Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.04.16. 19:35:05
ohh Drága barátaim szemembe könny szökken hogy így gondoltok rám xD

én igazából már feladtam a harcot...utált vagyok max leszek irritáló de az a baj hogy fokozatosan egyre feljebb fogok jutni pár hónap és forumozó leszek aztán kitudja még miminden = sejjj régen még amikor ifjú végzetúrtanonc voltam akkor még lazán ment a közellenségeskedés mára azonban mint látjátok hiába teszek meg mindent nem jutok már se előre se hátra és ha mégis akkor is inkább előre...

bezony a Végzeturak élete nem cska játék és mese...mindazonálltal viszont nemaggódok amig ti Drága barátaim fiygelemmel követitek munkásságomat és tudásotok und képességetek legjavát nyujtva segítetek nekm megvalósítani álmaimat...ígérem ígyekszek szinvonalas és minőségi 1est érdemlő postokkal szórakoztatni titeket xD

Edit: már nem utált hanem népszerűtlen vagyok...heheh...látjátok mondomén napról napra egyre magsabbra jutok =\
örülök neki Cirip hogy írtál annak már kevésbé hogy semmi érdemlegeset...legyen szép napod...
nem kell mindent tudni de nem a kérdés a szar és nem a kérdésfeltevő a hülye ha nemtudod a helyes választ...amugymeg...ha Rómában jársz...ugye ismeritek a mondást...
ponyavaregény xD lol az nezavarjon hogy az ezzel a játékkal jáccók 75% iylen "ponyvaregéyneket" olvas....mind1 Kocos...semmi baj...szoktál olvasni te egyátalán?

Zoltanszon nem kell magadravenned...kivéve ha magdra ismertáél ezesetben viszont bujj bele gyorsan abba a bizonyos ingbe...

aztán arra kiváncsi lennék hogy a kérdésértékelők hány évesek is voltaképp...mermostmár tényleg furja az oldalam a kiváncsiság...

az utolsó postod Drága Kocián barátom meg maximálisan a no comment kategoria...jesszusom..."nem kötelezó a Végzetúr játékhoz"...de a kémiai kérdések vagy a fizikai esetleg egyébb matematikai cuccok...semmisem kötelező a játékhoz max a játékkal kapcsoaltos kérdések dejazokat szintén visszadobáljátok speciális kérdés címszóval...

Szóval Kocos én a gondolkodás mint lehetőséget tudnám neked javasolni csak így barátilag...
de vannak Speciális kérdések viszont én nem a kérdésfeltevőt tartom egyből hüylének vagy a kérdést rossznak mer nemtudom rá a választ...

aztán meg mint mondottam volt vala magyar emberként az olyan kérdések amik köthetők Magyarországhoz kapásból nem lehtnek speciálisak mer az a te szegénységi bizonyítványod...illetve azé aki ezt rosszra értékeli...

nahde órákat vitatkozhatnáánk erröl...viszont azé ezmár tényleg nevetséges...

kezdem azthinni hoyg a kérdésértékelők magukat tekintik etalonnak és ami kérdést ők nemtudnak azmár szar...csakhogy 8 álltalánossal meg egy érettségéivel nemkéne ugrálniuk...mer kétlem hogy bár étékelőnek ennél több volna...
semmi baj nem volt Kyra kérdésével...arrol meg nemmitehtünk hogy a kérdésértékelők alapműveltsége a nullával határos...

ráadásul ezt a kérédst a googléból is félperc alatt kikeresheted...plusz azé Lőrincz L. László legalább akkora kaliberű író mint Rejtő Jenő...

szal ez iylen...szerintem ha már magyar az író akkor elve nem lehet az hogy rossz a kérdés mer mi sem kínaiak vagyunk...

nah mind1...én is tudnék okoskodni fentről hogy mi lett a hiba vagy mi volt a gubanc csakhát ez már nemadja vissza neki a kérdés feltevés jogát...

ha beleolvasok ebbe a threedbe mindig felmegy bennem a pumpa a sok tudálékos láttán...
Dátum: 2009.04.16. 10:18:06
olyanra is gondoltam mint plussz opció és vagy leehtőség a játékban hogy játékbarlang(tétre lehetne tenni őskövet léét dukátot) esetleg 21ben vagy kissebb vagy nagyobb játékban

vagy amolyan fogadóverseny...a Thrillion kincseiben volt oylan hogy Gwuff verseny naponta eccer...lehetett fogadni ha nyertél kaszíroztál...ha nem akkor meg úszott a pézed...

ezek amolyan kis délelött a melóban eszembevillanó ötletek tehát nem kell lehurrogni...
Dátum: 2009.04.16. 09:32:25
ezesetben senki nem kapitulálna...márpedig a kapitulációnak a történelem folyamán mindig az volt a fő értelme hogy a kapitulálandó fél így kevesebb veszteséget szenved mintha kitartottak volna....a győztes pedig szabad elvonulást ígér...azé nerúgjukmár föl az íratlan törvényeket...néha a falat tudom kaparni egy egy hozzászólásotok láttán...de tényleg...tudom tudom kretén vagyok idióta vagyok neszóljak bele...nahdehát akkoris...nehogymáritten pár holdkorós döntsön a jövőnkről...
Dátum: 2009.04.15. 18:58:43
portyázz sajtolj szakértelmekt fejlszed lépj be egy szövetségbe...sok lehetőség van a játékban...ha kevesled a játékidőt akkor spórolj jobban a dolgokkal...nemaz hogy elküldöd eccerre vadászni reggel meg este és utána csak lesel =)

be kell osztani a dolgokat logikus lépéseket kissebb nagyob bterveket kitűzni küldetéseket megvalósítani satöbbi...

