Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.04.27. 14:22:28
azé azt megnézném Crimson ahogy a v1es karidat "áhhh nelegyen útban senkinek" felkiáltással adnád a feledésnek...hehehe...

nemtom mit berrentek rá itt egy csomóan a témára...az életben a halál az evilági lét vége...itt szerncsére van mód kijáccani és a megondolatlan döntéseket tragikus eseményeket orvosolni...ez viszont jó dolog és nem rossz...

báár én továbbra se törölném a neten itt ott hátrahagyott kis dolgaimat(igaz a legtöbb oylan dolog ami életképesnek bizonyulna bármikor is térek vissza hozzá...kapuk ezek amiket ha be is zárok a kulcsát mindig magamnál tartom...

a végzetúr Pokerröl megha valki tud valmit estelg indul és vagy már nevezett is az továbbra is szóljon bátran mer engem meg az érdeklne...hisz továbbra is kacérkodok a gondolattal...illetve a nevezéssel...
Dátum: 2009.04.27. 13:39:19
az a baj hogy én se tudom hogy pontosan hogy lesz ez megmahinálva...hazaérek melóból leszedem a pokerklienst az biztos...hátha majdmég lesznek iylen kis végzetúras viadalok...de erős nekm is a gyanum hogy az időpont miatt én se tudok majd elindulni a haverjaim már így is kockának tartanak...bele se akarok gondolni mitszolnának ha közölném hogy azé nem megyek mer őskövekért pokerezek =)

pedig sejjhajjj nagykedvem volna egy kis kártyázásahoz...meg igen szivesen nyerném el jópár végzetúr zsetonkáját ezzel is tovább növelve a már amugyse csekéyl nívómat xD

szerintem amugy összenegdik mind a 3 világból jelentkezőket és foylamtosan ahogy hullanak ki a játékosok majd vonogatják össze az asztalokat amig végül csak 1 valki marad...

bár jóvolna valmi álltalános információ a dologról(bár lehet van csak én nem találtam) mer az oldalon csak a alapvető dolgokat közlik sokmás felvetülő esetleges kérdésre nicns válasz...még jó hogy megmutatta a linket egy klántársam különben nem is hiszem hoyg értesültem volna eme megmérettetésről...báár akkor most nem lenne ez az ördögi dilemma...kártya avagy pia...
Dátum: 2009.04.27. 13:11:44
az az értelme hogy bármikor viszsatérhetsz hozzá valamint ha oylan kaliberű a karakter akkor az eljövendő nemzedék csodájára fog járni és eképpen fog szólni "húúúbazze" "jóltolta a srác" "én is iylen akarok lenni" valamint ha klánban marad ezzel klánját is reklámozza és talán az emberek majd szivesebben probálnak oda bejutni...

bár ezen dolgok csak az erős játékosoknál lehetnek...a ygenge egykaptafás fisfos tucatkarik megmaradnak potenciálisan üthető áldozatoknak...nekik ez a sorsuk...ám a legendák halálukban magasztosulnak cska fel igazán...

nahde térjünkmár vissza pokerhez...utálom ha kérdezek vagy mondok valmit azt semmi reakció vagy éppenséggel semmi hasznos reakció nem jön...ez engem frusztrál...és iylenkor hajlamaos vagyok teret engedni a lelkemben megbúvó homálytestvéremnek...
Dátum: 2009.04.27. 12:29:56
http://poker.vegzetur.hu/

ki nevez/nevzett már rá?

áhhh én szivesen neveznék sőt lehet fogok is de nemtom hogy beáldozzam-e a szerncsejáték oltárán a május1es májszétivásom...
Dátum: 2009.04.27. 11:48:30
bizony bizony ez is igaz amit mondasz én ezért is reménykedem még abban hogy ezt a 15 százalékos agymenést még majd kicst megmahinálják...mer pontosan ezen lehetőség okán kezd a játék odafönt teveclubbosodni =)

de kezdetnek a cuccok árainak emelése is már hasznos lépés és szerintem ha nem is fogunk még ettöl tökig járni a léében de talán itt ott majd érezhetőő lesz hogy kicst több léé kezd el vándorolgatni a karik között =)
Dátum: 2009.04.27. 11:42:16
csak az ülhet a tutiba bele aki megdolgozott érte és felépitette összebogarászta magának...

