% mert 57,5% helyett 54,5% ért fejlesztesz. Ultraspec fetrőzéssel + 10% os gyűrű. És a tulajdonságfejlesztés messze a legtöbb költség.
Mig a vadászat a LE bevétel monjuk jelentős de nincs akkora % mint a LE költésre a tulajdonságos. és arra is csak 3%-t ad.

Az optimalizátorok mind a spectulosba mentek mert az imba. Emlékezzünk azért lett entitás mert az 5-10% os spectulos tárgyak behozhatatlan elönyt jelentettek. Ez meg 30%-a egy triásznak.

De ki kell várni a 15. napot, amikor jönnek a sötétből a kiváró optimalizátorok. Akkor hogy fognak állni a spectulosok amikor ott lesznek a legtöbben. És akkor még csak félidő lesz.
Dátum: 2010.04.14. 09:17:54
Ugye, ugye. Akkor én se indulnék, nem mitha érdekelne valakit, hogy nem fizetek be 10k huft, nekem pl csak jó.

De ha lehet a régi megoldást választani dicsőség medál másik karimnak is, ha akarom. Az már más lenne.
Dátum: 2010.04.13. 10:18:30
Idézet: Hoffer Dávid - 2010.04.12. 15:21:34
Idézet: Miklós - 2010.04.12. 15:09:38
az átvitt karakterek kapni fognak dicsőség medált.



És ha valaki nem annak akarja amelyik karit kapja?


Igen igen. Ez nem jó. Pl csak egy dicsőségmedál optimalizációra épitett lufikarakinak nem akarok medált meg átvinni se, csak a főkarinak dicsőségmedált meg őskövet. Lehessen választani az ediggi jutalmazást is.
Dátum: 2010.04.12. 14:15:21
Nagyon jól hangzik a dolog.

Az uj teljesen eltérő 4. világnál van azért 1-2 kérdés még.

A virtuálsi katakombákba
-Meddig lehet növelni a tanulást?
-Tudatturbót lehet-e használni?

Amugy
-Dicsőségmedál azért ugye jár még, nem csak a karakter átvitel.
-Konkrét kategóriák mik lesznek?
Dátum: 2010.04.07. 13:37:32
A karakteráthozatal ugye az őskő alternativája lesz?
Dicsőségmedál jár azért?
Dátum: 2010.04.07. 10:00:34
Már csak 2 óra.

És a Spectulos kufárcsapat a legjobb oléé oléé.
Dátum: 2010.04.04. 09:10:50
A boltba vehető LÉGYes relikviákat és a kódosokat redukálni kéne olyanra, mint a zarknodosok, tiszta karácsonyfa már mindenki, nincs meg a aukciós relikvia egyedisége.
Dátum: 2010.04.02. 13:25:12
Az EHnak ugy lenne értelme, hogy megkapják VFesek is. Tehát nekik is megszünne a 0-ás portya.

mint a végzetmedál, az akkor is dolgozik a háttérben, ha egyáltalán nincs tanulásod. Ugyani igy lenne értelme az EH-s díjnak is.

Ettől függetlenül irdatlan inbalanced lett a 4 opció.

a 3% sepctul annyival erösebb hogy nem is igaz.

A kereskedelem oké, az ad valami előnyt mondjuk elég korlátozottan használhatü, de a többinek van fix LE értéke.

Hangsulyozom a hosszútávot.
Vgtelen távon, kb 90% LE-t költes majd tulajdonságokra. És ugyebál 45 ultraspeccel (fertőzés) 10% os gyűrűvel 60% helyett 57% ami rögötn 5% plussz LE a LE 90% ára.

A vadászat LE ad 3% ot a LE bevétel 50% ára. Pont fele anyni sincs.

A portyaLE meg himi humi semmi.

Tehát lesz valaha esély hogy mondjuk én is tudjak csatlakozni az ultraspeces táborhoz? Természetesen oda akar mindeni. NE legyen klikkelő verseny már! Mert én már nem vagyok kocka.
Dátum: 2010.03.25. 13:05:00
Másik topikba irt valamit Miklós

Idézet: Miklós - 2010.03.25. 12:23:16

A rövid távú terveinkről:
Baraty most egy új időszakos eseményen dolgozik, amint szeretnénk a jövő héten beüzemelni,
Dátum: 2010.03.25. 12:56:04
A felejtés ne adjon vissza LE-t!

Érthető okokból. Alap szétmultizás. Jó, boccs nem is multi, hanem a haverom, meg nővérem így játszik, hogy a több millából szakikat növelt aztán felejtés után fölkente magát rám. A szabály megengedi!

Ne legyen ez már.
Dátum: 2010.03.22. 10:04:16
Sajtolásnál idomitatlan állatok felül. Nagyon imba ötlet.

Ha már itt vagyunk és nüansznyi kényelmet keresünk.

Összes állat pihenni küld gomb, mint a gyógyitásnál, mondjuk pipával.

Összes állat kennelbe küld gomb, mint a gyógyitásnál, mondjuk pipával.
Dátum: 2010.03.17. 15:50:03
Mivel nem kaptál hozzá TP-t ezért ingyen van. Teljesen egyértlelmű. Mint a kútkisütés. Ingyen LE.

És most ne menjen el ebbe az irányba a vita. Van aki igy gondolja van aki nem.

Szerintem amit el lehet adni annak van létjogosultsága, tehát a +1 es tárgyaknak is, mint látható.
Dátum: 2009.12.03. 10:19:24
Neeee.

És ha közben köpködök fekete túrót?
Dátum: 2009.12.03. 10:16:25
Nézegettem már ezt a szövit lehet jelentkezek is.

Én annyira gonosz vagyok, hogy néha még magamat is megverem az arénában!
Benne van a védekezés a rendszerben, éppen hogy nem világit rá nagy pulzáló vörös nyíl.

Nyitva van az epikus csata ugy hogy támadhatod.

Minden mást egy másik ablakban csinálsz. ott amikor közeledik az idő, visszamész az epikuscsatás ablakba. És egyszerű középsőegérgombra beállitod, hogy open link in new tab vagy windowt nyisson. majd mintegy örült elkezded nyomogatni. kész is. abban a mikorszekundumban megy a leüttetés. Valszeg a másik oldal is ugyanezt csinálja a te támadásod gombjával.

Tehát fair! ugyanannyi időtők van. Az nem lenne fair, ha te megakadályozhatatlanul ki tudnád védeni.


Ill ezen felül ott van az aukciós házban a kamikaze tárgy. Csak kell valaki aki 0 LE vel táborozik és kész vagy.
Oldal: 1234567891011