léééből meg sosem lesz elegendő abbol mindig hiány lesz de kis odafiygeléssel kilehet hozni annyit amennyiből már tellik erre arra...
Dátum: 2009.04.15. 16:25:16
én nem szemetelek csak elmondtam a meglátásomat...nemtehetek róla hogy nemértünk egyet...

mindazonálltal Otoak elolvastam amit itt írtál és nemrosszándékból mondom de szerintem gondolkodj kicsit még a dolgokon...mer bizony mondom tenéked rosszul látod...

egy erősebb karakter ellen a jégbörtönöd is max -1 -2t fog ráverni nem -20at mer pont ez a léynege hogy az a karakter erősebb következtetésképp nem lehet olyan könnyen megfingatni vagy holmi speciális bűbájossággal réstverni a pajzsán...sajnálom ha számodra ez nagyon gáz de attol még ígyvan...sőőőt...ígyvan jól =)
Dátum: 2009.04.15. 15:09:23
nem is baj ha a viadalon nemmüxik...az tényleg odacsapna a gyémánthordások esélyeinek...
Dátum: 2009.04.15. 14:52:18
én pl most is fényrobbanást használok...kifejezetten a támadás módosítása miatt vettem a bajnoki viadal elött és mer annyi a manaigénye mint a vörös halálnak de jóval erősebb...

ám ettöl függetlenül nemzavar ha nemmindig jön be a spechatás mert én ezt "benne van a pakliban" flessnek élem meg...

úgyanígy amikor pl másnak van iylen varázslata és neki nem sikerül a spec akkor azé dagad a mellem főleg ha az enyém igen...szóval szerintem bevannak itt kalkulálva a dolgok és ha már valamit én változtatnék akkor az inkább a varázslatok manaigénye lenne...szintarányosan alles lehetne csökkenteni és akkor énmár elégedett volnék...de ha nem az se baj =)
Dátum: 2009.04.15. 14:42:35
szívesen nyitnék én topikokat hidd el más dolgokról is de mint látod titulusom ezt nem teszi lehetővé...így én megelégszek azzal hogy a ti felvetéseitekre reagálhatok...

Sajnálom ha megbántottalak a "kisfijam" jelzővel...módosítottam...mindazonálltal viszont továbbra se hiszem úgy hogy a varázslatokkal bármit is mahinálni kéne...és sajnálom ha ez pár embert érzékenyebben érintett
Dátum: 2009.04.15. 14:34:21
nahazé igen gyakran van oylan is hogy a varázslatok is befuccsolnak vagy nem annyit sebznek mint máskor...tehát ez benne van a pakliban...nemértem miről beszélsz...
Dátum: 2009.04.15. 14:28:51
sokkal szinesebb a varázshasználat xD looool...Eardog a sokkal szinesebb varázshasználat nem itt kezdődne és a sokkal szinesebb varázshasználatba az is beletartozik hogy az ellenfél különösen ha kellően erős és jártas a mágiában eséllyel blokkolja le a varázslatod...
Dátum: 2009.04.15. 14:21:40
ha már megakarjuk magyarázni...a vakítófény se izzik 10 percen át hanem csak pillanatnyi ideig...és ha valki eközben becsukja a szemét akkor semmi gond sőt el is fprdulhat félre is vetődhet...semlegsítheti is...rengeteg módon megleeht magyarázni hogy mérnem érvéynesül a hatás...én néha azthiszem hogy nektek fáj a gondolkodás...
Dátum: 2009.04.15. 14:07:24
nahde pl a vakítófénynél ha már ennyire megakarjuk magyarázni...elég ha az illető becsukja a szemét azt hupsz márnincs semmi para =)

jóvanez úgy ahogy van...

az iylen dolog is függ attol hogy kivarázsolja mer pl egy smaragd hordás varázslókarakter aki kifejzetten mágikus cuccokra gyúr nah szal nála jóval valószinübb hogy beszopat a varázslatával mint mondjuk egy rubinhordás harcos kari...
Dátum: 2009.04.15. 13:02:50
legalább oylan dolgot írnál amit már te leteszteltél szerintem neked a kanyarban sincs iylen karid aminek iylenek a tulajdonságai és a képességei...
Dátum: 2009.04.15. 12:35:54
nahakkor szóval nincs...ezesetben megpróbálok valmit...nemígérek semmit de ha sikerül tudatni fogom mindenkivel =)
Dátum: 2009.04.15. 12:29:12
igen Nari pont kérni is akartalak hogy nedumáljámá bele amig konkrét választ nemkapunk valmi arra érdemestől mermég a végén átsiklanak a kérdés felett és akkor sosem tdujuk meg =)

tehát a kérdés továbbra is...Létezik valmi hivatalos ill félhivatlos Chatje a játéknak? ha nem akkor esetleg hozzunkmár létre...akár a Vezetőség segítségével akár nélkülük...ha meg van iylen chat akkro kérném a paramétereit és vagy a koordinátáit