8asz szintre érve a legenda menüpontban elolvasod a szöveget és ott Drakin nevére klikkelsz...(ilyet nemtudni...ez alapfokú végzeturas tananyag) =)
Dátum: 2009.04.27. 11:13:16
nem volt szerncséd =) de neaggódj idővel majd találni fogol valamit...a naygszámok törvénye alapján elöbb utobb úgyis annyi motyód lesz hogy majd nemtod melyiket hordjad...

és egyébként a szerencse és annak hatásfoka függ a szintedtől is...tehát egy 30as szintű karinak a 46os szerncse már nem oylan jó...mondjuk ha csak 20as szintű vagy akkor egész jó az a 46os szerencse...
Dátum: 2009.04.27. 11:09:58
a léénövekedésének pont az volt szerintem a célja hogy a játékosok többet gyüjtsenek(több lét tartsanak maguknál) és ezzel megpróbálják a portyázást életben tartani és leehtőséget termeteni magasabb szinten is a rabolgatásra...ha csak a legmagasabb szintű tárgyakat növelték volna akkor semmi nem változott volna...így viszont(bár pontosan nemtom hogy hanyas szintől növelték föl az árakat) valószinű hogy ha nem is feltünően de majd többet lehet lopikálni egymsától...
Dátum: 2009.04.27. 11:00:31
jöttem okoskodni véleményt formálni és élni a szóláás szabdsága nyujtotta lehetőségekkel...

nekm speciel tökmind1 mikor lesz a viadal...megértem hogy a jelenlegi helyzetet ismerve(éljen májusselseje) most kicsit változik a megszokott felállás...

ám én az időpontok macerálása helyett inkább a kategoriák bizonyos fokú módosítását támogatnám...

tudom tudom ha túlságosan szétdarabolják kategoriákat akkor az a bajnoki medál tucatdarabbá válásához vezetne viszont lehet ennek ellenére meglehtne macerálni...

szal ennyi...kicsit több kategoriát szertnék kissebb szint intervalklumokra bontva...
Dátum: 2009.04.27. 10:17:01
Nektek tényleg semmi nem jó xD mondjámá még 1 játékot ahol enynire a felhasználók szája íze szerint alakították és alkítják a dolgokat?

a lééé árnövekedés jó...az állatok cucci is emberibb áron kaphatók...a sebzés csökkentés pedig azé lett benyomva szerintem hogy ne sebezzenek a karakterek akkorákat mint egy ház egymásba...ha jólfiygeltem a felső határt vették kissé visszább de megnövelték a minimálsebzését a bökőknek...
Dátum: 2009.04.27. 09:44:34
azé nem elfogadott egy játékban sem mert a fejlesztők aztmondják...viszont a végzetúr egy demokratikus vidék emberközpontú vezetőséggel akik bár a magukhasznát is szem elött tartják de nem feledkeznek meg a játékosokról sem és ha úgyalakul hajlandóak segíteni...

ez törtáént most is Sameed karaktereét kibogarászták az adatbázisból...de meztelenul kapta vissza...és szerintem Miklósék még kovács pistike karakterét is visszamazsoláznák(természetesen azt is csak mesztelenül) de ez így korrekt...

nincs ezzel semmi gond...max annyi hogy majd most mindneki lehet betalálja őket a szeméyles dolgaival...de ez majd elválik(és ezmár a vezetőség gondja)...mindenesetre egy oylan karakter mint a Sameedé amin láccik a játék szeretete a beleölt idő energia és türelem....nos egy iylen karaktert igaz eleve nem lett volna szabad törölni(ez idiótaság volt Samed részéről) de szerintem megbánta és biztos vagyok benne hogy megtanulta a leckét...az emlékeket nem húzza le az ember fia a retyón...

sejhajj mennyi iylen kis hátrahagyott füstjelem és fáklyafényem izzik a net komor sötét világában...és nembántam meg hogy sehol nem töröltem magam mert ezek a kis dolgok jelzik hogy igen itt votlam ott is votlam vagyok és leszek is...és bármikor újra visszatérhetek ha úri kedvem úgytartja...

de az tény hogy a Hattyú halála efektus vagy ha valki segget csinál a szájából az nem jó dolog...ám én csak aztmondom mondani drága barátaim hogy ne legyetek írigyek és inkább örvendjetek mert kitudja nektek mikor lesz szükségetek ilyne speciális segítségre...tehát pofa alap és morgás kikapcs...

Gau84...Szerintem a Vezetőség nagyon is tisztában van azzal mi az amit még megtesznek és mijaz amit már nem...én pl régebben amikor ifjú voltam és bohó olyannal zaklattam őket hogy tuningolják meg a Gigantosz karmát mer nekm az nagyon teccik...nem tuningolták és ez ígyvan rendjén...de pl ha teszem azt eccer valki feltörné a karakterem vagy volnék olyan hüyle és törölném...valszeg bekérdeznék náluk hogy neme oldható meg hogy visszakapjam...és örülnék mint majom a farkának ha aztmondanák hogy igen...szal fejezd be...mer az a demoralizáló amit te csinálsz...
Dátum: 2009.04.26. 22:15:16
azt én is láttam...a fickó a semmiből jött...aztmondják Keletről...maga az Egyetlen hozta visszahogy Egyházát a legnagyobbak közé emelhesse...bizony barátaim látjátok Úr hatalma még a halál felett is rendelkezik...és ő mindig megsegíti övéit...ezérthát aztat mondom tinéktek Sameed visszatérése nem a véletlen műve...maguk az égiek akrták így...

amugy már egy ideje ittenvan(én pont egyszinten vok vele és egyiknapról a másikra bukkantföl)...de teljesen puccéran tért vissza szal minden ingosága elveszett...a karaktert meg kibogarászták neki...nincs ezzel semmi baj...

viszont ez az eset bizony rávilágít arra is hogy mennyire nehéz szabadulni...nagyon keveseknek sikerül...vannak kik ideig óráig ellenállnak a hívásnak de idővel minden bárány megtér a nyájhoz...
Dátum: 2009.04.26. 21:00:11
pedig az energiakristályosítót érdemes kiépiteni ugyanis asszem kéccer is küldetés(mármint két küdletéshez is kell)...megaztán azé van anyni kiégett őskő hogy nekelljen velük túlzottan forintoskodni...
nincs az a két gomb annyira közel egymáshoz...plusz ha emlékezetem nem csal ha préselsz és ha idomitasz is felugrik egy kis ablak ami rákérdez hogy biztos aztakarode amit...szal te voltál szerintem figyelmetlen =) nahde ilyen mindenkivel előfordulhat szal ne legyél ideges...
Dátum: 2009.04.26. 19:29:49
nemhiszem hogy ebböl divat lesz hogy őskőtermő motyók csak úgy röpködnek majd...tehát akinek kell a zsák az licitáljon veszettül...

én a magamrészéről már annak is örülnék ha az állatok motyóit olcsósítanák(a hordázás szakival így is ugrásszerűen megnőtt és nőni fog az állatok felszerelése iránt az igény)

valamint ha az ősköves cuccok eladásakor egy minimális kis őskő visszapottyanna az ember kezébe...

nahmeg ha fentebb olcsosítanák a cuccok őskőköltségét...viszont a lééköltségüket növelni kell mert nekm erős a gyanum hogy ha nemtalál ki valmit a vezetőség a portya totálisan elértéktelenedni...bár már most is elkezdett igencsak...

ezt pedig csak zárójelben

(a kiégett őskőnek lehet valóban lehetne még valmi kis plusz funkciót adni(a kristályosító építés és az esetleges őskörendeléseken kívül))
Dátum: 2009.04.26. 17:56:11
nohlátod Trinigan ezekmár fülemnek sokkal jobban csnegő szemmenk pedig sokkal jobban teccő szavak...(még akkor is ha kissé csöpögnek a gúnytól és az iróniától)

bizony órákat tudnék mesélni azokról az oldalkról és helyekről ahol Dr_Faktor(igaz néhol más néven) személyi kultusza sziklaszilárd és népe tábora napról napra csak növekszik =) de olyanokról is ahol személyem már nemtöbb mint 1 a múlt ködbevesző méltóságai közül...dehát nahh...ez is benne van a pakliban...

viszont a sors furcsa fintora okán most elsődleges székhelyemet eme játék vidékére tettem át és szeretném ha ittartózkodásom nem csak abbol állna hogy csip csup dolgok okán kell vitatkoznom mindazokkal kiket én népem fiainak és lányainak vallok...

valmint utolsó postodra kaptál tőlem egy 10est és ha megígéred hogy jólviselkedsz a későbbiekben is lehet róla szó hogy máskor is megsegítelek a pontozás erejével egy egy értelmesebb postodat olvasván...természetesen ettöl te még nyugodtan szórhatod az egyeseket hisz mint olvastad én azokra tartok leginkább igényt =)
Dátum: 2009.04.26. 17:26:25
öhhh kedves Trinigan nemtom ki kezdte a másik karakterének a lefitymállását ígyaztán nemértem msot mér magyarázkodol a karaktered állapotát illendően...ha pedig valóban 14 éves volnál akkor javaslom viselkedj több tisztelettel az idősebbek felé...és hidd le ez nem csak a neten de a valóságban is megkímélhat sok problémától...

nem szándékozok veled privátban eszmecserét foyltatni mindazonálltal ha valamit nagyon mondani szándékoznál bármikor írhatsz nekem bizalommal...

lepontozni nem azé pontoztalak mer te lepontoztál hanem mert nem teccett a hangvétel ahogy hozzámszóltál...igaz bevallom gondolkdotam egy ideig hogy belekarok e bocsájtkozni iylen kisstílű dologba mint ez a pontozgatás de végül úgydöntöttem hogy mérne...

valamint azt is kijelentem ország és világ elött hogy csak ez az 1 forumregisztrációm van...így azon vádjaidat hogy több regem lenne sértőnek találom és a leghatározottabban visszautsaítom...

Más...

Szerintem az őskötermő zsák egy nagyon fullos motyó...de akkro is úgyérzem hogy ze a második széria kicsit valmivel gynegébbre sikeredett mint za első =)
Dátum: 2009.04.26. 17:00:55
de akkro mibenne a biznisz? ha odavissza mentek a dolgoké? ezzel az erővel akkro beszéld meg egy haveroddal hogy mennyetek két külön klánba fejleszzétek ki a kis tervedhez szükséges szakikat azt sokpénzel üssétek egymsát...bár szerintem ez így hogy midnkét karakter profitálni akarna ez így nemműködne...

és mivan akkro ha rátoktalálna egy sokkal brutálabb karakter aki szépen elkedzene mazsolázni az egymásnaktermelt léétekből?

szóval szerintem az a legtisztább ha az ember nem spekulál iylen dolgokban eccerűen csak megpróbál jáccani(mindenkinél jobban(de tisztességesen)) azt az úgyis meghozza gyümölcsét...ha meg nem akkro majd keres másik játékot =)
Dátum: 2009.04.26. 16:49:43
egy egy alkalom még belefér etikailag morálisan és mindenhogyan(lásd a küldetéseknél) ám sorozazatos visszaélések egy témában már csalásnak minősülnek...szal eljáccani el lehet a gondolattal...gyanítom az összes multi és egyébb karaktervisszaélések okán bannolt játékosoknak is oylan álmaik voltak hogy...1 szuperkarakterük legyen...2 turbo atom klánjuk...

megaztán ehez nem köll nagy tudomány...viszont megdolgozni mások segítségére és esetleges tisztességtelen eszközök nélkül érvényesülni és kiemlkedni az átlagból sokkal nagyobb és jobb érzés...mint egy gépesített félcsalás résztvevőjeként élvezni a könnyű életet...

aztánmeg portyakarikból nem lehet megélni...jómagam is aránylag sok zsákmányolt léével és aránylag jó statokkal rendlkezek mégis kezdem érezni hogy bizony a 6 szintről az ajtót rámrúgók ellen tehtetlen vok...tehát a túlélés kulcsa nem a portyában és a satatokban sokkal inkább a szakértelmekben rejlik...bár ezzel nem mondtam oylat amit már netudna mindneki
Dátum: 2009.04.26. 16:43:23
Trinigan talán nézdmeg a karakteremet(neve az aláírásomban)hidd el ha nem is vagyok turbótáp annyira már ráéreztem a játék lényegére hogy nyugodtan érdeklődjek kérdezzek véleményezzek a forumon...a magadféle kis hát öhhh vicceken meg jót mosolygok =)

nyomorod meg szintén nemérdekel(szerintem inkább rád férne egy kis levegőzés a sok kockulás okán)...ez a pontozósdi se túlzottan hat meg...engem le is fel is lehet pontozni ámaz se nem csökkenti se nem növeli a karakterem értékét...de ha már ekkora mellel vered a nyálad te is megmondhatod a karid nevét és esetleg a világot hogy megnézhessem...köszönöm előre is...

szal fejezd be a sértegetésem vagy hidd le én is elkezdem...bár az szerintem téged jobban fog zavarni(abbol kiindulva hogy már a sima postjaim is ennyire zavarnak)

időközben megtaláltalak a játékban engedmeg hogy egy hangos lollal kedveskedjek neked...tehát...LOL...